Profile

Cover photo
66 followers|19,993 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

Ora News

Shared publicly  - 
 
Mustafa Nano: Rama mund të bëhet i rrezikshëm, duhet monitoruar
 ·  Translate
1
Add a comment...

Ora News

Shared publicly  - 
 
 ja pamjet e 24 viteve më parë kur u hap Xhamia e Plumbit

Në pamje shihet qartë numri i madh i shkodranëve pa dallim feje që marrin pjesë në ceremoninë që mposhti frikën dhe riktheu besimin e mohuar.
 ·  Translate
1
Add a comment...

Ora News

Shared publicly  - 
 
Nis faza e re për arsimin, aplikimet online
 ·  Translate
1
Add a comment...

Ora News

Shared publicly  - 
 
uke e konsideruar një pjellë të qarqeve antishqiptare, akademiku Rexhep Qosja kërkon ndarjen e çdo diskutimi për “Shqipërinë e Madhe”.
Pavarësisht një lloj euforie të shqiptarëve në Shqipëri, Kosovë apo në trevat shqipfolëse pas vititës së Ramës në Beograd, kollosi i letrave është i prerë kur thotë se duhet të pengojmë idenë e Shqipërisë së Madhe.
 ·  Translate
1
Add a comment...

Ora News

Shared publicly  - 
 
Rama drejt Beogradit, vizita e vështirë e kryeministrit. Avioni lë Rinasin
 ·  Translate
Në orën 09: 40 minuta avioni i linjës “Air Bosnia” ku ndodhet kryeministri Edi Rama së bashku me delegacionin shqiptar zbriti në Beograd. Avioni la aeroportin “Nënë Tereza”në Tiranë në orën 08:40....
1
Add a comment...

Ora News

Shared publicly  - 
 
Kryeministri Edi Rama nis vizitën e tij në Serbi ndërsa nëpër rrugët e Beogradit ka forca të shumta policore.Pamjet pa koment 
 ·  Translate
Kryeministri Edi Rama nis vizitën e tij në Serbi ndërsa nëpër rrugët e Beogradit ka forca të shumta policore. Na informon gazetari i Ora News, Patrik Sadikaj i cili po ndjek nga afër vizitën dy di...
1
Add a comment...
In their circles
19 people
Have them in circles
66 people
Ben Beqari's profile photo
Erind Bathorja's profile photo
Erilda Shehu's profile photo
taulant qendro's profile photo
Faktet Flasin's profile photo
Gentian Plaku's profile photo
naser shabani's profile photo
Enkeleda CAMi's profile photo
el ton's profile photo

Ora News

Shared publicly  - 
 
Albatros Rexhaj, shkrimtari që fshihet pas zhurmave sgw Zonja Z
 ·  Translate
1
Add a comment...

Ora News

Shared publicly  - 
1
Add a comment...

Ora News

Shared publicly  - 
 
Një gabim i kryetares së KQZ-së, Lefterije Lleshi, e cila zbuloi se kërkesat kanë ardhur nga Partia Demokratike, shkaktoi ilaritet në sallën ku u mbajt mbledhja.
 ·  Translate
1
Add a comment...

Ora News

Shared publicly  - 
 
Tiranë- I vihet tritol për të dytën herë në harkun kohor prej dy javësh, një magazine mielli në Kamëz.
Ngjarja është regjistruar rreth orës 21:30 në një ndërtesë që ndodhet përballë Bashkisë dhe komisariatit. Burime nga policia bëjnë me dije se ndërtesa dykatëshe ku ka shpërthyer tritoli është në pronësi të shtetasit, Ivdi Cani.
http://www.oranews.tv/videogaleri/tritol-magazines-se-miellit-ne-kamez-shkak-konkurenca-ne-biznes/
 ·  Translate
Tiranë- I vihet tritol për të dytën herë në harkun kohor prej dy javësh, një magazine mielli në Kamëz. Ngjarja është regjistruar rreth orës 21:30 në një ndërtesë që ndodhet përballë Bashkisë dhe komisariatit. Burime nga policia bëjnë me dije se ndërtesa dykatëshe ku ka shpërthyer tritoli është në pronësi të shtetasit, Ivdi Cani. Sipas policisë në ndërtesë është vendosur rreth 500 gram tritol. Nga shpërthimi i lëndës eksplozive ndërtesa ka p...
1
Add a comment...

Ora News

Shared publicly  - 
 
Në orën 09: 40 minuta avioni i linjës “Air Bosnia” ku ndodhet kryeministri Edi Rama së bashku me delegacionin shqiptar zbriti në Beograd. U prit nga ministri i jashtem serb, Dacic 
 ·  Translate
Në orën 09: 40 minuta avioni i linjës “Air Bosnia” ku ndodhet kryeministri Edi Rama së bashku me delegacionin shqiptar zbriti në Beograd. Avioni la aeroportin “Nënë Tereza”në Tiranë në orën 08:40....
1
Add a comment...

Ora News

Shared publicly  - 
 
Shtresat në nevojë nuk do të preken nga heqja e fashës mbrojtëse të energjisë elektrike. Thënë ndryshe familjet në nevojë, do të marrin shtesë të drejtpërdrejtë të përmuajshme, të pensionit, pagesës për aftësinë e kufizuar apo ndihmës ekonomike. Kjo është garancia që ka dhënë ministri i Mirëqënies Sociale Erion Veliaj.
 ·  Translate
1
Add a comment...
People
In their circles
19 people
Have them in circles
66 people
Ben Beqari's profile photo
Erind Bathorja's profile photo
Erilda Shehu's profile photo
taulant qendro's profile photo
Faktet Flasin's profile photo
Gentian Plaku's profile photo
naser shabani's profile photo
Enkeleda CAMi's profile photo
el ton's profile photo
Contact Information
Contact info
Email
Story
Tagline
Të parët për lajmin e fundit.
Introduction
Ora-News, Radio Televizioni informativ Shqiptar. 24 ore live, lajme, debate, analiza politike, showbizz dhe shume te tjera. Na ndiqni!