Profile cover photo
Profile photo
סמי אלקיים
5 followers
5 followers
About
סמי's posts

Post has shared content
בתפילה רק לאלוהים אחד ויחיד, שמרו עליה למעלה תודה לאל
אם מגינה על ביתה מאימת הטילים...
שתפו!
וכמובן... לייק לאמהות שלנו, שמוכנות למסור את נפשן בשבילנו...

Photo

Post has shared content
אם מגינה על ביתה מאימת הטילים...
שתפו!
וכמובן... לייק לאמהות שלנו, שמוכנות למסור את נפשן בשבילנו...

Photo

Post has attachment
כל הבן אדם נמצא בראש ורק בראש,
Photo

שבת שלום לכולם, מי יתן ויהיה שקט, אלימות גוררת אלימות, היו זמנים של לוחמה ללא אלימות? כגון מהטא גנדי, מרטין לוטר קינג, ועוד כמוהם אשר השיגו את המטרה ללא אלימות,  קיים מצרך נדיר  של אנשים גדולים אלה, היכן נמצאים בני אדם מהסוג שלהם בדור הזה?????
סמי אלקיים

1. ‏16/11/2012
2. מאת סמי אלקיים
3. האסיר מרדכי מכלוף נידון לחמש שנות מאסר, בגין זה שבעל את 5 בנותיו על כל גילוי עריות בבנותיו העונש שנה, ויש אסיר נוסף שחזר לבעול את הבת שלו לאחר שריצה 3 שנים, היום נשפט ל12 שנה הסנקציה בגין עבירות אלו אינה מהווה הרתעה? יש אסירים מכל המגזרים בחברה שלנו אשר מרצים מאסר בגין גילוי עריות, הם בלתי נסבלים בעיני יתר האסירים ויש שמציקים להם. בתא שלי התעורר דיון על נושא זה, האסיר ברמן בשיחה עירה עם האסיר דיין שנהם בעלי עבר על שודדים לאור היום, דיין העלה טענה שצריך "לחתוך להם את הזין?" "ברמן טוען שהמדינה אין לה משאבים לטפל במחלה זו, של גילוי עריות ואין ספק שיקומו עוד דור של גילוי עריות?? דרוש להם תרופות למחלה זו" "גם הפדופיליה מהווה סכנה, ואין טיפול לפידופיל  פרט לענישה, הינה לך את אדריין נקרופיל 11 שנה ענישה, אני רואה בהם לא פחות מרוצחים? מפני שהם שודדים את התום של הילדים, על כן אני בעד חיתוך הזין שלהם,"השיב דיין חד משמעי בטענה שאכן רוצחים נפשות עי טראומה שאין לדעת את השלכותיה? היוונים והרומאים ברובם עסקו בכל המחלות האלה, היה מנהג מקובל אצל בעלי השררה, ואולי  היה מחתרתי נוהג זה בעם הפשוט? ואז קפצו לשיחה על אשת  אסיר שנידון למאסר 5 שנים, השאלה אשר עלתה האם זה מוסרי להחזיק אישה כאשר בעלה מרצה מאסר?
4. האם תישאר נאמנה לבעלה? אישה אינה בול עץ, לכן טבעי שאין לצפות לנאמנות?? יש מצב שתגנוב סטוץ צדדי?? גבר לא ישמור אימונים לאשתו 5 שנים?? אין מצב, רוב האסירים רואים באשה נאמנה להם בזמן מאסר, וטוב שמאמינים בכך, זה עוול להחזיק אישה גם במאסר חופשי, גם צעירה וחמה מסתובבים זאבים בעולם החיצון שטורפים נשים מהסוג הזה??? אבו אחמד יושב 10 שנים ואישתו ממתינה לו לשיחרור אצל משפחתו, גם שם יש לה את המנה הנשית שלה יש לה צרכים לא פחות מאיתנו? אסירים הם בגדר ילדים אשר תלויים באחרים, ויש להם דרישות החל מקנטינות ועוד  עוד, גם התנהגות של אסיר יכולה לרדת לרמת ילד, מהלחץ של המאסר לעתים יש מצבים שהאישה באה לבקר את בעלה, רוב הביקור היא נמצאת תחת חקירה צולבת אולי יצאה ערב אחד לבלות? או סתם קינאה ש/ל האסיר עד כדי כך שלעתים לא שואל לשלומה??
5. כאשר אסיר שפוט זמן ארוך, האישה מבקשת גט האסיר מסרב לחלוטין ונוהג ברודנות בה, עד שהרבנות מפסיקה לו את המאסר , כל עוד לא נותן את הגט, על כן בסוף אסירים מסוג זה נתנו גט על אפתם וחמתם , להבדיל מהאסיר יחיה אשר ישב 30 שנה עד יום מותו לא נתן גט לאשתו בטענה של פסיכי שהוא אוהב את אשתו??? רק לאחר מותו האישה שוחררה  לנפשה, במגזר הערבי ככל שהוא בכלא היא יחד איתו מצפה לשיחרורו, שלעתים 20 שנה היא תחכה לו, וכך מזדקנת לה וחיים התבזבזו זה מנהג או אהבה?? אישה צעירה נשואה לבעלה שיושב על כיסא גלגלים, הגוף מת רק ראשו עובד זה גם סוג של עוול עי שני בני הזוג,  אני מכיר אסיר אשר התחרפן על כך  שאשתו גנבה סטוץ, ונודע ברבים כתוצאה מחוסר זהירות מצידה, הלך לאיבוד מהכאב שהזדיינה לו, אילו היה בעל אופקים רחבים אין ספק שלא היה מתחרפן, והיה רואה בכך תאונת חיים קטנה? הכבוד העצמי שלו האגו המנופח שלו לא יכול לעמוד בגניבה קטנה זו,
6. הגברים לא רק בוכים בלילה? אלא גם זועקים עד שמפלחים את השמים, ראיתי גברים שאישה שברה אותם זה חזק שבר חזק ,10 בסולם ריכטר טבעי שאסירים קופצים משיחה לשיחה, ולעתים השיחה מתפזרת כמו ערפל, השעמום משכיח את האסיר שכבר סיפר את סיפורו פעם, ושוב פעם זה נראה לו שזה לראשונה מדבר על כך, למעשה כל המאסר שלו חוזר על אותם סיפורים, אשר סיפר בהתחלת מאסרו אין חידושים , חידוש זה מצרך נדיר במאסר?????????
7. מאת סמי אלקיים

Post has shared content
gio gif  תני לי להבין את משמעות הרגליים?

אני איתכם  ומקשיב לכותבים במעכל

Post has shared content
Wait while more posts are being loaded