Profile cover photo
Profile photo
Zakład Obrotu Złomem-Bydgoszcz
4 followers
4 followers
About
Posts

Post has attachment
Zużyte akumulatory to potencjalnie niebezpieczne dla środowiska odpady, dlatego bardzo istotna jest ich właściwa utylizacja. Nasze przedsiębiorstwo jest miejscem, które posiada wszelkie stosowne licencje na odbiór, magazynowanie i przetwarzanie złomu akumulatorowego. Skupujemy również baterie niklowo-kadmowe oraz baterie od laptopów. Jeśli chcą Państwo zapoznać się z naszym cennikiem zapraszamy na stronę internetową: http://www.zakladobrotuzlomem.pl/skup-akumulatorow/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy wiedzą Państwo, że miesięczny odbiór surowców wtórnych przez naszą firmę wynosi około 1000 ton? W skali roku daje to już 12000 ton! Są to ogromne ilości, dlatego tak bardzo ważne jest właściwie ich zagospodarowanie. Oddając złom, akumulatory, makulaturę oraz zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny do naszego zakładu przyczyniają się Państwo do ochrony środowiska naturalnego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.zakladobrotuzlomem.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Z okazji zbliżających się Świąt Wielkiejnocy życzymy wszystkim naszym Klientom smacznego jajka, bogatego zająca, suto zastawionego stołu i mokrego dyngusa. Niech wielkanocny czas obfituje w jak najwięcej przyjemnych chwil spędzonych w gronie Najbliższych. Wesołego Alleluja przesyła załoga Zakładu Obrotu Złomem. www.zakladobrotuzlomem.pl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Makulatura daje nam ogromne możliwości! I nie mówimy tu wyłącznie o produkcji papieru toaletowego oraz papieru, na którym wydawane są gazety. W dzisiejszych czasach z makulatury można zrobić brykiet opałowy, izolacje budowlane, a nawet meble! Z tego też powodu warto zbierać makulaturę. Jeśli chcą Państwo oddać makulaturę na skup, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą http://www.zakladobrotuzlomem.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasze przedsiębiorstwo od wielu lat świadczy kompleksowe usługi z zakresu skupu złomu oraz elektrośmieci, a także makulatury i palet. Zapewniamy rzetelną oraz uczciwą wycenę, a także terminowy odbiór zgłoszonych rzeczy. Po więcej szczegółów dotyczących naszej działalności zapraszamy na stronę http://www.zakladobrotuzlomem.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Na stronie naszego zakładu, który zajmuje się skupem złomu oraz segregacją odpadów, znajdą Państwo dokładne informacje na temat aktualnych cen za skupowane przez nas materiały. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony http://www.zakladobrotuzlomem.pl/cennik/ oraz do kontaktu w razie dodatkowych pytań.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dla wszystkich z Państwa, którzy mają pytania dotyczące usług świadczonych przez nasz bydgoski Zakład Obrotu Złomem, przygotowaliśmy formularz kontaktowy, umieszczony na stronie http://www.zakladobrotuzlomem.pl/kontakt/. Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszym przedsiębiorstwem.
Add a comment...

Od samego początku naszej działalności zajmujemy się przerobem i skupem złomu, metali kolorowych, makulatury, odpadów tworzyw sztucznych oraz elektrośmieci. Na tle konkurencji wyróżniamy się rzetelną wyceną towaru, terminowością odbioru i profesjonalizmem. Działamy na terenie Bydgoszczy i okolic. Zapraszamy serdecznie do współpracy oraz odwiedzenia strony internetowej  www.zakladobrotuzlomem.pl.
Add a comment...

Post has attachment
Prowadzimy także skup złomu stalowego oraz metali kolorowych. Zapraszamy serdecznie do sprzedaży detalicznej oraz hurtowej. W razie jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Pełne dane teleadresowe naszej firmy znajdziecie w zakładce „Kontakt” na stronie internetowej www.zakladobrotuzlomem.pl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W ramach naszej działalności związanej z utylizacją złomu metalowego, tworzyw sztucznych i innych odpadów możemy pochwalić się pracą z wykorzystaniem odpowiednich maszyn i urządzeń na najwyższym poziomie ich jakości! Nasz Zakład w oparciu o doświadczenie i wiedzę wykorzystuje nowoczesne technologie działania, które w połączeniu z dbałością o stan środowiska naturalnego pozwalają nam cieszyć się gronem zaufanych współpracowników! Na stronie http://www.zakladobrotuzlomem.pl/ znajdą Państwo informacje związane z usługami, jakie oferujemy!
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded