Profile cover photo
Profile photo
Lenka Urbanová
1,129 followers
1,129 followers
About
Communities and Collections
View all
Posts

Post has attachment
To jsou neděle...
Add a comment...

Post has shared content
Zúčastním se ;-) 
Pro GEG je GEGfest společnou festovní akcí, na kterou se těšíme, na které makáme a které věříme. Narozdíl od jiných konferencí je to hustě komunitní záležitost, neformální, energeticky výživná, vyfutrovaná nadšením lidí, kteří do toho vlítli a "pracují nahlas". Přestavte si (!), že houknete a do tabulky vám úplně (skoro) samy naskáčou nabídky od lidí, kteří si na GEGfestu prostě střihnou odlektorovat hodinový workshop...
Je supr, že se tam sejdeme s takovou spoustou lidí. Registrace na www.gegfest.cz se plní (teď 120!).
Největší konference o technologiích Google ve vzdělávání v České republice!
Web konference: http://www.gegfest.cz/ - informace, program, registrace!
Čeká vás program nabitý praktickými zkušenostmi, metodikou a hlavně nekonečnou inspirací, jak zefektivnit a inovovat výuku.
Dopoledne naplní několik přednášek s tématy z různých oblastí okolo technologií, vzdělávání a moderních trendů ve výuce.
Odpoledne si budete moci poskládat z nabídky workshopů. Uvidíte nejrůznější aplikace a technologie v rukách učitelů, kteří s nimi umějí a navíc je to baví.
Letos pořádáme GEGfest ve spolupráci s Pedagogickou fakultou UK, kde se také bude konference konat.
Add a comment...

Post has attachment
Máme na Metodickém portálu příspěvek od paní učitelky, která s rozmyslem a citlivě pomohla tam, kde by to jiní protrpěli. Moudří vědí.
Add a comment...

Post has attachment

Post has shared content
Kdybych byla učitelka ve Frýdku-Místku, tutově bych na setkání GEG FM chodila. Protože bych mohla potkávat kantory z okolních škol a pokecat s nimi u kafe o věcech, které řeším ve škole i jinak.
GEG FM zve učitele z Frýdku-Místku a okolí na svou premiérovou akci!
"Chápeme, že většině učitelů při zmínce o testech vyskočí pupínky. Ale pojďme se na testy podívat jinak - jako na integrální součást výuky - pomoc při opakování, upevňování, pomoc žákům, kteří jsou nemocní, nestíhají .... nebo jen prostě mají ambici na lepší známku."
Přijďte si pro zkušenosti dalších učitelů! Přijďte posedět a popovídat.
GEG FM = Frýdek-Místek... Future Methods... Fajná Metodika... 
Google Edu Group (nejen) pro FM a okolí!
Add a comment...

Post has shared content
Jestli znáte učitele, kteří by se rádi ve svém městě setkávali s kolegy od fochu a kteří by tomu chtěli trochu pomáhat a ještě se přidat k partě zapálených učitelů, která už frčí, dejte nám vědět!
Hledáme nové organizátory pro nové GEG skupiny
Pokud se zajímáte o technologie a jejich využití ve škole a navíc vás to baví, pokud si myslíte, že zkušenost, kterou předá kolega učitel, je k nezaplacení, pokud byste rádi iniciovali setkávání učitelů ve vašem městě, PŘIDEJTE SE! Nebo nám dejte tip na někoho, koho by to bavilo!
Add a comment...

Post has attachment
Pavlína Hublová was tagged in Lenka Urbanová's album.
Photo
Photo
GEGfest Brno 2015
View album
Commenting is disabled for this post.

Post has attachment
Added photos to GEGfest Brno 2015.
Commenting is disabled for this post.

Post has shared content
GEGfest se stěhuje do Brna! Dlouho jsme to plánovali. Co je nemění, je duch akce: učitelé sobě. Přijeďte, bude to tradičně prima :-)
Den plný přednášek, workshopů, neformálních setkání, výměny zkušeností, který pro vás pořádají lidé jako vy: učitelé, kteří rádi učí, nechají se inspirovat a vůbec jim nevadí strávit společně volnou sobotu a podělit s ostatními :)
Registrace nutná - www.gegfest.cz.
Add a comment...

Post has shared content
Ludmila Kovaříková: Aplikace, které se osvědčily (2014/2015)
V průběhu roku člověk vyzkouší množství programů a aplikací. Některé použije jen jednou, některé se však osvědčí natolik, že by je rád doporučil ostatním. Letos takových aplikací, pro které jsem dokonce vytvořila zvláštní záložku, bylo několik. Za odkazy na...
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded