Profile cover photo
Profile photo
Bici.cz
25 followers
25 followers
About
Posts

Post has attachment
Dovolte abychom vás srdečně pozvali do našeho nového e-shopu BICI.CZ . Tímto novým designem, uspořádáním a novými funkcemi reagujeme na vaše dlouhodobá přání a připomínky týkající se komfortu nakupování a přehlednosti stránek. Záměrně přicházíme s novým e-shopem v roce, kdy naše firma AKCENT slaví 20 let od založení a otevření naší prodejny v Praze na Žižkově a současně 15 let od spuštění internetové stránky www.bici.cz. Všechny naše dosavadní zákazníky upozorňujeme, že veškeré vaše registrace a historie nákupů jsou přeneseny do tohoto nového e-shopu bez jakýchkoliv změn. Doufáme, že se vám v novém prostředí bude líbit a bude se vám dobře nakupovat. Předem děkujeme za vaše kladné i záporné připomínky. Váš tým BICI.CZ
https://www.bici.cz/

Hledáme prodavače pro naší prodejnu bicích nástrojů na celý nebo částečný pracovní poměr. Nástup ihned. Podmínkou znalost sortimentu bicích nástrojů, práce s PC, vstřícné a komunikativní jednání se zákazníkem podmínkou! Náplň práce: maloobchodní prodej a péče o prodejnu, vyřizování internetových zakázek, komunikace se zákazníky osobně, e-mailem a telefonicky. Zdatnost administrativní, manuální i fyzická. Preferujeme: maturitu, AJ, předešlou zkušenost s prodejem podobného sortimentu. Životopis a případně motivační dopis s fotem zasílejte na e-mail: bici@bici.cz.

Post has attachment
Nabízíme výprodej skladových zásob činelů Zildjian ZHT. Slevy až 50 %.

Post has attachment
Nabízíme poslední kusy našich nástěnných kalendářů na rok 2016 vydané k 20. výročí naší firmy AKCENT. Kalendář je velikosti A2, tisk s parciálním lakem na matnou křídu. Kalendáře si můžete vyzvednout ZDARMA na naší prodejně nebo zasíláme přiložené k objednávkám z našeho e-shopu.
Photo

Post has attachment
Pro zpestření stálé nabídky našeho e-shopu, ale především naší prodejny, jsme pro vás právě naskladnili výběr nejžádanějších produktů hardware firmy DW.
Přijďte se pokochat do prodejny nebo rovnou objednávejte zde : https://www.bici.cz/Vyrobce/DW-Drum-Workshop.
Photo

Oznamujeme, že jsme poklidili sklad a vytřídili jsme několik desítek blan na bicí, které mají drobné estetické vady bez vlivu na jejich použití za zlomek původní ceny! V nabídce blány 8"-10"-11"-12"-13"-15"-16"-18"- 22" v cenách od 100,- Kč/kus.

Post has shared content
Zajímavé pojednání o pedálech.
Chain or belt drive? Single or double chain? What about direct-drive pedals or longboards, in contrast to the standard split footboard?

Post has attachment
Stovky bubeníků, stovky kytaristů a nadšených zpěváků z italského města Cesena se rozhodlo, že americkou rockovou kapelu pozve do města, aby uspořádala koncert, poměrně netradičním způsobem. Natočili Davidu Grohlovi video, kde zazpívali známou skladbu Learn To Fly.

Post has attachment
Vážení přátelé, právě jsem se vrátil z Frankfurtu...., před několika hodinami jsem se vrátil z hudebního veletrhu ve Frankfurtu kde jsem se byl jako každý rok podívat co nového pro nás na příští rok výrobci připravují. Nebudu dlouho přešlapovat na místě a rovnou řeknu, že celý veletrh byl pro mě velké zklamání, minimálně z pohledu bicích nástrojů. Hala 3.0, která vždy byla plná bicích nástrojů byla tento rok výrazně zmenšena posunutím zadní stěny aby se zmenšil prostor a zbylý prostor byl přepůlen na dvě části. V jedné byly nečekaně dechové nástroje a pouze ve druhé polovině bicí všeho druhu. Celkový rozsah výstavy bicích byl tedy tak cca třetina než v předchozích letech. Z tohoto pohledu jsem takto "ubohou" expozici nezažil ani v letech ekonomické krize v USA. Chybělo mnoho významných výrobců z nichž nemohu přejít značku SONOR, která je v Německu doma a ještě k tomu v tomto roce slaví výročí 140 let založení. Ostatní výrobci, kteří se zúčastnili většinou drželi očividně své expozice na uzdě. Firma Ludwig zachovala velikost i rozsah expozice na úrovni let minulých . Krom toho, že pro rok 2015 přestává z výrobou populární levnější řady Epic a Club Date , tak nepřináší kromě několika málo zajímavostí v nejdražších řadách z USA nic nového. Obrázek stánku Ludwig přikládám...no a obrázek o celkové situaci na trhu si udělejte každý sám. Přeji krásný jarní den! Marcel Pražský - Bici.cz
Photo

Post has attachment
Photo
Wait while more posts are being loaded