Profile cover photo
Profile photo
Polpoż Sp. z o.o.
About
Posts

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat regulacji prawnych związanych z sprzętem przeciwpożarowym? Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są w zakładce http://www.polpoz.com.pl/regulacje-prawne Wszystkich zainteresowanych, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z zamieszczonymi materiałami.
Add a comment...

Post has attachment
Wszystkich, którzy mają problem z trafieniem do siedziby firmy POLPOŻ, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z mapką dostępną w zakładce http://www.polpoz.com.pl/kontakt Mamy nadzieję, że zamieszczone wskazówki okażą się pomocne.
Add a comment...

Post has attachment
W zakładce http://www.polpoz.com.pl/cennik znajdziecie Państwo szczegółowe informacje na temat Cennika usług świadczonych przez firmę POLPOŻ. Jeśli macie Państwo dodatkowe pytania lub wątpliwości, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przypominamy, że w zakładce http://www.polpoz.com.pl/kontakt dostępne są dane teleadresowe firmy POLPOŻ. Wszystkich zainteresowanych uzyskaniem bardziej szczegółowych informacji na temat naszej oferty, serdecznie zachęcamy do bezpośredniego kontaktu.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą szkoleń przeciwpożarowych przygotowaną przez POLPOŻ. Szczegółowe informacje na temat zakresu oferty dostępne są w zakładce http://www.polpoz.com.pl/oferta/szkolenia-ppoz W przypadku dodatkowych pytań bądź wątpliwości, jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
POLPOŻ oferuje również usługę profesjonalnej impregnacji ognioochronnej. Świadczymy usługi profesjonalnej impregnacji drewna (żywego oraz lakierowanego), tkanin itp. Zapewniamy najwyższy profesjonalizm świadczonych usług oraz indywidualne podejście do potrzeb Klienta. Szczegóły http://www.polpoz.com.pl/oferta/impregnacje-ognioochronne
Add a comment...

Post has attachment
Firma POLPOŻ posiada własny zbiornik dwutlenku węgla CO2 oraz napełnialnię butli. Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie napełniania gaśnic śniegowych, ładowania butli do celów medycznych- rehabilitacyjnych, ładowania butli do paintballu i wiele innych. Szczegóły http://www.polpoz.com.pl/oferta/rozlewnia-co2
Photo
Add a comment...

W ofercie POLPOŻ znajdziecie Państwo profesjonalne gaśnice proszkowe, śniegowe i pianowe, a także profesjonalne koce gaśnicze. Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi propozycjami węży hydrantowych oraz znaków bezpieczeństwa pożarowego. Szczegóły http://www.polpoz.com.pl/o-firmie
Add a comment...

Post has attachment
W ofercie firmy PolPoż znajdziecie Państwo m.in. profesjonalne instalacje hydrantowe. Szczegółowe informacje na temat zakresu oferty dostępne są w zakładce http://www.polpoz.com.pl/oferta/instalacje-hydrantowe Gwarantujemy najwyższą jakość produktów i przystępne ceny.
Add a comment...

Post has attachment
Siedziba firmy PolPoż mieści się przy ulicy Emaliowej 15 w Warszawie. Szczegółowe dane teleadresowe naszej firmy dostępne są w zakładce http://www.polpoz.com.pl/kontakt Serdecznie zachęcamy do wizyty w biurze PolPoż.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded