Profile cover photo
Profile photo
Adkar Zarzycki. Pomoc drogowa, holowanie, laweta, assistance, autopomoc, kasacja pojazdów
5 followers
5 followers
About
Adkar Zarzycki. Pomoc drogowa, holowanie, laweta, assistance, autopomoc, kasacja pojazdów's posts

Post has attachment
Naszą pomoc w holowaniu oferujemy wszystkim klientom, nawet tym, którzy są poza granicami Polski. Zasięg naszej działalności obejmuje całą Europę. Więcej o ofercie przeczytacie na stronie http://www.adkarzarzycki.pl/ . 
Photo

Post has attachment
Firma Adkar Zarzycki jest godnym zaufania partnerem biznesowym. Posiadamy własne samochody do holowania oraz strzeżony parking dla samochodów. Jeśli jesteście zainteresowani współpracą z nami, zachęcamy do kontaktu. Więcej o ofercie przeczytacie na stronie http://www.adkarzarzycki.pl/ . Zapraszamy.
Photo

Post has attachment
Z okazji Świąt Wielkanocnych składamy serdeczne życzenia. Samych radosnych chwil w rodzinnej atmosferze oraz szczęścia na każdy dzień życzy zespół http://www.adkarzarzycki.pl/ . Wesołych Świąt.
Photo

Post has attachment
Od lat Adkar współpracuje z wieloma firmami ubezpieczeniowymi. Dzięki wielu kontaktom jesteśmy w stanie szybko i sprawnie pomóc klientowi w załatwieniu wszelkich formalności związanych z uszkodzeniami powypadkowymi auta. Więcej o naszej ofercie przeczytacie na stronie http://www.adkarzarzycki.pl/ . Zapraszamy.
Photo

Post has attachment
Aby samochód był sprawny przez długi czas, należy kupować nowe i sprawdzone części samochodowe. W naszej ofercie http://www.adkarzarzycki.pl/oferta-handlowa/ znajdziecie części zamienne, które są nowe, sprawne i tanie. Zapraszamy.
Photo

Szybkość i skuteczna pomoc drogowa to główne zalety naszej firmy. Jesteśmy zawsze tam, gdzie potrzebują nas klienci. Dysponujemy nowoczesnymi lawetami i wyciągarkami, które usprawniają nasze zadania. Więcej o nas przeczytacie na stronie http://www.adkarzarzycki.pl/gwarancje/ . Zapraszamy.

Wszelkie usługi, które oferuje firma Adkar, realizowane są na najwyższym poziomie. Doświadczenie specjalistów oraz nowoczesna flota samochodowa umożliwiają nam realizację zleceń szybko i rzetelnie. Więcej o nas przeczytacie na stronie http://www.adkarzarzycki.pl/gwarancje/ . Zapraszamy.

Post has attachment
Dzięki nowoczesnym lawetom, które posiadamy, jesteśmy w stanie realizować zlecenia bezpiecznie i na najwyższym poziomie. Jeśli potrzebujesz pomocy fachowców, zachęcamy do kontaktu http://www.adkarzarzycki.pl/pomoc-drogowa/ . Na pewno nie zostawimy Cię w potrzebie.

Styczniowe mrozy zaskoczyły niejednego kierowcę. Awarie zamków samochodowych, rozładowane akumulatory i inne problemy miało wielu kierowców. Często jedynym rozwiązaniem było odholowanie samochodu na parking. Wiele osób skorzystało z naszej oferty http://www.adkarzarzycki.pl . Dzięki nam auto bezpiecznie i sprawnie dostarczono na miejsce.

Oferta firmy Adkar to nie tylko pomoc drogowa. Oferujemy także części zamienne do aut osobowych i ciężarowych. Jeśli potrzebujecie na już konkretnego produktu, zachęcamy do kontaktu http://www.adkarzarzycki.pl/oferta-handlowa/ . Jesteśmy pewni, że będzie w stanie wam pomóc.
Wait while more posts are being loaded