Profile cover photo
Profile photo
Hıncal Uluç
134,562 followers -
Hıncal Uluç'un resmi Google+ sayfasıdır
Hıncal Uluç'un resmi Google+ sayfasıdır

134,562 followers
About
Posts

Post has attachment
İktidar hırsından, hıyanete.. - Üstad Radi Dikici, Bizans tarihinden gene çok ilginç bir bölüm naklediyor.. İktidar hırsının insanın kaderine çizdiği yol!.. Müthiş..
*
Bizans İmparatorluğu'nun hem en parlak, hem de en çilekeş imparatorlarından...Devamı için tıklayınız http://ow.ly/2OW15N

Post has attachment
Dağlarına bahar gelmiş, memleketimin.. - Kapkara bir gecenin sabahına uyanmıştım perşembe günü.. Kalkar kalkmaz davrandığım ve turladığım haber kanallarındaki görüntüler insanın kanını donduruyordu.. Memleketimin dört bir yanı, kana ve ateşe...Devamı için tıklayınız http://ow.ly/2OTm3a

Post has attachment
Öfkeyle kalkanlar.. - Dünkü yazımda caddenin sessiz ve sakinliği içinde yürürken, nerden çıktığı belli olmayan bir motosikletin, özel olarak bozulmuş egzozuyla bir anda makineli tüfek gibi patlaması anında ağzımdan dökülen...Devamı için tıklayınız http://ow.ly/2OPpf7

Post has attachment
En güzel Cem Yılmaz filmi.. - Hadi İzzet Çapa, çok yetenekli ama, bizim meslek için henüz çaylak.. Bu yüzden, bir haberini yalanladı diye Cem'e kızıp, içindekileri dökmek için, filminin piyasaya çıkmasını bekleyebilir..
Kişisel sempati...Devamı için tıklayınız http://ow.ly/2OJKoj

Post has attachment
"Kesik Burunlu" İmparator.. - "Bizans tarihi boyunca tahta geçmesini önlemek için, müstakbel taht adayları gözlerine mil çekilerek kör edilir veya burunları kesilirdi. Aynı şey II. Jüstinyen'e de uygulanmıştı.
Bu nedenle tarihte Jüstinyen...Devamı için tıklayınız http://ow.ly/2OCdKs

Post has attachment
Gazeteciliğin bittiği gün.. - Eğer herhangi bir gazetenin, ya da televizyonun spor müdürü olsaydım, Galatasaray muhabirimin benden çekeceği vardı. Belki kovmazdım ama, kovmuştan beter ederdim..
Düşünebiliyor musunuz?.
Galatasaray...Devamı için tıklayınız http://ow.ly/2OACPd

Post has attachment
Ünal Aysal'ın egosuna kurban olmak.. - Galatasaray'ın aslında pek çokları tarafından beklenen ama ifade edilmeyen Londra Hezimetinin sebebini en güzel Kanat Atkaya özetlemişti dün.
"Yaşanan hezimet 'titiz bir çalışmanın' ürünü kabul edilebilir,...Devamı için tıklayınız http://ow.ly/2OxDzG

Post has attachment
Neslihan'ın yeri dolmadı - Kadın Basketbol Takımı Dünya Şampiyonası'nda başarılı işlere imza atıyor.
Şanssız maçlar kaybettiler ama voleybolcularımız da gruptan çıkma mücadelesi veriyor.
Aldığımız sonuçlar ve ortaya konulan mücadeleyle...Devamı için tıklayınız http://ow.ly/2OxDzF

Post has attachment
Yeni Türkiye'nin Eski Kültür Bakanına.. - İstanbul Devlet Opera ve Balesi'nin harikulade "Sezon Açış Konseri"ni, Kadıköy'ün tarihi ama minnacık salonunda izlerken, hiçbir cevap alamayacağımı bile bile bu soruyu sormaya karar verdim, "Yeni Türkiye"nin...Devamı için tıklayınız http://ow.ly/2Ovb4H

Post has attachment
Müthiş bir yerli dizi.. - Yani yıllar yıllar sonra bir dizi izlemek için ekran başına oturmamın sebebi aslında hatır.. Sevgili Nehir (Erdoğan) oynuyor bir defa..
Televizyonculuğa benim yanımda başlamıştı..
Tele Pazar'da sunucu...Devamı için tıklayınız http://ow.ly/2OspZv
Wait while more posts are being loaded