Profile cover photo
Profile photo
Golha webdesign
golha.net
golha.net
About
Communities and Collections
Posts

Post has attachment
SEO(سئو) در کلمه به معنی Search engine optimization (بهینه سازی موتور جستجو) می باشد. پس از طراحی یک سایت یکی از مهمترین عواملی که باید به آن توجه کرد بهینه سازی تمامی محتوای سایت ازجمله تمامی متن ها، عکس ها و به طور کل محتوای یک وب سایت، برای موتور های جستجوگری همچون گوگل، یاهو و بینگ میباشد. به طوری که این موتورهای جستجوگر بتوانند تمامی محتوای سایت که شامل دسته بندی تگ های هدر(سر تیتر ها)، متن های بولد (متن های هدف)، تگ ها عکس ها و ... هستند را به طور کاملا مناسب بخوانند

ادامه در لینک زیر :
منتظر شده توسط golha.net

Post has attachment
امروزه، هر شخص برای بیوگرافی و حرفه و کسب و کار خود، احتیاج به داشتن یک وب سایت با طراحی مناسب دارد، هر کس میتواند با کمی آشنایی با جستجو در اینترنت و کمی مطالعه در مورد نحوه کار و ساخت یک وب سایت برای خود، یک وب سایت به صورت حرفه ای یا معمولی طراحی کند، و از آن بازخوردهای متناسب با کار خود را بهره برداری کند. ما در این آموزش قصد داریم شما را با انواع طراحی ها و نحوه طراحی سایت به وسیله یک نرم افزار مدیریت محتوا آشنا کنیم .

ادامه در لینک زیر :
منتشر شده توسط : golha.net

Post has attachment
در بسیاری از موارد پیش آمده که صاحبان مشاغل در هنگام طراحی سایت خود با عدم وجود نیازهای ارائه محصولات خود در طراحی سایت مواجه شده که با توجه به محدودیت هایی که در ضمینه نرم افزار های مدیریت محتوای و فروشگاه ساز وجود دارد و در برخی از موارد این نرم افزار ها نمیتوانند نیازهای شما را برای ارائه محصولات خود براورده کرده لذا شرکت گلهای اندیشه با ارائه پکیجی با عنوان طراحی سایت اختصاصی درصدد است با طراحی اختصاصی از پایه برای شما این امکان را فراهم بیاورد تا در زمینه طراحی سایت خود به دلخواه بهترین امکانات و گرافیک سایت رسیده لذا امکانات زیر را به شرح ارائه میدهد :

ادامه در لینک زیر :
منتشر شده توسط golha.net

Post has attachment
با توجه به کم شدن توجه به شیوه های تبلیغ سنتی مانند روزنامه و تلویزیون و ... و رفتن تبلیغات بر روی بستر اینترنت مانند گوگل ،رقابت شدیدی بر روی بستر اینترنت برای فروش محصولات یک مجموعه فروشگاهی با عناوین مختلف بر روی یک سایت وجود دارد . لذا در این ضمینه صاحبان مشاغل نیازمند یک طراحی سایت حرفه ای با امکانات بسیار بالا میباشند تا بتواند تمامی خواسته های مشتری های خود را بر روی بستر اینترت در سایت تامین کنند و در رقابت با سایر همکاران خود عقب نمانده لذا در این ضمینه شرکت گلهای اندیشه با توجه به نیازهای بازار طراحی سایت اقدام به ارائه پکیجی با عنوان طراحی سایت حرفه ای کرده که در آن تمامی نیازهای یک طراحی سایت حرفه ای رعایت گردیده که شمال مجموعه زیر میباشد :


ادامه در لینک زیر :
منتشر شده توسط golha.net

Post has attachment
با توجه به پیشرفت چشمگیر دنیای اینترنت و جابه جایی مبادلات از حالت سنتی به مدرن و گسترش آن بر روی بستر اینترنت ،هر کسب و کاری با توجه به موقعیت شغلی خود میتواند با طراحی سایت مناسب و معرفی کالا و خدمات خود در آن به این بستر ملحق شده و کسب و کار خود را وارد دنیای جدید تکنولوژی کرده . لذا در اینجا سوالی که برای بسیاری از صاحبان مشاغل سنتی که میخواهند خود را وارد این بستر کنند به وجود می آید این است که : با توجه به قیمت های بالای طراحی سایت های حرفه ای باید برای شروع کار خود چه مقدار هزینه ای را صرف شروع این کار بکنند ؟ تا بهترین بازخورد را داشته و در آینده بتوانند به راحتی طراحی سایت خود را ارتقا داده و آن را گسترش بدهند ؛ لذا در این ضمینه شرکت گلهای اندیشه با توجه به نیازهای موجود در بازار طراحی سایت های موجود اقدام به ارائه پکیجی با عنوان طراحی سایت ارزان نموده که در آن تمامی نیازهای موجود برای یک شروع مناسب برای یک سایت با طراحی مناسب با بالاترین کیفیت موجود در بازار نموده که در آیندده به صورت کاملا راحت صاحبان مشاغل میتوانند آن را گسترش داده و خدمات خود را به راحتی بر روی آن گستر داده که به شرح زیر میباشد

ادامه در لینک زیر :
منتشر شده توسط golha.net

Post has attachment
با توجه به اینکه پس از طراحی سایت شما نیازمند یک سئو مناسب و حرفه ای در زمینه کاری خود به صورت کاملا هدفمند بوده تا پس از مدتی در نتایج جستجوی موتور های جستجوگری مانند گوگل مشاهده شوید ، شرکت گلهای اندیشه در همین راستا با داشتن کادر متخصص در زمینه سئو آماده ارئه خدمات در این ضمینه بوده. که خدمات خود را به شرح زیر ارائه داده :

ادامه در لینک زیر :
منتشر شده توسط golha.net

Post has attachment
امروزه با توجه به پیشرفت چشمگیر تکنولوژی در ضمینه های مختلف و تبدیل شدن مبادلات از حالت سنتی به دیجیتال هر کسب و کاری احساس به وجود یک سایت با طراحی سایت مناسب و کار آمد را برای خود میکند . یک طراحی سایت با شیوه های برنامه نویسی به روز و کاملا واکنش گرا میتواند در جذب مشتری و بالا رفتن فروش آن کسب و کار بسیار مفید باشد . اما بسیاری از صاحبان مشاغل همیشه یک تفکر اشتباه در مورد طراحی سایت دارند و آن این است که تنها پس از طراحی سایت دیگر نیاز به کاری ندارند و باید بنشینند و منتظر مشتری هایی باشند که از سوی وب سایت آنها سرازیر میشود که این امر تفکری کاملا اشتباه بوده ، چرا که طراحی سایت برای شما اولین قدم برای جذب مشتری بوده و شما برای جذب مشتری های خود توسط وب سایت باید با رقبای خود که جلوتر از شما برای خود یک طراحی سایت داشته اند رقابت کنید لذا در این ضمینه به نکات زیر باید توجه کرد و همیشه باید این نکات را در طراحی سایت خود مدنظر داشت .

ادامه در لینک زیر :
منتشر شده توسط golha.net

Wait while more posts are being loaded