Profile cover photo
Profile photo
Sport-Bike.
8 followers
8 followers
About
Sport-Bike.'s posts

Post has attachment
Wakacje to doskonała pora na rowerowe wycieczki krajoznawcze. Jednak aby taki wyjazd zakończył się sukcesem, należy odpowiednio się przygotować. O czym należy pamiętać podczas organizacji takiego przedsięwzięcia i co trzeba wziąć pod uwagę?

#SerwisRowerowyWarszawa

Post has attachment
Jazda na rowerze to doskonały sposób na aktywne spędzanie wolnego czasu zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Jednak aby rower służył im jak najlepiej, powinien być odpowiednio dobrany. Na co należy zwrócić szczególną uwagę przy zakupie roweru dla dziecka?

#SklepRowerowyWarszawa

Post has attachment
Wybór odpowiednich opon rowerowych to jedna z najważniejszych decyzji do podjęcia w czasie zakupu roweru. Podczas wizyty w sklepie rowerowym powinniśmy zatem kierować się naszymi indywidualnymi preferencjami, dotyczącymi przede wszystkim terenu, po którym będziemy się poruszać. Oprócz rozmiaru kół, o którym pisaliśmy w poprzednim artykule, dużą rolę odgrywa również bieżnik. Ze względu na jego rodzaj, na jakie typy dzielimy opony?

#skleprowerowywarszawa


Post has attachment
Lusterko rowerowe należy do tego typu dodatkowego wyposażenia, o którym mówi się raczej niewiele. Głównym argumentem przemawiającym za ich zakupem i montażem jest oczywiście kwestia zwiększenia bezpieczeństwa, ale także wygody.

#SklepRowerowyWarszawa

Post has attachment
Interesując się tematyką rowerową zaczynamy rozkładać rower na części. Chcąc zwiększyć efektywność przyszłej jazdę, szukamy informacji na temat każdego, nawet najmniejszego jego elementu. Odpowiednio dobrane koła są niezwykle ważne, ponieważ wpływają na komfort jazdy. Ich wybór zależy od indywidualnych potrzeb rowerzysty. Jakie rodzaje kół spełniają poszczególne wymagania klienta? Zapraszamy do lektury!

#skleprowerowywarszawa

Post has attachment
Kupując rower zwracamy uwagę przede wszystkim na jego rodzaj, wielkość kół, rozmiar ramy, siodełko, czy rodzaj ogumienia. Jednocześnie często pomijana jest kwestia kierownicy, która jest równie istotna.

#RoweryMiejskieWarszawa

Post has attachment
Nie ma się co oszukiwać – większość ludzi korzysta z roweru podczas ładnej pogody i chowa go do piwnicy czy garażu wraz z nadejściem minusowych temperatur. Ważne jest, by zadbać o konserwację roweru po sezonie, a przed rozpoczęciem nowego, dokładnie go przygotować. Jak to zrobić? Zapraszamy do lektury!

#skleprowerowywarszawa

Post has attachment
W co wyposażymy nasz rower powinno zależeć przede wszystkim od tego, jak często i w jakich okolicznościach będziemy jeździć. Zakup dodatkowych gadżetów czy sprzętów nie ma sensu, jeśli nie będą w ogóle przydatne.

#RoweryMiejskieWarszawa

Post has attachment
Rozpoczynasz narciarską przygodę i chcesz kupić swoje pierwsze narty? Sprawdź, co warto wiedzieć przed zakupem.

#SerwisNarciarskiWarszawa

Post has attachment
Na blogu opowiadamy dziś o przewożeniu roweru pociągiem. Co warto wiedzieć przed wyruszeniem w podróż? Zapraszamy do lektury.

#RoweryWarszawa  
Wait while more posts are being loaded