Profile cover photo
Profile photo
Krupiński Wojciech, notariusz Sosnowiec. Kancelaria notarialna
4 followers
4 followers
About
Krupiński Wojciech, notariusz Sosnowiec. Kancelaria notarialna's posts

Post has attachment
Zachęcamy do umawiania się na wizyty w naszej kancelarii notarialnej. Notariusz dokładnie i w sposób zrozumiały przekazuje możliwości prawne w poszczególnych sytuacjach. Dane kontaktowe znajdziecie na stronie internetowej http://sosnowiecnotariusz.pl/kontakt.html. Zapraszamy.

Post has attachment
W naszej kancelarii notarialnej zajmujemy się m. in. spisywaniem umów darowizny. Darczyńca może przekazać np. nieruchomość, samochód, pieniądze. W przypadku przekazywania nieruchomości czy przedsiębiorstwa umowa musi być w formie aktu notarialnego. Zapraszamy na stronę internetową http://sosnowiecnotariusz.pl/czynnosci-notarialne.html.

Post has attachment
Zajrzyjcie na stronę internetową http://sosnowiecnotariusz.pl/galeria.html. Umieściliśmy tam zdjęcia wnętrz naszej kancelarii notarialnej. Zachęcamy do kontaktu z nami. Na wizyty można umówić się w dni powszednie. Zapraszamy.
Photo

W kancelarii notarialnej zajmujemy się m.in. sporządzaniem aktów notarialnych, spisywaniem protokołów, przechowywaniem pieniędzy. Informacje na nasz temat znajdziecie na stronie internetowej http://sosnowiecnotariusz.pl/. Z naszych usług korzystają mieszkańcy np. Sosnowca, Dąbrowy Górniczej, Czeladzi. Zapraszamy.

Post has attachment
Planujesz zakupić nieruchomość? W takiej sytuacji konieczna będzie wizyta u notariusza, umowa kupna sprzedaży nieruchomości musi być zawarta w formie aktu notarialnego. Warto również rozważyć zawarcie umowy przedwstępnej w kancelarii notarialnej. Zapraszamy na stronę internetową http://sosnowiecnotariusz.pl/czynnosci-notarialne.html.

Post has attachment
Taksa notarialna jest ustalana na podstawie rozporządzenia ministra sprawiedliwości. Na stronie internetowej http://sosnowiecnotariusz.pl/taksa-notarialna.html znajdziecie informacje na ten temat. W przypadku jakichś pytań zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością udzielimy szczegółowej odpowiedzi.

Post has attachment
Planujesz przekazać bliskiej osobie mieszkanie? W tym celu konieczne będzie spisanie umowy darowizny. Taką umowę sporządzamy w naszej kancelarii notarialnej. Zapraszamy na stronę internetową http://sosnowiecnotariusz.pl/.

Post has attachment
Potrzebujesz porady notarialnej? Zachęcamy do umówienia się do naszej kancelarii na wizytę. Kancelaria czynna jest w dni powszednie. Dane kontaktowe znajdziecie na stronie internetowej http://sosnowiecnotariusz.pl/czynnosci-notarialne.html. Zapraszamy.

Post has attachment
Jedną z oferowanych przez nas czynności notarialnych jest podział majątku wspólnego małżonków. Podziału majątku można dokonać już podczas rozwodu lub po jego zakończeniu. Jeżeli podział dotyczy nieruchomości umowa musi mieć formę aktu notarialnego. Zajrzyjcie na naszą stronę internetową http://sosnowiecnotariusz.pl/.

Post has attachment
Planujesz w najbliższym czasie spisać umowę darowizny? W naszej kancelarii sporządzimy odpowiedni dokument. Przedmiotem darowizny może być np. nieruchomość, samochód. Zapraszamy na naszą stronę internetową http://sosnowiecnotariusz.pl/.
Wait while more posts are being loaded