Profile cover photo
Profile photo
Miasto Mamy
4 followers -
Wyszukiwarka miejsc dla obecnych i przyszłych mam. Dowiedz się co robią przyszłe mamy w Twoim mieście. Spędź ciekawie czas z maluszkiem w Twoim mieście!
Wyszukiwarka miejsc dla obecnych i przyszłych mam. Dowiedz się co robią przyszłe mamy w Twoim mieście. Spędź ciekawie czas z maluszkiem w Twoim mieście!

4 followers
About
Posts

Drogie mamy z Wrocławia i okolic. Dodaliśmy wczoraj dzięki Wam nowe klubokawiarnie: Family Cafe, Czekoladziarnia Połaniecka, MamCzasCafe, Mamka Cafe, Bema Cafe. Zachęcam do oceny tych miejsc na www.miastomamy.pl. Czy warto pójść tam ze swoim maluchem w chłodne dni?
Add a comment...

Post has attachment
[WROCŁAW]
Hej Dziewczyny!
Czy znacie te klubokawiarnie: Ha!mak, Piękna Helena, KLUBODZIECIARNIA, DZIECIOLADA? Czy organizowaliście tam chrzciny, komunie, urodziny? Czy Wasze dzieci chodzą tam na warsztaty?
Jeśli tak, to podzielcie się swoją opinią na naszym portalu: www.miastomamy.pl z innymi rodzicami, którzy szukają ciekawych miejsc dla swoich dzieci.
Tutaj KLUBOKAWIARNIE:
https://www.miastomamy.pl/miejsca/szukaj
A może są inne, których nie ma w bazie, dajcie znać dopiszemy!
Add a comment...

Dziewczyny, czy chodzicie na jakieś warsztaty ze swoimi dziećmi? Zobaczcie jakie miejsca mamy już w naszej bazie. A może czegoś nam jeszcze brakuje, dajcie znać! Cały czas dodajemy nowe miejsca i czekamy na Wasze komentarze! POLEĆ NAS ZNAJOMYM MAMOM www.miastomamy.pl
Add a comment...

Post has attachment
[ŁÓDŹ]
Hej Dziewczyny,
Gdzie chodzicie na jogę albo na fitness z maluchem? Albo gdzie chodziłyście na jogę albo fitness w ciąży? Czy znacie, polecacie te miejsca: Fitness Klub Rytm, YMCA Łódź, Maxfit? Jeśli tak, to podzielcie się swoją opinią z innymi mamami, które szukają takich zajęć, na portalu:www.miastomamy.pl!!
Poniżej link do tych miejsc na https://www.miastomamy.pl/miejsca/szukaj
Add a comment...

Dziś dołączyły do nas kolejne nowe miejsca: Klub malucha Bawim-Bawim we Wrocławiu, MAMA I JA - JOGA DLA MAM Z DZIEĆMI w Warszawie, Centrum Rozwoju Rodziny w Poznaniu, Miejskie Zoo w Warszawie. Znasz te miejsca? Polecasz? Pomóż innym mamom tam trafić! Dodaj swoją opinię!
Klub malucha Bawim-Bawim https://www.miastomamy.pl/…/wroclaw/klub-malucha-bawim-bawim
MAMA I JA - JOGA DLA MAM Z DZIEĆMI https://www.miastomamy.pl/…/mama-i-ja-joga-dla-mam-z-dziecmi
Centrum Rozwoju Rodziny https://www.miastomamy.pl/…/…/poznan/centrum-rozwoju-rodziny
Sala Zabaw Miejskie ZOO https://www.miastomamy.pl/…/641-sala-…/warszawa/miejskie-zoo
Add a comment...

Jeśli jesteś WŁAŚCICIELEM LUB MANAGEREM miejsca, które jest już dodane do naszej bazy, napisz do nas: kontakt@miastomamy.pl a my damy Ci dostęp do konta. Będziesz mógł zarządzać kontem, dodać zdjęcia, napisać coś więcej o miejscu i Waszych usługach. A jeśli Wasze miejsce jeszcze nie jest w naszej bazie, stwórz swoje konto już dziś! Dodaj miejsce i daj się poznać mamom z Twojego miasta.
Add a comment...

Kolejne nowe miejsca w naszej bazie! Dziękujemy i zapraszamy do oceny: Centrum Okołoporodowe Wesoła Rodzinka (Łódź), Wodne Przedszkole Kubuś (Jelenia Góra), Wojewódzkie Centrum Szpitalne Kotliny Jeleniogórskiej, Fizjo-Femina Kompleksowa Fizjoterapia Kobiet w Krakowie, Pediatra: dr n.med. Kinga Michalska (Jelenia Góra).
Znasz te miejsca, znasz tego lekarza? Polecasz? Pomóż innym mamom tam trafić! Dodaj swoją opinię na www.miastomamy.pl
Add a comment...

[WROCŁAW JOGA W CIĄŻY]
Hej dziewczyny,
chodzicie / albo chodziłyście gdzieś we Wrocławiu na jogę w ciąży? W naszej bazie www.miastomamy.pl mamy już takie miejsca jak: Akademia Jogi - Pro Humane, MANDALA Art & Yoga Studio, Fabryka Energii - Centrum Jogi, Centrum Relaksu Grota Solna, Szkołę Świadomego Macierzyństwa dr Preeti Agrawal, Natura i Ciało, JUPITER SPORT, Fundacja Kobieta i Natura, CENTRUM JOGI I SAMOREALIZACJI („Biała Sowa”), któraś z Was tu chodzi? A może macie inne miejsca, dajcie znać chętnie dodam:)
Pozdrawiam
Add a comment...

Post has attachment
Joga w ciąży uelastycznia ciało i uczy kontroli nad oddechem, rozciąga mięśnie, dotlenia twój organizm i twoje dziecko. Ćwicz regularnie pod okiem doświadczonego trenera, a lepiej poradzisz sobie z bólem podczas porodu. Sprawdź, gdzie ćwiczą mamy w Twoim mieście na www.miastomamy.pl albo poleć innym mamom swoje miejsce, niech też skorzystają!
Photo
Add a comment...

Dzisiejszego wieczoru na antenie Radio Łódź w audycji "Wychowanie to wyzwanie" mieliśmy okazję podzielić się naszym pomysłem o portalu www.miastomamy.pl Jeszcze raz dziękujemy Radio Łódź a w szczególności Pani Monice Czerskiej za zaproszenie. Gorąco zachęcamy wszystkich słuchaczy do dołączenia do naszej społeczności i dzielenia się swoimi doświadczeniami.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded