Profile

Cover photo
3 followers|7,307 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

RespinaTech

Shared publicly  - 
 
افزایش فروش اینترنتی باترکیب رسانه‌های اجتماعی وآگهی‌های چاپی

بسیاری از مردم از اینترنت به عنوان منبع اولیه برای کار شبکه‌ای و اطلاعات استفاده می‌کنند اما بهتر است برای افزایش فروش اینترنتی خود از ترکیب رسانه‌های اجتماعی و چاپ آگهی کاغذی استفاده نمایید. اگر بیاموزید چطور از هردوی آن‌ها استفاده کنید، می‌توانید بازده تبلیغات خود را بسیار بالا ببرید و هم شما و هم مشتریان سود بیشتری به دست آورید. در ادامه به بررسی این موضوع خواهیم پرداخت...

http://ow.ly/w48N300ZMwQ
 ·  Translate
کاربران از اینترنت به عنوان منبع اولیه برای کار شبکه‌ای واطلاعات استفاده می‌کنند. برای افزایش فروش اینترنتی خودازترکیب رسانه‌های اجتماعی و چاپی استفاده کنید
1
Add a comment...

RespinaTech

Shared publicly  - 
 
استراتژی حفظ و بقا در تجارت الکترونیک

هر ساختمان بلندی با یک چهارچوب استوار و هر درخت بلندی با یک ریشه شروع شده است؛ بازاریابی حفظ و ابقا نیز اینگونه است. شما می توانید چیز سر در گم کننده ای به وجود آورید اما شما باید یک چهار چوب قوی ایجاد نمایید. چارچوبی که به آن نیاز دارید درک و فهمی درست از معیار های فعلی شماست. ارزیابی وضعیت کنونی تجارت الکترونیک شما نشانگر این خواهد بود که در چه نقطه ای قرار دارید بنابراین می توانید اثر گذاری و کارآمدی استراتژی تجارت الکترونیک خود را ارزیابی کنید . شما باید محکی از تمام معیارهای استاندارد تجارت الکترونیک مانند نرخ تغییر ، میانگین مقدار سفارش و غیره داشته باشید . اما علاوه بر این معیارها شما باید KRM ها را (معیارهای حفظ کلیدی ) قبل از آغاز برنامه ارزیابی حفظ خود ارزیابی کنید . برای ثبات کار باید داده های به دست آمده از درون گزارش سالیانه خود را در محاسبات فوق به کار ببرید .

http://ow.ly/WN9D300ZMlp
 ·  Translate
یکی از لزومات هر کسب و کاری طراحی استراتژی تجارت الکترونیک است.این استراتژی در حفظ موقعیت تجاری و بقا در بازار بسیار کلیدی می باشد
1
Add a comment...

RespinaTech

Shared publicly  - 
 
رایج ترین مدلهای کسب و کار اینترنتی
اگر قصد دارید وبسایت درآمدزایی برای خود طراحی کرده و کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنید می توانید از رایچ ترین مدلهای کسب و کار اینترنتی استفاده کنید. مدلهای کسب و کار اینترنتی که در این مقاله بیان کردیم قابلیت استفاده هم زمان با مدلهای دیگر را نیز دارا می باشند؛ 1- فروش محصولات 2- فروش خدمات 3- دراپ‌شیپینگ 4- فروش واسطه ای 5- فروش فضا برای تبلیغات 6- سرمایه‌گذاری مشترک با شرکت های مشابه 7- داشتن فروشندگان واسطه. با بکار استراتژیهای فوق به راحتی میتوان درآمدهای کسب‌وکار خود را به طور قابل توجهی بالا برد.

http://ow.ly/WJDG300ZM2Y
 ·  Translate
در این مقاله هفت مورد از رایج ترین مدلهای کسب و کار اینترنتی که در دنیا مرسوم هستند را عرفی و بررسی کرده ایم تا شما بتوانید به سادگی از بین آنها انتخاب کنید
1
Add a comment...

RespinaTech

Shared publicly  - 
 
اگر دهه شصتی باشید ویدیو رو یادتون هست! فیلمها و موزیک ویدیوهای جدید رو با اینها می دیدیم ! یه دستگاهی هم بود که فیلمها رو بر می گردوند عقب که بتونیم از اول دوباره ببینیم!
18 خرداد روز جهانی نوارهای وی سی آر هست.روحش شاد و یادش گرامی باد!
#تقویم _خاطرات #دهه_شصت
 ·  Translate
1
Add a comment...

RespinaTech

Shared publicly  - 
 
۷ #ابزار_بازاریابی که ارزش سرمایه‌گذاری دارند
#رسپیناتک #respinatech 

اگر بخواهیم #تجارت_الکترونیک و #بازاریابی_آنلاین درستی داشته‌باشیم، #ابزارهای_بازاریابی درستی هم باید خریداری نماییم؛ اما «#ابزار_درست_بازاریابی»، چه ابزاری است؟
ناگفته نماند، برخی ابزارها رایگان و برخی به‌نحوی جنون‌آمیز گرانند. برخی هم واقعاً پیچیده‌اند. این ماهیت متفاوت ابزارهای #بازاریابی، تصمیم‌گیری درست را دشوار می‌نماید.
گزینه‌های بسیار زیادی موجود است و اگر شما فرصت تجربه انواع مختلف آن‌ها را نداشته‌اید، برایتان بسیار دشوار خواهد بود انتخابی درست داشته باشید.
فهرست زیر احتمالاً در انتخاب #ابزار_مناسب_بازاریابی کمک‌تان خواهد کرد. این فهرست مناسب برای آن‌دسته از تجار و #بازاریاب‌ های شرکت‌ها و آژانس‌هایی میباشد که «می‌کوشند کار را کامل و بی‌نقص انجام دهند». برای کارآفرینانی که «در راه رونق و شکوفایی کسب‌وکارشان می‌کوشند». برای بازاریاب‌های فعال در حوزه #رسانه_های_دیجیتال که مصمم به پیشرفت حرفه‌شان هستند.
این فهرست را همچون برگه‌تقلبِ امتحان در جیب‌تان به‌حساب آورید که حاوی نکات کلیدی در مورد انتخاب ابزار بازاریابی برخط بوده و می‌توانید با آن، یک‌شبه ره صدساله را بپیمایید.

۱- #بازاریابی_ایمیلی (e-marketing#)

نمونه مورد معرفی: InfusionSoft#
کاربردها و نوع خدمات: بستر #تجارت_الکترونیک #شرکت_اینفیوژن_سافت با اینکه کمی کفه هزینه‌اش سنگینی می‌کند، ولی ابزار قدرتمندی در #بازاریابی_ایمیلی e-marketing است. نقطه‌قوت آن کیفیت کنترل‌وهدایت دستگاهی خودکار (اتوماسیون) آن است که آن را به‌میزان قابل‌توجهی برای رقابت و تلاش‌های بازاریابی کارآمد نموده است..
تعرفه خدمات: در عین اینکه بستری قدرتمند برای #بازاریابی_پست_الکترونیک  یا بازاریابی ایمیلی مهیا می‌سازد، پرهزینه نیز هست. با یک‌بار پرداخت هزینه اولیه، می‌توانید کسب‌وکارتان را راه بیندازید.
مزیت‌ها و نقاط قوت: استفاده از بستر ارائه شده از سوی اینفیوژن‌سافت، به‌طور چشمگیری موجب صرفه‌جویی در وقت می‌شود. شما می‌بایست شیوه کار با سامانه را بیاموزید. ثبت‌نام و تنظیمات لازم را انجام دهید. ولی پس از اتمام انجام این تنظیمات، کار با آن را روان و بی‌دردسر خواهید یافت. به‌علاوه، به خاطر درصد بالای ارسال رایانامه به اشخاص هدف و قابلیت درجه‌بندی و تعیین اندازه، برای همه عمر تأمین خواهید بود.

۲- #بازاریابی_محتوا (content_marketing#)

نمونه مورد معرفی: Buzzsumo#
کاربردها و نوع خدمات: در بازاریابی محتوا بازسومو به شما اجازه می‌دهد بدانید چه محتوایی، با چه موضوعی و در چه پایگاه‌های اینترنتی بیشتر جلب‌توجه نموده و به اشتراک گذاشته شده‌اند. همچنین می‌توانید نوع تولید محتوای مورد جستجو ‌(از قبیل #اینفوگرافی ، #وبلاگ) را تعیین نمایید. امکانات پیشرفته بازسومو، از قبیل «اشخاص تأثیرگذار (یکی از رویکردهای جدید در بازاریابی بر اساس تمرکز تلاش بر روی افرادی که قدرت تأثیرگذاری بر روی #مشتریان و جذب آن‌ها را دارند، است و نه کل بازار)» و «رصد (مانیتورینگ)»، شیوه‌هایی کارآمد جهت پیشی‌جستن از رقبا هستند.
تعرفه خدمات: نمایش نتایج محدود به کاربر: رایگان
#کاربری_حرفه_ای
کاربری متناسب نیاز آژانس‌ها: «با تمام امکانات حرفه‌ای آن از قبیل دسترسی به رابط برنامه‌نویسی نرم‌افزار و سایر قابلیت‌ها، برای گروه‌های کاری شاغل در آژانس‌ها مناسب است»
شرکت‌ها و بنگاه‌های اقتصادی: «برای بنگاه‌های دارای علامت تجاری و ناشرین مناسب است. در این نوع خدمات، عملیات پیشرفته‌ای به‌فراخور حال گروه‌های کاری بزرگ تعریف شده‌است.»
مزیت‌ها و نقاط قوت: با وجود بازسومو، می‌توان ادعا نمود رؤیای کسانی در جستجوی یک #بازاریاب_محتوایی کارآمد بوده‌اند، به واقعیت بدل شده است. اگر شما به دنبال موضوعات مرتبط با طرح‌ریزی خط‌مشی هستید، قصد تحلیل تیترهای مهم و اثربخش را داشته و یا سعی دارید بدانید که چگونه می‌توان در مورد سوژه مهم آینده در خصوص ویروس‌ها بحث نمود، چاره‌کار بازسومو است.

۳- #طرح_گرافیکی_سایت و #محتوای_بصری (visual marketing)

نمونه مورد معرفی: Canva#
کاربردها: هرکسی استطاعت مالی لازم برای به‌خدمت گرفتن یک طراح جهت طراح گرافیکی سایت را ندارد. ولی تقریباً همه ما می‌توانیم خودمان یکسری از اصول اولیه طراحی را بیاموزیم. بستر ارائه برخط طرح‌گرافیکی موسوم به کانوا سریع و آسان به تولید طرح‌های مختلف می‌پردازد. این شعار تبلیغاتی‌اش حقیقتاً درست است: «این نرم‌افزار طراحی گرافیکی ساده، مایه حیرت‌تان خواهدشد». قالب‌های بسیار جذاب آن برای #شبکه_های_اجتماعی #بهینه_سازی شده است.
تعرفه خدمات: استفاده از نرم‌افزار فضای‌ابری‌پایه کانوا رایگان است. جهت بهره‌گیری از «ابزارهای فوق‌العاده» (نظیر تصاویر خاص و غیره) بابت هر درخواست می‌توان هزینه آن را پرداخت نمود. «کانوا برای حرفه‌تان» یکی از امکانات پیشرفته این ابزار است.
مزیت‌ها و نقاط قوت: بعید است کسی پیدا بشود که بخواهد در هزینه بابت طرح‌های گرافیکی کم‌بگذارد. طرح‌های مناسب در محتوای بصری اثر خارق‌العاده‌ای بر احساس آن‌ها نسبت به علامت‌تجاری شما و عکس‌العمل آن‌ها در قبال محتوای درج شده توسط شما دارد. با کانوا نمود خوبی خواهید داشت و این گران‌بهاست.

- See more at: http://respinatech.com/online-marketing-tools/?preview=true#sthash.IwIJW5C8.dpuf
 ·  Translate
اگر بخواهیم تجارت و بازاریابی درستی داشته‌باشیم، ابزارهای بازاریابی درستی هم باید خریداری نماییم؛ اما «ابزار درست بازاریابی»، چه ابزاری است؟
1
Add a comment...

RespinaTech

Shared publicly  - 
 
۱۰ دلیل برای نیاز به استراتژی بازاریابی دیجیتالی
اگه قرار باشد یک استراتژی برای بازاریابی دیجیتالی خود پایه ریزی کنید، از کجا شروع می کنید؟ خوب به نظر من لازم نیست به دنبال گزارش های پیچیده و پر طول و تفصیل باشید، یک استراتژی خوب را می توان در دو سه برگه A4 و در قالب یک جدول خلاصه کرد؛ جدولی که استراتژی بازاریابی دیجیتالی را به اهداف هوشمندانه مرتبط می کند. با همۀ این تفاصیل، به نظر می رسد بسیاری از سازمان ها و شرکتهای برنامۀ مشخصی برای بازاریابی دیجیتالی خود ندارند.

http://ow.ly/l6pD300ZMoX
 ·  Translate
اگر یک استراتژی دیجیتالی مشخص ندارید یا نمیدانید کدام مشکلات برای یک کسب وکار بسیارمهم است :پس با عمده دلایل نیاز به استراتژی بازاریابی دیجیتالی همراه باشید
1
Add a comment...

RespinaTech

Shared publicly  - 
 
شش پلتفرم‌ تجارت الکترونیک برای کسب و کارهای کوچک
انتخاب یک روش تجارت الکترونیک به معنی سرمایه‌گذاری در وقت و پول است. قبل از انتخاب هر نوع پلتفرمی به شما توصیه می‌کنیم که یک بررسی جامع از نیازهای حال حاضر خود، انجام دهید. در این مقاله به بررسی محبوبترین پلتفرم های موجود میپردازیم تا شما را در انتخاب پلتفرم مناسب خود همراهی کنیم.

http://ow.ly/RJ6W300ZMgw
 ·  Translate
در این مقاله شش پلتفرم‌ تجارت الکترونیک که از نظر کاربرد وعملکرد در سطح بالایی هستند معرفی شده.پلتفرم‌ تجارت الکترونیک می تواند به توسعه کسب و کارها کمک کند
1
Add a comment...

RespinaTech

Shared publicly  - 
 
آژانس دیجیتال مارکتینگ رسپیناتک
 ·  Translate
1
Add a comment...

RespinaTech

Shared publicly  - 
 
http://ow.ly/EGc4300ZwDP

آژانس دیجیتال مارکتینگ رس=یناتک
 ·  Translate
آژانس دیجیتال مارکتینگ رسپیناتک ، سهم بازار شما چقدر است، هوشمندانه انتخاب کنید، نهایت کیفیت در وب برندینگ، بازاریابی وتبلیغات اینترنتی، مشاوره وپژوهش
1
Add a comment...

RespinaTech

Shared publicly  - 
 
#افزایش_فروش با ترکیب #رسانه_های_اجتماعی و آگهی‌های چاپی
#رسپیناتک   #respinatech  

بسیاری از مردم از اینترنت به عنوان منبع اولیه برای کار شبکه‌ای و اطلاعات استفاده می‌کنند. بهتر است برای افزایش فروش خود از ترکیب رسانه‌های اجتماعی و چاپ آگهی کاغذی استفاده نمایید.

اگر بیاموزید چطور از هردوی آن‌ها استفاده کنید، می‌توانید بازده #تبلیغات خود را بسیار بالا ببرید و هم شما و هم مشتریان سود بیشتری به دست آورید.

برای #افزایش_فروش توجه مردم را به خود جلب کنید.

هزاران شرکت و موسسه وجود دارد که محصولاتی مانند شما ارائه می‌دهند. چه چیزی سبب می‌شود مردم شما را از بین این همه شرکت، انتخاب کنند؟ پاسخ آسان است: اگر مشتریان حس کنند به آن‌ها اهمیت می‌دهید، به شما اهمیت می‌دهند. آن‌ها می‌خواهند بدانند که شما مشتری‌های خود را به عنوان پول‌های متحرک نمی‌بینید و واقعاً قصد کمک به آن‌ها برای رسیدن به خواسته‌شان را دارید. در غیر این‌صورت، ارزش وقت آن‌ها را ندارید. برای همین، در رسانه‌های اجتماعی سعی کنید به مشتریان نشان دهید به آن‌ها احترام می‌گذارید و ارزش خدمت‌رسانی را دارند. در ادامه ایده‌هایی برای انجام این کار مطرح شده است:
#فیس‌_بوک و #توییتر بهترین سایت‌ها برای عرضه کدهای تخفیف و پیشنهاد‌هایی با زمان‌های محدود به طرفداران وفادار هستند.
• با کاربرانی که نام شما را در #فضای_اجتماعی ذکر می‌کنند یا نسبت به کار شما کنجکاو هستند، ارتباط برقرار کنید.
• یک مسابقه در #اینستاگرام یا #پینترست برگزار کنید تا کاربران بتوانند تصاویر و فیلم‌های تگ‌شده‌ای از خود با محصولات شما را بفرستند و کاربران بتوانند به تصاویر موردعلاقه خود رأی بدهند.
• اگر در صفحات خود در رسانه‌ها، تخفیف ویژه‌ای ارائه می‌دهید یا محصول جدیدی معرفی می‌کنید یا به پرسش‌ها در مورد محصولات پاسخ می‌دهید، همیشه از کاربران بخواهید در بحث شرکت کنند. دعوت به بحث در مشتری این ذهنیت را به وجود می‌آورد که شما به نظرات وی اهمیت می‌دهید، پس همیشه به نظرات پاسخ دهید.
• در هر کدام از #صفحات_مجازی خود، هر ماه یک (دنبال‌کنندهٔ برتر ماه) معرفی کنید.
همه این ایده‌ها برای #جذب_وفاداری_مشتری به خوبی جواب می‌دهد، اما برای این که همیشه در ابتدای کار به شما مراجعه کنند، همواره در دسترس باشید. صفحات #شبکه_های_مجازی به تنهایی کافی نیستند. نام شما باید در موتورهای جست‌وجوی تجاری مانند Yelp# ! و Citysearch# نیز ثبت شده باشد و وب‌سایتی داشته باشید که در کنار داشتن طراحی خوب، همواره به‌روز باشد. پست‌ها و به‌روزرسانی‌های خود را با #کلمات_کلیدی خاصی نشانه‌دار کنید تا به صورت مداوم در نتایج جست‌وجوها نشان داده شوید. در پست‌های خود در صفحات شبکه‌های اجتماعی، لینکی به سایت خود قرار دهید و برعکس تا بازدید سایت خود را بالا ببرید.

#ارتباطات_اجتماعی را با چاپ آگهی‌ها بالا ببرید.

لازم نیست چاپ کردن آگهی‌ها و تبلیغات در #فضای_مجازی به عنوان دشمنانی سرسخت در بحث‌های «#خوانندگان_الکترونیکی در مقابل خوانندگان کتاب‌های چاپ‌شده» معرفی شوند. با روش‌های زیر، از امکانات چاپ کردن آگهی‌های خود با استفاده از #کمپین‌_های_الکترونیکی استفاده کنید:
• از کمپین‌هایی همراه با هشتگ استفاده کنید و از کاربران بخواهید محتوای مخصوص خود را بسازند. زمانی که کار جدیدی را شروع می‌کنید، کمپین‌های همراه با هشتگ، بسیار کمک‌کننده خواهند بود. هم‌چنین به‌راحتی دنبال می‌شوند و می‌توانید هشتگ را در آگهی‌های چاپ شده خود نیز بنویسید. فقط مراقب باشید شخص دیگری از این هشتگ برای کمپین شرکت خود یا آگاهی دادن به جامعه استفاده نکرده باشد!
• محلی را که مشتری هدف شما اوقات فراغت خود را می‌گذراند، پیدا کنید و آنجا تبلیغ کنید. در آگهی‌های چاپ شده بر روی کاغذ تمام جزئیات را بیان نکنید تا خوانندگان همه‌چیز را بدون نیاز به اینترنت پیدا نکنند. تنها اطلاعات مختصری را بیان کنید تا نشان دهید با موضوعی که موردعلاقه آن‌ها است، سروکار دارید. آنگاه آن‌ها را به سمت دنیای مجازی خود راهنمایی کنید.
• از آگهی های آهنربایی روی اتومبیل خود استفاده کنید تا در جاده‌ها نیز برای شرکت خود تبلیغ کنید. ازآنجایی‌که خلاصه‌گویی کلید اصلی است، به جای بیان جزئیات، آدرس وب‌سایت خود و توییترتان را روی این آگهی‌ها بنویسید.

#رسانه_آنلاین و آفلاین را با هم ترکیب کنید.

علاوه بر چاپ کردن آگهی‌ها، روش‌های دیگری نیز برای آوردن #دنیای_آفلاین به اینترنت وجود دارد.
• از یک لوگو، صدا و طرح در همه #محیط_های_مجازی استفاده کنید تا همه‌جا شناخته شوید.
• یک رویداد بسازید و از شرکت‌کنندگان بخواهید با هشتگ خاصی شما را در توییتر و اینستاگرام دنبال کنند. آن‌ها می‌توانند آهنگ‌های درخواستی خود را توییت کنند، در مسابقه ارسال عکس شرکت کنند و… تصویری از دیوار #توییتر نمایش دهید تا تعاملات خود را بیشتر نشان دهید.
• از #کدهای_QR یا جایگزین‌های جدید آن صفحات قابل کلیک، در آگهی‌های خارج از اینترنت خود استفاده کنید تا مشتری‌ها وقتی برای کارهای روزانه خود به اینترنت متصل می‌شوند، به دنبال شما نیز بگردند. (توجه کنید که همه مشتری ها به کدهای QR# اهمیت نمی دهند.)
• در فروشگاه خود ذکر کنید که در سایت‌های Mogl، Foursquare یا سایت‌های مشابه عضو هستید تا مشتری‌ها بتوانند برای بازدید از سایت شما، جایزه دریافت کنند.
• در این لینک ایده‌ها و مثال‌های بیشتری با موضوع تبلیغات آفلاین، مشتریان را به سمت ورود به اینترنت سوق می دهد، وجود دارد.

چاپ کردن هنوز از بین نرفته است و مطمئناً به‌زودی نیز این اتفاق نخواهد افتاد. اگر تصمیم دارید هم‌راستا با رشد #دنیای_دیجیتال، تمام تجارت خود را به محیط آنلاین انتقال دهید، بسیاری از #مخاطبین_بالقوه تبلیغات شما را نخواهند دید و موقعیت‌های خوبی برای رشد نیز از دست خواهید داد. به‌علاوه، یک پوستر یا کاغذ آگهی هیچ‌گاه به روشن شدن یا شارژ نیاز ندارد! از هردوی این امکانات استفاده کنید تا بیشترین تأثیر را به دست آورید.

- See more at: http://1o2.ir/g9768
 ·  Translate
1
Add a comment...

RespinaTech

Shared publicly  - 
 
۷ #ابزار_بازاریابی که ارزش سرمایه‌گذاری دارند (قسمت دوم)
#رسپیناتک   #respinatech  

ابزارهای #بازاریابی_دیجیتال از عوامل موفقیت در #کسب_و_کار_اینترنتی بشمار می آیند. این ابزارها را شناخته و در جهت #بهبود_عملکرد_وبسایت مورد استفاده قرار دهید.

۴- #SEO و #سرعت_بارگذاری_سایت

نمونه مورد معرفی در #بازاریابی: Pingdom Website Speed Test#
کاربردها و نوع خدمات: یکی از سریع‌ترین راه‌های بهبود #SEO پایگاه اینترنتی‌تان (#بهینه_سازی کیفیت رصد سایت توسط #موتو_جستجو) و رشد نرخِ تبدیل (عدد نسبت تعداد بازدیدکنندگانی که اهداف شرکت از قبیل خرید کالا، تقاضای اشتراک در خبرنامه‌ها و … را محقق می‌کنند به‌کل بازدیدکننده‌ها از سایت) #افزایش_سرعت_وبسایت است. #پینگدم ارائه‌دهنده یک سامانه #ارزیابی_سرعت_سایت است که در این امر به شما یاری می‌دهد. این سامانه، گزارشی رایگان شامل آمار یک تجزیه‌وتحلیل فوری به‌علاوه ترفندها و توصیه‌هایی به‌منظور #بهبود_سرعت_سایت ارائه می‌دهد.
تعرفه خدمات: آزمایش سرعت تنها رایگان است.
مزیت‌ها و نقاط قوت: درخصوص پایگاه‌های بزرگ اینترنتی با حجم بالای تبادل داده‌شان رصد تمام‌وقت ضروری است. تنها چند دقیقه توقف #بهینه_سازی توسط سامانه‌هایی همچون سامانه شرکت پینگدم می‌تواند به خاطر افزایش گسترده حجم ترافیک هزینه‌های گزافی به آن شرکت‌ها تحمیل نماید. ماهیانه با پرداخت مبلغی ضمن بهره‌مندی از خدمات بررسی وضعیت، سرعت و هشدارها برای پایگاه اینترنتی‌تان توسط سامانه شرکت #پینگدم، می‌توانید در درازمدت در هزینه‌هایتان صرفه‌جویی نمایید.

۵- SEO#

نمونه مورد معرفی: Ahrefs#
کاربردها و نوع خدمات: ضروری است هر بازاریابی درک درستی از #seo  داشته باشد. سامانه ارائه شده از سوی شرکت #آهرفس به‌شکلی ساده، قابل‌فهم و مفید رصد سایت توسط موتور جستجو را کارآمدتر می‌سازد. با استفاده از امکانات موجود در این سامانه، می‌توانید آمار جستجوی کلیدواژه‌های موردنظرتان را تحت‌نظر داشته‌باشید، مقبولیت و میزان شناخته‌شدگی خود را ارزیابی کنید، بررسی در مورد تعداد پیوندهای سایر پایگاه‌های اینترنتی و وبلاگ‌ها و تعداد ورود کاربران از آن آدرس‌ها به سایت انجام دهید، بررسی محتوایی از سایت‌تان صورت دهید، گذری به محتوای مرتبط با طرح‌ریزی خط‌مشی داشته‌باشید، وضعیت کلیدواژه‌هایتان را بررسی نموده و پژوهشی در ارتباط با آن انجام دهید. آهرفس یک ابزار seo# جامع و همه‌فن‌حریف است که به کمک آن می‌توانید رقبا را از دور خارج کنید.
مزیت‌ها و نقاط‌قوت: چندین ابزار SEO# مجانی وجود دارند ولی تعداد کمی از آن‌ها، نظیر آهرفس، چنین گستره وسیعی از اطلاعات موثق به شما در اختیارتان می‌گذارند. داده‌های بسیارخوب و نتایج مورداعتماد از لازمه‌های یک SEO موفق و یکه‌تاز در میان سایرین است.

۶- شبکه‌های اجتماعی

نمونه مورد معرفی: Buffer#
کاربردها و نوع خدمات: بافر یک ابزار کنترل و هدایت خودکار شبکه‌های اجتماعی است. شما می‌توانید نحوه به‌روزرسانی خودکار در #فیس_بوک ، #توییتر ، #گوگل_پلاس ، فیس‌بوک و لینکداین را برنامه‌ریزی نمایید. با یک الحاقیه مفید و چالاک نصب‌شده بر روی مرورگر (که با یک کلیک بتوان به‌روزرسانی شبکه‌اجتماعی را برنامه‌ریزی نمود)، برنامه تلفن‌همراه، تقویم، کوتاه‌نمودن پیوندها، زمان‌بندی بهینه و تحلیل‌های اجتماعی (در مورد شهرت، مقبولیت و جایگاه اجتماعی شرکت) برای یک بازاریاب بلندپرواز رسیدن به هدف دشوار است.
تعرفه خدمات: بافر یک طرح رایگان دارد که مخصوص افراد و شرکت‌هایی است که خدمات محدود برایشان کافی است. طرح‌های دیگر آن‌که شامل خدمات اضافی و پیشرفته‌تری هستند.
مزیت‌ها و نقاط‌قوت: وقتی سخن از بهره‌گیری از شبکه‌های اجتماعی است، صرفه‌جویی در وقت اهمیت حیاتی دارد. این همان‌چیزی است که بافر در اولویت قرار می‌دهد. بافر به شما این امکان را می‌دهد که نه‌تنها به‌نحوی کاملاً خودکار در شبکه‌های اجتماعی محتوای جدید بیفزایید بلکه در سامانه مذکور، برنامه‌ریزی نمایید این به‌روزرسانی‌ها به‌فاصله بازه‌های زمانی بسیارکوتاه حتی در حد چند ثانیه انجام گیرد. در دنیای تجارت، صرفه‌جویی در وقت، صرفه‌جویی در پول است.

۷- برنامه‌ریزی بازاریابی

نمونه مورد معرفی: CoSchedule#
کاربردها و نوع خدمات: #کواسکجول به‌شما یاری می‌دهد بازاریابی‌تان را برنامه‌ریزی کرده، مبارزاتتان با رقبا را سازمان‌دهی کنید، محتوای مطالب درج‌شده در سایت در ارتباط با شرکت را طرح‌ریزی کنید و از رقبا پیشی‌بگیرید. بازاریابی هم نیاز به سازمان‌دهی دارد و هم برنامه‌ریزی. اینکه #تولید_محتوا کرده و به‌روزرسانی کنید کافی نیست. به کمک کواسکجول، می‌توان فرآیند امور مذکور را ساده‌تر و کارآمدتر نمود. ائتلاف و عملکرد یکپارچه آن با کروم، وُردپرس، گوگل‌داکس و اِوِرنوت این فرآیندها را آسانتر نیز نموده است.
مزیت‌ها و نقاط‌قوت: دو مزیت کواسکجول، سازمان‌دهی و نظمی که در دستورکار دارد و صرفه‌جویی در وقت است. اگر بازاریابی و تجارت‌تان آشفته‌بازار درهم‌ریخته‌ای از جداول زمانی، سود و زیان‌ها، به‌روزرسانی‌ها در شبکه‌های اجتماعی و تعامل با مشتریان و نبردهای بی‌پایان با رقبا است، کواسکجول به شما یاری خواهد داد که همه را یک‌جا سامان دهید.
نتیجه کلام اینکه …
اگر بازرگان هستید، به ابزارهایی (البته خوبشان) نیاز دارید؛ خسّت و پرهیز از خرج‌نمودن پول در تجارت و بازاریابی بی‌مفهوم است.
چرا بی‌مفهوم است؟ زیرا وقتی برای ابزارها دست‌به‌جیب نبرید، بازارتان را عقیم نموده و مانع رونق فعالیت اقتصادی خود شده‌اید؛ بنابراین، فراتر از این مسئله که آیا سراغ این ابزارها بروید یا خیر، عزمتان را جزم کنید که ابزارهایی برای استفاده مرتب و بلندمدت در کسب‌وکارتان بیابید. آن‌که ابزارهای بهتری دارد تجارت بهتری انجام می‌دهد. جدای از اینکه چه ابزاری برمی‌گزینید، اطمینان حاصل کنید که اولاً فهم درستی از آن دارید و ثانیاً آن ابزار مسبب توسعه آشکار، مستدل و قابل‌اندازه‌گیری تلاش‌های شما در زمینه تجارت‌تان شده‌است.
شما چه ابزارهایی را در تلاش‌های بازرگانی خود مؤثر ارزیابی نموده‌اید؟

- See more at: http://respinatech.com/online-marketing-tools-2/#sthash.E7Of3hXN.dpuf
 ·  Translate
ابزارهای بازاریابی دیجیتال از عوامل موفقیت در کسب و کار اینترنتی بشمار می آیند. این ابزارها را شناخته و در جهت بهبود عملکرد وبسایت مورد استفاده قرار دهید.
1
Add a comment...

RespinaTech

Shared publicly  - 
 
عادات جالب #مشتریان_مدرن در خرید
#رسپیناتک   #respinatech

#دیجیتال_مارکتینگ   #مدیا_مارکتینگ   #رسانه_های_اجتماعی   #محتوا  
#تولید_محتوا   #بازاریابی_الکترونیک   #مدیریت_مشتری   #مشتری_مداری  

مواردی که خرید #مشتریان مدرن را تحت تاثیر قرار می دهد نسبت به قبل تغییراتی داشته است. امروزه پروسه خرید بی نهایت سرعت گرفته است. بسیاری از مشتریان در طول چند روز تصمیم به خرید می گیرند و در این مدت در حال جستجو؛ مقایسه و جمع  آوری اطلاعاتی در مورد محصول مورد نظرشان را در #فروشگاه_های_آنلاین و مغازه ها می باشند.
#مصرف_کنندگان نیاز به شناخت بیشتر محصولات و شرکتی که از آن خرید می کنند، دارند.
حتی در #دنیای_مدرن امروز مشتریان از خرده فروشان معتمدشان بصورت #آنلاین و حضوری خرید می کنند.
 طبق #عادت_مشتریان، آنها غالبا برند ها و یا مکان های خرید خود را تغییر می دهند.
اساسا انسان ها کاملا قابل پیشگویی بوده و بخشی از رفتار های آن ها که مربوط به خصوصیات روانشناسی می باشد، موجب می شود تا کاری را بارها و بارها تکرار کنند.
فروشندگان از این مزیت جهت #جذب_مشتریان و #فروش_محصولات خود استفاده می کنند.
اگر عادت ها و #سلیقه_مشتریان هزاره سوم و رفتار_های_مشتریان را بررسی کرده و برای هر کدام راهی بیابید، در اینصورت قادر خواهید بود مشریان را جذب کنید.
 ·  Translate
1
Add a comment...
Story
Tagline
دیجیتال مارکتینگ = برند = محبوبیت + جلب اعتماد
Introduction

دیجیتال مارکتینگ

Contact Information
Contact info
Phone
021-66713701
Email