Profile cover photo
Profile photo
INWAP Sp. z o.o.
About
Posts

Post has attachment
Potrzebują Państwo wsparcia z zakresu pomocy technicznej? Nie wiedzą Państwo, jak dokładnie skonfigurować pompę wirową? Spokojnie, nasi fachowcy są od tego, aby udzielić Państwu wsparcia! Wystarczy się z nami skontaktować, a ustalimy wszelkie szczegóły. Firma INWAP to rzetelna firma, warto o tym pamiętać! Na stronie internetowej: http://inwap.pl/kontakt.html znajdą Państwo dane kontaktowe.
Photo

Post has attachment
Świadczymy także profesjonalne usługi serwisowe dla naszych Klientów. Na stronie internetowej: http://inwap.pl/serwis.html znajdą Państwo wszystkie niezbędne wytyczne. Od lat zależy nam na tym, aby stanowić profesjonalne wsparcie dla naszych Klientów! Warto nam zaufać! Dlatego w przypadku niedziałającej pompy, niech Państwo dłużej nie zwlekają, tylko skontaktują się z naszymi fachowcami.
Photo

Post has attachment
Nie od dziś wiadomo, że nasza firma jest liderem wśród producentów pomp czy przepompowni. Dlatego decydując się na współpracę z Inwapem, mogą mieć Państwo stuprocentową pewność o udanej realizacji danego zlecenia. Poszukują Państwo zaworów zwrotnych? A może hydrosond? Zachęcamy do skorzystania z naszej bogatej oferty. Na stronie internetowej: http://inwap.pl/produkty.html zamieściliśmy więcej informacji o tym, co mamy do zaoferowania, zatem zachęcamy do lektury.
Photo

Post has attachment
Oferujemy także nowoczesne sensory do stosowania w pompowniach obsługiwanych przez skrzynki sterujące. Wśród nich dostępne są dwustanowe pływaki. Gumowy przewód tych elementów jest odporny na niszczące działanie ścieków, co ogranicza ich zużywanie się podczas użytkowania. Mogą być stosowane samodzielnie w układzie o charakterze jednolitym lub w połączeniu z innymi czujnikami. Na stronie internetowej: http://inwap.pl/katalogi.html zamieszczone zostały opracowane przez nas katalogi, w których znaleźć można dużo więcej informacji na temat tych elementów.
Photo

Post has attachment
Pompa ORKA-N to urządzenie wirowo-wyporowe do stosowania w warunkach domowych. Stanowi wariant zatapialny, z silnikiem obudowanym osłoną ze stali nierdzewnej. Dodatkowo został on zabezpieczony przed przegrzaniem za pomocą wbudowanego termiku. Wieloletnia eksploatacja pompowni wyposażonych w ten model pozwala stwierdzać, że w sposób bezobsługowy układ taki pracować może od 8 do 10 lat. http://inwap.pl/produkty/pompy/seria-orka.html
Photo

Post has attachment
W jaki sposób steruje się pompą i jej prawidłową pracą? Nad działaniem tego elementu czuwa nowoczesna skrzynka sterująca. Dzięki połączeniu jej z czujnikami znajdującymi się w samym zbiorniku możliwe jest regularne kontrolowanie stanu pompowni. Skrzynka zapewnia użytkownikowi wybór wariantu sterowania: ręcznego lub zautomatyzowanego. Więcej informacji na temat oferowanych przez nas produktów do budowy przepompowni ścieków czy wód opadowych znaleźć można na stronie internetowej: http://inwap.pl/produkty.html oraz w naszych katalogach.
Photo

Post has attachment
Pompy z serii WIR są urządzeniami typu odrzutowego. Świetnie sprawdzą się w pompowniach o charakterze przesyłowym, ale też w celu opróżniania kanałów piwnic. Można wykorzystać je ponadto w pompowniach domowych. Nasza firma oferuje aż dwie wersje: z wirnikiem typu VORTEX (model S) oraz uzupełnioną o element rozdrabniający (wariant R). Szczegółowe informacje dotyczące budowy obu urządzeń znaleźć można w przygotowanych przez nas katalogach technicznych. http://inwap.pl/produkty/pompy/seria-wir.html
Photo

Post has attachment
Pompa ORKA-NT z serii Turbo została przez nas dodatkowo wzmocniona i udoskonalona. Dzięki aż dwukrotnie większej prędkości obrotowej można bez problemu wykorzystać to urządzenie w rurociągach PE50 czy PE63. Do tego wysokie ciśnienie użytkowe umożliwia tłoczenie ścieków do 5000 metrów. Katalog dotyczący tego produktu zamieszczony został na stronie internetowej: http://inwap.pl/katalogi.html. W razie dodatkowych pytań zachęcamy także do kontaktowania się z naszymi przedstawicielami!
Photo

Post has attachment
W trosce o najwyższy standard oferowanych przez nas rozwiązań opracowaliśmy unikalny układ montażu pomp w zbiornikach. W przypadku głębokości do 3 metrów istnieje możliwość wykorzystania nawodnego, zawieszanego układu. Montowane szybkozłącze hydrauliczne pozwala wyciągać pompę bez ingerowania czy rozkręcania pozostałych elementów. O takim rozwiązaniu przeczytać można także na stronie internetowej: http://inwap.pl/katalogi.html, w katalogu „Pompownie Kompaktowe”.
Photo

Post has attachment
Zajmujemy się projektowaniem i produkcją części do systemów kanalizacji ciśnieniowej. Tego rodzaju instalacja może z powodzeniem zastąpić model grawitacyjny. Dzięki zaletom, takim jak niewielkie przekroje przewodów tłocznych oraz szybsze przetransportowywanie ścieków do oczyszczalni, kanalizacja ta zyskuje coraz większe grono zwolenników. Więcej informacji na temat oferowanych przez nas rozwiązań znaleźć można w katalogach zamieszczonych na stronie internetowej: http://inwap.pl/katalogi.html.
Photo
Wait while more posts are being loaded