Profile cover photo
Profile photo
inBag.sk - Vaša batožina
Vaša Batožina
Vaša Batožina
About
Posts

Post has attachment
Cestovné kufre Samsonite Base Hits!

Robustné, pritom ľahké, a za skvelú cenu. Kufre base hits sú dizajnované pre každého, kto obľubuje jednoduchosť, štýlovosť a výkon v jednom. Dostupné vo viac ako piatich farbách, Base Hits je výbornou voľbou pre každého rozumného cestovateľa, hľadajúceho kvalitu za dobrú cenu.

Teraz v špeciálnej zľave -20% po zadaní zľavového kódu v nákupnom košíku!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Obľúbená séria cestovnej batožiny Samsonite X'Blade 2 končí a my vám prinášame jej posledné kusy vo výpredajovej akcii so skvelou zľavou 20%! Využite príležitosť a uchmatnite si posledné kúsky tejto vydarenej série! :-) http://www.inbag.sk/list-all-products?limitstart=0&keyword=22v
Photo
Add a comment...

Post has attachment
S blížiacou sa jarou prichádzajú opäť novinky od belgickej značky Hedgren.
Add a comment...

Post has attachment
Nová kolekcia Samsonite DYNAMO nahrádza veľmi populárnu sériu All Direxions, ktorá v minulom roku patrila medzi najpredávanejšie Samsonite produkty. DYNAMO ponúka ešte dynamickejší dizajn v kombinácii s vysokou kvalitou a to všetko za veľmi prijateľnú cenu.
http://www.inbag.sk/blog/novinky/nova-kolekcia-cestovnej-batoziny-samsonite-dynamo
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Vážení zákazníci,
máme tu Valentín a s ním sme si tradične pre vás pripravili skvelú ponuku z nášho sortimentu. Tentokrát to bude obľúbená značka Desigual®, typická svojim nekonvenčným prevedením a farbami. U nás môžete teraz nakúpiť dámske tašky Desigual® v tejto špeciálnej Valentínskej akcii so zľavami až do -50%!.
Viac info na: http://www.inbag.sk/akcie
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Vážení zákazníci, máme tu pre vás ďalšiu súťaž! Tentokrát ju organizujeme v spolupráci s cestovnou kanceláriou Firo Tour. Neváhajte a zapojte sa do súťaže na ich stránke a vyhrajte cestovný kufor Samsonite v hodnote 205€.
http://www.inbag.sk/blog/sutaze/sutaz-s-cestovnou-kancelariou-firo-tour-o-cestovny-kufor-samsonite
Add a comment...

Post has attachment
Súťaž je tu! ;-)
Znovu sme si pre vás pripravili zaujímavú súťaž. Teraz sú témou tašky na notebook Samsonite. Zadanie je celkom jednoduché - stačí správne uhádnuť jeden z parametrov tašky na notebook novej série Samsonite, a ste v hre! Na konci vyžrebujeme jedného z vás, ktorý vyhrá tašku na notebook Samsonite Laptop Sleeve 10,2".
http://www.inbag.sk/blog/sutaze/sutaz-o-stylovu-tasku-na-notebook-samsonite-netbook-sleeve
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zoznámte sa s novou sériou Hedgren Connect, ktorá je už zaradená v našom sortimente. Nová produktová trendy séria funkčných moderných tašiek a batohov s integrovanou batériou, aby váš tablet, telefón alebo iné zariadenie bolo funkčné nepretržite a tak plne podporovalo váš mobilný životný štýl.

http://www.inbag.sk/blog/novinky/tasky-hedgren-connect-energia-za-pochodu
Add a comment...

Post has attachment
V mesiaci december ste s nami súťažili na portáli vašekupóny.sk o štýlovú tašku Hedgren Inner City.

Týmto by sme chceli zagratulovať k výhre Dáške Gregušovej. Ostatným ďakujeme za účasť a tešíme sa s vami na najbližšiu súťaž, ktorú vyhlásime už onedlho! ;-)

http://vasekupony.sk/sutaze/42-sutaz-o-stylovu-tasku-hedgren-s-inbag-sk
Add a comment...

Post has attachment
Ďakujeme všetkým zákazníkom a fanúšikom za dôveru v uplynulom roku. K nastávajúcim vianočným sviatkom prajeme všetkým krásne strávené sviatky s vašimi blízkymi a k novému roku 2016 veľa zdravia a veľa osobných a pracovných úspechov! :-)
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded