Profile cover photo
Profile photo
Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii DENTICA
About
Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii DENTICA's posts

Post has attachment
Dziś Dzień Ojca! Życzymy każdemu Tacie miłości i radości! Abyście byli zadowoleni ze swoich rodzin i dzieci. Życzymy sukcesów na gruncie zawodowym i prywatnym!
http://dentystazawiercie.pl

Photo

Post has attachment
Chcesz mieć ładne i zdrowe zęby? Pamiętaj o regularnym myciu zębów po każdym posiłku. Nie zapominaj też o korzystaniu z nici dentystycznej i płynie do płukania jamy ustnej! To najlepszy sposób na ładny uśmiech.
http://dentystazawiercie.pl/
Photo

Post has attachment
Życzymy wszystkim Mamom i Dzieciom z okazji ich święta, aby byli szczęśliwi i zawsze uśmiechnięci. Życzymy także, byście z ogromnym szacunkiem i wzajemnym zaufaniem spotykali się każdego dnia, nie tylko od święta!
Grupa http://dentystazawiercie.pl

Photo

Post has attachment
Implanty to najskuteczniejszy sposób na uzupełnienie braku w zębach. Dodatkowo wygląda najbardziej naturalnie. Szczegóły znajdziecie na naszej stronie internetowej http://dentystazawiercie.pl/implantologia
Zapraszamy.

Post has attachment
Zauważasz, że masz krzywy zgryz? Koniecznie zdecyduj się na założenie aparatu ortodontycznego. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.
http://dentystazawiercie.pl/ortodoncja


Post has attachment
Chcesz mieć ładny zdrowy uśmiech? Wasze piękne zęby są naszą dumą! Zapraszamy serdecznie do naszego gabinetu dentystycznyego!
www.dentystazawiercie.pl

Photo

Post has attachment
Pamiętaj, że najlepiej jest zapobiegać i leczyć się rutynowo. Warto chodzić do dentysty regularnie. Nie czekaj aż zaboli Cię ząb! Zapraszamy do przeczytania informacji na temat profilaktyki http://dentystazawiercie.pl/profilaktyka


Post has attachment
Planujesz na wiosnę wybielić zęby? To doskonała pora. Pamiętaj jednak, by zrobić to pod okiem specjalisty, a nie samodzielnie korzystając drogeryjnych preparatów. Serdecznie zapraszamy do nas http://dentystazawiercie.pl/wybielanie-zebow.
Photo

Post has attachment
Ładny biały uśmiech to Twoje największe marzenie? Zapraszamy do skorzystania ze stomatologii estetycznej. Proponujemy bezpieczne wybielanie zębów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą http://dentystazawiercie.pl/wybielanie-zebow. 
Photo

Post has attachment
Zapraszamy do naszego gabinetu aż 6 dni w tygodniu. Od poniedziałku do soboty zapewniamy stałą opiekę naszym pacjentom. Przez pięć dni jesteśmy dostępni do Waszej dyspozycji od 8 do 20, a w sobotę od 8 do 12.
Zapraszamy http://dentystazawiercie.pl

Wait while more posts are being loaded