Profile

Cover photo
Kuchyňské studio next trade store by Schüller
6 followers
AboutPostsPhotosVideos
Story
Designového kuchyňského studia, které nabízí nejvyšší řadu kuchyní německého výrobce Schüller – exkluzivní a designové kuchyně next 125 a kuchyně next line.

Každá kuchyně je projektována architekty individuálně dle požadavků zákazníka. Všechny výrobky – kuchyně, stoly, žídle a bary next jsou vyrobeny alespoň z 70% PEFC-certifikovaného materiálu. Kvalita pro nás znamená také kvalitu života. Schüller – kuchyně pro život.
Hours
Monday10:00 am–6:00 pm
Tuesday10:00 am–6:00 pm
Wednesday10:00 am–6:00 pm
Thursday10:00 am–6:00 pm
Friday10:00 am–6:00 pm
Saturday10:00 am–2:00 pm
Google+ URL

Stream

 
Novou kuchyni z dílny Schüller - NX 120 Modřín přírodní nabízíme v nesčetných kompozičních a barevných variantách - http://www.schuellerpraha.cz/produkty/kuchyne-next125/nx-120-modrin-prirodni-imitace--novinka. Kontaktujte nás.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Jak se vám líbí nové pojetí varného ostrůvku stylizovaného do tradičního kuchyňského stolu. Podnoží z masivního dřeva a tradičně moderní tvarování působí „teplým“ dojmem. Pracovní deska ( povrch keramika ) zkosená k vnějšímu okraji vytváří mimořádně úzkou hranu - http://www.schuellerpraha.cz/produkty/kuchyne-next125/nx-500-zavesna--novinka?i=2.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
„Méně je více“ je hlavním mottem soudobého designu. Příkladem může být bílý laminát v provedení vysoký lesk - polárně bílá - http://www.schuellerpraha.cz/produkty/kuchyne-next-line/nl-800-solid-polarni-bila?i=1
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
 
You may now follow Anglo-American University on Google+, here is our page! We'll be posting university updates, as well as topics of interest in education, politics, social sciences and law. Thanks for visiting, and share this page!
1
Add a comment...
 
Věděli jste, že na kuchyně Schüller poskytujeme záruku 5 let?
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Inspirujte se možným provedením kuchyňského osvětlení na http://www.schuellerpraha.cz/produkty/kuchyne-next125/next-vybaveni/technika
 ·  Translate
1
Add a comment...
In their circles
1 person
Have them in circles
6 people
 
Objevte čistý design židlí a stolů NEXT - http://www.schuellerpraha.cz/produkty/kuchyne-next125/next-stoly-a-zidle.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Kvalita provedení a řízení jakosti jsou pro kuchyně Schüller důležité. Mezi ty nejdůležitější patří dodržování povolených hodnot formaldehydu ve všech materiálech a komponentech kuchyní (emisní třída E1) - http://www.schuellerpraha.cz/design-a-kvalita/kvalita
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Detail soklu kuchyně NL501 Brilantově bílá vysoký lesk - http://www.schuellerpraha.cz/produkty/kuchyne-next-line/nl-501-brilantove-bila-vysoky-lesk. Detaily jsou pro nás důležité!
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Hledáte inspiraci na židle a stoly do vaší kuchyně? Podívejte se na kuchyně, lavice a židle next - http://www.schuellerpraha.cz/produkty/kuchyne-next125/next-stoly-a-zidle.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
10letá záruka na pračky MIELE zdarma
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Umístěte mezi dva skleněné panely - obrázky, poznámky, recepty nebo cokoliv, co chcete sdílet s ostatními ve vaší kuchyni - na next cube závěsné tabuli - http://www.schuellerpraha.cz/produkty/kuchyne-next-line/next-cube
 ·  Translate
1
Add a comment...