Profile cover photo
Profile photo
Adkar Zarzycki. Pomoc drogowa, holowanie, laweta, assistance, autopomoc, kasacja pojazdów
9 followers
9 followers
About
Posts

Post has attachment
Uszkodzony pojazd na środku drogi to problem, z którym trzeba szybko sobie poradzić. Świadczymy całodobową pomoc drogową. Posiadamy nowoczesny sprzęt holowniczy i zapewniamy atrakcyjne ceny naszych usług. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą - http://www.adkarzarzycki.pl/pomoc-drogowa/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Siedziba naszej firmy znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim. Dobrze znamy teren, dlatego szybko i bez problemów docieramy na miejsce zgłoszenia. Nasza pomoc drogowa sprawnie przystąpi do realizacji zlecenia. Oferujemy profesjonalne holowanie lawetą zepsutego auta. http://www.adkarzarzycki.pl/pomoc-drogowa/

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Sprawnie wyciągniemy auto z rowu, zmienimy koło i wykonamy drobne naprawy na drodze. Nasza pomoc drogowa jest szybka i skuteczna. Oferujemy holowanie pojazdów o maksymalnej ładowności do 5 ton, a także motocykli i quadów, maszyn budowlanych oraz wózków widłowych. Zachęcamy do kontaktu - http://www.adkarzarzycki.pl/pomoc-drogowa/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Warto być przygotowanym na każdą ewentualność i wiedzieć, do kogo się zgłosić w razie wypadku czy nagłej awarii na drodze. Oferujemy całodobową pomoc drogową na terenie całej Polski i Europy. Szybko dotrzemy do każdego w potrzebie, zapewniamy atrakcyjne ceny. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług - http://www.adkarzarzycki.pl/pomoc-drogowa/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasi klienci mogą zawsze liczyć na konkurencyjne ceny świadczonych usług. Pracujemy szybko, solidnie i każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Jesteśmy w stanie dojechać do Klienta nawet w ciągu kilkudziesięciu minut od momentu zgłoszenia dyspozycji. Zapraszamy - http://www.adkarzarzycki.pl/pomoc-drogowa/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy profesjonalną pomoc drogową. Jeśli nie zdecydują się Państwo na naprawę swojego pojazdu w najbliższym warsztacie, oferujemy nasz firmowy parking. Został on specjalnie przystosowany dla samochodów powypadkowych lub uszkodzonych. Co istotne, parking jest monitorowany przez całą dobę. Zachęcamy do współpracy - http://www.adkarzarzycki.pl/pomoc-drogowa/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W ramach pomocy drogowej wykonujemy drobne naprawy na drodze, wymieniamy koła, a także podejmujemy się wyciągania pojazdów, które wpadły do rowów. To oczywiście tylko część naszych usług związanych z całodobową pomocą drogową. Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową - http://www.adkarzarzycki.pl/pomoc-drogowa/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nigdy nie wiadomo, kiedy przydarzy nam się stłuczka na drodze. W takiej sytuacji konieczna będzie pomoc drogowa. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług w tym zakresie. Szybko przyjedziemy na miejsce, w którym doszło do wypadku lub awarii i udzielimy pomocy. Nasze dane kontaktowe znajdą Państwo tutaj - http://www.adkarzarzycki.pl/contact-us/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Świadczymy pomoc drogową całą dobę. Uszkodzone pojazdy odholowujemy do autoryzowanych lub nieautoryzowanych serwisów, w zależności od preferencji Klienta. Posiadamy także specjalnie przystosowane lawety do transportu samochodów rajdowych, które nie są dopuszczone do ruchu po drogach publicznych, a można się nimi poruszać po zamkniętym torze wyścigowym. Zachęcamy do kontaktu - http://www.adkarzarzycki.pl/pomoc-drogowa/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Stanowimy zespół doświadczonych fachowców, którym warto zaufać. Posiadamy nowoczesny i zaawansowany technologicznie sprzęt diagnostyczny. Dysponujemy maszynami takimi jak profesjonalne wciągarki oraz lawety. Zachęcamy do skorzystania z naszej autopomocy - http://www.adkarzarzycki.pl/pomoc-drogowa/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded