Profile cover photo
Profile photo
Nowowiejski Jacek, lek. med. ginekolog położnik. USG
About
Posts

Post has attachment
Najlepszym sposobem, aby uniknąć wszelkich możliwych chorób żeńskiego układu płciowego są systematyczne konsultacje ginekologiczne. Nasi lekarze to osoby wykształcone z dużą wiedzą. Dużo więcej szczegółowych informacji możesz wyczytać z naszej witryny internetowej http://ginekologszczytno.pl/. Zapraszamy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy wiesz, że jest możliwość przeprowadzenia badania USG 4G w naszym gabinecie? Odwiedź naszą stronę internetową http://ginekologszczytno.pl/, znajdziesz tam odpowiedzi na wiele pytań. Oferujemy profesjonalną opiekę. Zapraszamy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Serdecznie zapraszamy na konsultacje ginekologiczne, które odbywają się w Szczytnie. Nasi lekarze to bardzo sympatyczne osoby z ogromnym doświadczeniem. Miła i przyjemna atmosfera wpływa pozytywnie na komfort naszych pacjentów. Zapraszamy do kontaktu http://ginekologszczytno.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli szukasz dobrego ginekologa w Szczytnie skontaktuj się z naszą placówką! Lekarz ginekolog-położnik posiada wiedzę i praktyczne umiejętności niezbędne do prowadzenia podstawowej i specjalistycznej opieki leczniczej. Więcej informacji znajdziesz na naszej witrynie internetowej http://ginekologszczytno.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Każda kobieta powinna poddać się badaniu cytologii. Jest ono przeprowadzane w celu przedwczesnego wykrycia zmian nowotworowych. Nasi specjaliści to wykwalifikowane osoby, które zajmą się Tobą w odpowiedni sposób. Więcej wiadomości znajdziesz na naszej witrynie elektronicznej http://ginekologszczytno.pl/. Zapraszamy do kontaktu.
Photo
Add a comment...

Post has attachment

Twoja ciąża jest zagrożona? Nie zwlekaj skontaktuj się z najlepszym ginekologiem naszej placówki już dziś! Nasz profesjonalizm doceniło już wielu pacjentów. Dużo więcej informacji jest na naszej stronie internetowej http://ginekologszczytno.pl/. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Serdecznie zapraszamy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Szukasz bardzo dobrego ginekologa na terenie Szczytna? Świetnie! Ta oferta została utworzona właśnie dla Ciebie! Nie czekaj skontaktuj się z nami już dziś. Przyjemna, sympatyczna kadra lekarzy z pewnością Ci pomoże. Dużo więcej informacji możesz wyczytać z naszej strony internetowej http://ginekologszczytno.pl/. Zapraszamy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment

Ciąża to najpiękniejszy okres w życiu matki. Chcąc zapewnić maluszkowi najlepszą opiekę odwiedź naszą witrynę elektroniczną http://ginekologszczytno.pl/. Mamy wykwalifikowany zespół specjalistów, którzy w należyty sposób zajmą się Tobą. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Photo
Add a comment...

W naszej pracy stawiamy na indywidualne podejście do każdej Pacjentki. Ponadto dysponujemy nowoczesnym sprzętem, dzięki czemu przeprowadzamy dokładne i kompleksowe badania. Chętnie podejmiemy się również prowadzenia ciąży. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie: http://ginekologszczytno.pl/oferta/.
Add a comment...

Post has attachment
Czy pamiętacie o regularnych badaniach cytologicznych? Zachęcamy wszystkie Panie do przeprowadzania badań, dzięki którym możecie uniknąć wielu poważnych chorób. Zdrowie jest najważniejsze! W celu uzyskania dodatkowych informacji zachęcamy do kontaktu: http://ginekologszczytno.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded