Profile cover photo
Profile photo
Діпромісто
6 followers -
Державне підприємство Український державний науково-дослідний інститут проектування міст "Діпромісто" імені Ю.М.Білоконя
Державне підприємство Український державний науково-дослідний інститут проектування міст "Діпромісто" імені Ю.М.Білоконя

6 followers
About
Posts

Post has attachment
Колектив ДП УДНДІПМ "Діпромісто" імені Ю.М.Білоконя щиро вітає усіх з 25-ою річницею народження нашої Держави. Цінність незалежності наразі усвідомлюється значно гостріше, ніж будь-коли, і як ніколи її збереження залежить від кожного з нас.
Усім бажаємо злагоди, здоров’я, благополуччя, наснаги та нових звершень на благо єдиної, незалежної, неподільної, квітучої України.
Photo

Post has attachment
З нагоди Дня архітектури України 4 липня 2016 року в стінах Інституту “Діпромісто” було проведено урочисте засідання спільноти фахівців галузі архітектури та містобудування за участі Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка, представників Верховної Ради України, Мінрегіону, Національної спілки архітекторів, провідних проектних інститутів, вищих навчальних закладів та широкого кола представників архітектурної спільноти.
Присутнім було зачитано привітання з нагоди Дня архітектури України Президента України, Голови Верховної Ради України та Прем’єр-Міністра України.
Геннадій Григорович Зубко у своєму привітальному виступі наголосив на визначальному значенні спільноти архітекторів і фахівців з планування територій у забезпеченні ефективного розвитку держави шляхом розроблення документів стратегічного планування – містобудівної документації усіх рівнів, у тому числі і забезпечення новостворених громад стратегічними рішеннями їх ефективного розвитку, закликав архітектурну спільноту до ініціювання необхідних змін та удосконалень у нормативно-правовій і організаційно-методологічній базі діяльності архітекторів, підкреслив значення Національної спілки архітекторів України в об’єднанні архітекторів України з метою обміну досвідом та інноваційними напрацюваннями, вирішення спільних проблемних питань та формування інноваційних ініціатив, а також підтримці та спрямуванні молодих архітекторів у їх професійному становленні.
Також привітальні слова висловили перший заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування та житлово-комунального господарства Дмитро Андрієвський, голова підкомітету з питань будівництва та архітектури Олександр Марченко, Президент Національної спілки архітекторів України Володимир Гусаков, Головний архітектор Київської області Наталія Мошинська, декан архітектурного факультету Київського національного університету будівництва і архітектури Олександр Кащенко.
Зворушливими були слова привітання від старійшини галузі містобудування в Україні Володимира Нудельмана, який у своєму виступі пригадав розвиток галузі містобудування в Україні та вирішальну роль фахівців інституту “Діпромісто” у її формуванні.
Вагомий особистий внесок у розвиток галузі низки фахівців було відзначено Почесними грамотами Кабінету Міністрів України, грамотами Національної спілки архітекторів України, Почесними грамотами Київської обласної держадміністрації, грамотами ДП УДНДІПМ “Діпромісто” імені Ю.М.Білоконя.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2016-07-04
9 Photos - View album

Post has attachment
24-25 травня 2016 року у м.Києві пройшла конференція "ГІС ESRI в Україні", присвячена новим тенденціям у ГІС-індустрії, а також урочистій події 20-річчя компанії ЕСОММ – офіційного представника компанії ESRI в Україні. Співробітництво ДП УДНДІПМ “Діпромісто” імені Ю.М.Білоконя з компанією ЕСОММ розпочалося з часу її заснування. За 20 років плідної співпраці було розроблено низку визначних проектів, закладено методологічні основи застосування ГІС-технологій у сфері просторового планування, управління розвитком територій. Колектив Діпромісто щиро вітає колег компанії ECOMM з ювілеєм та зичить подальших творчих успіхів і плідного розвитку.

Post has attachment
Співробітники інституту взяли участь у ХІІ з'їзді Українського географічного товариства

Post has attachment
29 травня 2016 року відбулося розширене засідання Архітектурно-містобудівної ради Мінрегіону України на тему: "Інтеграція містобудівного законодавства в Європейський простір" під головуванням Віце-прем’єр-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, за участі представників Федеративної Республіки Німеччина та Республіки Польща.
Увазі присутніх заступником директора ДП УДНДІПМ “Діпромісто” імені Ю.М.Білоконя Ю.М.Палехою було представляємо прототип геопорталу просторових даних державного рівня, розгорнутий на платформі ArcGIS Online. Геопортал надає можливості зберігання та розподіленого використання геопросторових даних державного значення фахівцями у сфері планування та управління розвитком території держави, її регіонів та населених пунктів для суміжних видів робіт або прийняття управлінських рішень, а також представлення просторових даних для ознайомлення широкого кола зацікавлених сторін.

Post has attachment
19 квітня 2016 року відбулось засідання Вченої (науково-технічної) ради Українського державного науково-дослідного інституту проектування міст “Діпромісто” імені Ю.М.Білоконя з розгляду ескізних пропозицій проекту “Внесення змін до детального плану території Приморського парку та громадського центру в м.Южне, Одеської області в частині розміщення яхтенно-туристичного комплексу”.

Post has attachment
1 березня директор інституту Діпромісто Іван Іванович Шпилевський представив на розгляд Міжвідомчої координаційної комісії з питань регіонального розвитку концепцію оновлення Генеральної схеми планування території України з метою формування інтерактивної моделюючої системи управління державою, що визначатиме стратегію просторового розвитку України і водночас буде здатна динамічно реагувати на зміни умов розвитку

Post has attachment
1 березня 2016 року відбулося перше засідання Міжвідомчої координаційної комісії з питань регіонального розвитку, на якому одним з ключових питань став розгляд Генеральної схеми планування території України як інструменту підтримки прийняття рішень щодо просторового розвитку держави.

Post has attachment
Колектив Діпромісто вітає усіх з Новим 2016 Роком!
Нехай новий рік принесе добробут у ваші родини і цікаві проекти у ваші колективи, сприятиме творчому натхненню і розкриватиме нові обрії для ваших звершень. Нехай ваші душі будуть сповнені гармонії, а серця – любові. 
Миру і злагоди всім нам!
Photo

Post has attachment
24 грудня 2015 року відбулося заключне засідання «Круглого столу» з обговорення проекту ДБН «Планування і забудова територій». З урахуванням одержаних у ході обговорень в рамках низки засідань «Круглого столу» пропозицій та зауважень авторський колектив розпочав роботу над другою редакцією проекту ДБН.
Wait while more posts are being loaded