Profile cover photo
Profile photo
Klimatyzacja, Webasto, Eberspaecher, ogrzewania postojowe.
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Specjalizujemy się w klimatyzacji nie tylko samochodowej. Zajmujemy się także klimatyzacją jachtową oraz w maszynach rolniczych i budowlanych. Działalność prowadzimy na terenie województwa pomorskiego. Zachęcamy do kontaktu klientów z Gdańska, Gdyni, Sopotu czy też Pruszcza Gdańskiego - http://autoklima-ogrzewania.pl/klimatyzacja-chlodnictwo/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zajmujemy się również montażem oraz serwisem ogrzewania postojowego. Z pewnością każdy z kierowców miał już do czynienia z sytuacją, kiedy to musiał wsiąść w mroźny poranek do zimnego auta. Średnio przyjemne, prawda? Dzięki systemowi ogrzewania postojowego nie znajdą się już Państwo więcej w podobnych okolicznościach. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty: http://autoklima-ogrzewania.pl/ogrzewanie-postojowe/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Państwa zadowolenie jest dla nas zawsze kwestią priorytetową. W trakcie naszej wieloletniej działalności zgromadziliśmy na swoim koncie znaczną liczbę zadowolonych Klientów. Część z nich wyraziła swoje zadowolenie w Księdze Gości na naszej stronie internetowej: http://autoklima-ogrzewania.pl/opinie/. Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług oraz dołączenia do grona usatysfakcjonowanych Klientów.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Trudno dzisiaj wyobrazić sobie podróż samochodem bez klimatyzacji, podczas kiedy stała się ona standardem w wyposażeniu każdego nowoczesnego pojazdu. Warto jednak pamiętać, by móc bez obaw korzystać z dobrodziejstw klimatyzacji, należy poddawać ją regularnemu serwisowi. I nie chodzi tu jedynie o napełnianie, ale o dezynfekcję, wymianę filtrów czy precyzyjną diagnostykę całego układu. Kompleksową obsługę w tym zakresie zapewnia firma Autoklima – Ogrzewania: http://autoklima-ogrzewania.pl/klimatyzacja-chlodnictwo/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Klimatyzacja nie ma przed nami żadnych tajemnic! Dzięki fachowej wiedzy oraz wieloletniemu doświadczeniu w branży serwisowania układów klimatyzacyjnych, jesteśmy w stanie podjąć się niemal każdego zlecenia. Dotyczy to nie tylko klimatyzacji samochodowej. Z powodzeniem zajmujemy się również klimatyzacją jachtową, a także w maszynach rolniczych czy budowlanych. Zapraszamy! http://autoklima-ogrzewania.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy serię filmów o ciekawej tematyce. O pracy Webasto na rezerwie, darmowym sterowaniu Webasto, o montażu ogrzewania postojowego i wiele innych. Wszystkie materiały dostępne są na naszej stronie internetowej. Zachęcamy do lektury: http://autoklima-ogrzewania.pl/galeria/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Siedziba firmy Autoklima – Ogrzewania mieści się w Kolbudach, przy ulicy Łukowej 17. Jeśli mają Państwo pytania dotyczące klimatyzacji, ogrzewania postojowego lub inne dotyczące naszej oferty – zapraszamy do skontaktowania się z naszymi pracownikami. Szczegółowo wyjaśnimy każdy aspekt naszej działalności lub doradzimy odpowiedni dla Państwa wybór: http://autoklima-ogrzewania.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Szkolenie w zakresie klimatyzacji samochodowej, diagnostyki, sterowania, naprawy i serwisu, zaświadczenie kwalifikacyjne do napełniania zbiorników przenośnych, szkolenie „ABC CAN” – te i wiele innych certyfikatów, świadczących o naszych kwalifikacjach znajdą Państwo na stronie internetowej: http://autoklima-ogrzewania.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kolejnym punktem naszej specjalistycznej oferty, zapewniającym komfort użytkowników jest ogrzewanie postojowe. System Webasto, o którym piszemy, to także pewność uruchomienia zimnego silnika, co często bywa kluczową kwestią w wyjątkowo mroźne dni sezonu zimowego: http://autoklima-ogrzewania.pl/ogrzewanie-postojowe/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dlaczego klimatyzacja jest szczególnie ważna zimą, o zaletach dogrzewaczy WEBASTO oraz o suchym ogrzewaniu – te i wiele innych interesujących tematów znajdą Państwo na naszej stronie. Wystarczy kliknąć w zakładkę „Galeria/filmy” i zapoznać się z przygotowanym przez nas materiałem: http://autoklima-ogrzewania.pl/galeria/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded