Profile cover photo
Profile photo
Site Rayan
9 followers -
طراحی سایت | طراحی سایت در تهران | طراحی سایت در کرج |
طراحی سایت | طراحی سایت در تهران | طراحی سایت در کرج |

9 followers
About
Posts

Post has attachment
نکاتی در مورد #طراحی_سایت چند زبانه

گاهی مواقع هدف از طراحی یک سایت خدمت‌رسانی به کاربران و مشتریان یک کشور نیست و این خدمات در اختیار مشتریان در چند ناحیه از دنیا قرار می گیرد. به همین منظور راه اندازی یک سایت با چند زبان مرسوم ترین راه حل برای خدمت رسانی است. حالا باید ببینیم طراحی سایت به صورت چند زبانه چه فواید و چه چالش هایی را پیش رو دارد و باید به چه نکاتی در آن توجه کرد.

- ساختار سایت
یکی از مهمترین مواردی که باید به آن توجه کرد این است که در زمان طراحی سایت فارسی و ایرانی باید توجه داشت چه موادی مانند منو و شروع متن و بسیاری موارد دیگر از سمت راست اعمال می شود و در زبان انگلیسی و زبانهای غیر از فارسی و انواع آن از سمت چپ لحاظ می گردد. اگر شما قصد دارید یک سایت به صورت چند زبان داشته باشید باید ساختار هر زبان را متناسب با اصول نوشتاری آن کشور قرار دهید.

- دسترسی ساده
تغییر زبان و روند آن را باید به‌گونه‌ای در معرض دید کاربر قرار دهید که به راحتی بتوانند زبان مدنظر سایت خود را مشخص کند. اگر از پرچم یا کاراکتر برای تغییر زبان سایت استفاده می کنید آن را در بالاترین قسمت سایت قرار دهید تا به محض بارگذاری سایت قابل دیدن باشد.

- اهمیت طراحی سایت دو زبانه و چند زبانه

طراحی سایت دوزبانه یکی از استراتژی های مهم در بازاریابی اینترنتی بین المللی می باشد، در صورتی که شرکت یا فروشگاه شما اهدافی در جهت فروش و تعامل بین المللی دارد و با مشتریان غیرفارسی زبان در ارتباط هستید ، سایت شما می بایست برای مخاطبین خارجی قابل دسترسی و تعامل باشد.

- استفاده از یک منبع برای صرفه جویی در هاست
حدالامکان سعی کنید فایل ها و تصاویر از یک منبع اصلی خوانده شود و در زمان طراحی سایت همه تصاویر و یا فایل ها چه در زبان فارسی و چه در زبان های دیگر از یک منبع در نظر گرفته شود و برای هر زبان یک منبع جدید تولید نکنید.

- رعایت نکات سئو
معمولاً بیشتر مشتریان تمرکز خود را بر روی زبان فارسی قرار می‌دهند و این باعث می شود که بحث در زبان های دیگر نادیده گرفته شود که نباید فراموش کنیم که مواردی مانند محتوای یک سایت از نگاه گوگل به صورت جامع در نظر گرفته می شود. اگر قسمت تولید محتوای مطالب شما در صفحات فارسی مناسب باشد ولی این اصل در زبان‌های دیگر رعایت نشود ممکن است باعث لطمه دیدن وب سایت در زبان فارسی نیز شود. همچنین توصیه می شود بعد از اتمام طراحی سایت و درون ریزی محتوای وب سایت فارسی در زمانی که هنوز صفحات با زبان های دیگر همچنان بی محتوا است سایت را به صورت کامل راه اندازی نکرده و در گوگل ثبت نکنید چون صفحات خالی و بی محتوا باعث لطمه دیدن سئو می شود.

علاوه بر این موارد دیگر مانند متاتگ ها را نیر بررسی و رعایت کنید.

- از ترکیب زبان های مختلف در یک صفحه خودداری کنید

پیشنهاد می شود برای صرفه جویی در هزینه و یا ساخت صفحات کمتر هر دور زبان را در یک صفحه ترکیب نکنید.

- نیاز هر مشتری در هر کشور متفاوت است
روش بازاریابی برای مشترکان ایرانی و فارسی زبان متفاوت از کشورهای دیگر است پس باید در زمان بازاریابی به شیوه های مختلف هر کشور توجه کنید.

http://siterayan.ir/postview/148/%D9%86%DA%A9%D8%A7%D8%AA%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%DA%86%D9%86%D8%AF-%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86%D9%87
Add a comment...

Post has attachment
آشنایی با صفر تا صد طراحی سایت در کرج
Add a comment...

Post has attachment
شیوه های نوین درآمدزایی اینترنتی در #کرج

Add a comment...

Post has attachment
طراحی وب سایت در کرج با رایان وب

یکی از مهمترین راه های شناخته شدن در فضای مجازی طراحی سایت است‌. این راه تا حد زیادی میان بر محسوب می شود و وجود آن باعث اعتباربخشی بیشتر به سایت نزد کاربران می شود. تبلیغات در کرج نیز امری بسیار مهم و حیاتی برای مشاغل مختلف به شمار می آید و از اهمیت آن برای شرکت های مختلف ، کارگاههای تولیدی یا فروشگاه ها نمی‌توان گذشت. رایان وب در تلاش است شما را در این امر یاری رساند و طراحی وب سایت در کرج را با روشی نوین و با بهترین کیفیت تقدیم شما عزیزان و همشهریان کرجی کند. طراحی وب سایت در کرج امری مهم به شمار می آید و از آنجایی که آینده ی بسیاری از مشاغل به طراحی سایت آنها وابسته است نباید به سادگی از کنار این ماجرا عبور کرد‌ .

مواردی که باید متقاضیان و مشتریان طراحی وب سایت کرج به آن توجه ویژه ای داشته باشند:
- ظاهر و دیزاین سایت :

به اعتقاد بیشتر مردم زیبایی طراحی سایت اولویت یک سایت به شمار می آید و هرچه سایت از نظر طرح و ساختار و همچنین گرافیک شرایط بهتری داشته باشد در دیدگاه مردم و مشتریان دارای ارزش بیشتری است.
- دسترسی کامل و راحت برای عموم مشاهده کنندگان:
شاید چیزی که حتی از ظاهر طراحی وب سایت اهمیت بیشتری دارد دسترسی راحت برای همه افراد با هر سطح دانش نسبت به اینترنت و وب سایت است. اگر مراجعه کننده به سایت شما نتواند خدمت مورد نظر خود را سریع از طریق سایت شما دریافت نکند احتمال بازگشت و جذب او به حداقل می‌رسد‌.
سرعت بارگذاری سایت:
به هر اندازه که ظاهر طراحی سایت و در دسترس پذیری وب سایت اهمیت دارد سرعت بارگذاری سایت نیز از ارزش بالایی برخوردار است و به حدی حائز اهمیت است که اگر کاربر را از نظر زمان سپری کردن در سایت شما راضی نگه ندارد باید جذب این مشتری را فراموش کرد.
سئو در کرج :
بعد از مبحث طراحی سایت در کرج به بحث سئو در کرج می رسیم. بسیاری از مشاغل و سایت ها به طور لوکال یا محلی و در سطح استان البرز و شهر کرج فعالیت دارند و تنها هدف آنها جذب اهالی و کاربران ساکن در کرج می باشد‌. در زمان طراحی وب سایت و انجام خدمات سئو باید به این نیاز توجه ویژه کرد و تنظیمات سئو خود را بگونه ای قرار دهیم که متقاضیانی که با عبارات محلی در سطح استان البرز به جستجو می‌پردازند را جذب حداکثری کنیم.

شما اهالی محترم کرج ، صاحبان مشاغل و شرکت های مختلف می توانید طراحی وب سایت و به صورت ویژه طراحی سایت در کرج را به رایان وب بسپارید و به امید خدا بهترین کیفیت و کارایی را دریافت نمایید و ما بتوانیم شما را در مسیر پیشرفت کمک شایانی کنیم.
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
به طور کلی هدف اصلی از طراحی سایت جلب رضایت کاربران و در نتیجه رسیدن به نتیجه مورد نظر که در بیشتر موارد بحث مالی می باشد. زمانی که کاربر از سایت شما رضایت داشته باشد برای سرویس گیری مجدد به سایت شما باز می گردد و در بسیاری موارد شما را به دیگران نیز پیشنهاد می کند.

در پایین به برخی فواید جلب رضایت کاربر می پردازیم:

- معرفی سایت شما به عنوان برند در زمینه کاری وب سایت خود
- افزایش بازدید از سایت و بازگشت یوزرها که موجب بهبود سئو می شود.
- جلب نظر تبلیغ کنندگان برای ثبت تبلیغات مرتبط در سایت شما

طراحی سایت با هدف جلب رضایت یوزرها از جنبه های مختلف را اولویت قرار دهید.


در پایین به مواردی که موجب این امر می شود را بیان می کنیم.

- طراحی سایت با گرافیک مناسب با رعایت تصاویر - رنگ بندی و فونت ها
- سرعت بارگذاری مناسب
- عدم استفاده از تبلیغات آزار دهنده مخصوصا پاپ آپ
- ترغیب کاربر به بازگشت به سایت با قرار دادن مطالب داغ در حوزه زمینه سایت
- قرار دادن مطالب و پستهای روز که بیشترین جستجو را در آن تایم داشته است
- قرار دادن مطالب خواندنی دنباله دار برای ترغیب به بازگشت
- تجربه نشان داده قرار دادن ویدیو در سایت تاثیر خوبی بر رضایت یوزرها داشته است. پس بنابراین از کلیپهای برگزیده مناسب با موضوع سایت استفاده کنید.
- فعال شدن در شبکه های اجتماعی پربازدیدپیشنهاد: برای طراحی وب سایت اولویت ها را تمام بر سلیقه و نیاز روز کاربر قرار دهید.
Add a comment...

Post has attachment
تبلیغات هدفمند گوگل ادوردز برای بازار کار کرج

بازار کار در کرج دارای فضای رقابتی بسیار تنگاتنگی است و این فضای رقابتی هم به صورت سنتی و هم به صورت مجازی و اینترنتی در حال انجام است. درفضای اینترنت بسیاری برای برندسازی و شهرت اقدام به طراحی سایت و راه اندازی یک سایت برای رسیدن به هدف مورد نظر می کنند. برای اثبات این رقابت در کرج با جستجوی کلمات کلیدی طراحی سایت در کرج و طراحی سایت کرج می‌توان تعداد جستجو و بازدید این ‌سایت‌ها و این عبارات را مشاهده کرد.
توضیحاتی در مورد تبلیغات گوگل ادوردز و شیوه کارکرد آن :
گوگل ادواردز یکی از امکانات فوق العاده ی گوگل به شمار می آید که این امکان را برای سایت ها فراهم می کند تا بتوانند با پرداخت هزینه ای متناسب با آپشن هایی که مد نظر دارند سایت خود را با کلمات کلیدی در ابتدای گوگل و در رتبه های اول به کاربران نمایش دهند. این امکان بعد از طراحی سایت امکان پذیر است.
گوگل ادوردز چگونه به سایت ها و مشاغل کرج کمک می کند؟
سایت هایی که در سطح استان البرز و کرج فعالیت دارند و به عبارتی لوکال محسوب می شوند، برای جذب مستقیم مشتری و یا کاربری که دقیقاً با در نظر گرفتن منطقه کرج ، یک خدمت و یا سایت را جستجو می کند از گوگل ادوردز استفاده می‌کنند. مثالی در این رابطه می زنیم. مشتری در فکر طراحی یک سایت برای شرکت خود است. این مشتری در شهر کرج ساکن است و برای رفاه حال خود و سختی مسافت، قادر به خروج از کرج نیست. از طرفی نیاز به مشاوره حضوری دارد و به همین دلیل علاقه ای به سفر به سایر استانها ندارد. با توجه به تمام دلایل گفته شده کاربر فقط مراکز طراحی سایت را جستجو می کند که در کرج قرار دارند. کارفرما با جستجوی عبارت‌هایی نظیر طراحی سایت کرج - طراحی سایت در کرج و عبارتهایی مشابه این مراکز را شناسایی کرده و خدمت مورد نظر خود را از آنها دریافت می کند. این نوع تبلیغات گوگل ادوردزی هدفمند است و تنها کاربرانی که به دنبال طراحی سایت کرج هستند را جذب می کند و هزینه صرف شده آنها از بین نمی رود. حالا به مثال دیگری از تبلیغات بدون هدف را نیز مشاهده کنید. صاحب حرفه طراحی سایت در کرج تنها خدمات خود را متمرکز در استان البرز قرار داده و به دلایلی قصد خدمت رسانی در مناطق دیگر را ندارد شروع به تبلیغات گوگل ادوردز می کند. این شرکت با کلمه کلیدی مانند طراحی سایت این تبلیغ را انجام می دهد و بازدیدکنندگان زیادی با این کلمه از سراسر ایران را در سایت خود میزبان می شود. از آنجایی که هم احتمال اینکه کارفرمایی که در استان دیگر با کلمه کلیدی وارد سایت شما شده است به دلیل عدم دسترسی کامل به شما سفارش را کنسل کند و یا شما امکان اعزام نیرو و یا عقد قرارداد با استان های دیگر را نداشته باشید وجود دارد ممکن است هزینه ی صرف شده شما برای جذب مشتری از بین برود و به نتیجه دلخواه نرسید. پس با توجه به اینکه خدمت شما بیشتر مشتریان و مخاطبین کرج را در بر می گیرد یا سراسر ایران اقدام به تعیین کلمات کلیدی گوگل ادوردز خود کنید.

مزایایی که گوگل ادورز برای صاحبان سایت ها و کسب و کارهای کرج دارد را بشناسید:
- نمایش شما در رتبه های اول گوگل با جستجوی لوکال یا محلی
- جذب حداکثری مشتریانی که جستجوی محلی انجام داده اند و تنها به دنبال کسب و کارهای واقع در کرج هستند.
- سایت هایی که در ابتدای راه هستند و به تازگی طراحی سایت آنها به پایان رسیده است و جایگاه مناسبی در گوگل ندارند با گوگل ادوردز بیشتر دیده می‌شوند.

به طور کلی این امکان گوگل باعث می شود کسانی که از نظر صرف هزینه مالی مشکلی ندارند بیشتر و بهتر از قبل در نتایج جستجوی گوگل نمایش داده شود. هزینه های این تبلیغات بسیار متفاوت است و بسته به نوع جایگاه ، تعداد ورودی و تعداد نمایش قیمت ها و تعرفه ها متنوع هستند.
Add a comment...

Post has attachment
تهران و رقابت جدی در طراحی سایت

استان تهران به دلیل وجود جمعیت بسیار بالا و همچنین تمرکز مشاغل مختلف، دانشگاه ها ، ادارات و شرکت ها ، مراکز تفریحی و... رقابت سنگینی را در عرصه تبلیغات می ‌طلبد. بدون شک بهترین و مطمن ترین این نوع تبلیغات طراحی سایت است‌ . همین رقابت بالا و وجود شرکت ها و موسسات بسیار زیاد در تهران باعث شده طراحی سایت در تهران به عنوان یکی از پرطرفدارترین عبور جستجو ترین عبارت ها قرار بگیرد و صاحبان این مشاغل سعی در جذب مشتریان بیشتر دارند‌ . این را فراموش نکنید که بیشترین شرکت ها و ادارات در تهران واقع شده اند .
رقابت در حوزه طراحی سایت در تهران به گونه ای است شرکت های زیادی برای رسیدن به صفحه اول گوگل از تیم و سئو کاران حرفه ای استفاده می کنند. تمام هدف این موسسات این است که کاربرانی که با عبارت طراحی سایت در تهران به دنبال سپردن طراحی سایت خود به یک موسسه را دارند بتوانند جهت گرده به علاوه بر سود مالی خوب برای خود خدمت ویژه برای کاربران تهرانی ارائه دهند‌‌.
مزایای رقابت در این حوزه در تهران :
- جنگیدن بر سر بالا بردن کیفیت در سایت های طراحی شده
- ایجاد فضای رقابتی سالم در حوزه طراحی سایت در تهران
- ارائه تخفیف های ویژه برای رضایت کاربران و جلب آنها

راه های انتخاب طراحی سایت در تهران:

برای انتخاب یک طراح سایت باید موارد مختلف دقت کرد از جمله این موارد می‌توان به نکات زیر توجه کرد:
- کیفیت کار : بدون شک کیفیت در طراحی سایت حرف اول را می زند و باید این را در نظر گرفت کیک طراحی سایت با کیفیت موجب پیشرفت روز افزون شما در فضای مجازی می شود.
- قیمت مناسب: بدون شک قیمت مهمترین فاکتور در انتخاب طراح سایت به شمار می آید. این را در نظر بگیرید که و قیمت بالای طراحی سایت نشان دهنده ی کیفیت و کارایی عالی است و نه قیمت پایین نشان دهنده ی کیفیتی ضعیف. کیفیت های ارائه شده را با تعرفه‌های بیان شده مقایسه کنید و سپس تصمیم بگیرید.
- پشتیبانی کامل : طراحی سایت نیز مانده هر خدمتی دیگر نیاز به پشتیبان حرفه ای دارد‌
- مشاوران حرفه ای : از نظر مشاوران استفاده کنید و ببینید کدامیک از آنها نیازهای سایت شما را مخصوصا در استان تهران به شما یادآوری می کنند.

یک وب سایت تضمین آینده کاری شماست :
وجود یک سایت عالی چه هم از نظر گرافیک و هم از نظر کارایی در شرایط استاندارد به سر می‌برد می‌تواند باعث پیشرفت روز افزون شما و همچنین کسب درآمد بالاتر شود. از طرفی دیگر موضوع رقابتی دیگر در بین مشاغل موجود در تهران سئول سایت و کسب رتبه های اول در گوگل است. شرکت ها و مشاغلی که به دنبال سود و درآمد بالا هستند هرگز نمی توانند از این رقابت در این حوزه خارج شوند.
Add a comment...

Post has attachment
طراحی سایت با php و فواید آن

طراحی سایت با php و فواید آن

برای ایجاد و طراحی سایت زبان های برنامه نویسی مختلفی وجود دارد که هر کدام کاربردهای خود را دارند. در این مقاله به بررسی زبان php و فواید استفاده از آن برای طراحی سایت می پردازیم.

ابتدا تعریف php :

پی اچ پی یکی از محبوبترین زبان های برنامه نویسی وب به شمار می آید که متن باز یا همان open source می باشد که برای طراحی سایت داینامیک مورد استفاده قرار می گیرد.
معروفترین نرم‌افزارهای ایجاد شده با پی‌اچ‌پی عبارت‌اند از phpBB و SMF و Mambo و Joomla و PHPNuke و mybb و مدیاویکی (MediaWiki) .

Php از دیتابیس های مختلفی مانند sql server و mysql پشتیبانی می کند.

یک فایل PHP چیست؟

فایل های php می توانند حاوی متن ، کدهای HTML و اسکریپت های آن باشند ، کدهای php برای کاربران قابل مشاهده نیست و تنها تگ های HTML را مشاهده می کند ، بدین معنی که کدهای php روی سرور تفسیر می شوند و خروجی با html و یا خروجی های دیگری تولید میکند که توسط کاربران قابل مشاهده است.فواید استفاده از php در طراحی سایت :
- سرعت اجرا و پردازش بالا
- open source بودن
- همگانی و public بودن آن
- امکان طراحی سایت داینامیک به صورت سفارشی

کدام سایت ها از php برای طراحی وب سایت استفاده کنند؟
اصولا با این زبان امکان طراحی و راه اندازی همه نوع وب سایت امکان پذیر است و محدودیتی برای این نوع اسکریپت وجود ندارد.

