Profile cover photo
Profile photo
ایستگاه ۷۲۴
7 followers -
ثبت آگهی رایگان بدون ثبتنام در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز
ثبت آگهی رایگان بدون ثبتنام در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز

7 followers
About
Posts

Post has attachment
یک فرد موفق و یک کارآفرین خوب بدنش آناتومی خاصی داره اما این آناتومی اون چیزی نیست که الان به ذهنتون رسید! خیلی سادس
Photo
Add a comment...

Post has attachment
🏮 ایده هایی که به کسب و کارهای بزرگی تبدیل شدند.

🔱 JustRide
این استارت‌آپ هندی، سرویس به‌اشتراک‌گذاری سفر را در این کشور و با کاهش 25 درصدی هزینه‌های کرایه تاکسی راه‌اندازی کرده است. استفاده از اینترنت اشیا نیز به این استارت‌آپ کمک کرده تا رفتار راننده‌ها را زیرنظر بگیرد و آنها را رد یا تایید صلاحیت کند.

🔱 Exponent
این استارت‌آپ، امکان توسعه آسان نسخه‌های اندرویدی و iOS برنامه‌های کدنویسی شده به زبان جاوا اسکریپت را امکان‌پذیر می‌کند. این استارت‌آپ از فریمورک React Native برای این کار استفاده می‌کند.

🔱 Airfordable
این استارت‌آپ که رشد ماه به ماه آن 53 درصد اعلام شده، به‌کاربرانی که بودجه کمی برای سفر دارند امکان می‌دهد تا با پرداخت هزینه سفر به‌صورت هفتگی بتوانند به شهرهای دیگر سفر کنند.

🔱 GoGoGrandparent
موضوع سالمندان بسیار مورد توجه بخشی از استارت‌آپ است و این استارت‌آپ نیز، واسطه‌ای میان سالمندان و تکنولوژی‌های جدید است. با استفاده از سرویس‌های GoGoGrandparent امکان درخواست تاکسی یا حتی خرید مواد غذایی و دارو، با یک تماس برای فرد سالمند مهیا می‌شود.

🔱 ZeroDB
امنیت موضوعی است که همواره مشتریان خود را دارد. ZeroDB در قالب ارائه سرویس‌های رایانش ابری با قابلیت رمزگذاری، از داده‌های حساس شرکت‌ها یا کاربران به‌صورت کاملا امن محافظت می‌کند.

🔱 Fabric
بازهم یک ایده دیگر در زمینه سالمندان. در دنیای امروز که منابع زیادی صرف مبارزه با بیماری‌های مرتبط با کهولت سن نظیر از دست دادن حافظه می‌شود، Fabric با ایجاد پایگاه داده‌ای قابل جست‌وجو شامل تعاملات و موقعیت‌های مکانی افراد، حافظه قابل‌جست‌وجویی را برای سالمندان و افراد دارای اختلالات حافظه بازسازی می‌کند.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
رویاهایت را با تخیلت رنگ آمیزی کن،با نور دلت به آنها شکل بده و با تلاش سعی کن که به آنها برسی...
Photo
Add a comment...

Post has attachment
- غذايى متفاوت در عمارتى متفاوت
- ميزبان تمام مجالس و مهمانى هاى شما
- تهيه انواع غذاهاى ايرانى
- غذاهاى ما نشانگر خلاقيت روياهاى شماست
Add a comment...

Post has attachment
شروع به کار آزمایشی سایت ایستگاه724
سایت ایستگاه 724 با هدف رفع نیازهای تبلیاتی آنلاین اشخاص و شرکت ها و کسب و کارهای کوچک و بزرگ و باشعار درج آگهی رایگان بدون ثبت نام و 7 روز هفته و 24 ساعته, فعالیت آزمایشی خود را شروع کرد.
istgah724.ir
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded