Profile cover photo
Profile photo
Venture Sp. z o.o.
About
Posts

VENTURE jest dystrybutorem artykułów firmy IMADA. Charakteryzują się one solidnością wykonania i niezawodnością w precyzyjnym wykonywaniu pomiarów siły. Przyrządy tego producenta wykorzystuje się w laboratoriach, działach kontroli jakości, czy liniach produkcyjnych. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą tego producenta, którą znajdziecie Państwo na naszej stronie http://www.venture.com.pl/oferta/przyrzady-pomiarowe/imada.

Post has attachment
Firma VENTURE jest także dystrybutorem szerokiego wachlarza sprzętów do obróbki materiałów. Są wśród nich akcesoria japońskiego producenta NIKKEN, który oferuje uchwyty narzędziowe i narzędzia skrawające niezwykle wysokiej jakości. Znajdziemy w jego propozycjach oprawki ISO, w standardach BT, SK oraz HSK, jak też wytaczaki mikrometryczne, frezy i narzędzia modułowe. Po szczegóły zapraszamy na naszą stronę http://www.venture.com.pl/oferta/obrobka-skrawaniem.
Photo

Post has attachment
Nasza firma VENTURE współpracuje z kilkoma producentami przyrządów pomiarowych. Jednym z nich jest Pastiform, który oferuje rozszerzenie funkcji pomiarowych projektorów, mikroskopów i innych systemów optycznych. Umożliwiają one pomiar trudno dostępnych miejsc (otworów, np. kształtowych, gwintów, profili…) bez konieczności wykonywania przekrojów. Po szczegóły zapraszamy Państwa na naszą stronę http://www.venture.com.pl/oferta/przyrzady-pomiarowe/plastiform.
Photo

Post has attachment
Współpracujemy także z firmą LaborTech, która ma ponad dwudziestoletnią historię działania na rynku. Jest to czeski producent urządzeń testujących. W jego asortymencie znajdziemy m.in. automatyczne systemy testujące próbkę, jak i całe produkty, maszyny wyważające, dynamiczne hydrauliczne maszyny testujące i wiele innych. Więcej informacji o tym producencie i dystrybuowanych przez nasz maszynach znajdziecie Państwo tutaj http://www.venture.com.pl/oferta/maszyny-wytrzymalosciowe.
Photo

Post has attachment
Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem marki Plastiform - firmy oferującej rozszerzenie funkcji pomiarowych projektorów, mikroskopów i innych systemów optycznych. Szczegóły: http://www.venture.com.pl/oferta/przyrzady-pomiarowe/plastiform.
Photo

Oferowane przez nas urządzenia niezawodnie sprawdzają się wszędzie tam, gdzie niezbędne jest wykonanie precyzyjnych pomiarów. W swojej ofercie posiadamy m.in. produkty marki Mitutoyo – światowego lidera urządzeń na rynku meteorologicznym: http://www.venture.com.pl/oferta/przyrzady-pomiarowe/mitutoyo.

Post has attachment
Zajmujemy się także prowadzeniem i organizacją profesjonalnych szkoleń pracowniczych z zakresu nadzoru i kalibracji sprzętu pomiarowego. Więcej informacji na ten temat zamieściliśmy na stronie http://www.venture.com.pl/szkolenia.

Post has attachment
W naszej ofercie znajdą Państwo również niezawodne maszyny i przyrządy do pomiaru siły od firmy Imada: http://www.venture.com.pl/oferta/przyrzady-pomiarowe/imada. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Post has attachment
Za pośrednictwem firmy Venture, zamówicie dokładny sprzęt pomiary od najlepszych producentów takich, jak Plastiform, Mitutoyo oraz Imada. Zapewniamy doradztwo przy wyborze oprzyrządowania do obrabiarek. Nasza oferta zawiera także maszyny wytrzymałościowe: http://www.venture.com.pl/oferta/maszyny-wytrzymalosciowe.
Photo

Post has attachment
Firma Venture od wielu lat prowadzi sprzedaż specjalistycznych urządzeń związanych z metrologią. Nasza oferta obejmuje m.in. średnicówki, mikroskopy, projektory pomiarowe, wytaczaki mikrometryczne i płytki wzorcowe. Do końca stycznia trwa promocja na urządzenia marki Mitutoyo. Szczegóły znajdziesz na stronie: http://www.venture.com.pl/promocje/28-precyzja-w-ka%C5%BCdym-zastosowaniu.
Photo
Wait while more posts are being loaded