آیا سئو در برنامه نویسی php با زبان های دیگر متفاوت است؟
خیر. اصولا تفاوت چندانی در سئو ایجاد نشده و سئو خود شامل قوانین و راهکارهای مخصوص به خود است.

آیا طراحی با php در ظاهر سایت تاثیر گذار است؟

ظاهر و قالب سایت توسط css و html شکل می گیرد و php نقشی در این جریان ندارد.
Add a comment...

Post has attachment
تفاوت های کاربردی طراحی سایت با زبان های Php و Asp

در این مقاله به بررسی کاربردی طراحی سایت با Php و Aspمی پردازیم. این مقایسه با در نظر گرفتن فاکتورهای مهم طراحی وب سایت لحاظ شده است.

اولین مورد و شاید مهمترین مورد هزینه طراحی

در طراحی سایت عمدتا Aspبر پایه سیستم عامل ویندوز است در حالی که Php بر اساس لینوکس. خب شکی نیست لینوکس در بیشتر موارد به صورت رایگان مورد عرضه قرار می گیرد ولی در مورد ویندوز معمولا این خدمت شامل هزینه فعال سازی می باشد. از طرفی دیگر این تفاوت قیمت در هاست های لینوکس و ویندوز هم خودنمایی زیادی دارد.
اگر بخواهیم از نظر اسکریپت نویسی و یا همان برنامه نویسی هم مقایسه کنیم به دلیل اینکه php از کدهای باز یا به عبارتی open source استفاده می کند و در خیلی از موارد این کدها رایگان و در دسترس عموم است هزینه پایین تری در طراحی سایت دارد.

محبوبیت

بدون شک طرفداران طراحی سایت با Php یا یادگیری این زبان بیشتر از asp است. به دلیل وجود کدهای رایگان و open source بودن محبوبیت پی اچ پی غیرقابل انکار است. چون سیستم های مدیریت محتواهای محبوب مثل وردپرس و جوملا هم بر اساس Php می باشند این محبوبیت چند برابر است.

سرعت

نظر کارشناسان بیشتر بر این مورد است که سرعت سایت های طراحی شده با Php بیشتر است asp می باشد. چون سرعت اجرای کدهای پی اچ پی بیشتر است. به طور کل می توان گفت سایت هایی که از نظر بازدید و سرعت فاکتوربندی می شوند (مثل شبکه های اجتماعی) از Php استفاده می کنند. فیس بوک از جمله این سایت های اجتماعی است.

پایداری

می توان گفت که این دو زبان برنامه نویسی از نظر پایداری تفاوت چندانی ندارند و هر پایدار می باشند .

عملکرد

PHP معمولا تحت لینوکس، آپاچی است که همین باعث سریع تر بودند سرعت ارتباط دارد و ASP.NET معمولا تحت ویندوز، IIS . یکی از دلایل برتری Php بر Asp ،عملکرد بهتر فایل های سیستمی لینوکس می باشد.

پشتیبانی و رفع اشکال

به دلیل اینکه اسکریپت های رایگان و عمومی پی اچ پی در دسترس همه در محیط وب است می توان گفت که در صورت بروز مشکل پشتیبانی Php راحت تر است.

ابزارهای کد نویسی

برنامه نویسان پی اچ پی بیشتر برای کدنویسی از Dreamweaver و phpdesigner استفاده می کنند .

برنامه نویسان ای اس پی بیشتر برای کدنویسی از Microsoft Visual Studio استفاده می کنند .

آسانی در یادگیری و طراحی

Php بسیار ساده تر از ASP.NET در یادگیری می باشد زیرا کدهای آن و روتین برنامه نویسی بسیار ساده ای برای آن در نظر گرفته شده است حال آنکه برای کار با ASP.NET می بایست از زبان برنامه نویسی C# و یا VB.NET استفاده نمایید که زبان های پیچیره تری هستند.

امنیت

از نظر امنیت هر دو ایمن هستند و تقریبا این موضوع فقط به حفره های موجود در کدنویسی بستگی دارد.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded