Profile cover photo
Profile photo
BKT Albania
174 followers
174 followers
About
Posts

Post has attachment
Superkredia është një kredi e shpejtë në Lek, e përdorshme për çdo qëllim nga ana juaj, që ju krijon mundësinë jo vetëm të mbuloni shpenzime të menjëhershme ose të paparashikuara, por edhe të mos i lini dëshirat tuaja të presin.

Për më shumë: http://bkt.com.al/super-kredi-.aspxPër më shumë: http://bkt.com.al/super-kredi-.aspx
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Bëhu edhe ti pjesë e llotarisë duke kryer transferta ndërkombëtare nga e-banking.

Për më tepër:
http://www.bkt.com.al/transferte-oferte2018-.aspx
Photo
Add a comment...

BKT vazhdon të dhurojë!
Llotaria Prima Falas sapo ka shpallur fituesit e muajit Dhjetor 2017.
Kliko të shohësh a je ndër ta: http://www.bkt.com.al/extra-falas-prima-.aspx
Add a comment...

Post has attachment
Shprehe dashurinë me dhuratën ideale me kartat BKT Prima, vetëm në dyqanet Altinbas.

Për më shumë: http://www.bkt.com.al/oferta-shqip-.aspx
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Mund të jesh ti fitues i një TABLET-i, dhe 1 GB internet falas, vetëm duke kryer rimbushje për Albtelecom Mobile nëpërmjet:
- BKT Smart
- E-banking
- ATM

Për më shumë: http://www.bkt.com.al/fito-tablet2018-.aspx
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Bli me këste dhe fito 500 lekë eXtra bonus.

Për më shumë: http://www.bkt.com.al/bli-me-keste-fito500-2018-.aspx
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Shijo në maksimum udhëtimin me BKT PRIMA.

Për më shumë: http://www.bkt.com.al/udheto-shijo-qendrimin-.aspx
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Furnizo automjetin pranë pikave Alpet duke përdorur kartën BKT Prima dhe përfito 6% eXtra bonus për çdo rimbushje.

Për më shumë:http://www.bkt.com.al/oferta-shqip-.aspx
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Tashmë është tepër e lehtë për të dërguar dhe marrë para edhe nëse nuk keni një numër llogarie.
Për më shumë: http://bkt.com.al/upt-.aspx
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded