Profile cover photo
Profile photo
ZUGIL-Projekt Sp. z o.o.
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
ZUGIL – PROJEKT to firma, która zapewnia wysoką konkurencyjność. Dbamy o najwyższy poziom obsługi, a także przestrzeganie wszelkich międzynarodowych standardów. Nasz zespół składa się wyłącznie z wykwalifikowanych specjalistów, dlatego z pewnością sprostamy nawet najbardziej złożonym projektom. Zapraszamy do współpracy.
http://www.zugilprojekt.pl/historia.html
Photo

Post has attachment
Specjalizujemy się m.in. w projektowaniu przemysłowych linii lakierniczych, a także suszarek dla przemysłu farmaceutycznego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie rozwiązać wiele problemów natury technicznej. Wszystkie osoby zainteresowane szczegółami oferty, zapraszamy na naszą stronę internetową.
http://www.zugilprojekt.pl/historia.html
Photo

Post has attachment
Nasza firma chętnie podejmie się nawet najbardziej skomplikowanych zadań. Usuwamy zarówno powłoki malarskie, jak i chemicznie oczyszczamy ścieki z galwanizerni. W ofercie posiadamy również profesjonalne proszkowe kabiny malarskie oraz kabino – suszarki. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.
http://www.zugilprojekt.pl/historia.html

Post has attachment
Specjalizujemy się m.in. w projektowaniu linii malarskich. Współpracujemy nie tylko z firmami prywatnymi, ale także biurami projektowymi. W codziennej pracy wykorzystujemy również profesjonalne oprogramowanie, takie jak AUTOCAD, INVENTOR oraz ROBOT V6. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dostępnymi na stronie internetowej.
http://www.zugilprojekt.pl/
Photo

Post has attachment
Nasza firma może pochwalić się bogatą tradycją. Działamy nieprzerwanie od 1976 roku. Współpracująca z nami kadra to doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą, zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową.
http://www.zugilprojekt.pl/
Photo

Post has attachment
W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo m.in. urządzenia branży powłok ochronnych. Oferujemy rozwiązania zarówno dla przemysłu chemicznego, jak i elektrochemicznego. Ponadto specjalizujemy się w nakładaniu powłok malarskich i galwanizerskich. Wszystkie osoby zainteresowane współpracą , zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.
http://www.zugilprojekt.pl/

Post has attachment
Wszystkie osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć umieszczoną na naszej stronie internetowej. Przedstawiają one zarówno kabino – suszarki, jak i galwanizernie, malarnie kataforetyczne oraz oczyszczalnie ścieków przemysłowych. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej, a w przypadku pytań służymy pomocą.
http://www.zugilprojekt.pl/galeria.html
Photo

Post has attachment
Czy wiecie Państwo w jakim celu nakłada się powłoki galwanizerskie? Stanowią one zabezpieczenie elementów metalowych zarówno przed korozją, jak i uszkodzeniami mechanicznymi. Ponadto możliwe jest wykonanie powłok dekoracyjnych czy dekoracyjno – ochronnych. Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółami, zapraszamy na naszą stronę internetową. Umieściliśmy tam m.in. rozbudowany opis przebiegu całego procesu galwanizacyjnego.
http://www.zugilprojekt.pl/galwanizernie.html
Photo

Post has attachment
Nasza firma specjalizuje się m.in. w nakładaniu powłok galwanizerskich. Zajmujemy się także niklowaniem, chromowaniem, a także cynkowaniem. Są to procesy, które w dużej mierze wpływają na uszlachetnienie powierzchni. Serdecznie zapraszamy do współpracy. Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy chętnie podejmą się współpracy nawet z najbardziej wymagającymi klientami.
http://www.zugilprojekt.pl/galwanizernie.html

Post has attachment
Dysponujemy urządzeniami, które znajdują szerokie zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Oferujemy zarówno suszarki do drewna, jak i dla przemysłu farmaceutycznego, a także kabino – suszarki, myjki przemysłowe czy urządzenia do fosforowania. Wszystkie osoby zainteresowane ofertą, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. W przypadku pytań służymy radą.
http://www.zugilprojekt.pl/inne.html
Photo
Wait while more posts are being loaded