Profile cover photo
Profile photo
Klima System. Klimatyzacja i wentylacja. Filtry powietrza
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
Wielkimi krokami zbliża się lato. Jako firma zajmująca się montażem klimatyzacji , zachęcamy Was do skorzystania z naszej oferty. Podczas upalnych dni klimatyzacja w domu może być zbawienna dla naszego zdrowia i samopoczucia.  Jako jedna z wiodących firm zajmujących się klimatyzacją i filtrami na rynku Polskim, gwarantujemy Wam 100% satysfakcji wykonanej usługi. Zapraszamy do współpracy oraz na naszą stronę internetową http://www.klimasystem.info.pl/.
Photo

Post has attachment
Filtry Patronowe są wykorzystywane do oczyszczania powietrza z suchych pyłów. Wszelkie zanieczyszczenia z pomieszczenia są odciągane do komory filtracyjnej wyposażonej w filtry patronowe dzięki czemu powietrze staje się czyste oraz zdrowe. Więcej informacji znajdziecie na http://www.klimasystem.info.pl/ .
Photo

Post has attachment
Wyróżniamy filtry kasetowe plisowane i płaskie. Używane są zarówno w prostszych systemach uzdatniania powietrza jak i tych wyższych klas np. kieszeniowych, kompaktowych jako wstępny filtr. Wykonywane są w dowolnych wymiarach w plastikowych i ocynkowanych metalowych ramach. Filtry plisowane dają efekt równomiernego odbioru zanieczyszczeń we wszystkich plisach. Jeśli chcecie dowiedzieć się na ten temat więcej, zapraszamy na http://www.klimasystem.info.pl/filtry/firma.
Photo

Post has attachment
Worki filtracyjne są produkowane z włóknin i włókien o różnej gęstości ze względu na ich przeznaczenie. Wysoka absorpcja stężeń cząsteczek jest zagwarantowana głównie w przypadku filtracji partiami. By dowiedzieć się więcej na temat zatrzymywania zanieczyszczeń zapraszamy na naszą stronę http://www.klimasystem.info.pl/.
Photo

Post has attachment
Montaż wentylacji na Śląsku! Nasza firma http://www.klimasystem.info.pl specjalizuje się w obróbce powietrza w połączeniu z rozbudowanymi systemami klimatyzacyjnymi. Jesteśmy w stanie zaoferować Państwu spore oszczędności na eksploatacji projektowanych układów, dzięki zastosowaniu odzysku ciepła. Wykonywane przez nas instalacje są zgodne z obowiązującymi normami i przepisami. Zapewniamy szybki, profesjonalny i estetyczny montaż oraz serwis wentylacji!
Photo

Post has attachment
Zapraszamy na solidny serwis wentylacji i klimatyzacji! W Klima System z powodzeniem zajmujemy się serwisem i montażem instalacji elektrycznych, wentylacji, klimatyzacji oraz automatyki. Polecamy Państwu również zapoznanie się z przykładami naszych realizacji, dostępnymi na stronie: http://www.klimasystem.info.pl/realizacje. Mamy nadzieję, że przekonają Was do nawiązania współpracy z naszą firmą!
Photo

Post has attachment
W Klima System profesjonalny montaż wentylacji to nasza specjalność! Dla naszych klientów wykonujemy nowoczesne instalacje wentylacyjne. Nasze produkty: http://www.klimasystem.info.pl/wentylacja skutecznie służą uzdatnianiu powietrza w różnego rodzaju pomieszczeniach, niezależnie od typu obiektu. Zapewniają utrzymanie w pomieszczeniach powietrza o określonych, wymaganych parametrach temperatury, wilgotności oraz czystości. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą oraz podjęcia owocnej współpracy!
Photo

Post has attachment
W Klima System produkujemy filtry powietrza najwyższej jakości! Naszą ofertę: http://www.klimasystem.info.pl/filtry/produkty przygotowaliśmy z myślą o najbardziej wymagających Klientach. Aby sprostać Waszym potrzebom, staramy się dostarczać Państwu zróżnicowane produkty o szerokim zastosowaniu. Z naszymi filtrami systemy klimatyzacji i wentylacji pracują skutecznie i niezawodnie oraz służą przez długie lata!
Photo

Post has attachment
Profesjonalny montaż wentylacji i klimatyzacji na Śląsku tylko w Klima System! W naszej ofercie znajdą Państwo również szeroki wachlarz filtrów powietrza do central wentylacyjnych oraz klimatyzacyjnych. Nasze produkty znajdują powszechne zastosowanie w różnych dziedzinach, od przemysłu spożywczego, do pomieszczeń o bardzo wysokich wymaganiach czystości powietrza. Wszystkie nasze działania jako producentów są stale zorientowane na jak najlepszą odpowiedź na potrzeby Klienta. W celu zasięgnięcia większej ilości informacji o naszej ofercie, polecamy Państwu wizytę na naszej stronie: http://www.klimasystem.info.pl/.
Photo

Post has attachment
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą klimatyzatorów, wentylacji oraz filtrów powietrza! Zapewniamy Państwu kompleksową obsługę całej inwestycji, obejmującą: koncepcję pracy, projekt, dostawę urządzenia oraz realizację montażu całej instalacji. Nasze produkty przeszły stosowne testy i spełniają określone normy techniczne i higieniczne. Nad Państwa inwestycją czuwa doświadczony zespół ekspertów, dzięki którym jakość naszych usług oraz sprawna realizacja zadań utrzymują się na wysokim poziomie. Jesteśmy otwarci na współpracę! Po szczegółowe informacje dotyczące naszej oferty zapraszamy na stronę http://www.klimasystem.info.pl/firma.  
Photo
Wait while more posts are being loaded