Profile cover photo
Profile photo
Fatos pur
97 followers
97 followers
About
Fatos's posts

Post has attachment
Cinque Terre yolculuğumuzda yeni bir köydeyiz. Aşk yolu bakalım bizi nereye çıkardı? :)

Post has attachment
Cinque Terre anılarına devam.. Riomaggiore köyünden yürümeye başlayınca, Aşk Yolu sizi Manarola köyüne çıkarıyor. İki köyün aşıklarının bir araya gelebileceği tek yer olan bu yolda, biz de boş durmadık, isimlerimizi duvara yazdık :)

Post has attachment
Biraz da anılara yolculuk yapalım mı? :) Yaz ayları ve tatil planları yaklaşırken, ben de geçmişe döndüm ve maceralarla dolu Cinque Terre yolculuğumuzu yeniden yaşadım. Her gün yeni bir köy ve anımı sizlerle paylaşacağım. Takipte kalın :)

Post has attachment
Tarihi yapıları, mavi çinili binaları, dantel gibi kenti saran köprüleri ve en önemlisi nehirle okyanusun kucaklaştığı Porto'yu, Sabah Tatil'de anlattım. Keyifli okumalar dilerim... :)

Post has attachment
Rönesans’ın beşiği, Toskana bölgesinin başkenti, İtalya ve Avrupa’nın en önemli ticaret merkezlerinden biri, eşsiz sanat şehri Floransa'yı Sabah Tatil'de anlattım. Keyifli okumalar dilerim... :)

Post has attachment
'New York’u unut, gerçekten uyumayan şehir arıyorsan Berlin’e git!'. İşte adı uzun yıllar ‘Utanç Duvarı’ ile birlikte anılan Berlin, bugün bu utanç kalesini kırarak Avrupa’nın en cazibeli kültür ve sanat şehri olmuş durumda. Almanya’nın başkenti ve en büyük şehri olan Berlin'i biraz tanımaya ne dersiniz?

Post has attachment
Masmavi denizi, zengin tarihi, lezzetli mutfağı ve mis kokulu otları her geleni kendine hayran bırakan Ege'yi sadece yazın mı gezeceğinizi düşünüyorsunuz? Oysa her mevsim ayrı güzel olan bölgemizi Ayvalık'tan Datça'ya Sabah Tatil'de anlattım. Keyifli okumalar dilerim...

Post has attachment
2017’de aklınızdaki tüm yurtdışı turu tatillerini yapmak istiyorsunuz ama hem bütçenize uygun olan hem de vize işlemleri ile uğraştırmayacak ülkeler mi arıyorsunuz? İşte bunun için iyi planlanmış bir Balkanlar turundan daha iyisi yoktur.

Post has attachment
Dekorunun tamamı insan kemiklerinden yapılmış bu kiliseyi duymuş muydunuz?

Post has attachment
Bu hafta Sabah Tatil'de kapak ve 4 sayfa ile, hayatımın en etkileyici deneyimlerinden biri olan Kuzey Işıklarını anlattım. Kuzey ışıkları nedir, nerede görülür, nasıl fotoğraflanır merak ederseniz buyrun yazıya... :)
Wait while more posts are being loaded