Profile cover photo
Profile photo
mynaszlaku pl
226 followers -
"Miłości do gór nauczyć się nie można. Trzeba je pokochać z samego siebie"
"Miłości do gór nauczyć się nie można. Trzeba je pokochać z samego siebie"

226 followers
About
mynaszlaku's interests
View all
mynaszlaku's posts

Post has attachment
Dzień trzeci w Sudetach. Po przejeździe do Stronia Śląskiego wyruszamy z naszej kwatery do sąsiedniego Lądka-Zdroju skąd mamy zaczynać. Na początku musimy zjeść pożywne śniadanie. Na polu przepiękna pogoda. Jest ciepło i słonecznie, pogoda typowo wiosenna. Szlak, którym planujemy przejść, wieść będzie przez Jawornik Wielki i Borówkową, czyli dwa szczyty, na których znajdują się wieże widokowe, a my przyjechaliśmy na Ziemię Kłodzką aby zdobyć kolejne miejsca do odznaki turystycznej „wieże widokowe Ziemi Kłodzkiej”.

http://mynaszlaku.pl/gory-zlote-ladek-zdroj-jawornik-wielki-przelecz-rozaniec-borowkowa-ladek-zdroj/

Post has attachment
Dzień powoli się rozpoczyna. Jesteśmy już pełni energii po wspaniałym poranku na najwyższym szczycie Sudetów i Karkonoszy – Śnieżce. Czeka nas teraz przejście czerwonym szlakiem, Głównym Szlakiem Sudeckim na odcinku z Domu Śląskiego do schroniska Odrodzenie. Jednak zanim udamy się w dalszą podróż to wracamy do pokoju i tam jemy śniadanie. Bufet w Domu Śląskim czynny jest dopiero od godziny 9:00, a my nie mamy aż tyle czasu.

http://mynaszlaku.pl/karkonosze-glowny-szlak-sudecki-odcinek-dom-slaski-schronisko-odrodzenie/

Post has attachment
Pierwszy raz zawitaliśmy w Karkonosze zimą. Musiało się to kiedyś stać, zwłaszcza, że w podróż poślubną mieliśmy pojechać właśnie w Sudety, jednak problemy z samochodem sprawiły, że pozostało nam jechać tylko do Zakopanego. Ale co się odwlecze to nie uciecze, a więc ruszamy w Sudety. Mamy do dyspozycji 5 dni i marzy nam się zimowy wschód słońca na Śnieżce. Pierwszym celem jest dotarcie szlakiem do Domu Śląskiego i tam zakwaterowanie.

http://mynaszlaku.pl/karkonosze-z-karpacza-do-domu-slaskiego-z-noclegiem-pod-sniezka/

Post has attachment
Połonina Wetlińska i okolice :)
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
09.03.2017
5 Photos - View album

Post has attachment
Korona Pogórzy w tym roku – 2017 odbędzie się na Pogórzu Wiśnickim od 31.03 do 02.04. Skierowana jest do Was wszystkich! – miłośników turystyki pieszej, krajoznawczej, górskiej. W programie między innymi nasze slajdowisko o górskich wycieczkach, zdobycie szczytu Rogozowa, zwiedzanie zamku w Nowym Wiśniczu, warsztaty, konkursy czy geocaching. Nasze wystąpienie 31 marca około godziny 21 w PTSM Rozdziele w gminie Żegocina.

http://mynaszlaku.pl/korona-pogorzy-2017-na-pogorzu-wisnickim/

Post has attachment
Dzisiejsza wędrówka po Beskidzie Wyspowym. Szlak zielony z Wilczyc na Jasień i Kutrzyce. Bez wątpienia najładniejsza trasa w BW jaką szliśmy :). Cudowne widoki - Babia Góra, Lubań, Tatry. Marzenie :)
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
05.03.2017
9 Photos - View album

Post has attachment
Tak pięknie wczoraj o poranku w Beskidzie Wyspowym :)
Wieża widokowa pod Jaworzem.
http://mynaszlaku.pl/beskid-wyspowy-kolorowy-jaworz-o-poranku/
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
03.03.2017
20 Photos - View album

Post has attachment
Wał - niewielki szczyt z wielkim potencjałem widokowym. Można tak powiedzieć wiedząc co można obejrzeć ze szczytu. Mierzy on 523 m n.p.m., a z niego można zobaczyć: Góry Świętokrzyskie, Kopiec Kościuszki w Krakowie, maszt na lotnisku w Balicach, Beskid Mały, Beskid Żywiecki, Pogórze Wiśnickie, Beskid Wyspowy, Gorce, Tatry, Beskid Sądecki, Góry Czerchowskie, Beskid Niski, Pogórze Ciężkowickie i Pogórze Rożnowskie. Coś niesamowitego!

http://mynaszlaku.pl/pogorze-roznowskie-wal-niewielki-szczyt-z-wielkim-potencjalem-widokowym/

Post has attachment
1 marca - Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. A wiecie, że jest odznaka turystyczna, która ma na celu zdobycie i poszerzanie wiedzy o polskim podziemiu niepodległościowym z lat 1945 – 1963, o żołnierzach II konspiracji zwanych wyklętymi, niezłomnymi.

Przeczytajcie - http://mynaszlaku.pl/odznaka-turystyczna-sladami-zolnierzy-wykletych-1945-1963/

Post has attachment
We współpracy z firmą Starling organizujemy konkurs na naszym blogu, w którym do wygrania są niebieskie czapki. Znacie je z naszych zdjęć i wielu z Was pyta nas o nie i teraz dajemy Wam szansę, żeby takie czapki mieć na własność. Nasze czapki mieliśmy podczas sesji ślubnej w Tatrach.

http://mynaszlaku.pl/konkurs-wez-udzial-i-wygraj-niebieska-czapke-firmy-starling/
Wait while more posts are being loaded