Profile cover photo
Profile photo
Robtenis. Budownictwo sportowe - korty, boiska
3 followers
3 followers
About
Posts

Odpowiednia i profesjonalna budowa kortów tenisowych jest równoznaczna z niekwestionowanym komfortem i bezpieczeństwem gry. Warto zaufać specjalistom, dla których budowa kortów to nie tylko codzienna praca, ale także wielka pasja. Posiadamy szeroką wiedzę oraz bogate doświadczenie w zakresie budowy kortów. Dokładnie wybieramy nawierzchnie kortów, w zależności od Państwa potrzeb.

Interesuje Państwa budowa kortów tenisowych o nawierzchni ceglastej, która zapewni świetną dynamikę a także niezwykłą trwałość kortu? A może budowa kortów o nawierzchni akrylowej lub na bazie trawy syntetycznej? Dla nas nie a rzeczy niemożliwych! Oferowane przez nas usługi to prace wykonywane na najwyższym poziomie, z wykorzystaniem najlepszych materiałów. 

Zlecenia wykonujemy na terenie całego kraju. Firma Robtenis w ostatnich latach zajmuje się przygotowaniem kortów tenisowych do takich turniejów tenisowych, jak: IDEA PROKOM OPEN, J&G OPEN Warszawianka, BELLA CUP Toruń i inne.
Add a comment...

Post has attachment
Specjalizujemy się w projektowaniu i kompleksowej realizacji pod klucz obiektów sportowych, ze szczególnym uwzględnieniem kortów tenisowych i boisk wielofunkcyjnych. 
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded