Profile cover photo
Profile photo
VIVENSO Česká republika
9 followers
9 followers
About
Posts

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Ještě máte někdo doma stromeček? Každý, kdo vlastní živý strom, přesně ví, že jeho jehličí nadělá velký nepořádek. Jak bojujete s jehličím? Zametete? Seberete rukama? Vysajete běžným vysavačem? Vivenso nejen že ušetří čas při jakémkoliv úklidu, ale poradí si i s opravdu velkým množstvím jehličí, které by běžné vysavače s velkou pravděpodobností ani nepřežily. Vivenso pochytá veškeré nečistoty spolu s posledním jehličím přímo do vody, kterou potom vylijete. 
Co víc si přát pro Váš úklid? Vyplňte kontaktní formulář na stránkách www.vivenso.cz a poznejte tento multifunkční vysavač s vodním filtrem v pohodlí Vaší domácnosti.
PhotoPhotoPhoto
2015-01-13
3 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Vítáme Vás v novém roce 2015! V tomto roce na Vás čeká několik zajímavých informací a vivenso typů. Opravdu se máte na co těšit! Věděli jste například, že se s vivensem dokážou kamarádit i Vaši domácí mazlíčci? Navíc díky tomuto vysavači s vodním filtrem vivenso jim již nemusíte zakazovat sedat na sedačky, protože právě vivenso si se zvířecími chlupy ze sedaček, koberců atd. poradí snadno a rychle, takže spokojenost bude jistě na obou stranách. Radovat se bude jak "páníček či pánička", tak i "mazlíček"  Děkujeme panu Stanislavovi za zaslání fotografií.
Photo
Photo
2015-01-07
2 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Jménem celého vivenso týmu přejeme nejen Vám, ale i Vašim nejbližším krásné prožití svátků vánočních. Do nového roku spoustu zdraví, štěstí a spokojenosti. Děkujeme za Vaši důvěru projevenou v letošním roce a těšíme se na ten další rok 2015, Vaše Ampuro s.r.o. 
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Vivenso jednoznačně patří i do časopisu o zdraví, protože výrazně přispívá k čistšímu a zároveň zdravějšímu prostředí, a to díky technologii vodního filtru a separátoru. 
Čistění vzduchu, aromatizace, inhalace a další činnosti jsou pro vivenso hračkou a pro majitele vivensa obrovským přínosem. 
Článek o tomto nejen vodním vysavači najdete v lednovém vydání časopisu Zdraví, které se objeví na stáncích ještě před Vánocemi, ale pro Vás je už teď a tady....
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Paní Alena má vivenso již téměř dva měsíce doma a je z něj opravdu nadšená natolik, že vivensu dali s manželem své vlastní jméno Venca! Prý nejen ona začala úklid s tímto vodním vysavačem zbožňovat, ale dokonce i její manžel ho velmi rád vezme do ruky. Navíc paní Aleně rostou dvě velké pomocnice, které si již dnes s vivensem velmi dobře rozumí!
A čeho si tato sympatická rodina na vivensu nejvíce cení? "Skvělé je čištění vzduchu, protože to množství prachu, které jsem několikrát do týdne musela utírat z nábytku je pryč. Nemusím tak často uklízet jako dřív s našim starým vysavačem, který ani prakticky nevysával a ještě smrděl. U vivensa vysaju, doma to krásně voní, vyliju špinavou vodu a je hotovo. A čistění matraci? Neskutečné, na čem jsme každý den usínali. Tomu bych sama nevěřila, dokud jsem to neviděla. Navíc ten pocit, že moje holky doma dýchají zdravější vzduch je k nezaplacení. Hold Venca je Venca!"
Photo
Photo
2014-12-04
2 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Seznamte se skvělým novým separátorovým vodním vysavačem VIVENSO za bezkonkurenční cenu...objevte prvotřídní německou kvalitu! 
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jste z Prahy, Středních a Severních Čech, Svitav a okolí?
Děláte rádi dobré skutky? Teď je ten správný čas!
Pomozte společně s námi, aby Patrik a jeho rodina mohli získat své Vivenso od společnosti Ampuro s.r.o. zcela zdarma. Za každého z vás věnuje firma Ampuro symbolických 50,- Kč na Patrikovo Vivenso.
Jak na to? Stačí si pouze najít čas a seznámit se s Vivensem. 
Domluvení termínu na tel. 273 130 298, office@ampuro.cz nebo na FB do zpráv!
Pozor: Jedná se pouze o představení produktu, které je pro Vás v rámci naší reklamy zcela zdarma a k ničemu Vás nezavazuje! Zároveň máte jedinečnou příležitost získat malý vánoční dáreček od našich poradců. A to za to určitě stojí 
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Vivenso, vysavač s vodním filtrem a separátorem, na facebooku! Přidejte se k nám a buďte informováni mezi prvními!
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded