Profile cover photo
Profile photo
Gabor. Biuro ochrony. Gardyza Ł.
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
Zależy Państwu na skutecznej ochronie antykradzieżowej pojazdu? Dzięki nowoczesnemu systemowi GPS możliwa jest nie tylko pełna kontrola lokalizacja pojazdu, ale też błyskawiczna reakcja pracowników naszego biura ochrony. W momencie naruszenia specjalistycznego układu zabezpieczającego automatycznie zostaje uruchomiony alarm w Centrum Monitorowania. Daje nam to możliwość natychmiastowej interwencji. Sprawdźcie wszystkie możliwości systemu nadzorowania pojazdów: http://gabor-security.pl/index.php/oferta/gps.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dziękując za okazane zaufanie i dotychczasową współpracę pragniemy życzyć Państwu dużo zdrowia, radości oraz pomyślności na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia. W tym pięknym czasie choinek i prezentów trudno oprzeć się świątecznej magii, nie zapominajmy jednak o zachowaniu podstawowych zasad bezpieczeństwa. Wesołych, spokojnych Świąt! http://gabor-security.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W zakresie bezpieczeństwa organizacji oferujemy między innymi wywiad gospodarczy, ochronę przed atakami socjotechnicznymi czy bezpieczeństwo teleinformatyczne. Jesteśmy świadomi także zagrożeń zewnętrznych jak ataki kryminalne lub terrorystyczne, dlatego oferujemy również techniczną i fizyczną ochronę osób oraz mienia organizacji. Dołożymy wszelki starań, aby zapewnić bezpieczeństwo Państwa firmie. http://gabor-security.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jak zwiększyć poziom bezpieczeństwa obiektu? Jedną z najbardziej skutecznych, a zarazem najtańszych metod jest monitoring. Często sam widok kamery monitorującej zniechęca potencjalnych przestępców, dlatego tym bardziej warto zdecydować się na montaż monitoringu. Biuro ochroniarskie Gabor oferuje profesjonalne zestawy monitorujące wraz z obsługą patrolu interwencyjnego: http://gabor-security.pl/oferta/monitoring.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W sytuacji włamania czy kradzieży w ujęciu sprawców kluczową rolę odgrywa czas interwencji odpowiednich służb. W tym celu nasze biuro ochrony oferuje specjalne patrole interwencyjne, składające się z odpowiednio wyszkolonych i licencjonowanych pracowników. Grupa interwencyjna posiada niezbędne środki przymusu bezpośredniego, broń, a także pakiet pierwszej pomocy. Szczegóły dotyczące usług w zakresie patroli interwencyjnych oraz prewencyjnych znajdą Państwo na stronie: http://gabor-security.pl/oferta/patrole-interwencyjne.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wiele firm wykorzystuje w swojej pracy systemy teleinformatyczne, za pomocą których możliwe jest gromadzenie i zarządzanie danymi. Należy jednak pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu systemów komputerowych, ponieważ często bywają one obiektem ataków hakerskich. Nasze biuro oferuje również usługi z zakresu bezpieczeństwa teleinformatycznego. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami na stronie: http://gabor-security.pl/component/content/article/20.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zakres usług naszego biura ochroniarskiego, to także konwojowanie przesyłek wartościowych, dokumentów niejawnych czy materiałów niebezpiecznych. Działania stałej lub doraźnej ochrony środków transportu realizują specjalnie w tym celu przeszkoleni i profesjonalnie wyposażeni pracownicy ochrony. Na życzenie Klientów, dla zachowania maksymalnej dyskrecji, oferujemy konwojowanie również pojazdami nieoznakowanymi. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie: http://gabor-security.pl/oferta/konwoje.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Naszym priorytetem jest zapewnienie poczucia bezpieczeństwa Klientom. Dysponujemy wyspecjalizowanym zespołem pracowników, którzy dzięki swoim umiejętnościom i doświadczeniu są w stanie zapewnić Państwu profesjonalne usługi w zakresie ochrony osobistej osób oraz mienia. Zachęcamy do zapoznania się z referencjami, które udało nam się zgromadzić do tej pory: http://gabor-security.pl/referencje.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Poszukują Państwo profesjonalnych usług ochroniarskich? Proponujemy zapoznać się z ofertą biura ochrony GABOR z Gdańska: http://gabor-security.pl/. Oferujemy szeroki zakres usług związanych z ochroną osobistą osób i mienia. Dysponujemy niezawodnym sprzętem monitorującym, a w przypadku bezpośredniego zagrożenia wysyłamy na miejsce uzbrojony patrol interwencyjny.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Często dopiero w obliczu zagrożenia zdrowia lub życia zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo ważne są to wartości. Profesjonalne usługi ochroniarskie zarówno osób, jak i mienia oferuje firma GABOR z Gdańska. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie udostępniamy szereg porad dotyczących ogólnie pojętego bezpieczeństwa. Zachęcamy również do lektury artykułu na temat tego, czym powinna charakteryzować się dobra firma ochroniarska: http://gabor-security.pl/component/content/article/19.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded