Profile cover photo
Profile photo
Nadační fond KOMETA
1 follower -
Nadační fond KOMETA vznikl za účelem pomáhat lidem, kteří neměli v životě mnoho štěstí, a naši pomoc potřebují, ale především pak rodinám s dětmi, kterým vstoupila do života diagnóza poruchy autistického spektra.
Nadační fond KOMETA vznikl za účelem pomáhat lidem, kteří neměli v životě mnoho štěstí, a naši pomoc potřebují, ale především pak rodinám s dětmi, kterým vstoupila do života diagnóza poruchy autistického spektra.

1 follower
About
Posts

Post has attachment

Krásný den,

jestliže jste fanoušky HC Komety Brno, jistě jste si všimli, že právě probíhá tzv. "VÍČKOVANÁ", což je akce, jejíž cílem je podpora handicapovaných dětí.

V minulé sezoně jsme takto podpořili Patričku, na kterou se vybrala téměř tuna víček od PET lahví (odkaz: http://www.hc-kometa.cz/clanek.asp…), a v letošní sezoně bude výtěžek ze sbírky určen pro Lukáška (odkaz: http://www.hc-kometa.cz/clanek.asp…)

Věříme, že letošní sezoně bude výsledný počet sesbíraných víček ještě vyšší, a že naše snaha tak naplní náš slogan "Víc než hokej".

Předem velmi děkujeme všem dárcům, kteří se rozhodli pomoci, a víčka sbírají. Děkujeme
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Krásný den,
rádi bychom Vás pozvali na páteční hokejové utkání. Proti domácímu týmu HC Kometa Brno se postaví HC Energie Karlovy Vary.

Dále bychom Vás chtěli pozvat na sobotní akci zvanou Maminy Cup. Jedná se o tradiční celorepublikový festival zdravého životního stylu maminek v každém stavu i věku. Letos poprvé se bude tato akce konat také v Brně, na Sportovní základní škole Pastviny. Na této akci Vás čeká spoustu zábavy a odreagování pro maminky, představení různých sportovních a pohybových aktivit nebo relaxace. Součástí programu je také program pro děti, dětský koutek a možnost hlídání dětí. Můžete zde potkat známé osobnosti a odborníky.
Více informací naleznete na www.maminycup.cz

Nadační fond bude přítomen na obou akcích, a vy tak můžete podpořit jeho činnost zakoupením některého z výrobků.

Těšíme se na Vás, a přeje krásný den, tým Nadačního fondu KOMETA.
Add a comment...

Post has attachment
Rádi bychom Vás pozvali na zítřejší akci - Den náborů, která se bude konat u bývalého zimního stadionu za Lužánkami. Zde si mohou Vaše děti nejen vyzkoušet jednotlivé sporty, ale případně se do nich i přihlásit.
více informací na http://www.dennaboru.cz/

Určitě přijďte, o zábavu bude postaráno, a Nadační fond KOMETA nebude chybět.
Photo
Add a comment...

Krásný den,
rádi bychom Vás pozvali na dnešní 1. extraligový zápas, ve kterém se utká domácí HC Kometa Brno a Bílí Tygři Liberec. Bude to jistě velkolepá podívaná, jelikož před samotným utkáním Vás čeká bohatý doprovodný program. Proto Vás prosíme, abyste přišli minimálně s dvacetiminutovým předstihem, stihli se pohodlně usadit na svá místa, a sledovat dění na ledě.

Další novinkou je, že od dnešního dne můžete na domácích zápasech HC Kometa podpořit Nadační fond KOMETA prostřednictvím nákupu nadačních věcí, a to u nadačního stánku.

Těšíme se na Vaši návštěvu.
Add a comment...

Post has attachment
Krásný dobrý den.

     Rádi bychom Vám oznámili, že se náš nadační fond připojil k platformě Naděje pro Autismus. V rámci naší spolupráce se budeme podílet na aktivitách, jejichž cílem je nejen osvěta, ale také podpora a vzdělávání všech, kteří mají o problematiku autismu zájem.
     Doufáme, že naše spolupráce bude ku prospěchu všech.

Více informací naleznete na www.nadejeproautismus.cz

Přejeme Vám krásný den, a připomínáme dnešní předposlední domácí přípravné utkání Emotikona wink
Photo
Photo
2015-09-04
2 Photos - View album
Add a comment...

Krásné odpoledne.
Tento týden je opravdu nabitý akcemi. Některé už proběhly konkrétně Vítání prvňáčků a křest nového fanouškovského dresu v Campus Square, a další nás čekají, a právě na ty bychom Vás rádi pozvali.

V pátek 4. 9. v 18:00 se odehraje domácí přípravný zápas, ve kterém se utká HC Kometa Brno a HC Olomouc.

V sobotu 5. 9. od 12:00 pak můžete potkat nejen hráče Komety na akci při příležitosti křtu nového dresu pro nastávající sezónu. Mimo samotného křtu zde bude také autogramiáda celého "A" týmu, střelba na branku, skákací hrad a další doprovodný program. Akce se bude konat na legendárním místě bývalého Zimního stadiónu za Lužánkami. Po této akci pak můžete navázat na Den Starobrna konaný v prostorách Fotbalového stadionu za Lužánkami.

A v neděli 6. 9. v 15:30 se odehraje poslední přípravný zápas, který bude zároveň domácí. Proti HC Kometa Brno se postaví HKM Zvolen.

Hráčům přejeme mnoho úspěchů, a doufáme, že se některé z výše zmíněných akcí zúčastníte :-)
Přejeme Vám krásný den.
Add a comment...

Krásný den. Zítra se od 11:00 uskuteční akce nazvaná „S Kometou na koupališti v Blansku“. Na Blanenském koupališti si mimo koupání můžete vyzkoušet střelbu na hokejovou branku, a Vaše děti si můžou zařádit na skákacím hradu. Budou se zde také rozdávat samolepky, a Nadační fond KOMETA na této akci nebude chybět.

Přijďte se pobavit!

PS: Nezapomeňte dnes fandit HC Kometě Brno při dalším přípravném utkání.
Add a comment...

Krásný den, rádi bychom Vás pozvali na zítřejší přípravný zápas. Tentokrát se utká domácí HC Kometa Brno s týmem HC Vítkovice Steel. Přijďte podpořit Kometu do DRFG Arény!

Těšíme se na Vás, tým Nadačního fondu KOMETA.
Add a comment...

Krásný den. Kdo z Vás se chystá navštívit dnešní domácí hokejové utkání mezi HC Kometou Brno a HC Duklou Trenčín? My tu určitě budeme! Přijďte se podívat nejen na hokejový zápas, ale vezměte s sebou i Vaše děti, které si mohou zaskotačitt na skákacím hrad, u kterého potkáte i nás. A nezapomeňte fandit našim hokejistům, protože HC Kometa Brno je přeci víc než jen hokej!

Přejeme hezký zbytek dne a těšíme se na Vás! Tým Nadačního fondu KOMETA.
Add a comment...

Krásný den, rádi bychom Vás pozvali na zítřejší přípravný zápas, ve kterém se utká HC Kometa Brno a HC Dukla Trenčín. Věříme, že naši hokejisti budou pokračovat ve výhrách při domácích zápasech. Přijďte podpořit Vaše hokejisty a užít si příjemné hokejové odpoledne v DRFG Aréně!

Těšíme se na Váš! Tým Nadačního fondu KOMETA.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded