Profile cover photo
Profile photo
HC Kometa Brno
32,057 followers -
Kometa Brno je hokejový klub založený v roce 1953. Ve své historii získala celkem 11 titulů mistra ligy a dvakrát se vyšplhala na čelo evropského poháru PMEZ.

32,057 followers
About
Posts

Post has attachment
Evropská pouť brněnské Komety je u konce. Brňané podlehli v odvetě čtvrtfinále Champions Hockey League finskému protivníkovi a do semifinále proto postupuje JYP. S Ligou mistrů se Brňané loučí se ctí.
Photo
Add a comment...

Ve druhé třetině byla Kometa aktivnějším týmem a po zásluze v přesilovce snížila z hole Luboše Horkého. Hoši, bojovat!
Photo

První třetina se Kometě nevyvedla, hosté se ujali tříbrankového vedení. Věříme, že další třetiny budou z domácího pohledu lepší, ještě nic není ztraceno!
Photo

O půl hodiny později proti plánu, ale s bojovou náladou a touhou zvítězit! Brněnská Kometa přivítá v odvetě čtvrtfinále Champions Hockey League finského soupeře z JYP v následující sestavě⬇

Čiliak (Jekel) - Gulaši, Krejčík, Barinka, Vágner, Štencel, Bartejs, Furch - Zaťovič, Čermák, Vincour - Mallet, Nečas, H. Zohorna - Mlynář, Süss, Horký - Plášek, Dočekal, Svoboda - Gajarský.

Photo

Tři body zůstávají v Brně! Kometa před domácím publikem přehrála Mladou Boleslav 4:1, gólově se prosadili Mallet, Süss, R. Zohorna a Vincour.
Photo

Po druhé třetině drží Kometa stále třibrankový náskok!
Photo

GÓÓÓL! Kometa se těsně před druhou sirénou vrací do dvoubrankového náskoku. Přesilovku proměnil Tomáš VINCOUR!
Photo

⏰35:54 Hosté ve druhé třetině snižují, prosadil se Jakub Orsava. #KOMvMBL 3:1 #TELH

Parádní třetina z pohledu brněnského týmu. Brňané na soupeře vlétli od samotného začátku a po zásluze vedou po první části 3:0.
Photo

GÓÓÓL! Přesně tři minuty po trefě Honzy Süsse navyšuje brněnské vedení na 3:0 Radim ZOHORNA. Ten byl důrazný na hranici brankoviště, což se mu vyplatilo!