Profile cover photo
Profile photo
Gabor. Biuro ochrony. Gardyza Ł.
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
Szanowni Państwo! Współpracujemy przede wszystkim z firmami i przedsiębiorstwami. Ochraniamy klientów biznesowych oraz cenne przedmioty, które mogą stać się łatwym łupem dla złodziei. Nasze usługi to gwarancja bezpieczeństwa. http://www.gabor-security.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wychodzimy z założenia, że nie warto oszczędzać na bezpieczeństwie życia, zdrowia oraz mienia. Jest to dewiza naszej firmy. Mo ecie być Państwo pewni, że oferujemy usługi najwyższej jakości w tym zakresie. Zajmujemy się ochroną osób i mienia. http://gabor-security.pl/#
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zależy Państwu na skutecznej ochronie antykradzieżowej pojazdu? Dzięki nowoczesnemu systemowi GPS możliwa jest nie tylko pełna kontrola lokalizacja pojazdu, ale też błyskawiczna reakcja pracowników naszego biura ochrony. W momencie naruszenia specjalistycznego układu zabezpieczającego automatycznie zostaje uruchomiony alarm w Centrum Monitorowania. Daje nam to możliwość natychmiastowej interwencji. Sprawdźcie wszystkie możliwości systemu nadzorowania pojazdów: http://gabor-security.pl/index.php/oferta/gps.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dziękując za okazane zaufanie i dotychczasową współpracę pragniemy życzyć Państwu dużo zdrowia, radości oraz pomyślności na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia. W tym pięknym czasie choinek i prezentów trudno oprzeć się świątecznej magii, nie zapominajmy jednak o zachowaniu podstawowych zasad bezpieczeństwa. Wesołych, spokojnych Świąt! http://gabor-security.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W zakresie bezpieczeństwa organizacji oferujemy między innymi wywiad gospodarczy, ochronę przed atakami socjotechnicznymi czy bezpieczeństwo teleinformatyczne. Jesteśmy świadomi także zagrożeń zewnętrznych jak ataki kryminalne lub terrorystyczne, dlatego oferujemy również techniczną i fizyczną ochronę osób oraz mienia organizacji. Dołożymy wszelki starań, aby zapewnić bezpieczeństwo Państwa firmie. http://gabor-security.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jak zwiększyć poziom bezpieczeństwa obiektu? Jedną z najbardziej skutecznych, a zarazem najtańszych metod jest monitoring. Często sam widok kamery monitorującej zniechęca potencjalnych przestępców, dlatego tym bardziej warto zdecydować się na montaż monitoringu. Biuro ochroniarskie Gabor oferuje profesjonalne zestawy monitorujące wraz z obsługą patrolu interwencyjnego: http://gabor-security.pl/oferta/monitoring.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W sytuacji włamania czy kradzieży w ujęciu sprawców kluczową rolę odgrywa czas interwencji odpowiednich służb. W tym celu nasze biuro ochrony oferuje specjalne patrole interwencyjne, składające się z odpowiednio wyszkolonych i licencjonowanych pracowników. Grupa interwencyjna posiada niezbędne środki przymusu bezpośredniego, broń, a także pakiet pierwszej pomocy. Szczegóły dotyczące usług w zakresie patroli interwencyjnych oraz prewencyjnych znajdą Państwo na stronie: http://gabor-security.pl/oferta/patrole-interwencyjne.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wiele firm wykorzystuje w swojej pracy systemy teleinformatyczne, za pomocą których możliwe jest gromadzenie i zarządzanie danymi. Należy jednak pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu systemów komputerowych, ponieważ często bywają one obiektem ataków hakerskich. Nasze biuro oferuje również usługi z zakresu bezpieczeństwa teleinformatycznego. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami na stronie: http://gabor-security.pl/component/content/article/20.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zakres usług naszego biura ochroniarskiego, to także konwojowanie przesyłek wartościowych, dokumentów niejawnych czy materiałów niebezpiecznych. Działania stałej lub doraźnej ochrony środków transportu realizują specjalnie w tym celu przeszkoleni i profesjonalnie wyposażeni pracownicy ochrony. Na życzenie Klientów, dla zachowania maksymalnej dyskrecji, oferujemy konwojowanie również pojazdami nieoznakowanymi. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie: http://gabor-security.pl/oferta/konwoje.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Naszym priorytetem jest zapewnienie poczucia bezpieczeństwa Klientom. Dysponujemy wyspecjalizowanym zespołem pracowników, którzy dzięki swoim umiejętnościom i doświadczeniu są w stanie zapewnić Państwu profesjonalne usługi w zakresie ochrony osobistej osób oraz mienia. Zachęcamy do zapoznania się z referencjami, które udało nam się zgromadzić do tej pory: http://gabor-security.pl/referencje.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded