Profile cover photo
Profile photo
Edgedesign
20 followers
20 followers
About
Edgedesign's posts

Post has attachment
A takhle nějak si Martin hraje s grafikou v Edgedesignu. Přestože to byla jeho první přednáška, popral se s tím se ctí a publikum zaujal. Ve své prezentaci se zaměřil na to, jak bezpečněji přejít z wireframu do grafiky a zároveň v ní udržet konzistenci napříč celým návrhem. Samozřejmě doporučujeme shlédnout také videozáznam z prezentace známého designéra Jiřího Tvrdka, který dostal slovo hned v zápětí!

Martin Hrabánek
http://bit.ly/2cCnkUW

Jiří Tvrdek
http://bit.ly/2cCmLut
Photo

Post has attachment
„Grafika je sofistikovaný obor, který je třeba rozdělit na části jako např. písmo, obrázky, vizuální styl nebo emoce. A je třeba se jim věnovat individuálně.” Tak by se dalo shrnout povídání Martina Hrabánka na designerském Čtvrtkonu, při kterém tentokrát +Coworking Center ČB praskal ve švech! Videozáznam přednášky, kde hlavním tahákem byl Jiří Tvrdek a jeho workflow při návrhu webových stránek, vás nesmí minout :-).
Photo

Post has attachment
A je tu! Vyloup se jak z kokosu, rovnou na internet. Je radost pracovat na projektu, který je už od samotného názvu dost cool. Kudy teče, tudy léčí a stejný pocit jsme chtěli vtisknout i do webu, který jsme pro CocoCool navrhli, napustili texty a teď už je jen na vás, jestli sklidíte plody naší práce. Napište nám, jak vám chutná! bit.ly/2bs4jQM
Photo

Post has attachment
Omalovánky centra Českých Budějovic zhmotněné ze satelitní fotografie právě dorazily z tiskárny, sotva na nich barva zaschla. Připravené jsou pro vás k vyzvednutí, stačí jen, když přijdete k nám do Edgedesign. Jsou uložené v tubusu, aby byly jako v bavlnce a velikost je 90 x 48 cm. Každý výtisk prodáváme za cenu 30 Kč. Pouze pokud vám okolnosti nedovolí zastavit se osobně, omalovánky posíláme poštou, v tomto případě jen za cenu dobírky 60 Kč (napište nám svou adresu a my zařídíme zbytek).

Právě také distribuujeme Budějovánky do několika výdejních míst v Budějovicích, zveřejníme je co nevidět. Peníze získané z prodeje nezůstanou u nás v matraci, ale poslouží dobrému účelu. Brzy se dozvíte více!

Pomozte nám šířit Budějovánky a sdílejte své výtvory na sociálních sítích s hashtagem #budejovanky.
Photo

Post has attachment
Rozhodli jsme se, že vám odhalíme náš tajný recept na maximální efektivitu práce... Člověk stíhá pracovat na třech počítačích a ještě vyhrát závod s Teslou! P.S. se zvukem to lépe sviští ;)

Post has attachment
Míra okamžitého opuštění stránky. Vystihli byste to lépe? :-) #bounce rate
Animated Photo

Post has attachment
Kdo má Slack, určitě zná jeho nakažlivou nemoc zvanou “Napíšu kolegovi co sedí vedle mě, protože nechci sundavat sluchátka”. Nově nám teď Slack nabízí i další rozšíření, a to možnost “Nesundavej sluchátka a zavolej kolegovi, co sedí vedle tebe”. A nejen vedle vás...

Jinak, pokud při volání rádi ukazujete své obrazovky, za zmínku stojí i aplikace ScreenHero. Po propojení se Slackem můžete nejen vidět co má kolega na monitoru, ale můžete mu svým kurzorem ovládat jeho počítač (čtěte: pomoci). Je to hodně užitečné, ale občas i lehce nebezpečné :-). http://bit.ly/1RTSm67
Photo

Post has attachment
Programátoři, jak by se vám líbilo nastavit několik nástrojů na kontrolu PHP kódu JEDNÍM PŘÍKAZEM? Náš software developer Zdeněk Drahoš vytvořil knihovnu PHPQA, která umí konfigurovat phploc, phpcpd, phpcs, pdepend, phpmd, phpmetrics na jednom místě. Knihovnu najdete na http://bit.ly/1SU8Daf

P.S. Je tak podařená, že se dostala na repozitář GitHub http://bit.ly/1wlyTyk.
Photo

Post has attachment
Konečně nová éra prototypování s Adobe Experience Design - zkoušeli jste? My ano a líbí se nám moc! (Díky Tom Krcha)

Post has attachment
Denisa dává řád a jednoduchost chaosu, se kterým si poradí i s tužkou v nose. Miluje jógu a webům vdechuje pružnost. Sem tam sáhne po pěkné knize, nebo zajde do divadla. Nejraději ale visí na laně ze skály klidně rovnou hlavou dolů a mimoto neúnavně stopuje. Dostane od vás palec nahoru? Od nás jistojistě ano!
Photo
Wait while more posts are being loaded