Profile cover photo
Profile photo
František Brablc
309 followers -
Rád fotím letadla, zvířata, přírodu a reportáže...
Rád fotím letadla, zvířata, přírodu a reportáže...

309 followers
About
Posts

Post has attachment
Na rozdíl od včerejšího zakaboněného dne mě dnes vytáhlo z pelechu krásné slunečné počasí. Takže jsem se vydal opět směr letiště Medlánky a dobře jsem udělal. Naskytl jsem se s foťákem u odletu a přepravy zdravotnického materiálu vrtulníkem PZL W-3 A Sokol. Je to další kousek, který mě ještě chyběl v mém archivu. No a když už se tak vyčasilo, dal jsem i pár repete snímků Cessny, kterou jsem fotil už včera.
Add a comment...

Post has attachment
Dnes jsem se vydal podívat na letiště. Zlákala mě tam Cessna P210 Pressurized Centurion z Maďarska, která se tu jen tak nevyskytne, tak jsem si ji chtěl nafotit. Bohužel počasí bylo naprosto mizerný, mlha, zataženo a tma jak v prd... to rozhodně nejsou ideální podmínky na focení, ale tak fotky budu mít spíše jako dokumentační. Tenhle typ letadla ještě nemám, takže bych to fotil i kdyby trakaře padaly :)
Add a comment...

Post has attachment
V sobotu jsem měl cestu na letiště. Počasí už létání nepřeje, takže místo nějakého toho letadla mě zaujalo na pojížděcí dráze něco jiného. Skupinka lidí a kolem nich pobíhající smečka Ridgebacků. Chtěl jsem je vyfotit všechny pohromadě, ale bylo jich tolik, že se mi do jednoho záběru prostě nevešli :) Takže na fotkách je jich asi tak polovina z celkového počtu. To jen tak pro vaši představu. Nikdy jsem tolik psů tohoto plemene pohromadě neviděl. Slečně v červené bundě jsem tak pogratuloval, že má krásné psy, načež se začala smát na celé letiště a ve slovenštině mi zdělila To nie sú všetko moje psy :)))) Moc milá slečna, nebo paní, abych neurazil :) Jestli jsem to dobře pochopil, tak to byl sraz "štěnat" Ridgebacků nějaké chovné stanice.
PhotoPhotoPhoto
12.11.18
3 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Jelikož jsem si loni nechával dělat fotoknihu u firmy Cewe a měl jsem k jejich editoru fotek určité výhrady, tak mě zaujala tato "recenze" na fotoknihy od firmy Saal Digital. Myslím, že jestli si ještě někdy budu chtít udělat fotoknihu, určitě tuhle firmu vyzkouším. Ceny jsou téměř totožné jako u Cewe a kvalita vypadá moc dobře.
Add a comment...

Post has attachment
Nástěnné foto kalendáře A3 jsou hotové :)
PhotoPhotoPhotoPhoto
05.11.18
4 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
A když už jsem sem dal ten kreslený obrázek slečny, tak se můžete podívat v zrychleném čase, jak takový podobný obrázek od stejné autorky na počítači vzniká.
Add a comment...

Post has shared content
Tahle grafička kreslí na počítači krásné obrázky zvířátek a dneska na mě z jejího profilu vykouklo tohle zvířátko :)) Moc hezké :)
Add a comment...

Post has shared content
Tuhle fotografku sleduji tady na G+ už dlouho. Moc se mi líbí její fotky figurek z Lega. Bohužel i ona se odsud pomalu přesouvá na jiné sítě a v tomto konkrétním příspěvku odkazuje kam přesně. Schválně jsem se podíval na její Facebook profil kam dala také tuhle fotku a je to fakt zajímavé. Na Facebooku má u té fotky pouhých 53 lajků a tady na G+ má u stejné fotky 1385 plusek ( lajků ). To rozhodně nenasvědčuje tomu, že by bylo G+ mrtvé a bez lidí, spíše naopak!
With the news of G+'s shutdown I'm transferring my energies to other social sharing platforms.

If you would like to stay in touch you can follow my work on:

Flick www.flickr.com/people/32309295@N08/
Instagram https://www.instagram.com/shellycorbettphotography/
MeWe https://mewe.com/profile/5bbe82782ee15f54bd4ef7f1
and occasionally
Facebook https://www.facebook.com/ShellyCorbettPhotography/

Its been a good run here on G+. A huge thank you to all the friends I've made and to everyone who has ever +1'd, shared or commented on an image. I hope to connect with you on another platform.
Photo
Add a comment...

Post has shared content
Kdyby tu náhodo někdo věděl o někom, kdo by si rád pořídil štěně Border kolie, tak mu dejte vědět kontakt uvedený v původním příspěvku. Jsou to štěňata od ségry psa, tedy je tátá těch štěňat :)
Argoškovi štěňátka už vesele koukají na svět. Ještě je volná jedna fenečka a jeden pejsek.
V případě zájmu o štěňátko, prosím kontaktujte chovatelku Petru Novákovou:
Mobil: +420 736 687 303
E-mail: moraviastar@seznam.cz
Více info o rodičích : https://argoagibuch.webnode.cz/
https://moraviastar.weebly.com/bella.html
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
03.11.18
7 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Se na ten přechod z G+ na Facebook začínám těšit čím dál více :)
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded