Profile cover photo
Profile photo
Marosz Gabinety Medycyny Estetycznej i Kosmetologii
11 followers
11 followers
About
Posts

Post has attachment
Nieestetycznie wyglądające przebarwienia lub pękające naczynka? Najskuteczniejszą metodą usuwania przebarwień i zmian naczyniowych są zabiegi laserowe. W naszym salonie medycyny estetycznej korzystamy z lasera Alma Lasers z głowicą DYE-VL. Dokładne informacje zamieszczamy na stronie internetowej: http://drmarosz.pl/usuwanie-przebarwien/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Lifting twarzy? Zachęcamy do zapoznania się z propozycją nieinwazyjnych zabiegów z zastosowaniem nici Light Lift, które rewitalizują skórę i spowolniają procesy starzenia od wewnątrz. Są to nici rozpuszczalne, wykonane z materiału, który wchłania się w przeciągu 360 dni.  Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową: http://drmarosz.pl/light-lift/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Mezoterapia igłowa jest zabiegiem od dawna stosowanym w medycynie estetycznej w wielu wskazaniach, głównie w celu spowolnienia procesu starzenia się skóry. Zabieg polega na wstrzykiwaniu śródskórnym substancji aktywnych. Najskuteczniejsza jest mezoterapia z zastosowaniem peptydów biomimetycznych. Więcej informacji na naszej stronie internetowej: http://drmarosz.pl/mezoterapia/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Szukają Panie skutecznego sposobu, aby pozbyć się nadmiaru tłuszczu z biodra, brzucha lub wewnętrznej strony ud? Proponujemy intralipoterapię – zabieg polegający na ostrzykiwaniu wybranej partii ciała preparatem z fosfatydylocholiną, co pozwala na usunięcie nadmiaru tłuszczu. Więcej o samym zabiegu i przeciwwskazaniach do jego wykonania na naszej stronie internetowej: http://drmarosz.pl/lipoliza/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy słyszeli już Państwo o zabiegach niwelowania zmarszczek z zastosowaniem osocza bogatopyłkowego? Ten krwiopochodny preparat wykorzystuje zdolności ludzkiego organizmu do samoregeneracji, czego efektem jest odbudowa struktury skóry i jej odmłodzenie. Więcej na stronie internetowej: http://drmarosz.pl/osocze-bogatoplytkowe/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Najnowszej generacji lasery są też skutecznym sposobem walki z przebarwieniami i zmianami naczyniowymi. W tych zabiegach stosujemy lasery emitujące wiązkę światła IPL, które jest dobrze pochłaniane przez melaninę, dlatego skutecznie usuwa przebarwienia. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową: http://drmarosz.pl/usuwanie-przebarwien/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jak na trwałe pozbyć się niechcianego owłosienia? Proponujemy zabiegi epilacji przy zastosowaniu platformy Harmony XL z głowicą SHR Pro. Głowica lasera działa na zasadzie destrukcji fototermicznej – fala świetlna likwiduje mieszki włosowe i jednocześnie hamuje zdolność skóry do dalszej ich produkcji. Dokładne informacje na stronie internetowej: http://drmarosz.pl/usuwanie-owlosienia/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wygładzanie zmarszczek, usuwanie zmian pigmentacyjnych, niwelowanie rozstępów, leczenie blizn – to efekty, jakie możemy osiągnąć na skutek liftingu laserowego. W naszym gabinecie, w zabiegach laserowych korzystamy z innowacyjnego lasera frakcyjnego Q-Switch. Więcej informacji na naszej stronie internetowej: http://drmarosz.pl/lifting-laserowy/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy likwidacja zmarszczek botoksem jest zabiegiem skutecznym? Wszystko zależy od indywidualnych uwarunkowań Pacjenta, przeciętnie efekty po zabiegu utrzymują przez około 6 miesięcy. Zastosowanie botoksu jest polecane przy niwelowaniu zmarszczek mimicznych – w okolicach oczu, pomiędzy brwiami, a ponadto zmarszczek poprzecznych czoła. Dokładne informacje na naszej stronie: http://drmarosz.pl/botox/opisy-zabiegow/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Komu polecamy zabiegi lipolizy iniekcyjnej? Wszystkim osobom, które są niezadowolone ze swojego wyglądu i uważają, że mają za dużo tkanki tłuszczowej. Lipoliza uchodzi za najbezpieczniejszą metodę modelowania kształtu sylwetki. Opis zabiegu jest dostępny na naszej stronie internetowej: http://drmarosz.pl/lipoliza/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded