Profile cover photo
Profile photo
Cent Kantor Exchange
4 followers
4 followers
About
Cent Kantor Exchange's posts

Post has attachment
Przypominamy, że w zakładce http://www.centkantor.pl/reguly/sprawdz-liste-bankow-z-ktorymi-wspolpracujemy.html dostępna jest lista banków, z którymi współpracuje kantor Cent. Sprawdź, czy Twój bank również znalazł się na tej liście.

Post has attachment
Chcesz zobaczyć jak prezentuje się kantor Cent? Zajrzyj do naszej Galerii http://www.centkantor.pl/galeria Gwarantujemy, że w naszej placówce czeka na Ciebie przyjazna i kompetentna obsługa.

Zachęcamy do korzystania z kalkulatora wymiany, dostępnego na naszej stronie internetowej. Teraz możecie Państwo w szybki i prosty sposób obliczyć wartość planowanej wymiany. Szczegóły http://www.centkantor.pl/

Post has attachment
W zakładce http://www.centkantor.pl/kontakt dostępne są szczegółowe dane kontaktowe kantora Cent. Nasi pracownicy zawsze z przyjemnością odpowiedzą na Państwa pytanie i udzielą fachowej porady związanej z ofertą.

Gorąco zachęcamy do korzystania z naszego kantora internetowego. Teraz wymiany waluty możesz dokonać, nie wychodząc domu, szybciej niż myślisz. Sprawdź, jakie to proste! http://www.centkantor.pl/

W kantorze Cent zawsze czekają na Ciebie najlepsze kursy walut! Zapraszamy do regularnego śledzenia zakładki http://www.centkantor.pl/kursy-walut i skorzystania z naszych usług.

W zakładce http://www.centkantor.pl/kursy-metali możecie Państwo znaleźć aktualne kursy metali, obowiązujące w kantorze Cent. W przypadku pytań lub wątpliwości, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. 

Post has attachment
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty kantora Cent, najstarszego kantora wymiany walut we Wrocławiu. Gwarantujemy najlepsze kursy i przemiłą obsługę. Sprawdź! http://www.centkantor.pl/

Wybierasz się na zimowy wypoczynek za granicę? Wymień walutę, korzystając z jak najkorzystniejszego kursu. Sprawdź, jakie kursy aktualnie oferuje kantor Cent i rezerwuj! Szczegóły http://www.centkantor.pl/

W przypadku trudności z trafieniem do kantora Cent, zachęcamy do posłużenia się mapką dostępną w zakładce http://www.centkantor.pl/kontakt Czekamy na Państwa w samym sercu Wrocławia!
Wait while more posts are being loaded