Profile cover photo
Profile photo
GRAFIT. Materiały budowlane. Dachy. Kostka brukowa. Farby. Podłogi. Parkiety.
About
Posts

Post has attachment
Od wielu lat współpracujemy blisko z wieloma renomowanymi producentami materiałów budowlanych – polskimi, jak i zagranicznymi. Dzięki tej współpracy możemy Państwu zaoferować olbrzymi wachlarz najlepszych produktów, w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Profesjonalna obsługa, fachowe doradztwo, a także terminowy i bezpłatny transport daje nam wysoką pozycję w branży materiałów budowlanych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą Firmą na stronie: http://www.grafitolkusz.pl/sklad-materialow-budowlanych.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli planują Państwo remont domu lub mieszkania, nasza Firma oferuje Państwu wszystkie niezbędne materiały. Polecamy szeroki wybór fliz, płytek łazienkowych, kuchennych, a także do salonów. Proponujemy również wachlarz płytek elewacyjnych, tarasowych i płytek do basenów. Dodatkowo oferujemy cała gamę materiałów wykończeniowych. Dokładna oferta Firmy Grafit znajduje się pod adresem: http://www.grafitolkusz.pl/ceramika-lazienkowa-i-nie-tylko.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wysokiej jakości materiały, niezawodne systemy ociepleń budynków oraz zaawansowane technicznie rozwiązania do budowy domu, remontu lub wykończenia mieszkania – to wszystko oferuje Państwu Firma Grafit. Na naszej stronie wyszczególniliśmy asortyment w kategoriach rodzaju i producenta. Aby szczegółowo zapoznać się z wachlarzem naszych produktów, zapraszamy na stronę: http://www.grafitolkusz.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Budowa domu, to poważna inwestycja, która powinna być dobrze przemyślna i odpowiednio skalkulowana. Aby dom stał przez długie lata i całkowicie spełniał swoją funkcję, bez problemów i awarii, warto zainwestować w najlepszej jakości materiały. W kwestii fundamentów szczególnie polecamy bloczki betonowe i pustaki szalunkowe marki Bruk – Bet. Szczegółowe informacje na temat tych produktów znajdują się na stronie: http://www.grafitolkusz.pl/dzial-budowlany/fundamenty.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Polecamy Państwu listwy przypodłogowe renomowanych producentów Arbiton, Vox oraz Cezar. To wyroby doskonałej jakości, które sprawdzą się przy wykończeniu podłogi, ochronią przed uderzeniami i dopełnią efekt końcowy. Jeśli zainteresowała Państwa oferta listew przypodłogowych, zapraszamy na naszą stronę, gdzie prezentujemy ich wybór: http://www.grafitolkusz.pl/podlogi/listwy-przypodlogowe.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Naszym priorytetem jest udostępnienie Klientom takiego wyboru, aby całkowicie zaspokoić Ich potrzeby. Aby w pełni odpowiedzieć na Państwa wymagania, otworzyliśmy mieszalnię farb i tynków. Dzięki temu możemy zagwarantować Państwu krótki czas oczekiwania na realizację zamówienia, możliwość wyboru dokładnie takiego koloru, jaki jest potrzebny oraz możliwość zakupu oryginalnego koloru powstałego według indywidualnej receptury. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty: http://www.grafitolkusz.pl/mieszalnia-farb-i-tynkow.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przypominamy, iż Zakład Produkcyjno – Handlowy „Grafit” mieści się Olkuszu, przy ulicy 20 Straconych 10. Na naszej stronie internetowej zamieściliśmy wszelkie dane teleadresowe. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszej działalności lub asortymentu, zapraszamy do kontaktu – nasi pracownicy chętnie udzielą odpowiedzi lub doradzą w określonej sprawie: http://www.grafitolkusz.pl/kontakt.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy Państwu tapety fizelinowe i papierowe. To najpopularniejszy produkt wykończeniowy w polskich domach. Nowoczesne technologie pozwalają zachować cechę wodoodporności oraz zmywalności prawie we wszystkich rodzajach tapet. Posiadamy bardzo bogatą kolekcję, więc jeśli są Państwo zainteresowani tym produktem, zapraszamy na naszą stronę: http://www.grafitolkusz.pl/tapety.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przypominamy, iż w przypadku jakichkolwiek niejasności, pytań czy chęci sprecyzowania zamówienia, czekamy na kontakt z Państwa strony lub wizytę w Salonie. Wszystkie potrzebne dane zamieściliśmy na naszej stronie internetowej: http://www.grafitolkusz.pl/kontakt.html
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W ofercie firmy GRAFIT, znajdą Państwo wszystko, co potrzebne do budowy dachu. W zależności od potrzeb, posiadamy materiały przystosowane do różnych systemów i rodzajów dachów, izolacje, papy czy pokrycia dachowe. Bogactwo produktów czeka na Państwa pod adresem: http://www.grafitolkusz.pl/dzial-budowlany/dachy.html.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded