Profile cover photo
Profile photo
A&K Serwis - Detektory gazu
About
Posts

Post has attachment
W naszej ofercie znajdą Państwo maszty oraz systemy oświetleniowe, które wykonane zostały z bardzo wytrzymałych, wstrząsoodpornych i wodoodpornych materiałów. Pozwala to na ich używanie w każdych warunkach pogodowych. Zapraszamy na http://www.akserwis.pl/oferta/maszty-i-systemy-oswietleniowe.

Photo

Post has attachment
Wykrywacze nieszczelności służą do lokalizacji punktów wycieku gazów palnych w kotłowniach domowych i przemysłowych oraz innych obiektach przemysłowych. Te podręczne i lekkie urządzenia, wykorzystywane zwykle przy przeglądach instalacji gazu znajdziesz na http://www.akserwis.pl/oferta/wykrywacze-nieszczelnosci.

Photo

Gaz ulatnia się przez nieszczelności mogące powstać w urządzeniach gazowych, w przewodach, a zwłaszcza w miejscu ich połączeń. Nieszczelności może spowodować zawarty w gazie siarkowodór, który działa korozyjnie na przewody metalowe. Zachęcamy do odwiedzenia nas na http://www.akserwis.pl/.

Post has attachment
Detektory do wykrywania gazu mierzą stężenie gazów wybuchowych: ziemnego, płynnego propanu-butanu oraz oparów benzyny. Już stężenie 15 razy mniejsze od tego, przy którym może nastąpić wybuch powoduje włączenie sygnalizacji optycznej i dźwiękowej. Sprawdź na http://www.akserwis.pl/oferta.

Photo

Post has attachment
Z gazem zawsze trzeba obchodzić się ostrożnie. W pomieszczeniach, w których zainstalowane są urządzenia gazowe, musi sprawnie działać wentylacja samoczynna i wentylacja spalinowa. Przewody muszą być szczelne i wytwarzać ciąg kominowy. Poznaj naszą ofertę na http://www.akserwis.pl/oferta.

Photo

Post has attachment
Wykrywacze nieszczelności mają za zadanie lokalizować punkty wycieku gazów palnych w kotłowniach domowych oraz przemysłowych. Dzięki temu, że są lekkie oraz poręczne to można wykorzystywać je przy przeglądach instalacji gazu i liczników gazu. Oferta dostępna na http://www.akserwis.pl/oferta/wykrywacze-nieszczelnosci.

Photo

Post has attachment
Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo wysokiej jakości kombinezony ochronne. Do wyboru mają Państwo kombinezony jednorazowe oraz wielokrotnego użytku, pozwalające pracować z niebezpiecznymi substancjami chemicznymi oraz zabezpieczać drogi oddechowe. Zapraszamy na http://www.akserwis.pl/oferta/kombinezony-ochronne.

Photo

Miło nam przedstawić Państwu jedne z najważniejszych produktów, jakie znaleźć można w naszej ofercie! Są to detektory gazu, wyposażone w wyświetlacz LCD, który pozwala kontrolować poszczególne stężenia różnych gazów. Więcej informacji na http://www.akserwis.pl/oferta/mierniki-gazu-przenosne-mierniki-wielogazowe-detektory-gazu.

Post has attachment
Urządzenia kontrolno-pomiarowe, których dystrybucją się zajmujemy mają za zadanie chronić ludzkie życie. Urządzenia te wykrywają wycieki gazów palnych, co pozwala zapewnić bezpieczeństwo zwłaszcza podczas wykonywania bardzo niebezpiecznych zawodów. Dowiedz się więcej na http://www.akserwis.pl/.

Photo

Post has attachment
Mamy przyjemność zaoferować Państwu profesjonalne usługi serwisowe przenośnych mierników gazu. Nasza firma zajmuje się dystrybucją urządzeń kontrolno-pomiarowych. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej działalności na http://www.akserwis.pl/.

Wait while more posts are being loaded