Profile cover photo
Profile photo
Martin Pilnik
lekárnik - optimista
lekárnik - optimista
About
Martin's posts

Post has attachment
Photo

Post has attachment

Post has attachment
Som vďačný, že mám to neuveriteľné šťastie žiť v blízkosti človeka tak výnimočného charakteru.

Som vďačný, že mi je daná tá nádherná a radostná možnosť zažívať to počas 70 rokov. Byť v tej najintímnejšej blízkosti, takej najväčšej blízkosti, akú len s otcom môžete zažiť, s takýmto vzácnym a výnimočným človekom, plným až po okraj svojej duše obyčajnej lásky a každodennej dobroty.

Dobrota – to je to slovo, ktoré bude navždy spojené s našim otcom. Vladimír Pilnik je stelesnením pojmu Dobrý Človek.

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Je nemysliteľné, aby si vláda vložila svoj osud do rúk neofašistom. Nie, takto naozaj Slovenská republika fungovať nemôže!

Post has attachment

Post has attachment
Jedného dňa, keď bude treba doplniť súkromnú zásobu na účte pomocou odklonu zo štátneho rozpočtu, príde milovníkom režimu Róberta Fica a Andreja Danka úradný list s oznámením, že ich roky budovaná domáca istota musí ustúpiť železničnému prekladisku, ktoré potom bude roky strážiť SBSka.

V oprávnenom rozhorčení napíšu list svojmu známemu a nezabudnú mu pripomenúť ten 5 litrový kanister domácej slivovice, čo mu onehdá poslali.

Keď vás, milovníci režimu Róberta Fica a Andreja Danka, budú odvážať policajti Róberta Fica za nedodržanie zákona o obaloch, už nebude ani len ten, kto by sa pozrel na druhú stranu ulice, niet toho, kto by sa vás zastal v mene demokracie a ľudských práv.

Všetci zástanci demokracie už dávno nebudú.

Kruh sa uzavrel. Ako píšem v nadpise. Aféra Watergate je len slabým čajíčkom s tým, čo režim Róberta Fica vykonal s našim vlastným štátom.Post has attachment
Keď sa deje niečo také ako je porušenie základných Ústavných práv, už to naozaj nie je ani politické, ani zdravotnícke.

Je to osobné! A patrí to na každý blog slobodného občana Slovenskej republiky.

Nie, naša vláda Smer+SNS+Most nám, občanom Slovenskej republiky, neslúži. naša vláda strán Smer+SNS+Most nás okráda o naše demokratické ústavné práva.

Urobia čokoľvek, čo ich udrží pri moci. Kedy nám začnú holiť hlavy?

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded