Profile cover photo
Profile photo
Sonido. Ośrodek Obsługi Osób Słabołyszących
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
Po zdiagnozowaniu niedosłuchu pacjenci zastanawiają się jaki model aparatu będzie dla nich najodpowiedniejszy. Bez obaw. Pomożemy Państwu wybrać aparat dopasowany zarówno do ubytku słuchu, anatomii kanału słuchowego, jak i stylu życia pacjentów. Pomagając w wyborze najlepszego rozwiązania mamy na uwadze również Państwa możliwości finansowe. Zapraszamy: http://www.sonido.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Naszym celem jest poprawa komfortu osób mających problem ze słuchem. Nieustannie rozwijamy naszą działalność, by pacjentom z wszelkimi wadami słuchu przywracać możliwość normalnego funkcjonowania w codziennym życiu. Dzięki najnowszym aparatom słuchowym Oticon OPN jest to o wiele prostsze. Zastosowana w nich technika potrafi redukować hałas, a także nie wymaga streamera. Więcej szczegółów na temat aparatów Oticon OPN dostępnych jest na stronie: http://www.sonido.pl/oferta/nowosc-iticon-opn/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszych gabinetach przeprowadzamy dokładne badanie słuchu. Precyzyjnie określimy rozległość schorzeń i dobierzemy odpowiedni aparat słuchowy. Posiadamy szeroki asortyment nowoczesnych aparatów słuchowych i przydatnych akcesoriów takich jak wkładki uszne. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - http://www.sonido.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Osoby niedosłyszące i osoby słabosłyszące zapraszamy do jednego z naszych oddziałów. Znajdą nas Państwo w województwie lubuskim, zachodniopomorskim i wielkopolskim. Posiadamy punkty w takich miastach jak Gorzów Wielkopolski, Szczecin, Police i Kostrzyn nad Odrą. Pełną listę oddziałów zamieściliśmy pod tym linkiem - http://www.sonido.pl/nasze-oddzialy/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Inną metodą badania słuchu jest audiometria impedancyjna. W tym badaniu mierzy się odruchy mięśnia strzemiączkowego i naprężenie błony bębenkowej. Audiometria impedancyjna jest bardzo pomocna przy rozpoznawaniu schorzeń ucha środkowego. Na te i inne badani słuchu zapraszamy do Sonido - http://www.sonido.pl/nasze-oddzialy/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy kompleksowe badanie słuchu, w tym m.in. audiometrię tonalną. Badanie to polega na pomiarze przy przewodnictwie powietrznym lub kostnym, ubytku słuchu dla tonów sinusoidalnych o różnych częstotliwościach. Audiometria tonalna pozwala ocenić próg słyszenia. Na badanie zapraszamy do naszych gabinetów - http://www.sonido.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Regularne badania słuchu są podstawą do określenia schorzeń u osób słabosłyszących. Zawsze przed doborem, czy zmianą aparatu słuchowego wyonujemy dokładne badania, by określić aktualny poziom słuchu u Pacjenta. Pacjenci korzystający z naszych usług mogą skorzystać z bezpłatnych badań słuchu, zapraszamy: http://www.sonido.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy wiedzą Państwo, że Sonido pracuje z osobami niedosłyszącymi już od 1994 roku? W najbliższym czasie będziemy obchodzić 24. urodziny. Każda współpraca owocuje naszym doświadczeniem. To dzięki Państwu wciąż możemy się rozwijać i doskonalić nasze usługi. Dziękujemy za zaufanie: http://www.sonido.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Sonido działa w trzech województwach. Swoim zakresem staramy się objąć jak najwięcej osób niedosłyszących. W naszych Gabinetach dokonujemy bardzo dokładnych badań audiologicznych, po których lekarze specjaliści stawiają diagnozę. Zajmujemy się szeroko pojeta protetyką słuchu: http://www.sonido.pl/firma/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Spraw bliskiej osobie radość na święta! Zdrowia nie da się kupić, ale można podarować bliskim aparat słuchowy najlepszej jakości, który będzie wspierał ich każdego dnia. A każde spojrzenie i usłyszane słowo dzięki takiemu prezentowi od razu przywiedzie na myśl osobę, która taki prezent wręczyła: http://www.sonido.pl/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded