Profile cover photo
Profile photo
KianSanatPasargad کیان صنعت پاسارگاد
43 followers -
شرکت كيان صنعت پاسارگاد، اولين و بزرگترين واحد صنعتی در زمينه طراحي، توليد و ساخت منهول های استاندارد پلی اتيلن در كشور مي باشد
شرکت كيان صنعت پاسارگاد، اولين و بزرگترين واحد صنعتی در زمينه طراحي، توليد و ساخت منهول های استاندارد پلی اتيلن در كشور مي باشد

43 followers
About
Posts

Post has attachment

Post has attachment

هندهول چیست؟

هندهول در واقع یک محفظه با مقطع دایره (استوانه) است که در دیواره های آن سوراخها و لوله هایی جهت عبور کابلها تعبیه شده است.اگر قطر بیش از 6/0 متر باشد به آن منهول و اگر کمتر باشد به آن هندهول می گویند.تفاوت اصلی منهول و هندهول در ابعاد آنها است.

تمام سیستم های زهکشی زیرزمینی باید نقاط دسترسی (هندهول) داشته باشند تا بتوانند به طور منظم بازرسی و بررسی شوند و در صورت مسدود شدن تمیز شوند. شایع ترین نوع دسترسی، منهول است. در زمانهای گذشته، درب های عمدتا بزرگ، منهول های آجری بودند که پله های آهنی در دیواره خود داشتند، و امکان ورود فیزیکی به سیستم فاضلاب را فراهم مینمود. تفاوت اصلی بین منهول های قدیمی و هندهول پلی اتیلن امروزی این است که قطر هندهول به گونه ای است که امکان ورود یک نفر به داخل آن وجود ندارد و عملیات لازم از طریق دریچه بالای هندهول و بدون ورود به آن قابل انجام است

Post has attachment

:دریچه منهول

دریچه منهول ها روی سطح زمین قرار میگیرند تا هم دسترسی به شبکه انتقال آب یا فاضلاب راحت تر باشد و هم عبور و مرور در سطح خیابان قطع نشود در عین حال دریچه منهول می تواند به انتقال آب باران و سطوح معابر به سیستم های فاضلاب اشاره کرد

دریچه ها می توانند از جنس چدن ، پلی ایتلن،کامپوزیت و کوپلیمری باشد

Post has attachment
منهول پلاستیکی

از پیشرفت‌های چشمگیر در صنعت پلاستیک می توان به منهول های پلاستیکی اشاره کرد که باعث تغییراتی اساسی در طراحی انواع منهولها شده است.منهول های پلاستیکی دارای مزایای فراوانی نسبت به منهول های سنتی است از جمله این مزایا که باعث افزایش استفاده روز افزون منهول های پلاستیکی نسبت به منهول های سنتی(منهول آجری و منهول بتنی) شده است میتوان به طول عمر بالا، وزن سبک و مقاومت در برابر رطوبت و مواد شیمیایی وضربات ناشی از حمل و نقل و یا زلزله، پایین بودن هزینه های حمل نقل، نصب وراه اندازی و …. اشاره کرد.

منهول پلی اتیلن و منهول GRP از انواع منهول پلاستیکی هستند.

منهول GRP از رزین، پلی استر و ماسه تشکیل می شود.

منهول پلی اتیلن درواقع سنتز شیمیایی اتیلن است و بطور معمول نتیجه ترکیب نفت خام و گازهای طبیعی می باشد.

Post has attachment

منهول پلی اتیلن مخابراتی:

منهول مخابراتی پلی اتیلن در زیر زمین برای اتصال چند شبکه به یکدیگر و جهت دسترسی به کابل‌ها مخابراتی مورد استفاده قرار می‌گیرد.به طور مثال در سیستم‌های مخابراتی برای آنکه چندین کابل از مناطق مختلف را به یکدیگر متصل کنند. به یک مرکز مخابراتی نیاز دارند که از منهول ( آدم رو ) مخابراتی پلی اتیلنی استفاده می‌کنند.

امرزوه به دلیل پیشرفت های حاصل شده در محصولات پلیمری،منهول مخابراتی پلی اتیلنی جایگزین مناسبی برای منهول های سنتی مثلا منهول بتنی است که در گذشته مورد استفاده قرار می گرفتند ومیتوان از مزایای منهول مخابراتی پلی اتیلنی به زمان وهزینه بسیار پایین در ساخت و راه اندازی منهول و سهولت نصب در خطوط مخابرات و مسیر کابل ها ، دوام بالا در برابر رطوبت و مواد شیمیایی، عدم نیاز به تعمییر و تواتایی تغییرات در سایز و… اشاره کرد

منهول‌های مخابراتی پلی اتیلنی کیان صنعت پاسارگاد با بروز ترین فناوری وبزرگترین دستگاه قالب گیری چرخشی در منطقه تولید می‌گردد که باعث ضخامت و یکنواختی یکسان در تمامی سطح منهول‌ پلی اتیلنی می‌شود

Post has attachment

منهول بر 3 نوع است:

منهول آجری
منهول بتنی
منهول پلی اتیلن

:منهول آجری

از گذشته تا به امروز از منهول ها برای اتصال چندین شبکه و خطوط لوله های فاضلاب در سیستم فاضلاب استفاده می شود.

منهول آجری منهولی است که در گذشته مورد استفاده قرار می گرفته و به عنوان منهولی سنتی نام برده می شود.و از نظر قیمت ارزانتر می باشد اما معایبی نیز دارد که میتوان به موارد زیر اشاره کرد.

√ محدودیت استفده از منهول در ارتفاع بیش از 3 متر

√ عدم مقاومت در برابر ضربات یا حرکات زلزله

√ امکان نشت فاضلاب از دیواره و حتی امکان نشت از محل اتصال لوله ها به منهول آجری

√ عدم مقاومت در برابر مواد شیمیایی موجود در فاضلاب (خوردگی )

√ زبر بودن منهول آجری در محل مجرای کف

Post has attachment

منهول پلی اتیلن

منهول پلی اتیلن یا آدمرو (منهول پلی اتیلن) گودالي است که تأسيسات زير زميني (مثل شبکه هاي فاضلاب، کابلهاي مخابراتي و …) را به سطح زمين متصل مي کند و توسط آن امکان دسترسي به اين تأسيسات جهت هرگونه عمليات ميسر مي شود. اين گودال بايد به اندازه کافي بزرگ باشد تا امکان حرکت يک انسان درون آن فراهم شود. مهمترين كاربرد منهولها را مي‌توان ايجاد ايستگاههاي دسترسي به نقاط مختلف شبكه‌هاي جمع‌آوري و انتقال فاضلاب دانست كه امكان بازرسي خطوط، تهويه طبيعي و نيز تعمير و نگهداري خطوط فاضلابرو را فراهم مي‌آورد.

کاربردهای منهول پلی اتیلن
مقایسه منهول
انواع منهول پلی اتیلن
منهول های پیش ساخته
مزایای منهول پلی اتیلن
گالری تصاویر منهول پلی اتیلن

Post has attachment
انواع منهول


منهول چیست؟منهول درواقع عبارت است ازمحفظه ای که برای بازبینی،اجرای تعمیر و نگهداری یا تنظیم شیرآلات یا خدمات دیگر(شامل آب، فاضلاب، تلفن، برق، تخلیه طوفان، گرمایش منطقه و گاز) بکار می رود.

انواع منهول از لحاظ متریال ساخت یا محل کاربرد آن متفاوت بوده و انواع مختلفی دارد که در ادامه شرح داده شده است.
انواع منهول بر اساس محل کاربرد:

منهول با قطر کم برای خطوط فرعی

منهول با قطر زیاد برای خطوط اصلی

Post has attachment

فروش منهول پلی اتیلن

شرکت کیان صنعت پاسارگاد هیچ نماینده ای در سطح ایران ندارد و فروش منهول پلی اتیلن، لوله و اتصالات پلی اتیلن از طریق دفتر مرکزی با ارائه گواهینامه معتبر انجام میپذیرد.برای دانلود فهرست بهای سال میتوانید از طریق این لینک اقدام کنید.
گارانتی و خدمات پس از فروش

شركت کیان صنعت پاسارگاد ، فروش را پايانی بر ارتباط با مشتری خود نمیداند و درواقع خدمات پس از فروش را با هدف حفظ حقوق مصرف كنندگان در الويت دستور كار خویش قرار داده است و یکی از ویژگی‌هایی که باعث می‌شود شما از خرید خود مطمئن و راضی باشید خدمات پس از فروش ( گارانتی محصولات ) میباشد. در کیان صنعت پاسارگاد ، ما نوآوری، تکنولوژی روز دنیا ، کیفیت محصولات را با پشتیبانی مشتریان ترکیب کرده‌ایم تا محصولات با کیفیت عالی و مطمئنی را برای شما به ارمغان آوریم.

البته خدمات پس از فروش بیش از اینکه سرویس دهی سختی داشته باشد،هماهنگی سخت تری خواهد داشت.اینکه به کدام مشترک کدام سرویس را داده‌اید! آیا شامل گارانتی می شود! آیا زمان پشتیبانی آن به پایان رسیده است؟ اگر نیاز به تماس با کیان صنعت پاسارگاد داشته باشید نیز، کیان صنعت پاسارگاد با خوشحالی از درخواست های شما حمایت و استقبال می‌کند.


Post has attachment

محاسبه قیمت منهول پلی اتیلن

تهیه لیست و جدول قیمت منهول پلی اتیلن با توجه به تنوع بالای اندازه‌ها و فشارهای کاری دشوار است و بهتر است فاکتورهای موثر در قیمت لوله را فرمول محاسبه قیمت قرار دهیم.

قیمت منهول پلی اتیلن حاصل ضرب وزن یک متر از آن سایز در قیمت هر کیلو مواد اولیه می‌باشد البته باید هزینه‌ های سربار و سود اندکی برای تولید کننده نیز در نظر گرفت.

محاسبه قیمت منهول پلی اتیلن بدون اطلاع دقیق از مشخصات منهول ( وزن , ابعاد , فشار ) امکانپذیر نیست و برای اطلاع از وزن و قطر سایزهای مختلف انواع منهول پلی اتیلن به جداول استاندارد آنها مراجعه نمائید.

هزینه منهول پلی اتیلن به قطر منهول و ابعاد منهول و همچنین مواد اولیه منهول بستگی دارد و این نوع منهول ها اقطار مختلفی دارند که معمولا در دو قطر 1000 میلیمتر و 1200 میلیمتر و از ارتفاع 1.20 تا 9 متر با قطعات مختلف قابل تولید می باشد.

قیمت منهول پلی اتیلن و وزن آن رابطه مستقیم با فشار کاری آن دارد , هرچه این فشار بالاتر باشد وزن و قیمت منهول بالاتر می رود .

در خرید منهول پلی اتیلن و اتصالات منهول پلی اتیلن , مواد اولیه مصرفی , تجهیزات و دستگاه های کارخانه تولید کننده , اعتبار و شهرت کارخانه باید مورد توجه قرار گیرد.


Wait while more posts are being loaded