Profile cover photo
Profile photo
Technimax.cz
1 follower -
Dovozce značkové repasované výpočetní techniky.
Dovozce značkové repasované výpočetní techniky.

1 follower
About
Technimax.cz's posts

Post has attachment
Znáte už AIO sestavu od Dellu? Nyní máte možnost poznat ji bez rizika a se slevou 1200 Kč.

Post has attachment
Připravili jsme pro vás jednoduchou tabulku grafických karet nVidia Quadro, které se vyskytují ve strojích Dell Precision z naší nabídky. Jejím primárním cílem je snadné dohledání typů a počtů konektorů, které karty nabízejí.

Post has attachment
Nabídka repasovaných tiskáren HP se nám rozrostla o dva modely:
1. Aktuální model LaserJet Pro M402, moderní osobní laserová tiskárna
2. Velkokapacitní LaserJet 5200, která si poradí i s formátem A3
Prohlédněte si je na našem webu a vyberte podle svých potřeb.

Post has attachment
Seznámili jste se už s ultrabookem Dell Latitude E7440? Nyní máte možnost v naší recenzi s detailními fotografiemi. https://www.technimax.cz/blog/recenze/representativni-ultrabook-dell-latitude-e7440

Photo

Post has attachment
Až do 2.2.2017 máte možnost zakoupit libovolnou All in One sestavu Dell a získat k ní prodloužení záruky na 37 měsíců zdarma. Jakoukoli případnou reklamaci garantujeme vyřídit nejdéle do pěti dní. Zkuste stroje Dell s minimální poruchovostí.

Post has attachment
Zamlouvá se vám tenký stříbrný design notebooků Dell Latitude z řady E7×40? Máte zájem o ultrabook, ale potřebujete klasicky velký 14" displej? Jak už jistě tušíte, právě tuto kombinaci vám dnes přinášíme.

Post has attachment
Máme pro vás nové řady pracovních stanic Dell Precision, a to ve všech třech provedeních – základní T3600, silnější T5600 i nejvýkonnější T7600. Pokud se zabýváte 3D grafikou či konstruktérskými CAD projekty, můžete se spolehnout na prověřenou sérii Dell Precision.

Post has attachment
Bez možnosti přímého srovnání rozměrů počítačů Dell OptiPlex může být někdy matoucí, zda se jedná o desktop nebo zmenšené provedení SFF. Máme pro vás ale tip, jak to snadno na první pohled rozpoznat.

Post has attachment
Děkujeme, že jste s námi byli i v roce 2016 a přejeme příjemné svátky i nadcházející rok 2017.
https://www.technimax.cz/blog/novinky/jsme-s-vami-az-do-konce
Photo

Post has attachment
Jaká je naše provozní doba na konci roku? Kdy je potřeba objednat, abyste měli zboží do Vánoc? Jak je to u nás s fakturací na rok 2016? To a více přehledně v aktualitě na našem blogu.
Wait while more posts are being loaded