Profile cover photo
Profile photo
iskra iskric
766 followers
766 followers
About
iskra's posts

Post has attachment
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
Malta, 2012
View album

работава е , ја бркам по социјални мрежи

Post has attachment

ТОА Е ТОА НОЛЕ. СО CAPS LOCK!

Post has attachment
Photo

Post has attachment
Photo

Дечко и испраќа СМС порака на девојка си „Го молам корисникот да се омажи за мене”...
Добива одговор “Почитуван кориснику, на вашата сметка нема доволно пари за да се изврши таа операција”..

Post has attachment
iskra iskric changed her profile photo.
Photo

Wait while more posts are being loaded