Profile cover photo
Profile photo
As. Przychodnia weterynaryjna Maciej Skowyra, weterynarz, lecznica dla zwierząt
14 followers
14 followers
About
Posts

Post has attachment
Wraz z nadejściem coraz bardziej upalnych dni, polecamy Państwu artykuł dotyczący uchronienia psa przed przegrzaniem. Specyficzna budowa anatomiczna sprawia, iż głównym czynnikiem chłodzącym organizmu psa jest tzw. zianie. Jak zapobiec przykrym konsekwencjom upałów, piszemy w zakładce „Porady”: http://www.weterynarz.pila.pl/porady/75-w-jaki-sposób-chronić-psa-przed-upałami.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jak na profesjonalny punkt opieki weterynaryjnej przystało, w naszej Przychodni nie mogło zabraknąć usług z zakresu chirurgii. Wykonujemy szereg zabiegów, od sterylizacji, przez usuwanie ropomacicza i guzów różnego typu, po operacyjne leczenie zwichnięć i złamań: http://www.weterynarz.pila.pl/nasza-oferta/chirurgia.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Stomatologia to kolejna kategoria usług Przychodni Weterynaryjnej AS w Pile. Stan uzębienia znacząco wpływa na cały organizm, dlatego nie należy lekceważyć jakichkolwiek dolegliwości związanych z jamą ustną. Dbamy zarówno o profilaktykę, jak i leczenie, wykonując zabiegi wymienione pod adresem: http://www.weterynarz.pila.pl/nasza-oferta/stomatologia.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasi czworonożni podopieczni mogą liczyć na kompleksową pomoc weterynaryjną w każdym aspekcie. W Gabinecie AS dbamy również o odpowiednią dietę, dostosowaną do wieku, trybu życia i innych wytycznych, w czym pomaga nam ścisła współpraca z czołową marką w tej dziedzinie – firmą „Hill's”: http://www.weterynarz.pila.pl/nasza-oferta/diety.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Lecznica dla zwierząt AS doczekała się własnego kanału w serwisie You Tube. Dotychczas udostępniliśmy Państwu cztery materiały video, promujące naszą Przychodnię Weterynaryjną. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi filmami, jednocześnie prosząc o subskrybcję: http://www.weterynarz.pila.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Naszym Klientom oferujemy profesjonalną opiekę nad zwierzętami w specjalnie do tego przygotowanym szpitalu. Naszych czworonożnych pacjentów umieszczamy w wygodnych kojcach, znajdujących się na ogrzewanej podłodze, gdzie doglądają ich wyszkoleni wolontariusze: http://www.weterynarz.pila.pl/nasza-oferta/szpital.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W Przychodni Weterynaryjnej AS otrzymają Państwo kompleksową pomoc weterynaryjną, w tym również usługę wyrobienia paszportów dla zwierząt wywożonych za granicę oraz wszczepienia mikrochipów, o czym piszemy szerzej pod adresem: http://www.weterynarz.pila.pl/nasza-oferta/paszporty-i-mikrochipy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Aby przekonali się Państwo, iż nasza Przychodnia Weterynaryjna w Pile, to przyjazne, a jednocześnie odpowiednio wyposażone miejsce, przygotowaliśmy obszerną galerię fotograficzną. Materiał zdjęciowy przybliży Państwu nasz gabinet, salę operacyjną, poczekalnię i przychodnię, a także wykwalifikowany personel: http://www.weterynarz.pila.pl/gallery.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza klinika dysponuje własnym laboratorium, w którym możemy szybko uzyskać wyniki badań morfologicznych! To dzięki dokładnej morfologii możemy rozpocząć leczenie niedokrwistości, lub też innych chorób, które mogą zagrażać życiu zwierząt. Co ważne, wyniki badań morfologicznych możemy uzyskać w zaledwie 2 minuty! http://www.weterynarz.pila.pl/nasza-oferta
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Warto wiedzieć, że choroby serca nie dotyczą tylko ludzi, ale również i zwierzęta mogą zmagać z chorobami tego narządu! Dlatego w przypadku podejrzenia choroby serca wykonujemy takie badania jak EKG oraz Fonokardiografię, która pozwala na rejestrację szmerów serca. http://www.weterynarz.pila.pl/nasza-oferta/diagnostyka
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded