Profile

Cover photo
34 followers|11,594 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

Pinned

Filma Indian

Shared publicly  - 
 
Filmi Singh is Bliing me titra shqip.

Raftaar Singh (Akshay) kalon gjithe kohen duke ndenjur neper punjab. Ndersa babai i tij eshte i lodhur me sjelljen e tij , ai i thote ose te martohet me ndonje vajze ose te shkoj ne goa te punoj me shokun e babait te tij.Duke e pare idene e pare si te paimagjinueshme Raftaar vendos te shkoj ne goa.

http://filmaindian.com/movie/singh-is-bliing/
 ·  Translate
2
Add a comment...

Filma Indian

Shared publicly  - 
 
Filmi Pyaar Ka Punchnama 2 me titra shqip.
 ·  Translate
1
Add a comment...

Filma Indian

Shared publicly  - 
 
Filmi Masaan 2015 me titra shqip.

Katër jetë kryqëzohen në lumin Ganges, një djalë i shtresës së ulët i dashuruar, një bijë fajtore për një marrëdhënie seksuale që përfundon në tragjedi, një baba i paaftë me shumë pak moral të mbetur dhe një fëmijë që dëshiron shumë një familje duan shumë të largohen nga moralet e një qyteti të vogël.

http://filmaindian.com/movie/masaan/
 ·  Translate
1
1
Add a comment...

Filma Indian

Shared publicly  - 
 
Filmi Ek Paheli Leela me titra shqip.
 ·  Translate
Filmi Tregon nje histori rimisherimi per dashurine e Leela dhe te dashurit te saj ,e cila nuk u kompletua per shkak se njeri prej tyre u vra . Historia perfundohet pas 300 vitesh kur leela dhe i dashuri saj rilindin perseri.
3
Add a comment...

Filma Indian

Shared publicly  - 
 
Filmi "Aarya 2" me titra shqip.

http://filmaindian.com/movie/aarya-2/
 ·  Translate
1
Add a comment...

Filma Indian

Shared publicly  - 
 
Filmi Partner 2007 me titra shqip.

NJe "mesues dashurie" ndihmon meshkujt e tjere te fitojne zemren e nje gruaje te ve, por ai ngaterohet me polemikat.

http://filmaindian.com/movie/partner/
 ·  Translate
1
Add a comment...

Filma Indian

Shared publicly  - 
 
Filmi Vedam me titra shqip.
http://filmaindian.com/movie/vedam/
 ·  Translate
1
Add a comment...

Filma Indian

Shared publicly  - 
 
Filmi Romeo Juliet me titra shqip.
 ·  Translate
1
Add a comment...

Filma Indian has a new profile photo.

Shared publicly  - 
4
Add a comment...
Story
Tagline
filma,indian,hindi,bollywood,movies,films,hd,high definition
Introduction
Filma Indian me titra shqip