Profile cover photo
Profile photo
Akces Jacek Andrys
5 followers
5 followers
About
Posts

Post has attachment
Trudno wyobrazić sobie współczesną reklamę bez folii samoprzylepnych. Są one wykorzystywane do tworzenia szyldów, reklam świetlnych, tablic informacyjnych czy też kolorowych witryn sklepów. Oferujemy folie zarówno bezbarwne, jak i kolorowe. Dysponujemy foliami ploterowymi i sitodrukowymi. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - http://sklep.akces-plexi.pl/100123-.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia cały zespół firmy http://sklep.akces-plexi.pl/ składa serdeczne życzenia. Niech ten czas będzie okazją do rodzinnych spotkań. A Nowy Rok niech przyniesie wiele sukcesów.
Photo
Add a comment...

W naszej hurtowni oprócz stałych pozycji, klienci mogą znaleźć także te wykonywane na specjalne zamówienie. Jeśli nie możecie znaleźć odpowiednich produktów, zachęcamy do kontaktu. Na pewno znajdziemy jakieś rozwiązanie. Więcej o ofercie przeczytacie na stronie http://sklep.akces-plexi.pl/ .
Add a comment...

Post has attachment
Grawerowanie jest częścią naszej oferty. Posiadamy nowoczesny sprzęt oraz doświadczenie do wykonywana usług grawerskich. Więcej o ofercie przeczytacie na stronie http://sklep.akces-plexi.pl/ . Zapraszamy.
Photo
Add a comment...

Nasza oferta to nie tylko produkty z aluminium czy plexi, ale także usługi poligraficzne, cięcie płyt czy grawerowanie. Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do potrzeb klientów. Więcej o ofercie przeczytacie na stronie http://sklep.akces-plexi.pl/ . Zapraszamy.
Add a comment...

Oferta naszej hurtowni jest bogata i bardzo zróżnicowana. Oprócz profili aluminiowych, znajdziecie także różnego rodzaju folie oraz wiele innych produktów. Więcej informacji znajdziecie na stronie http://sklep.akces-plexi.pl/ .
Add a comment...

Post has attachment
Oferowane przez Akces Jacek Andrys elementy z aluminium z plexi charakteryzują się wysoką odpornością na czynniki mechaniczne. Zalet jest więcej. Dokładne szczegóły znajdziecie na stronie http://sklep.akces-plexi.pl/ . Zapraszamy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dla naszych klientów mamy elastyczną ofertę profili aluminiowych. Na miejscu możemy zaoferować cięcie profili aluminiowych pod kątem 45 i 90 stopni. Więcej o ofercie produktów i usług możecie przeczytać na stronie http://sklep.akces-plexi.pl/ . Zapraszamy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przy zakupie dużej ilości profili aluminiowych czy innych produktów z oferty http://sklep.akces-plexi.pl/ klienci mogą liczyć na atrakcyjne promocje i rabaty. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że materiały nie są tanie. Zapraszamy serdecznie.
Photo
Add a comment...

Aluminium jest tworzywem, które jest wykorzystywane w bardzo wielu gałęziach przemysłu. W naszej ofercie http://sklep.akces-plexi.pl/ znajdziecie wiele produktów z tegoż materiału. Zapraszamy do zakupów.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded