Profile cover photo
Profile photo
INWAP Sp. z o.o.
About
Posts

Post has attachment
Nasza firma zajmuje się projektowaniem sieci kanalizacyjnych oraz produkcją pomp i pompowni. W każdym zakresie naszej działalności uwzględnione są wymogi normy PN-EN ISO9001:2009, co gwarantuje najwyższe standardy jakości . System zarządzania jakością działa w INWAP już od dwunastu lat w celu podniesienia poziomu satysfakcji Klienta oraz naszej firmy. www.inwap.pl
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Posiadamy wieloletnie doświadczenie jako firma projektująca, wdrażająca oraz produkująca urządzenia i rozwiązania z branży wodno-kanalizacyjnej. Działamy w całej Polsce, świadczymy usługi dla Klientów indywidualnych, branżowych, instytucjonalnych, jak również publicznych. Projektując sieci kanalizacyjne oraz produkując pompy i pompownie uwzględniamy wymogi normy PN-EN ISO9001:2009, dzięki temu gwarantujemy najwyższe standardy jakości w zakresie niezawodności produktów oraz obsługi serwisowej i realizacji zamówień. www.inwap.pl
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dla wszystkich z Państwa, którzy zainteresowani są dokładnymi danymi technicznymi naszych przepompowni ścieków i pomp, przygotowaliśmy specjalną zakładkę: http://inwap.pl/pomoc.html. Znajdziecie na niej wszelką dokumentację, instrukcje obsługi, wymogi montażowe i certyfikaty. Zapraszamy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Głównym aspektem naszej działalności jest projektowanie, wdrażanie oraz produkcja urządzeń i rozwiązań z branży wodno-kanalizacyjnej. Nasza firma, dzięki długoletniemu doświadczeniu jest liderem w branży producentów pomp i pompowni. Więcej o naszej działalności znaleźć można na http://inwap.pl/produkty.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Inwap – producent pomp wirowych i wyporowych – siedziba naszej firmy zlokalizowana jest w Brzegu, przy ulicy Starobrzeskiej 34b. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zachęcamy do skontaktowania się z naszymi pracownikami. Chętnie opowiemy o naszym asortymencie, doradzimy najlepsze rozwiązanie oraz udzielimy szczegółowej odpowiedzi: http://inwap.pl/kontakt.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jesteśmy pewni wysokiej jakości i znakomitej kultury pracy pomp do ścieków „Inwap”, które polecamy naszym Klientom. Aby Państwo także przekonali się, jak niezawodny, solidny i efektywny jest to sprzęt, zachęcamy do zapoznania się z prezentacją video pompy „Orka”, którą zamieściliśmy pod adresem: http://inwap.pl/galeria.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszej ofercie znajdą Państwo bogaty wybór części zamiennych, które można z powodzeniem użyć do pomp lub pompowni typu E/ONE. Jeśli są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy, serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z nami. Chętnie udzielimy profesjonalnego wsparcia. Więcej informacji zamieściliśmy na stronie: http://inwap.pl/czesci-pomp-eone.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Działamy kompleksowo, co wiadomo nie od dziś! Serwis, profesjonalne wsparcie, fachowe doradztwo… Mogą mieć Państwo pewność tego, że nie zostawimy Państwa w potrzebie! Jak kupować pompy, to tylko u nas! Znamy się na swoim fachu. Na stronie internetowej: http://inwap.pl/serwis.html zamieściliśmy więcej informacji.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszej ofercie znajdują się pompy wirowo-wyporowe. Brzmi skomplikowanie, prawda? Jakie jest ich zastosowanie? Za pomocą tych urządzeń będą mogli Państwo w łatwy sposób podnieść poziom cieczy i wytworzyć różnicę ciśnień. Są stosowane w przedsiębiorstwach, ale i w domach. Tym pompom nie są straszne chemiczne substancje czy oleje, które można znaleźć w ściekach. Ponadto, nie potrzebują tak wysokiego poziomu poboru energii jak inne pompy. Są Państwo zainteresowani zakupem tego urządzenia? Pozostajemy do dyspozycji! Na stronie internetowej: http://inwap.pl/produkty/pompy/seria-orka.html zamieściliśmy więcej informacji.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Warto wiedzieć o tym, że firma INWAP oferuje swoim Klientom także szeroko rozumiane usługi serwisowe. W razie jakiegokolwiek problemu z pompą czy armaturą mogą Państwo zgłosić się do naszych profesjonalistów, którzy zawsze służą pomocą. Na stronie internetowej: http://inwap.pl/serwis.html znajdą Państwo więcej informacji.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded