Profile cover photo
Profile photo
Google Student Ambassador @ PWr
56 followers
56 followers
About
Posts

Post has shared content
Wszystkich fascynatów nowych technologii zapraszamy do wzięcia udziału w Google I/O Extended 2014 we Wrocławiu !

Wraz z końcem czerwca, Google Inc. szykuje prawdziwą ucztę dla znawców i pasjonatów rozwiązań IT. Coroczna konferencja Google I/O odbywa się w San Francisco, a rozmachem i zainteresowaniem jakie wzbudza przyćmiewa wszystkie inne. Grupa Deweloperów Google (GDG) wraz z Biurem Karier Politechniki Wrocławskiej mają przyjemność zaprosić wszystkich na lokalną imprezę towarzyszącą Google IO, po to by z wypiekami na twarzy wspólnie poznać najnowsze gadżety, aplikacje, rozwiązania i trendy.

W programie przede wszystkim transmisje najciekawszych sesji z kilku różnych ścieżek. 
Smaczna pizza, przekąski oraz napoje energetyczne nie pozwolą nikomu opaść z sił, a drobne gadżety wyjść z pustymi rękami.

Zachęceni zeszłorocznym sukcesem wydarzenia, postanowiliśmy zapewnić Wam jeszcze lepszą rozrywkę. Więcej, lepiej, jeszcze bardziej ekscytująco!

Uwaga! Wszystkie prezentacje będą transmitowane w języku angielskim.

Zachęcamy do śledzenia strony wydarzenia na na serwisach takich jak: Google+ oraz Facebook.
Będziemy z dnia na dzień uchylać powoli rąbka tajemnicy dla Was, a więc dołączcie do wydarzenia i dodajcie nas do kręgów.

Start rejestracji 17 czerwca, godzina 17:00 :)

Post has attachment
Google Glass trafiają do sprzedaży.
Na początku z wersji testowej produktu (edycja Explorer) korzystać mogli tylko wybrani. Następnie pozwolono im zapraszać do własnego grona kolejne osoby. Już jutro, 15 kwietnia, od godziny 15 czasu polskiego pojawi się jednodniowa możliwość zamówienia okularów dla szerszego grona konsumentów. Cena urządzenia pozostaje niezmienna: 1500$. Niestety możliwość zakupienia okularów będą mieli jedynie mieszkańcy Stanów Zjednoczonych. Nam pozostanie jeszcze trochę poczekać. No chyba, że macie znajomych w Stanach, których możecie namówić :D
Przypominamy, że do regularnej sprzedaży okulary powinny trafić jeszcze w tym roku. Miejmy nadzieję, że cena będzie mniejsza!
Photo

Post has attachment
Zawody w programowaniu!
Ruszyła rejestracja do Google Code Jam 2014. Gorąco zapraszamy do spróbowania swoich sił wszystkich, którzy z programowaniem są na "Ty". Runda kwalifikacyjna odbędzie się 11 kwietnia, więc czasu na zapisy nie zostało wiele! 
https://code.google.com/codejam/

Post has shared content
Pamiętacie jak w maju informowaliśmy Was o tym, że ekipa Street View wybrała się na Galapagos?

Od dzisiaj dzięki Street View możecie oglądać zdjęcia z tych niesamowitych wysp, które są w całości parkiem narodowym.

Zdjęcia Street View z Wysp Żółwich możecie oglądać tutaj: https://www.google.com/maps/views/streetview/galapagos-islands/ a poniżej znajdziecie krótki film dokumentujący ekspedycję ekipy Google z plecakami Trekker na Galapagos.

Więcej o nowych zdjęciach przeczytacie na polskim blogu Google: goo.gl/qFUyJD

Post has shared content
Dzisiaj mija 35. rocznica wpisania Kopalni Soli w Wieliczce na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. 

Z tej okazji od dzisiaj internauci na całym świecie mogą oglądać to jedyne w swoim rodzaju miejsce w ramach Street View!

Możecie oglądać całą trasę turystyczną kopalni: od długich korytarzy, przez komory Jana Haluszki czy Drozdowice po zabytki, z perłą kopalni i prawdziwą dumą górników, Kaplicą Świętej Kingi na czele.

Zdjęcia Wieliczki obejrzycie tutaj: goo.gl/OP8MIz
PhotoPhotoPhotoPhoto
2013-09-05
4 Photos - View album

Post has attachment
Interesujesz się rozgrywkami programistycznymi, spotkaniami developerów i przy okazji chcesz zdobyć przy tym kilka ciekawych nagród?

Jeśli tak, dołącz do nas 14 września w Krakowie na Escape from /dev/null. Możesz zgłosić się samodzielnie lub w zespołach do trzech osób, aby twarzą w twarz z innymi uczestnikami stworzyć coś niezwykłego...

Po więcej szczegółów na oficjalnej stronie: http://goo.gl/NTfVlX
oraz link bezpośrednio do rejestracji: http://goo.gl/mg8e5s

Post has shared content
Zobaczcie jak wygląda biuro Google we Wrocławiu :)

Listę ofert pracy we wrocławskim biurze znajdziecie na stronie: goo.gl/vEnfu9 Zapraszamy!
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
Biuro Google we Wrocławiu
1 Photo - View album

Post has attachment
Witam wszystkie Panie,

mam dla was niezwykłą okazję, aby poszerzyć swoją wiedzę, doświadczenia oraz spotkać wspaniałych ludzi w Minneapolis w stanie Minnesota.

Mowa jest oczywiście o Grace Hopper Conference 2013, która odbywa się 2-5 października 2013. Konferencja jest kierowana dla kobiet studiujących Informatykę lub kierunek podobny, aby jednak nie wykluczać innych zaznajomionych z tą tematyką to mam dobrą wiadomość. Aplikując, również możecie wygrać :) Wystarczy uzupełnić formularz zgłoszeniowy, a 10 osób z Was pojedzie tam całkowicie za darmo. Koszty pokrywane są prze firmę Google.

Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 4 września.

Oficjalna strona konferencji: http://gracehopper.org/2013/
Link do rejestracji: http://goo.gl/yU9jxZ

Jeśli macie jakiekolwiek pytania, śmiało piszcie do mnie (GSA PWr) lub bezpośrednio na <grace-hopper-grant@google.com>

Post has shared content
Na Google+ możecie od niedawna udostępniać muzykę z serwisu www.SoundCloud.com . Muzyki możecie słuchać bezpośrednio w Google+, wystarczy, publikując wpis, wkleić link z serwisu SoundCloud :)

Post has shared content
Nowa technologia potrafi czynić cuda :) Dzięki serwisowi kisses.burberry.com stworzonemu przez Burberry i Google możecie wysłać… pocałunek każdemu na świecie. 

Unikalna technologia wykrywania pocałunków wykorzystująca kamerkę internetową (działająca w Chrome), wykrywa układ ust, korzystając z tabletu czy smartfona możecie nawet pocałować ekran :) i przesłać pocałunek dalej.

Pocałunki możecie wysyłać na stronie kisses.burberry.com .
Wait while more posts are being loaded