Profile cover photo
Profile photo
Roshd Academy
6 followers
6 followers
About
Communities and Collections
View all
Posts

Post has attachment
احتمال افزایش قیمت بیت کوین با تایید کمیسیون اوراق بهادار آمریکا

مدتی است که روند کاهشی را در قیمت بیت کوین و ارزهای دیجیتال یا رمزپول ها شاهد هستیم. کمیسیون اوراق بهادار آمریکا (SEC) قرار بود در ماه آگوست ۲۰۱۸ (مرداد ۹۷) تصمیم خود مبنی بر اینکه بیت کوین در صندوق های سرمایه گذاری ETF معامله شود، تصمیم گیری کند که اخیرا اعلام کرد این تصمیم را تا ۳۰ سپتامبر ۲۰۱۸ (۸ مهر ۹۷) به تاخیر انداخته است.

تصمیم کمیسیون اوراق بهادار آمریکا (SEC) قبلا در مورد طلا مبنی بر اینکه فلزات گرانبها مانند طلا در صندوق های سرمایه گذاری ETF معامله شود، باعث افزایش ۵ برابری قیمت طلا شد. بنابراین پیش بینی می شود تصمیم مثبت کمیسیون اوراق بهادار آمریکا به نقطه عطف مهمی در بازار ارزهای دیجیتال یا کریپتوکارنسی ها تبدیل خواهد شد.

۳۰ سپتامبر ۲۰۱۸ آخرین تاریخی است که کمیسیون اوراق بهادار آمریکا (SEC) موظف است در مورد صندوق های سرمایه گذاری قابل معامله در بورس ETF تصمیم نهایی خود را اعلام کند. با این وجود، توجه به این نکته ضروری است که کمیسیون اوراق بهادار آمریکا (SEC) می تواند پیش از این موعد، یعنی بین ۱۰ آگوست تا ۳۰ سپتامبر در مورد این موضوع تصمیم گیری کند. به همین دلیل پیشنهاد می شود افرادی که قبلا در بازار ارزهای دیجیتال به ویژه بیت کوین سرمایه گذاری کرده اند، صبور باشند و افرادی که بیت کوین یا سایر ارزهای دیجیتال را خریداری نکرده اند، به سرمایه گذاری روی این ارزهای دیجیتال اقدام کنند.

وضعیت فعلی، یک وضعیت معمول بازار است و تنها نشان می دهد که بازیکنان بزرگ بازار قادر به ماندن در این بازی هستند. به قول وارن بافت ، مرد میلیون دلاری بازار بورس، وقتی مردم می ترسند باید وارد شوید و وقتی مردم حریص می شوند باید از بازار بیرون آیید.

شاید در بازار ارزهای دیجیتال (کریپتوکارنسی ها) همچنان شاهد یک کف دیگر برای مدتی باشیم. خرسها احتمالا قیمت بیت کوین را به پایین ترین قیمت خود یعنی ۵۶۰۰ دلار برسانند.

اما، حتی در صورت رخ دادن این سناریو، وقتی قیمت بیت کوین زیر ۷۰۰۰ دلار است، یک فرصت عالی برای خرید بیت کوین در نظر گرفته می شود. چون همانطوریکه گفته شد در صورت تایید کمیسیون اوراق بهادار آمریکا (SEC) برای تشکیل صندوق های سرمایه گذاری ETF برای بیت کوین، قیمت بیت کوین به بیش از ماکزیمم قیمتی که تا بحال داشته (حدود ۲۰۰۰۰ دلار) برسد.


چرا روی بیت کوین و ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟

اگر سیر تحول تاریخی فناوری را در تاریخ اروپا بررسی کنیم، مشاهده می کنیم که تمام صنایع (مانند خودرو ، موبایل ، کامپیوتر و … ) با فناوری های به روز رشد چشمگیری داشته و تنها چیزی که متناسب با فناوری های مدرن تغییر نکرده، خود پول است.

علاوه بر این، قوانین پول در سال ۱۹۷۱ تغییر پیدا کرد و پول های کاغذی که تا قبل از ۱۵ آگوست سال ۱۹۷۱ پشتوانه طلا داشت، پس از اعلام ریچارد نیکسون (رئیس جمهور وقت آمریکا) بدون پشتوانه چاپ شد و متاسفانه کشورهای دیگر نیز به جای اینکه به این سیاست جدید مالی اعتراض کنند، آن را به راحتی پذیرفتند!

پس از این تاریخ بود که با چاپ پول های کاغذی بدون پشتوانه توسط بانک های مرکزی، شاهد رشد نقدینگی و در نتیجه افزایش تورم و افزایش قیمت ها شدیم.

آمریکا پس از دو حباب بزرگ دات کام (اواخر دهه ۱۹۹۰ میلادی) و حباب مسکن (۲۰۰۸ میلادی) با چاپ پول کاغذی بدون پشتوانه، موجب شد رشد چشمگیری در قیمت ها رخ دهد.

در ایران نیز یکی از مهم ترین عوامل تورم، رشد نقدینگی ناشی از چاپ پول بدون پشتوانه است. در شکل زیر عوامل موثر بر تورم را مشاهده می کنید. رشد پایه پولی همان چاپ پول بدون پشتوانه است که توسط بانک مرکزی و دستور مجلس صورت می گیرد.


چاپ پول بدون پشتوانه تورم رشد نقدینگی بانک مرکزی آکادمی رشد
چاپ پول بدون پشتوانه توسط بانک مرکزی باعث رشد نقدینگی و در نتیجه تورم و کاهش قدرت خرید مردم می شود.

پس وقتی دولت ها پول کاغذی بدون پشتوانه چاپ می کنند و باعث تورم و بالا رفتن قیمت ها می شوند و به قول استاد اقتصاد دانشگاه جان هاپکینز، پروفسور استیو هانک ، نرخ تورم واقعی در ایران در مرداد ۹۷، ۱۸۶ درصد است، چه باید کرد؟


استاد اقتصاد دانشگاه جان هاپکینز، پروفسور استیو هنک ، نرخ تورم واقعی در ایران در مرداد 97، 186 درصد است
استاد اقتصاد دانشگاه جان هاپکینز، پروفسور استیو هانک : نرخ تورم واقعی در ایران در مرداد ۹۷، ۱۸۶ درصد است!نکته جالب اینجاست که طبق گفته پروفسور استیو هانک، در مرداد ۹۷ نرخ تورم در ایران ، پس از نرخ تورم در ونزوئلا رتبه دوم در جهان را داراست:


در مرداد 97 نرخ تورم در ایران ، پس از نرخ تورم در ونزوئلا رتبه دوم در جهان را داراست
نرخ تورم در ایران ، پس از نرخ تورم در ونزوئلا رتبه دوم در جهان را داراست!


پس وقتی تورم بالاست و ارزش پول ملی هر روز کمتر از قبل می شود، چه باید کرد؟

در چنین شرایطی باید سرمایه گذاری کنیم و با افزایش هوش مالی خود، از نگهداری پول مان بصورت ریال خودداری کنیم. چون اگر پول مان را بصورت ریال نگهداری کنیم، هر روز کم ارزش تر می شود و قدرت خرید ما بدلیل تورم کاهش می یابد.


شما سرمایه تان را چیکار می کنید؟

اگر نگاهی به راه حل هایی که در شرایط فعلی وجود دارد بیندازید، متوجه می شوید که سودهایی که ارزهای دیجیتال یا کریپتوکارنسی ها دارند، قابل مقایسه با هیچ سرمایه گذاری دیگری نیست.


سرمایه گذاری های معمول:

سودهای بانکی: ۱۵-۱۰ درصد
خرید و فروش املاک : بدلیل راکد بودن بازار مسکن، فراز و نشیب زیادی دارد.
بازار سهام (بورس) : نیازمند تحلیل تکنیکال و پیشرفته برای کسب سود ۳۰ درصد است.
طلا : طلا در بازارهای جهانی کاهش یافته اما قیمت طلا اخیرا در ایران رشد داشته است.


مزیت های سرمایه گذاری روی بیت کوین و ارزهای دیجیتال

امکان افتتاح حساب برای همه افراد در عرض کمتر از ۱۰ دقیقه
با هر مبلغی می توانید وارد این بازار شوید. (محدودیتی وجود ندارد)
رقابت کمتر نسبت به بازارهای دیگر مثل املاک و سهام
نوسانات بیشتر این بازار، باعث چند برابر شدن سرمایه شما می شود.
نیازی نیست که هر روز به ترید (خرید و فروش) بپردازید.بنابراین در شرایط فعلی که قیمت بیت کوین و ارزهای دیجیتال کاهش یافته، می توانید با سرمایه گذاری روی آنها در درازمدت سود خوبی کسب کنید.

البته هیچ وقت بدون اطلاعات کافی وارد ارزهای دیجیتال نشوید چون ضرر خواهید کرد. و اگر مهارت سرمایه گذاری و کسب درآمد غیرفعال را یاد نگیرید، باید تا آخر عمر خود کار کنید…

برای اینکه با سرمایه گذاری روی ارزهای دیجیتال در عرض چند ماه میلیونر شوید، می توانید در دوره میلیونر دیجیتالی شرکت کنید.
مقاله های مشابه
آیا برای سرمایه گذاری روی بیت کوین و ارزهای دیجیتال دیر شده؟آیا برای سرمایه گذاری روی بیت کوین و ارزهای دیجیتال دیر شده؟ سرمایه گذاری روی بیت کوین و ارزهای دیجیتال آری یا نه؟ آکادمی رشدسرمایه گذاری روی بیت کوین و ارزهای دیجیتال آری یا نه؟ 50 درس بزرگ و مهم برای ترید (خرید و فروش) و سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال آکادمی رشد۵۰ درس بزرگ و مهم برای ترید (خرید و فروش) و سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال همایش سالانه فناوری بلاکچین و ارزهای دیجیتال 2018 فرصتی طلایی برای سرمایه گذاریهمایش سالانه فناوری بلاکچین و ارزهای دیجیتال ۲۰۱۸ فرصتی طلایی برای سرمایه گذاری

به اشتراک بگذارید

منبع آکادمی رشد

http://roshdacademy.ir/%d8%a7%d8%ad%d8%aa%d9%85%d8%a7%d9%84-%d8%a7%d9%81%d8%b2%d8%a7%db%8c%d8%b4-%d9%82%db%8c%d9%85%d8%aa-%d8%a8%db%8c%d8%aa-%da%a9%d9%88%db%8c%d9%86-%d8%a8%d8%a7-%d8%aa%d8%a7%db%8c%db%8c%d8%af-%da%a9%d9%85/


دسته هاbitcoin ETF ارز دیجیتال ارزهای دیجیتال استیو هانک املاک بیت کوین بیتکوین تورم تورم در ایران چاپ پول حباب دات کام حباب مسکن رمزپول رمزپول ها سرمایه گذاری سهام سود بانک صندوق های سرمایه گذاری طلا قیمت بیت کوین کریپتوکارنسی کمیسیون اوراق بهادار آمریکا نرخ واقعی تورم در ایران نقدینگی وارن بافت
درباره
آکادمی رشد در زمینه های راه اندازی کسب و کار اینترنتی، توسعه کسب و کار اینترنتی، بازاریابی اینترنتی، ایجاد سیستم کسب و کار و توسعه کسب و کار ، سئو، رشد فردی و حرفه ای و آموزش سرمایه گذاری فعالیت می کند و تابحال دوره های جامع صفر تا صد کسب و کار اینترنتی، موفقیت با مدیتیشن، جادوی پیام های پنهان، راه اندازی سایت با وی پی اس و میلیونر دیجیتالی را با هدف موفقیت شما در کسب و کار اینترنتی، رشد فردی و کسب درآمد از اینترنت تهیه کرده است.
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
مدیتیشن چیست؟ + فواید مدیتیشن
مدیتیشن چیست؟

احتمالا برای شما سوال باشد که مدیتیشن چیست و فواید مدیتیشن چیست؟

و اگر تا بحال مدیتیشن را تجربه نکرده اید، پیشنهاد می کنیم پس از اینکه این مقاله را مطالعه کردید، آن را امتحان کنید.

مدیتیشن یا مراقبه Meditation به معنای متمرکز کردن ذهن است و در آن، شخص به آرامی به درون خود توجه می کند تا به آرامش جسمی و ذهنی دست پیدا کند. مدیتیشن تمرکز، آرامش و همچنین کاهش درد و افزایش بهبودی سلامت انسان را به همراه دارد.

تکنیک های مدیتیشن باعث می شود بدن، ذهن و احساسات به هماهنگی و تمرکز برسند. تکنیک هایی که باعث خالی شدن ذهن از محتویات زندگی گذشته و یا آرزوهای آینده و سموم جسمی می گردد. چرا که ذهن شلوغ و سرگردان به ویژه در قرن ۲۱ که در آن هستیم، هرگز نمی تواند در مسائل مختلف تمرکز لازم را برای ارتقا توانایی های خود، و هماهنگی ابعاد جسمانی و روحی ایجاد نماید. تحقیقات علمی نشان می دهد که تمرینات مدیتیشن موجب آرامش، سلامتی و طول عمر انسان می شود.جدول لیگ برتر

خیلی از افراد، تمرکز ندارند و به ویژه در قرن ۲۱ که بیشتر درگیر مشغله های روزمره هستند، اغلب آشفتگی ذهنی دارند یا بی حوصلگی به سراغشان می آید. در چنین شرایطی تمرکز بر روی کاری که انجام می دهند، دشوار شده و بنابراین نتایج مثبتی نمی گیرند!مدیتیشن چیست؟ + فواید مدیتیشن آکادمی رشد 2مغز ما با فرکانس خاصی کار می کند. دانشمندان می گویند بیش از ۱۵ امواج مغزی شناسایی شده که ما بیشتر با ۴ امواج مغزی سروکار داریم. ۴ امواج مغزی در مدیتیشن اهمیت ویژه ای دارند.


۴ امواج مغزی در مدیتیشن

۱- فرکانس بتا : مغز در حالت بیداری، با فرکانسی بین ۱۴ تا ۲۱ هرتز (۱۴ تا ۲۱ نوسان در ثانیه) کار می کند. وقتی کار می کنید، حساب کتاب می کنید، با دیگران صحبت می کنید، مغز شما با فرکانس بتا کار می کند. اما وقتی شروع به مدیتیشن می کنید، این فرکانس کاهش یافته و به آرامش ذهنی می رسید. در مدیتیشن، مغز شما به فرکانسی می رسد که دانشمندان به آن امواج آلفا یا آلفای ذهنی می گویند.

۲- فرکانس آلفا : در این حالت، مغز از فرکانس بیداری که ۱۴ تا ۲۱ هرتز بود، به فرکانس ۷ تا ۱۴ هرتز (۷ تا ۱۴ نوسان در ثانیه) کاهش می یابد. هرچه قدر کارها با آرامش بیشتری صورت گیرد امواج در فرکانس پایین تری قرار می گیرد و چنانچه همراه با هیجان شدید و یا استرس باشد فرکانس امواج مغزی بیشتر می شود و گاهی اوقات تا ۶۰ هرتز (۶۰ نوسان در ثانیه) هم می رسد!

دانشمندانی که در مورد امواج آلفا تحقیق کرده اند می گویند وقتی در سطح آلفای ذهنی قرار می گیرید، خلاق تر می شوید و آرامش بیشتری حس می کنید. در سطح آلفای ذهنی ایده هایی به ذهن شما خطور می کند که در حالت عادی یا بیداری به ذهن تان خطور نمی کند. یکی دیگر از نکات قابل توجه در مورد امواج آلفا ذهن اینست که در این فرکانس، بدن به ترمیم خود با سرعت بیشتری ادامه می دهد. هنگامی که در حالت ریلکسیشن قرار می گیریم یا مدیتیشن (مراقبه) انجام می دهیم ریتم امواج مغزی در حالت آلفا قرار می گیرد. هر چه به آرامش فکری و جسمی بیشتری فرو رویم در سطح عمیق تری از آلفا قرار می گیریم. هر چه بیشتر تمرینات مدیتیشن را انجام دهید، بهتر در سطح آلفای ذهنی قرار می گیرید.احتمالا بحث امواج مغزی و آلفای ذهنی برای شما آشناست.
خوزه سیلوا یکی از پیشگامان در این زمینه است که کتاب‌ها و روش‌های او در این زمینه به افراد زیادی کمک کرده تا به آرامش و موفقیت برسند.

سیلوا تحقیقات زیادی در زمینه شباهت مغز با سیستم های الکترونیکی انجام داده و کتاب های او مانند «کنترل جسم با کنترل ذهن» طرفداران زیادی دارد و زندگی افراد زیادی را تحت تاثیر قرار داده است.خوزه سیلوا مدیتیشن ضربان های دوگوشی

امروزه روانشناسان و مشاوران فراوانی از مطالعات سیلوا برای کنترل و هدایت ذهن برای پیشبرد اهداف و موفقیت‌ها در زندگی انسان‌ها استفاده می کنند‌.

طبق آموزه‌های خوزه سیلوا و نتیجه تحقیقات روانشناسان مشهور، ذهن انسان در دو وضعیت زیر بالاترین عملکرد را در جذب افکار مثبت و یا منفی دارد :

بیست دقیقه قبل از خواب
بیست دقیقه بعد از بیدار شدناستفاده صحیح از امواج آلفای ذهنی، تاثیر فوق العاده ای در موفقیت یا شکست ما دارد؛ در حالت آلفای ذهنی که می توانید صبح ها بعد از بیدار شدن و شب ها قبل از خواب آن را تجربه کنید، ذهن آماده پذیرش هر نوع تلقین و تجسمی است. افراد موفق از این زمان برای تجسم رویاهای خود و تلقین عبارات مثبت استفاده می کنند.

۳- فرکانس تتا : امواج تتا بین ۷-۴ هرتز (نوسان در ثانیه) می باشد. در این حالت، مغز با فرکانس ۴ تا ۷ نوسان در ثانیه کار می کند. امواج تتا پس از وارد شدن به خواب ظاهر می شود. وقتی مدیتیشن می کنید، ناگهان سرتان به پایین می افتد! وقتی در امواج تتا قرار می گیرید، بسیار دشوار است که گردن شما راست و مستقیم باشد و در اغلب افراد، سر پایین می آید! آیا داستان افرادی را شنیده اید که موقع خواب چیزی به آنها الهام شده و جرقه ایده ای در ذهن شان زده شده است؟ به عنوان مثال، جدول تناوبی مندلیف در خواب به ذهن دیمیتری مندلیف خطور کرده است.

این همان حالت تتا یا امواج تتا است. مغز در فرکانس تتا ، بسیار خلاق و بسیار الهام بخش است.۴- فرکانس دلتا : فرکانس تتا که کمتر از ۳٫۵ هرتز (نوسان در ثانیه) است، در خواب بسیار عمیق دیده می شود.تاثیر مدیتیشن را بر لوب های مغز می توانید در شکل زیر مشاهده کنید:مدیتیشن چیست؟ + فواید مدیتیشن آکادمی رشد 3نکته جالب اینجاست که در طول روز، همه ما این ۴ امواج مغزی (بتا ، آلفا ، تتا ، دلتا) را تجربه می کنیم. وقتی از خواب بیدار می شوید، در سطح آلفای ذهنی قرار دارید. سپس به حالت بتا می روید که همان حالت بیداری یا عادی است و کارهای خود را در حالت بتا انجام می دهید. وقتی از کار برمی گردید و ناگهان جلوی تلویزیون یا مطالعه، سر شما به پایین می افتد، در حالت تتا قرار می گیرید و در نهایت، شب وقتی می خواهید بخوابید از حالت بتا به آلفا و سپس از تتا به دلتا می رسید.

دلتا وقتی است که به خواب عمیق فرو می روید.چهار موج اصلی مغز را می توان به چهار دنده اتومبیل تشبیه كرد.

موج دلتا (آهسته ترین موج) دنده اول است. تتا دنده دوم، آلفا دنده سوم و بتا دنده چهارم است.
متأسفانه بیشتر افراد دنده های دو و سه مغز خود (تتا و آلفا) را از قلم می اندازند.

تمام داده هایی که وارد مغز می شود در حالت امواج بتا پردازش می شوند و آنچه را بخواهد وارد نیمکره سمت راست می کند. نیمکره سمت راست، همان ناخودآگاه است و بیشتر مربوط به احساسات و عواطف می باشد. هنگامی که وارد حالت آلفا ذهن می شویم، اطلاعات بدون پردازش نیمکره چپ، وارد مغز می شود.

حالت آلفا پایه و دروازه ورود به سمت نیروهای برتر یا ناخودآگاه است.

مدیتیشن در واقع رفتن به حالت آلفا و تتا و هشیار بودن در این امواج مغز است که ما در دوره موفقیت با مدیتیشن به کمک تکنیک ضربان‌های دوگوشی (Binaural beats) ذهن را به حالت آلفا و تتا می بریم.

به قول کن ویلبر (Ken Wilber) که مبتکر تئوری یکپارچه است و کتاب های او به ۲۵ زبان زنده دنیا ترجمه شده:

چیزی که می تواند ذهن را به حالت هشیاری ببرد، ضربان‌های دوگوشی (Binaural beats) است.
فواید مدیتیشن چیست؟

دانشمندان و روانشناسان، فواید مدیتیشن را در بدن، روح و حس درونی مان بررسی کرده اند و به نتایج جالبی دست یافته اند. در اینجا نگاهی به فواید مدیتیشن برای سلامتی، جسم و فواید معنوی آن می اندازیم. همچنین می توانید مدیتیشن را به سبک آکادمی رشد تجربه کنید.


فواید مدیتیشن

بیش از ۱۴۰۰ تحقیق نشان می دهد مدیتیشن فواید زیر را به دنبال دارد:

مدیتیشن ذهن را آرام می کند.
مدیتیشن تمرکز ذهن را بیشتر می کند.
مدیتیشن آستانه درد بدن را افزایش می دهد.
مدیتیشن بازدهی تنفس را بهبود می بخشد.
مدیتیشن انفجارهای احساسی را کاهش می دهد.
مدیتیشن آرامش جسمی را به دنبال دارد.
مدیتیشن فشار خون را پایین می آورد.
مدیتیشن کمک می کند با دیگران روابط بهتری برقرار کنید.مدیتیشن یکی از کارهایی است که افراد موفق زیادی، هر روز آن را انجام می دهند. در مقاله های قبلی آکادمی رشد، در مورد افراد مشهوری صحبت کردیم که روز خود را با تمرینات مدیتیشن شروع می کنند. در اینجا فواید مدیتیشن را با جزئیات بیشتر برای سلامتی، فیزیکی، ذهن و همچنین فواید معنوی آن را بررسی می کنیم.


فواید مدیتیشن برای سلامتی

وقتی مدیتیشن می کنید، فیزیولوژی بدن تغییر می کند و هر سلول بدن را مملو از انرژی (پرانا) می سازد. این امر (افزایش سطح پرانا یا انرژی در بدن) باعث شادی، آرامش و شور و شوق می شود.از نظر جسمانی، مدیتیشن :

فشار خون بالا را پایین می آورد.
سطح لاکتات خون را کاهش داده و در نتیجه، حملات ناشی از اضطراب را از بین می برد.
دردهای ناشی از تنش مانند سردرد، زخم، بی خوابی، مشکلات عضلات و مفصلی را کاهش می دهد.
با افزایش تولید سروتونین، موجب بهبود در رفتار و حالات می شود.
سیستم ایمنی بدن را بهبود می بخشد.
با خلق انرژی درونی، سطح انرژی بدن را افزایش می دهد.مدیتیشن چیست؟ + فواید مدیتیشن آکادمی رشد


۱۱ فایده مدیتیشن برای ذهن

مدیتیشن سطح امواج مغز را به آلفای ذهنی می برد. حالت آلفا وضعیت هوشیاری مضاعف است یعنی در حالت آلفای ذهنی، ما از هوشیاری بیشتری برخوردار هستیم و آنچه را فکر می کنیم واضح تر و روشن تر برایمان نمایان می شود و بهتر می توانیم ببینیم، فکر کنیم و بیندیشیم.

در حالت آلفای ذهنی ، تمرکز بیشتر می شود به همین دلیل از تکنیک آلفای ذهنی برای یادگیری و تمرکز استفاده می کنند.

مدیتیشن به ذهن نشاط می بخشد و هر گاه احساس آشفتگی و سردرگمی یا احساس بی ثباتی داشتید، با پاک سازی و شارژ درونی، سبب آرامش شما می شود.


۸ دلیل برای اینکه مدیتیشن کنید

مدیتیشن چیست؟ + فواید مدیتیشن


تمرین منظم مدیتیشن :

اضطراب را کاهش می دهد.
ثبات احساسی بهبود می یابد.
خلاقیت را افزایش می دهد.
شادی را افزایش می دهد.
حس ششم را افزایش می دهد.
با ایجاد آرامش و تمرکز، ذهن را هشیار می کند.
مشکلات را کوچکتر می کند.
تنش روحی و خشم و ناامیدی را کاهش می دهد.
با افزایش هشیاری موجب عملگرایی و پیشرفت می شود.
با افزایش هشیاری ذهن، کمال را به ارمغان می آورد.مدیتیشن، شما را آگاه تر می سازد و با تغییر حالت درونی، منجر به شادی می شود.


۳ فایده معنوی مدیتیشن

هر کسی می تواند مدیتیشن کند و از فواید مدیتیشن بهره مند شود. ۳ فایده معنوی مدیتیشن عبارتست از:

اتصال به بی نهایت و درک خود به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از کل کائنات
در حالت مدیتیشن ، به آرامش و شادی می رسید که موجب هماهنگی شما با کائنات می شود.
مدیتیشن ، می تواند سبب تحول درونی شود. وقتی در مورد خودتان بیشتر بدانید، به طور طبیعی شروع به کشف بیشتر در مورد خود و دوست داشتن خود خواهید کرد.
چگونه از فواید مدیتیشن می توانید بهره مند شوید؟

برای اینکه از فواید مدیتیشن بهره مند شوید، باید تمرین منظم داشته باشید. مدیتیشن هر روز تنها چند دقیقه زمان می برد و وقتی به روال روزانه شما تبدیل شود، بهترین اوقات روز شما را تشکیل خواهد داد.

مدیتیشن یا مراقبه مانند بذر درخت است. وقتی بذر را با عشق پرورش دهید، بذر رشد می کند و بیشتر شکوفا می شود.


۵ فواید مدیتیشن برای دانش آموزان و دانشجویانافزایش اعتماد به نفس
افزایش تمرکز
بهبود در سلامتی
تقویت نیروی ذهنی و افزایش انرژی
افزایش تحرک و پویایی


چگونه مدیتیشن کنیم؟

چگونه مدیتیشن کنیم؟در صندلی راحتی بنشینید، پشت و گردن تان صاف باشد و چشمانتان را ببندید.
۳۰ ثانیه سکوت کنید.
فایل های صوتی مدیتیشن را با هدفون گوش کنید.
به تنفس خود فکر نکنید.
به مدت ۳۰-۱۵ دقیقه در روز مدیتیشن کنید.
بهتر است هر روز دوبار مدیتیشن کنید : بعد از بیدار شدن از خواب و قبل از خوابیدن.با شرکت در دوره موفقیت با مدیتیشن جادوی مدیتیشن را تنها در عرض چند دقیقه تجربه کنید…


مقاله های مشابه
موفقیت تصادفی نیستماشین وجودتان را بکار بگیرید (+ قوانین ذهن) انگیزشی چشم ها را باید شست جور دیگر باید دیدویدیوی انگیزشی هفته – چشم ها را باید شست راست مغز هستید یا چپ مغزویدیوی آموزشی – راست مغز هستید یا چپ مغز 6 گام تا میلیونر شدن و موفقیت آکادمی رشد۶ گام تا میلیونر شدن


به اشتراک بگذارید

#مراقبه #Meditacion #مدیتیشن

دسته هاMeditation آلفای ذهنی امواج مغزی چگونه مدیتیشن کنیم رشد فردی فواید مدیتیشن مدیتیشن مراقبه موفقیت
درباره
آکادمی رشد در زمینه های راه اندازی کسب و کار اینترنتی، توسعه کسب و کار اینترنتی، بازاریابی اینترنتی، ایجاد سیستم کسب و کار و توسعه کسب و کار ، سئو، رشد فردی و حرفه ای و آموزش سرمایه گذاری فعالیت می کند و تابحال دوره های جامع صفر تا صد کسب و کار اینترنتی، موفقیت با مدیتیشن، جادوی پیام های پنهان، راه اندازی سایت با وی پی اس و میلیونر دیجیتالی را با هدف موفقیت شما در کسب و کار اینترنتی، رشد فردی و کسب درآمد از اینترنت تهیه کرده است.

منبع آکادمی رشد
http://roshdacademy.ir/%d9%85%d8%af%db%8c%d8%aa%db%8c%d8%b4%d9%86-%da%86%db%8c%d8%b3%d8%aa%d8%9f-%d9%81%d9%88%d8%a7%db%8c%d8%af-%d9%85%d8%af%db%8c%d8%aa%db%8c%d8%b4%d9%86/
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment

سه ترفند سئو برای اینکه در صفحه اول گوگل باشید

راز جذب پول در اینترنت, کسب درآمد از اینترنت, مقاله ها

سه ترفند سئو برای اینکه در صفحه اول گوگل باشید
سه ترفند سئو برای اینکه در صفحه اول گوگل باشید

آیا می خواهید سایت شما در صفحه اول موتورهای جستجو که مهترین و پرکاربردترین آنها گوگل است، قرار گیرد؟

چگونه سایت خود را به صفحه اول گوگل برسانید؟

۱۰ سال قبل صفحه اول گوگل شدن راحت بود اما امروزه، با الگوریتم های جدید گوگل، کار سخت تر شده است… مگر اینکه مقاله جدید آکادمی رشد را به دقت بخوانید و سه ترفند سئو (بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو) گفته شده را اجرا کنید، تا در صفحه اول موتورهای جستجو که مهترین آنها گوگل است، قرار گیرید.


سئو چیست؟

سئو مخفف بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو هست و شامل تمام کارهایی است که باعث می شود صفحات سایت شما موقع جستجو در صفحه اول موتورهای جستجو که مهترین آنها گوگل است، قرار گیرد.

خیلی ها فکر می کنند سئو سایت یعنی کلمات کلیدی را در صفحات سایت خود قرار دهند! قبلا همین کار کافی بود اما امروزه که گوگل الگوریتم های خود را آپدیت کرده، قرار گرفتن در صفحه اول گوگل با بهبود سئو به این آسانی نیست!

اما در اینجا سه ترفند سئو را در اختیار شما قرار می دهید که اگر آنها را روی صفحات سایت خود پیاده کنید، سئو و ترافیک سایت شما رشد چشمگیری خواهد داشت:

بر روی محتوای سایت خوب کار کنید. گوگل با بکارگیری الگوریتم جدید مرغ مگس خوار (hummingbird)، به سایت هایی که بصورت تخصصی بر روی یک موضوع خاص کار می کنند، رنک بالاتری اختصاص می دهد.
لوگوی الگوریتم مرغ مگس خوار گوگل (hummingbird)
لوگوی الگوریتم مرغ مگس خوار گوگل (hummingbird)الگوریتم های گوگل برای بهینه سازی و سئو در گوگل مورد استفاده قرار می گیرد. الگوریتم های گوگل به دو دسته تقسیم می شوند، الگوریتم های اصلی که در واقع جز هسته اصلی گوگل هستند و بر اساس پارامترهای مختلف سایت های اینترنتی را رتبه بندی می کنند و الگوریتم هایی که به صورت جانبی برای شناسایی سایت های اسپم و یا بهبود نتایج جستجو و بهینه سازی پرس و جوهای کاربران استفاده می شوند،

الگوریتم مرغ مگس خوار گوگل (hummingbird) بیشتر به تجزیه و تحلیل عبارات جستجو شده توسط کاربران میپردازد. تا گوگل با این کار بتواند نتایج بهتری را به کاربران نمایش داده و نتایج خود را بهبود بخشد.پس با توجه به الگوریتم های جدید گوگل، برای اینکه در صفحه اول گوگل قرار گیرید، پیشنهاد می کنیم موضوع سایت خود را یک چیز خاص انتخاب کنید و بطور تخصصی فقط در مورد این موضوع محتوا تولید کنید.دوما، محتوای کامل و جامعی برای سایت خود تولید کنید. همانطوریکه در دوره صفر تا صد کسب و کار اینترنتی بطور کامل توضیح دادیم، پیشنهاد می کنیم هر مقاله ای که در سایت خود قرار می دهید، شامل ۲۰۰۰ کلمه و بصورت آموزش جامع باشد. در واقع، وقتی کسی مقاله سایت شما را می خواند، یا محتوای تولیدی شما را مشاهده می کند، دیگر نیازی به سایت یا مقاله های دیگر نداشته باشد. این کار علاوه بر اینکه زمان ماندن در سایت (Time on Site) را بیشتر می کند، باعث نرخ خروج (Bounce Rate) کمتر از سایت شما هم می شود. زمان ماندن در سایت (Time on Site) و نرخ خروج (Bounce Rate) دو فاکتور مهم سئو هستند که با افزایش ماندن مخاطب در سایت و کاهش نرخ خروج آنها از سایت، می توانید صفحات سایت خود را به صفحه اول گوگل بیاورید و در نتیجه، رتبه سایت و فروش و درآمد خود را افزایش دهید.دومین ترفندی که باعث می شود سایت شما در رنک یک گوگل قرار گیرد:

در عنوان صفحه و توضیحات متا صفحات سایت خود از کلمات کلیدی استفاده کنید.

هر وقت در گوگل جستجویی انجام می دهید، عنوان مطلب را به همراه یک جمله توضیح در مورد آن نشان می دهد. عنوان مطلب که به مطلب موردنظر لینک می دهد، عنوان صفحه شما و یک جمله توضیح همان توضیحات متا صفحه سایت شما هست.

مثلا اگر عبارت ۱۵ ابزار ضروری برای هر کسب و کار اینترنتی پولساز را در گوگل جستجو کنید، عنوان و توضیحات متا را می توانید مشاهده کنید:

سه ترفند سئو برای اینکه در صفحه اول گوگل باشید 2

وقتی کلید واژه ای را در گوگل جستجو می کنید، اگر این کلیدواژه را در عنوان و توضیحات متا مشاهده نکنید، روی آن کلیک نمی کنید. بنابراین باید کلیدواژه را در عنوان و توضیحات متا صفحات سایت خود بیاورید.

البته حواستان باشد کلیدواژه را زیاد در عنوان و توضیحات متا بکار نبرید. در واقع، باید کلیدواژه را طوری در عنوان و توضیحات متا صفحات سایت قرار دهید که

داخل جمله باشد.
خواندن آن آسان باشد.
برای مخاطب جذاب باشد.


۵ نکته برای سئو بهتر توضیحات متا

نکات زیر را برای بهینه سازی تگ توضیحات متا و بالا بردن نرخ کلیک CTR به شما معرفی می کنیم.
۱- یکتا بودن توضیحات متا

بهترین کار نوشتن توضیحات متا برای صفحه اصلی و صفحات داخلی بصورت مجزا و متفاوت با یکدیگر است. وقتی گوگل متوجه یکسان بودن توضیحات متا در چند صفحه سایت می شود آن را در سرچ کنسول یا گوگل وبمستر مشخص میکند، که می توانید این اطلاعات را در بخش زیر از گوگل وبمستر پیدا کنید:

Google Webmaster Tools > Search Appearance > HTML Improvements

سه ترفند سئو برای اینکه در صفحه اول گوگل باشید 5

توضیحات متا ی یکسان در گوگل وبمستر

متفاوت بودن توضیحات متا برای دو صفحه، تجربه کاربری (UX) بهتری را برای بازدیدکنندگان سایت شما بهمراه خواهد داشت. از آنجا که هر صفحه محتویات خاص خود را دارد یکسان بودن توضیحات متا معنای منطقی نخواهد داشت. گاهی اوقات نوشتن توضیحات متا برای هر صفحه بصورت جداگانه ممکن نیست، بخصوص برای سایت‌هایی که بیش از ۱۰۰۰ صفحه دارند، در این موارد توضیحات متا را برای صفحه اول و صفحات اصلی سایت خود کامل کنید.
۲- تعداد کاراکتر توضیحات متا

تعداد کاراکترهای توضیحات متا هیچ محدودیتی ندارد ولی از آنجایی که گوگل ۳۲۰ کاراکتر را در صفحه نتایج خود از توضیحات متا سایت شما را نشان می دهد، با قراردادن کلمات کلیدی خود در ابتدای توضیحات متا آن را بهینه کنید. سعی کنید جملات خود را جذاب بنویسید تا احتمال کلیک کاربران بر روی آن‌ها افزایش یابد.


۳- استفاده از کلمات کلیدی در توضیحات متا

برای استفاده از کلمات کلیدی در توضیحات متا محدودیتی وجود ندارد ولی توصیه می شود بیش از یک یا دو کلمه کلیدی در توضیحات متا استفاده نکنید. در صفحه نتایج گوگل کلمات کلیدی موجود در تگ توضیحات متا بصورت پررنگ تر نشان داده می شوند و این امر شما را در جذب بازدیدکنندگان بیشتر یاری می کند.
۴- از کاراکترهای ریاضی استفاده نکنید

موتورهای جستجو کاراکترهایی مانند +، – و ” را بعنوان کد HTML می شناسد. در صورت استفاده از این حروف در توضیحات متا ممکن است گوگل آن را بعنوان کد شناسایی کند و به کل نادیده بگیرد. برای بهینه کردن توضیحات متا از متون ساده استفاده کنید.
۵- بازتابی از کسب و کار شما

توضیحات متا باید به شکلی باشد که در میان رقبا، بازدیدکنندگان را به سمت سایت شما بکشاند، اطلاعاتی متفاوت و تخصصی مربوط به کسب و کار خود را در کنار کلمات کلیدی مربوط به آن در توضیحات متا قرار دهید تا محتوای متفاوتی را ارائه داده باشید. مثلا در مورد کسب و کاری که بلیط هواپیما می فروشد، اگر تخفیف یا پیشنهاد ویژه‌ای دارید حتما آن را در ۱۶۰ کاراکتر اول توضیحات متا قرار دهید.

در پایان توجه داشته باشید که با توجه به سیاست‌های جدید گوگل بدون استفاده از توضیحات متا هم امکان موفقیت دارید ولی با استفاده درست از آن شانس بیشتری خواهید داشت.

سومین ترفندی که باعث بهبود رنک سایت شما در گوگل می شود:

۳- از سرویس Google Search Console گوگل استفاده کنید.

آیا می دانید گوگل سرویس رایگانی به وب مسترها و مدیران سایت ها ارائه می دهد که به شما کمک می دهد صفحات سایت خود را به صفحه اول گوگل بیاورید؟

نام این سرویس Google Search Console است و کاملا رایگان است. چنانچه تا بحال از سرویس گوگل سرچ کنسول استفاده نکرده اید، کافیست در گوگل ثبت نام کنید و بدون اینکه هزینه ای بپردازید، از اطلاعات مهم آن برای سئو و بهبود رنک سایت تان در گوگل استفاده کنید.

البته برای اینکه این سرویس گوگل، اطلاعات سایت شما را جمع آوری کند، باید کمی صبر کنید و به محض ثبت سایت خود در این سرویس، نمی توانید اطلاعات مهم سایت خود را ارزیابی کنید.

با ورود به سرویس Google Search Console و کلیک روی Search Analytics می توانید تمام صفحات سایت تان که باعث جذب ترافیک و مخاطب به سایت شما می شود را مشاهده کنید:سه ترفند سئو برای اینکه در صفحه اول گوگل باشید 3یکی از مزیت های جالب سرویس Google Search Console اینست که می توانید مشاهده کنید کدام مقاله ها یا محتوای سایت شما، در نتایج جستجوی گوگل به مخاطب نشان داده می شود (Impression) و مخاطبان روی کدامیک از مقاله ها یا محتوای سایت تان کلیک می کنند (Click Thru Rate).سه ترفند سئو برای اینکه در صفحه اول گوگل باشید 4اگر نرخ کلیک صفحات سایت شما ۵ الی ۱۰ درصد باشد، عالیست. اما اکثر صفحات سایت، نرخ کلیک کمتر از ۵ درصد دارد.سرویس Google Search Console به شما نشان می دهد کدام کلیدواژه های صفحات سایت تان در نتایج جستجوی گوگل نمایش داده می شود (Impression) و کدام کلیدواژه های صفحات شما کلیک می شود (Click Thru Rate).مثلا می توانید کلیدواژه هایی که طبق گزارش گوگل سرچ کنسول، Impression یا نرخ نمایش بالایی دارند را انتخاب کنید و در عنوان یا مقاله ها و محتوای سایت خود از آنها استفاده کنید.

البته توجه کنید که از کلیدواژه ها زیاد استفاده نکنید. بلکه به جا و در حد معقول استفاده کنید. چون اگر مخاطبی وارد صفحات سایت شما شد و مشاهده کرد کلا از کلیدواژه ها استفاده کرده اید بدون اینکه به کیفیت محتوا توجه کرده باشید، از سایت شما خارج خواهد شد و نرخ خروج از سایت (Bounce Rate) که یکی از فاکتورهای مهم در سئو به شمار می رود، بالا خواهد رفت.

پس در مقاله ها و محتوای سایت خود از کلیدواژه ها در حد معقول و مناسب استفاده کنید.برای اینکه محتوای جامع و کاملی تولید کنید (ترفند اولی که در ابتدا صحبت کردیم و باعث می شود سایت شما در صفحه اول گوگل قرار گیرد)، کافیست کلیدواژه هایی که در سرویس Google Search Console مشاهده می کنید و در واقع، افراد این کلیدواژه ها را جستجو می کنند، به محتوای خود اضافه کنید تا هم محتوای کاملی تولید کنید و هم با بهبود سئوی سایت، ترافیک بیشتری به سایت تان جذب کنید و مخاطبان بیشتری را به سمت سایت خود بکشانید.

البته برای اینکه نتایج تغییرات خود را در سرویس Google Search Console مشاهده کنید، ۵۰-۴۰ روزی باید صبر کنید.
چرا از Google Search Console استفاده کنیم ؟

بررسی عملکرد وب سایت در نتایج جستجوی گوگل مزایای زیر را دارد :

اطمینان از در دسترس بودن محتوای وب سایت شما برای قوی ترین موتور جستجوی دنیا یعنی گوگل
قابلیت ثبت آدرس ها و محتوای های دلخواه برای ایندکس شدن توسط خزنده گوگل (Google Crawler)
امکان حذف آدرس ها و لینک های دلخواه از نتایج جستجوی گوگل
ایجاد و نظارت بر محتوای بصری جذاب برای نتایج جستجو
بهینه سازی وب سایت با ایجاد حداقل قطعی کارایی جستجو
ایمن نگه داشتن وب سایت با نظارت و حذف بدافزارها و هرزنامه هابرخی دیگر از مزایای استفاده از سرویس Google Search Console یا ابزار گوگل وبمستر تولز :

چه جستجوهایی باعث شده که وب سایت شما در نتایج جستجوی گوگل نمایش داده شود ؟
چه جستجوهایی در گوگل بیشترین ترافیک را برای وب سایت شما داشته ؟
آیا قیمت محصولات ، اطلاعات تماس شرکت شما و یا رویدادهای خاص وب سایت شما ، در نتایج جستجو نمایش داده می شوند ؟
چه وب سایت هایی به سایت شما لینک داده اند و به چه تعداد ؟
آیا وب سایت شما برای کاربرانی که با موبایل جستجو می کنند بهینه سازی شده است ؟
و ….


چه کسانی می توانند از Google Search Console استفاده کنند ؟

هر فردی که وب سایت دارد بهتر است برای بهینه سازی وب سایت خود در نتایج جستجوی گوگل از Search Console استفاده کند . مهم نیست که شما یک فرد عادی هستید یا فردی متخصص. مهم نیست که شما تازه وارد هستید یا حرفه ای ، در همه حالات ابزار Search Console گوگل می تواند به شما کمک کند .

صاحبان کسب و کار
متخصصین سئو یا متخصصین بازاریابی اینترنتی
مدیران وب سایت ها
توسعه دهندگان وب
توسعه دهندگان اپلیکیشن


جمع بندی

برای اینکه سئوی سایت خود را بهبود بخشید و ترافیک و درآمد بیشتری داشته باشید، سه ترفند زیر را در سایت خود پیاده کنید:

محتوای جامع و کاملی برای سایت خود تولید کنید.
کلیدواژه های خود را در عنوان و توضیحات متا صفحات سایت خود استفاده کنید. (توجه کنید که از عناوین جذاب استفاده کنید تا مخاطبان با دیدن عنوان شما روی آن کلیک کنند)
از سرویس رایگان گوگل Google Search Console که به شما کمک می کند در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل قرار گیرید، استفاده کنید.

#کسب_و_کار_اینترنتی #کسب_و_کار #کسب_درآمد #موفقیت #کارآفرینی #بازاریابی_اینترنتی #کسب_درآمد #کارآفرینی_اینترنتی

حال که سه ترفند سئو برای اینکه در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل قرار بگیرید را یاد گرفتید، شما را به چالش پیاده سازی و دیدن نتایج پیاده کردن این سه ترفند سئو دعوت می کنیم.

این ترفندها بسیار موثر است و هدف ما در آکادمی رشد اینست که اولا این ترفندها را یاد بگیرید و ثانیا آنها را پیاده سازی کنید تا نتیجه بگیرید. اگر این ترفندها را اجرا کنید، حتما نتیحه آنها را در ترافیک و سئو و فروش خود مشاهده خواهید کرد.

پس در این چالش شرکت کنید و ۳ ترفند گفته شده را در سایت خود پیاده کنید و پس از ۴۵ روز، نتایج خود را مشاهده نمایید.

می توانید از ترفند دوم که آسان تر است، شروع کنید و نتایج خود را برای ما بفرستید.
مقاله های مشابه
رنک سایت خود را با 6 ابزار رایگان ارتقا دهید.رنک سایت خود را با ۶ ابزار رایگان ارتقا دهید. بهینه سازی موتور جستجوگر آغاز به کار با سئو SEO roshdacademy.ir 2 seoبهينه‌سازي برای موتورهای جستجو : آغاز به کار با سئو SEO 6 ترفند بازاریابی ناشناخته برای بهینه سازی و رشد کسب و کار شما۶ ترفند بازاریابی کمتر شناخته شده برای بهینه سازی و رشد کسب و کار شما 21 رمز موفقیت در کسب و کار اینترنتی (و هر کسب و کاری)۲۱ رمز موفقیت در کسب و کار اینترنتی (و هر کسب و کاری)

دسته هاBounce Rate Click Thru Rate Google Search Console hummingbird Impression SEO بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو توضیحات متا تولید محتوا سئو صفحه اول گوگل عنوان گوگل نرخ خروج نرخ کلیک
درباره
آکادمی رشد در زمینه های راه اندازی کسب و کار اینترنتی، توسعه کسب و کار اینترنتی، بازاریابی اینترنتی، ایجاد سیستم کسب و کار و توسعه کسب و کار ، سئو، رشد فردی و حرفه ای و آموزش سرمایه گذاری فعالیت می کند و تابحال دوره های جامع صفر تا صد کسب و کار اینترنتی، موفقیت با مدیتیشن، جادوی پیام های پنهان، راه اندازی سایت با وی پی اس و میلیونر دیجیتالی را با هدف موفقیت شما در کسب و کار اینترنتی، رشد فردی و کسب درآمد از اینترنت تهیه کرده است.

منبع : آکادمی رشد

http://roshdacademy.ir/%d8%b3%d9%87-%d8%aa%d8%b1%d9%81%d9%86%d8%af-%d8%b3%d8%a6%d9%88-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d8%a7%db%8c%d9%86%da%a9%d9%87-%d8%af%d8%b1-%d8%b5%d9%81%d8%ad%d9%87-%d8%a7%d9%88%d9%84-%da%af%d9%88%da%af%d9%84/

Add a comment...

Post has attachment
۲۱ رمز موفقیت در کسب و کار اینترنتی (و هر کسب و کاری)

راز جذب پول در اینترنت, راه اندازی کسب و کار اینترنتی, کسب درآمد از اینترنت, مقاله ها


اینترنت رسانه ای بسیار بزرگ است که به کمک آن همه می توانند هر تصویری که از خودشان می خواهند در ذهن مردم و مخاطبان ایجاد کنند.
در کسب و کار اینترنتی مهم نیست که چند سال دارید، اصلا مهم نیست که چقدر سرمایه دارید، در کسب و کار اینترنتی مهم نیست که شما در کجای این کره خاکی زندگی می کنید. کارآفرینی که ایده خوبی دارد و محصولات یا خدماتی ارائه می کند که برای مخاطبان هدف جذاب باشد، یکی از دلایل موفقیت در کسب و کار خود را رقم زده است. اما همین برای موفقیت در کسب و کار اینترنتی یا هر کسب و کاری کافی نیست.در مقاله جدید آکادمی رشد ، به ۲۱ رمز موفقیت کسب و کار اینترنتی یا هر کسب و کار می پردازیم. آگاهی و رعایت این ۲۱ رمز موفقیت، موجب موفقیت کسب و کار ها شده و به رشد و تعالی آنها کمک می کند.۱- اهداف کسب و کار خود را تعریف کنید. تعریف اهداف کسب و کار تان بسیار مهم است. در کسب و کارتان کدامیک از اهداف زیر را دنبال می کنید؟

فروش بالا و سود سرشار کوتاه مدت یا فروش کم با قیمت بالا (در دوره رایگان یافتن ایده های پولساز کسب و کار اینترنتی به این موضوع پرداختیم که از تکنیک ماتریس تقاضا استفاده کنید و تعیین کنید که آیا فروش بالا با قیمت کم را ترجیح می دهید یا فروش کم با قیمت بالا را. اگر در این دوره رایگان شرکت نکرده اید، کافیست برای شرکت در این دوره رایگان اینجا را کلیک کنید. )
آرامش در کسب و کار و سودی تضمین شده (یکی از اهداف راه اندازی کسب و کار اینترنتی ، ایجاد آرامش و رسیدن به استقلال مالی و زمانی است. چنانچه کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کرده اید و آرامش ندارید و یا به استقلال مالی و زمانی نرسیده اید، پس باید ببینید کجای کارتان اشتباه است.)
ایجاد یک برند (برندسازی) و یا کارآفرینی۲- قانون علت و معلول را فراموش نکنید. هر چیزی بنا به دلیل یا دلایلی رخ می دهد و اگر شما در کسب و کارتان پیشرفت نمی کنید، پس پسرفت می کنید!۳- اگر کسب و کار اینترنتی خود یا هر کسب و کاری را راه اندازی کرده اید و موفق نبوده اید، علت آن بیشتر از همه، درونی است که تاثیرگذارتر از دلایل خارجی و شرایط بیرونی و محیطی است. مسئولیت کارهای خود را بپذیرید و ابتدا تغییر را از خودتان شروع کنید.۴- تفکر استراتژیک و راهبردی داشته باشید. وقتی کسب و کار اینترنتی یا برنامه هایتان دچار تغییر می شوند، ذهن خلاق داشته باشید و با موقعیت شناس و انعطاف پذیری، کسب و کار خود را به پیش ببرید.۵- برای شروع یک کسب و کار اینترنتی یا هر کسب و کاری، بیشتر به علایق تان توجه کنید تا به سوددهی و پتانسیل کسب درآمد ایده ها. اگر به کار یا ایده ای علاقه داشته باشید، آن را ادامه خواهید داد و در غیر اینصورت، حتی در صورت پتانسیل کسب درآمد بالای هر ایده ای، وقتی با مشکلات و موانع روبرو می شوید، دست از کار و تلاش برخواهید داشت و به یکی دیگر از مرداب های کسب و کار اینترنتی تبدیل خواهید شد.۶- در مورد شرایط کسب و کار ، رقبا و مشتریان تان و همچنین وجه تمایز محصولات و خدمات تان با رقبا تحقیق کنید. مشتری چرا باید محصولات یا خدمات شما را نسبت به رقبایتان بخرد؟در مورد شرایط کسب و کار تان، رقبایتان، مشتریان و وجه تمایز محصول یا خدمات تان نسبت به رقبا تحقیق کنید۷- اهداف بلندمدت (بیش از یکسال) و کوتاه مدت (بین شش ماه تا یکسال) کسب و کار تان را مشخص کنید. اهداف شما باید بزرگ اما قابل دسترس باشد. برای اهداف بلندمدت، به چشم انداز کسب و کار و انگیزه های فعالیت خود توجه کنید.۸- همیشه با انگیزه باشید و از افراد با انگیزه در کسب و کار خود کمک بگیرید تا هر غیرممکنی را ممکن سازید.۹- کارهای خود را اولویت بندی کنید و بر فعالیت های اصلی تمرکز داشته باشید نه اینکه از یک شاخه به شاخه دیگر بپرید.۱۰- از تغییر نترسید. قدرت تصمیم گیری در لحظات حساس را داشته باشید، حتی در مورد خودتان!۱۱- به خود و کارکنان و مشتریان تان پاداش دهید. در صورت دستیابی به موفقیت در هر مرحله از کسب و کار تان، حتی موفقیت های کوچک، به خودتان و دیگران پاداش دهید.۱۲- یک مدیر خوب باید کارکنان خوب، منابع انسانی خلاق و با انگیزه استخدام کند و به آنها آموزش دهد. مدیر خوب فقط باید کارکنان خود را از دور کنترل کند و آنها را متوجه حضور و پیگری های خود نماید اما از دخالت در کارها و مسائل کوچک خودداری ورزد.۱۳- روی تولید محصولات یا ارائه خدماتی کار کنید که نیاز آن در طیف وسیعی از جامعه باشد، نیازهایی که هنوز محصول یا خدماتی برای آنها ایجاد نشده.۱۴- صبور باشید و منتظر اتفاق های خارق العاده (به خصوص در ابتدای کسب و کارتان) نباشید. به اهداف تان فکر کنید و گام به گام پیش بروید.۱۵- یک مشاور یا مربی خوب برای راهنمایی در مورد کسب و کار تان داشته باشید. مشاور و مربی ای که کارآموزده بوده و با تکیه بر تجربه و تحقیق و آنالیز بازار، راه حل های خوبی برای کسب و کار شما ارائه کند، نه فقط وقتی که به بن بست رسیده اید!

تمام افراد موفق ، مشاور یا مربی داشته اند. وقتی از تجربه و دانش افراد خبره استفاده می کنید، در واقع مسیر موفقیت خود را کوتاه تر می کنید.یک مشاور یا مربی خوب برای راهنمایی در کسب و کار خود داشته باشید۱۶- از تکنیک های مختلف فروش و بازاریابی استفاده کنید. یک تیم بازاریابی خوب و چند ایده خوب برای فروش داشته باشید. سپس منابع مالی را تزریق کرده و به تبلیغ کسب و کار خود بپردازید.۱۷- اطلاعات و آمار دقیق کسب و کار خود را داشته باشید و آنها را آنالیز کنید. وقتی آمار دقیق کسب و کار خود را دارید، می توانید انحراف از اهداف کسب و کارتان و یا ضرر و زیان را در سریع تر زمان تشخصی دهید و به دنبال راه حل آنها باشید.۱۸- با تکنولوژی های روز، کسب و کار خود را همه جا معرفی کنید.۱۹- مشتریان شما، شریان اصلی کسب و کار شما محسوب می شوند. به مشتریان تان توجه داشته باشید. مرتب با آنها در تماس باشید و خدمات بیشتر و مطلوبی به آنها ارائه دهید. (اصل وفاداری به مشتری)۲۰- در مورد برند و مزیت های محصولات یا خدمات تان تبلیغ کنید. تبلیغات شما باید صادقانه، کوتاه و حاوی یک پیام مشخص باشد که بر برند و مزیت محصولات و خدمات شما استوارند.۲۱- به کار ، منابع انسانی ، محصول یا خدمات و برند خود باور داشته باشید و هر روز به فکر ایجاد خلاقیت در کسب و کار تان باشید.و اما فاکتور آخر موفقیت را از زبان انیشتین فراموش نکنید:

به جای انسان موفق بودن بر روی ارزشمند بودن تمرکز کنید.آماده هستید کسب و کار اینترنتی تان را بهبود ببخشید؟چنانچه می خواهید مطالب موفقیت کسب و کارها را دنبال کنید، کافیست عضو کلوب موفقیت آکادمی رشد شوید:

مقاله های مشابه
15 ابزار ضروری برای هر کسب و کار اینترنتی پولساز۱۵ ابزار ضروری برای هر کسب و کار اینترنتی پولساز 8 نکته مهم برای ایجاد شرکت و کسب و کار میلیون دلاری۸ نکته مهم برای ایجاد شرکت و کسب و کار میلیون دلاری پردرآمدترین کسب‌ و کارهای اینترنتی در ایرانپردرآمدترین کسب‌ و کارهای اینترنتی در ایران هیچ ایده کسب و کار اینترنتی ندارم! کسب و کار اینترنتی را چگونه آغاز کنید؟هیچ ایده کسب و کار اینترنتی ندارم! کسب و کار اینترنتی را چگونه آغاز کنید؟


#کسب_و_کار_اینترنتی #کسب_و_کار #کسب_درآمد #موفقیت #کارآفرینی #بازاریابی_اینترنتی #کسب_درآمد #کارآفرینی_اینترنتی

دسته ها
رمز موفقیت کارآفرینی کارآفرینی اینترنتی کسب در امد کسب در امد از اینترنت کسب درآمد از اینترنت کسب درامد کسب درامد از اینترنت کسب و کار کسب و کار اینترنتی موفقیت
درباره
آکادمی رشد در زمینه های راه اندازی کسب و کار اینترنتی، توسعه کسب و کار اینترنتی، بازاریابی اینترنتی، ایجاد سیستم کسب و کار و توسعه کسب و کار ، سئو، رشد فردی و حرفه ای و آموزش سرمایه گذاری فعالیت می کند و تابحال دوره های جامع صفر تا صد کسب و کار اینترنتی، موفقیت با مدیتیشن، جادوی پیام های پنهان، راه اندازی سایت با وی پی اس و میلیونر دیجیتالی را با هدف موفقیت شما در کسب و کار اینترنتی، رشد فردی و کسب درآمد از اینترنت تهیه کرده است.


منبع : آکادمی رشد

http://roshdacademy.ir/21-%d8%b1%d9%85%d8%b2-%d9%85%d9%88%d9%81%d9%82%db%8c%d8%aa-%d8%af%d8%b1-%da%a9%d8%b3%d8%a8-%d9%88-%da%a9%d8%a7%d8%b1-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d9%88-%da%a9%d8%b3%d8%a8-%d9%88/
Add a comment...

Post has attachment

۱۵ ابزار ضروری برای هر کسب و کار اینترنتی پولساز

آکادمی رشد راه اندازی کسب و کار اینترنتی, مقاله ها نظر دهید

15 ابزار ضروری برای هر کسب و کار اینترنتی پولساز
۱۵ ابزار ضروری برای هر کسب و کار اینترنتی پولساز

پول درآوردن از اینترنت ، کسب درآمد از اینترنت ، کسب و کار اینترنتی ، استارتاپ ، استارتاپ بزنیم پولدار شیم ، اینها واژه ها و جملاتی هستند که امروزه زیاد می شنویم و تبلیغات صحیح و غلط زیادی در مورد این مدل کسب و کارها وجود دارد. بسیاری از ما با امید درآمدهای میلیونی و راه چند ساله را یک شبه رفتن به فکر راه اندازی کسب و کار اینترنتی برای خودمان می افتیم.

۱۵ ابزار و مواردی که هر کسب و کار اینترنتی پولساز به آنها نیاز دارد و از ضروریات هر کسب و کار اینترنتی محسوب می شود را در این مقاله آکادمی رشد برای شما آورده ایم.

صرف نظر از هر مدل کسب و کار اینترنتی که می خواهید راه اندازی کنید، چه فروش محصولات فیزیکی باشد، چه فروش کتاب، همکاری در فروش یا کوچینگ یا مربیگری و.. به این ۱۵ ابزار کسب و کار اینترنتی نیاز خواهید داشت.

اگر می خواهید پول، زمان و تلاش خود را روی ایجاد کسب و کار اینترنتی ارزشمند سرمایه گذاری کنید، نباید اهداف کوتاه مدت و درآمد کوتاه مدت داشته باشید. بلکه، به دنبال درآمد غیرفعال پایدار باشید تا شما را به استقلال مالی برساند. استقلال مالی یعنی بدون اینکه کار کنید، بتوانید هزینه های زندگی خود را بپردازید و به قول وارن بافت، سرمایه گذار میلیون دلاری آمریکا، اگر یاد نگیرید که وقتی خوابیده اید، کسب درامد کنید، باید تا آخر عمرتان کار کنید .

آماده هستید ۱۵ ابزار ضروری برای هر کسب و کار اینترنتی پولساز را بشناسید؟

اگر هنوز نمی دانید کدام مدل کسب و کار اینترنتی برای شما مناسب است این مقاله را به دقت بخوانید.

بین کسب درآمد و راه اندازی کسب و کار اینترنتی تفاوت بزرگی وجود دارد.۱۰ باور اشتباه در مورد کسب درآمد از اینترنت

هر کسی می تواند از اینترنت کسب درآمد کند و کسب درآمد از اینترنت کار سختی نیست. راه اندازی کسب و کار اینترنتی پولساز و پایدار سخت است. کسب و کاری که درآمد پایداری برای شما به ارمغان آورد. در اینجا ۱۵ ابزار از ساده تا پیشرفته را که برای هر کسب و کار اینترنتی پولساز و پایداری نیاز دارید، می آوریم:


۱٫ کامپیوتر

اگر کامپیوتر نداشته باشید، از لحاظ کارهایی که باید انجام دهید محدود می شوید. بسیاری از افراد فکر می کنند گوشی های هوشمند اپل و … برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی کافیست اما گوشی های هوشمند از نظر کارهایی که باید برای کسب و کار تان انجام دهید، محدودیت دارند. پیشنهاد ما برای کسب و کارهای اینترنتی حرفه ای جدیدترین نسخه MacBook Pro است. امروزه، سرعت و کارایی حرف اول را می زند. اگر مجبور باشید برای بارگذاری چیزی منتظر بمانید، همین امر موجب محدودیت در رشد کسب و کار اینترنتی شما خواهد شد.1. کامپیوتر از 15 ابزار ضروری برای هر کسب و کار اینترنتی پولساز آکادمی رشد


۲٫ ایمیل

خیلی جالب است که افراد زیادی ایمیل ندارند یا به نحو مطلوب از ایمیل خود استفاده نمی کنند. هر جایی که بخواهید ثبت نام کنید، از شما آدرس ایمیل می خواهد. ما به شما استفاده از جیمیل Gmail را پیشنهاد می کنیم. جیمیل ویژگی های زیادی دارد که می تواند کمک زیادی به کسب و کار تان کند.


۳٫ حساب اینترنتی

هر کسب و کار اینترنتی هزینه هایی دارد. برای مواردی مانند هاست یا وی پی اس، خرید دامنه یا استفاده از خدمات بعضی سایت ها، به حساب اینترنتی نیاز خواهید داشت. علاوه بر خرید اینترنتی، امور پرداخت قبوض، خرید کارت شارژ و … از طریق اینترنت ، نیازمند داشتن رمز دوم یا رمز اینترنتی است.

برای خرید اینترنتی، به شماره ی کارت ۱۶ رقمی، رمز سه یا چهار رقمی پشت کارت، تاریخ انقضای کارت و رمز اینترنتی یا رمز دوم نیاز دارید. سه مورد اول بر روی کارت بانکی درج می شود. اما رمز اینترنتی را باید از دستگاه خودپرداز بانک مربوطه تهیه کنید.3. حساب اینترنتی از 15 ابزار ضروری برای هر کسب و کار اینترنتی پولساز آکادمی رشد


۴٫ حساب بانکی شخصی

حدود ۹۰ درصد افراد، کسب و کار اینترنتی شان را به تنهایی شروع می کنند، یعنی همه چیز را یک نفر راه اندازی و مدیریت می کند. پس هر پولی هم که درمی آورد، به حساب بانکی شخصی اش واریز می کند. داشتن یک حساب بانکی شخصی، به خصوص در ابتدای راه اندازی کسب و کار اینترنتی تان بسیار مهم و حیاتی است.


۵٫ حساب بانکی شرکتی

با رشد کسب و کار اینترنتی تان و به مرور که مشتریان تان زیاد می شود، پیشنهاد می شود یک شرکت برای کسب و کار اینترنتی تان ثبت کنید. ثبت شرکتی که متعلق به شماست، یک لایه محافظتی برای شما و کسب و کار اینترنتی تان (از نظر حقوقی و …) محسوب می شود.
۶٫ آموزش و یادگیری

آموزش و یادگیری را جزء اولویت های زندگی خود قرار دهید، به خصوص وقتی می خواهید کسب و کار اینترنتی خودتان را راه اندازی کنید. دوره های آموزشی با کیفیت را خریداری کنید تا بتوانید از تجربیات و دانش دیگران استفاده کرده و بهترین تکنیک ها و استراتژی هایی که برای موفقیت کسب و کار تان نیاز دارید را در کوتاه ترین زمان ممکن اجرا کنید.


۷٫ پول

شما می توانید کسب و کار اینترنتی تان را بدون سرمایه و پول راه اندازی کنید، اما کسب و کار اینترنتی پولسازی نخواهید داشت. اگر پولی ندارید، قبل از شروع کسب و کار اینترنتی تان، راهی برای پول درآوردن پیدا کنید.
۸٫ زمان

ایجاد کسب و کار اینترنتی پولساز زمان بر است و یک شبه نمی توان کسب و کار اینترنتی موفقی راه اندازی کرد. یکی از مزیت های کسب و کار اینترنتی اینست که نیاز نیست تمام وقت به این کار بپردازید و این یکی از تصورات اشتباهی است که اغلب افراد در مورد کسب و کار اینترنتی دارند. مثلا موقع شروع کسب و کار اینترنتی تان، می توانید هر زمان که وقت آزاد داشتید، به کسب و کار تان بپردازید.۲۰ دلیل مهم شکست اکثر افراد در کسب و کار اینترنتی


۹٫ نرم افزار حسابداری

پیشنهاد می شود درآمد و هزینه هایتان را بررسی و ثبت کنید. هنگامی که در آغاز راه اندازی کسب وکار اینترنتی تان هستید، می توانید از اکسل یا Spread sheet گوگل استفاده کنید. با رشد کسب و کار اینترنتی تان، بهتر است از نرم افزارهای حسابداری استفاده کنید که استفاده از نرم افزارهای حسابداری Quickbooks یا Xero را به شما پیشنهاد می کنیم.
۱۰٫ درگاه پرداخت (شخصی یا واسطه)

هر صاحب کسب و کار اینترنتی موفقی برای دریافت پول محصولات و خدماتش به درگاه های پرداخت بانکی نیاز دارد.

به طور کلی از دو راه می توان به درگاه پرداخت متصل شد:

مستقیم: در این نوع پرداخت بعد از اینکه صورت حساب توسط کاربر دیده شد، مستقیما به درگاه بانکی که به عنوان فروشنده با آن کار می کنید هدایت می شود و بعد از پرداخت پول به طور مستقیم و بدون هزینه اضافه می تواند مبلغ مشخص شده برای هر محصول را واریز نماید. (مانند درگاه های بانک ملت, اقتصاد نوین و …)
غیر مستقیم:در این روش برای پرداخت هزینه، خریدار به درگاه واسطه (مثل پارس پال، زرین پال و …) متصل می شود و به وسیله این درگاه های واسطه، هزینه را به حساب این شرکت ها واریز می کند. سپس این شرکت ها درصدی از هزینه را (معمولا کمتر از ۵ درصد) به عنوان کارمزد کسر کرده و باقی پول را به حساب فروشنده واریز می کنند. از این روش معمولا زمانی که نتوانید از درگاه های بانک اصلی استفاده کنید استفاده می شود.

۱۱٫ اسکایپ

اسکایپ یکی از رایج ترین روش هایی است که می توانید از آن برای برقراری ارتباط با دیگران استفاده کنید. در کسب و کار اینترنتی می توانید از اسکایپ برای مصاحبه با افراد استفاده کنید و یا زمانی که می خواهید فردی را به تیم خود اضافه کنید، می توانید به کمک اسکایپ مصاحبه های خود را انجام دهید. استفاده از اسکایپ رایگان است، بنابراین اگر تابحال از آن استفاده کرده اید، پیشنهاد می کنیم امتحانش کنید.
۱۲٫ وب سایت

هر نوع کسب و کار اینترنتی که بخواهید راه اندازی کنید، به یک وب سایت نیاز خواهید داشت. وب سایت در واقع حضور آنلاین و ۲۴ ساعته شماست. خبر خوب این است که راه اندازی وب سایت ها خیلی ارزان و خیلی راحت است. شما می توانید وب سایت خود را به کمک سیستم مدیریت محتوای وردپرس راه اندازی کنید. وردپرس ابزار رایگانی است که می توانید به کمک آن در کمتر از ۵ دقیقه، وب سایت خود را بالا بیاورید. علاوه بر آن، قالب های رایگان یا پولی و همچنین افزونه های کاربردی رایگان و پولی بسیاری برای وردپرس ساخته شده که به شما کمک می کند یک سایت حرفه ای با وردپرس بسازید.12. وب سایت از 15 ابزار ضروری برای هر کسب و کار اینترنتی پولساز آکادمی رشد


۱۳٫ حضور در شبکه های اجتماعی

هر کسب و کار اینترنتی به حضور در شبکه های اجتماعی مانند فیسبوک، اینستاگرام، تلگرام، توییتر ، پینترست و… نیاز دارد. رایج ترین شبکه های اجتماعی که مردم از آنها متناسب با کسب و کار و حوزه ای که انتخاب کرده اید، استفاده می کنند را شناسایی کنید. باز هم تاکید می کنیم که یکی از الزامات هر کسب و کار اینترنتی، حضور در شبکه های اجتماعی متناسب با کسب و کار و حوزه انتخاب شده هست. اگر بخواهید محصول یا خدماتی را بفروشید، اما در شبکه های اجتماعی حضور نداشته باشید، مردم بسیار کمتر از شما خرید خواهند کرد.
۱۴٫ صفحه فرود

هر کسب و کار اینترنتی پولساز باید صفحه فرود یا لندینگ پیج داشته باشد و هدف از صفحه فرود، ارائه مطالب یا ویدیوی آموزشی رایگان متناسب با کسب و کار و حوزه ای است که انتخاب کرده اید و در ازای آن، ایمیل و نام مخاطبان خود را دریافت می کنید. ارزش کسب و کار شما فقط وب سایت یا محصولات و خدمات شما نیست، بلکه لیست ایمیل های مخاطبان علاقمند به کسب و کار خود را که جمع می کنید، بسیار ارزشمند است . برای کسب و کارهای اینترنتی پیشرفته استفاده از LeadPages یا ClickFunnels که از محبوب ترین ابزارهای ایجاد صفحه فرود می باشند، توصیه می شود. (استفاده از خدمات این سایت ها پولی است) همچنین در وردپرس هم می‌توانید به راحتی یک صفحه فرود برای کسب و کار خود طراحی نمایید. یکی از بهترین افزونه‌های وردپرس برای راه اندازی و ساخت صفحه فرود به همراه بازاریابی ایمیلی ، افزونه My Mail است. این افزونه از پرطرفدارترین افزونه‌های بازاریابی ایمیلی (ایمیل مارکتینگ) است که امکان ساخت صفحه فرود برای وردپرس را نیز در اختیار کاربران قرار می دهد.
۱۵٫ اتوریسپاندر

وقتی یک صفحه فرود برای کسب و کار اینترنتی خود می سازید و از افرادی که به صفحه فرود شما می آیند، نام و ایمیل شان را می خواهید، باید چیزی که وعده آن را در صفحه فرود می دهید، برای آنها بفرستید. به همین دلیل به نرم افزاری برای جمع آوری ایمیل های مخاطبان خود و برقراری ارتباط با آنها (بازاریابی ایمیلی یا ایمیل مارکتینگ) نیاز دارید. نرم افزارهای بازاریابی ایمیل زیادی مانند AWeber، ActiveCampaign، GetResponse ، InfusionSoft ، میل چیمپ و میلرلایت وجود دارد که برای شروع کسب و کار خود می توانید از میل چیمپ یا میلرلایت (استفاده از این دو نرم افزار بازاریابی ایمیلی یا ایمیل مارکتینگ برای ۲۰۰۰ ایمیل در میل چیمپ و ۱۰۰۰ ایمیل در میلرلایت رایگان است) استفاده کنید.

اگر می خواهید کسب و کار اینترنتی پولسازی ایجاد کنید که بطور مداوم برای شما درآمدزایی کند، باید روی این ۱۵ مورد سرمایه گذاری کنید.

مدیران کسب و کار های موفق هوشمند و مبتکر بوده و همیشه به دنبال راه هایی برای بالا بردن سرعت و افزایش موفقیت خود هستند.

به قول جک منسون : فقط زمان خود را مدیریت نکنید، بلکه با اهرم سازی حداکثر استفاده را از زمان ببرید.


#کسب_و_کار_اینترنتی #کسب_درآمد #موفقیت #کارآفرینی #بازاریابی_اینترنتی #کسب_درآمد #کارآفرینی_اینترنتی


آیا آماده هستید کسب و کار تان را بهبود ببخشید؟

اگر می خواهید بدانید کدام مدل کسب و کار اینترنتی برای شما مناسب است، اینجا کلیک کنید.


مقاله های مشابه
پردرآمدترین کسب‌ و کارهای اینترنتی در ایرانپردرآمدترین کسب‌ و کارهای اینترنتی در ایران 8 نکته مهم برای ایجاد شرکت و کسب و کار میلیون دلاری۸ نکته مهم برای ایجاد شرکت و کسب و کار میلیون دلاری هیچ ایده کسب و کار اینترنتی ندارم! کسب و کار اینترنتی را چگونه آغاز کنید؟هیچ ایده کسب و کار اینترنتی ندارم! کسب و کار اینترنتی را چگونه آغاز کنید؟ 10 مزیت کسب و کار اینترنتی و کسب درآمد از اینترنت آکادمی رشداینفوگرافیک ۱۰ مزیت کسب و کار اینترنتی


دسته ها اتوریسپاندر ایمیل مارکتینگ بازاریابی ایمیلی صفحه فرود کارآفرینی کارآفرینی اینترنتی کسب در امد کسب در امد از اینترنت کسب درآمد از اینترنت کسب درامد کسب درامد از اینترنت کسب و کار کسب و کار اینترنتی
درباره آکادمی رشد
آکادمی رشد در زمینه های راه اندازی کسب و کار اینترنتی، توسعه کسب و کار اینترنتی، بازاریابی اینترنتی، ایجاد سیستم کسب و کار و توسعه کسب و کار ، سئو، رشد فردی و حرفه ای و آموزش سرمایه گذاری فعالیت می کند و تابحال دوره های جامع صفر تا صد کسب و کار اینترنتی، موفقیت با مدیتیشن، جادوی پیام های پنهان، راه اندازی سایت با وی پی اس و میلیونر دیجیتالی را با هدف موفقیت شما در کسب و کار اینترنتی، رشد فردی و کسب درآمد از اینترنت تهیه کرده است.
Add a comment...

Post has attachment
هیچ ایده کسب و کار اینترنتی ندارم! کسب و کار اینترنتی را چگونه آغاز کنید؟

آکادمی رشد
راز جذب پول در اینترنت, کسب درآمد از اینترنت, مقاله ها


هیچ ایده کسب و کار اینترنتی ندارم! کسب و کار اینترنتی را چگونه آغاز کنید؟

پول درآوردن از اینترنت ، کسب درآمد از اینترنت ، کسب و کار اینترنتی ، استارتاپ ، استارتاپ بزنیم پولدار شیم ، اینها واژه ها و جملاتی هستند که امروزه زیاد می شنویم و تبلیغات صحیح و غلط زیادی در مورد این مدل کسب و کارها وجود دارد. بسیاری از ما با امید درآمدهای میلیونی و راه چند ساله را یک شبه رفتن به فکر راه اندازی کسب و کار اینترنتی برای خودمان می افتیم.
تعریف کسب و کار اینترنتی
کسب و کار اینترنتی چیست؟هر کسب و کاری که در فضای اینترنت راه اندازی و مدیریت شود و منجر به کسب درآمد از اینترنت شود، کسب و کار اینترنتی نامیده می شود. پس، کسب و کار اینترنتی ، کسب و کار مبتنی بر اینترنت و پتانسیل های آن هست که تمام یا عمده فعالیت های آن در بستر اینترنت صورت می گیرد. از اجزای یک کسب و کار اینترنتی : بازاریابی اینترنتی، فروشندگی، حسابداری، پشتیبانی و خدمات مشتریان، داشتن یک وب سایت مناسب که ایجاد اعتماد کند هست. توجه به این نکته ضروری است که راه اندازی وب سایت، فقط یکی از بخش های یک کسب و کار اینترنتی محسوب می شود.سایت ها چگونه درآمد کسب می کنند
کسب و کار اینترنتی چی نیست؟!

اکثر افراد تصور می کنند کسب و کار اینترنتی یعنی راه اندازی یک وب سایت و بعد به روزرسانی آن! و پرداخت هزینه برای تبلیغات یا جذب مقداری بازدید کننده!
متاسفانه این یک تصور کاملا اشتباه هست که در نهایت منجر به شکست کسب و کارهای اینترنتی می شود!اینفوگرافیک ۱۰ مزیت کسب و کار اینترنتییکی از مهمترین موانعی که در زمینه راه اندازی کسب و کار اینترنتی وجود دارد، یافتن ایده است. بعضی از افراد، با بهانه هایی چون هیچ ایده ای برای کسب و کار اینترنتی ندارم! یا ایده کسب و کار اینترنتی منو راه اندازی کردن! و … کسب و کار اینترنتی خودشون رو راه اندازی نمی کنند و از پتانسیل های درآمدزایی کسب و کار اینترنتی بهره ای نمی برند!


هیچ ایده کسب و کار اینترنتی ندارم! کسب و کار اینترنتی را چگونه آغاز کنید؟

اگر کسب و کاری راه اندازی کنید که هیچ علاقه ای به اون ندارید فقط به خاطر اینکه بازار خوبی در اون زمینه هست و فقط به خاطر کسب درآمد ، به احتمال بسیار زیاد نمی تونید موفقیتی کسب کنید و اگر موفقیتی هم کسب کنید پایدار نخواهد بود و بعد از مدتی از ادامه کار خسته میشید و تصمیم می گیرید که اون کار رو رها کنید. اولین و مهمترین هدف شما در کسب و کار اینترنتی باید خدمت به دیگران باشه نه پول !

هیچ ایده کسب و کار اینترنتی ندارم! کسب و کار اینترنتی را چگونه آغاز کنید؟ 2

نگران این موضوع نباشید که شاید بازار خوبی برای مهارت، تخصص یا علایقتون وجود نداشته باشه. اگر در کسب و کار خودتون متخصص شوید، کَم کَم به شما اعتماد می کنند، شناخته میشید و می تونید درآمد خوبی کسب کنید. در ضمن وقتی شما به موضوع خاصی علاقه دارید، به احتمال بسیار زیاد افراد دیگری هم وجود دارند و پیدا میشن که علایق مشترکی با شما داشته باشند. پس پیشنهاد می کنیم علایق تون رو دنبال کنید و در علایق و مهارت هایی که دارید، متخصص شوید.سیستم ۱۲ مرحله ای آکادمی رشد برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی موفق و میلیونی


معرفی برخی از حوزه های پرطرفدار برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی

آموزش
ازدواج و روابط
موفقیت (مالی، تحصیلی و …)
سلامتی و تناسب اندام
تفریح و سرگرمی
آشپزی و غذاهای مختلف
پوشاک و مد
ارائه خدمات (طراحی لوگو، طراحی سایت و …)
فروشگاه اینترنتی


۸ نمونه ایده کسب و کار اینترنتی پولساز

راه اندازی فروشگاه اینترنتی
آموزش و کوچینگ
طراحی اپ (اپلیکیشن)
کسب درآمد از شبکه های اجتماعی (اینستاگرام ، تلگرام و …)
طراحی سایت
فریلنسر یا آزادکار
مشاوره اینترنتی
مدیریت برون سپاری ها و پروژه هااگر ایده کسب و کار اینترنتی خاصی ندارید! یکی از بهترین راه های دریافت ایده، گوش دادن به مشکلات مردم و شناسایی نیازهای اونهاست. خیلی از افراد با شناسایی مشکلات مردم و رفع نیازهای اونها میلیونر شدن. اگر شما هم می خواهید میلیونر شوید، مشکل یا نیازی از جامعه را برطرف کنید.۱۰ باور اشتباه در مورد کسب درآمد از اینترنت


یافتن ایده مناسب برای شروع کسب و کار اینترنتی

می تونید از مشکلات و نیازهای مردم ایده های نابی دریافت کنید. به مثال زیر دقت کنید.

در زمان های گذشته (دوران هخامنشیان) چاپارخانه ها تأسیس شدند .
در قرن ۱۹ تلگراف و تلفن اختراع شد .
در قرن ۲۰ تلفن همراه و تلفن هوشمند اختراع شد، اینترنت و ایمیل به وجود اومد .
در قرن ۲۱ شبکه های اجتماعی و برنامه های پیام رسان (مثل واتساپ ، اینستاگرام ، فیسبوک ، تلگرام و …) فراگیر شد و گسترش یافت .به نظر شما تمامی این اختراعات چه نیاز و چه مشکلی رو از مردم رفع می کرد ؟

” ارتباط سریع تر و آسان تر ”

مردم تونستند با همدیگر راحت تر و سریع تر ارتباط برقرار کنند.وقتی توصیه های مختلف و گاها متضاد در زمینه کسب و کار اینترنتی می شنوید، چه باید بکنید


پاسخی برای مشکلات و نیازهای مردم پیدا کنید

پس اگر ایده ای برای کسب و کار اینترنتی ندارید، ببینید:

ای کاش های مردم چیه؟
حسرت های مردم چیه؟
مردم چه آرزوهایی دارند و دوست دارند چه چیزهایی داشته باشند؟


مردم چه چیزهایی می خواهند

رابطه بهتر با همسر
تفریح و سرگرمی
شغل و درآمد عالی
اعتماد به نفس بالا
شهرت و محبوبیت
زیبایی بیشتر

شما چگونه می توانید برای موارد بالا، راهکاری ارائه دهید که مردم پسند باشه و مشکلات مردم رو سریع تر و با هزینه کمتر حل کنید؟

نکته جالب اینکه گزارش اخير نشريه فوربس نشان می دهد در دهه گذشته که فقر بين مردم ايران توزيع شده، تعداد ميليونرهای ايراني که در سال ۲۰۰۰ ميلادي معادل ۱۰،۱۰۰ نفر بوده، در سال فروپاشي اقتصاد (۲۰۱۴) به ۳۲،۱۰۰ نفر رسيده است.یکی از کارآفرینان برتر ایران میگه:
بیكاری امثال من ۵ دقیقه طول می كشد!
در این کشور طلا ریخته اند، کسی جمع نمی کند!۲۰ دلیل مهم شکست اکثر افراد در کسب و کار اینترنتی


آموزش و به اشتراک گذاشتن سرگرمی و مهارت هایتان با دیگران!

یکی از بهترین و پول سازترین روشهای کسب درآمد از اینترنت برای اون دسته از افرادی که هر چه فکر می کنند ایده خیلی ناب و دست اولی به ذهنشون نمیرسه! اینه که هر کاری که بلد هستید، هر چیزی که می دونید، هر تجربه ای که دارید، هر سرگرمی ای که دارید، هر مهارت و تخصصی که دارید رو به دیگران آموزش بدید و با اونها به اشتراک بذارید. شاید باور نکنید اما این کار یکی از پولساز ترین و بهترین روشهای کسب درآمد اینترنتی ، هم در ایران هم در تمام دنیا هست.
در همین مورد می توانید در دوره رایگان ایده یابی کسب و کار اینترنتی و کسب درآمد از سرگرمی و مهارت شرکت کنید. برای شرکت در دوره رایگان ایده یابی کسب و کار آفرینی کافیست ایمیل خود را وارد کنید:

مقاله های مشابه
پردرآمدترین کسب‌ و کارهای اینترنتی در ایرانپردرآمدترین کسب‌ و کارهای اینترنتی در ایران 8 نکته مهم برای ایجاد شرکت و کسب و کار میلیون دلاری۸ نکته مهم برای ایجاد شرکت و کسب و کار میلیون دلاری 70 نکته بازاریابی اینترنتی آکادمی رشد٧٠ نكته براي موفقيت در بازاريابي اینترنتی آیا برای سرمایه گذاری روی بیت کوین و ارزهای دیجیتال دیر شده؟آیا برای سرمایه گذاری روی بیت کوین و ارزهای دیجیتال دیر شده؟

به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
Google +
Stumbleupon
LinkedIn
Pinterest

#کسب_و_کار_اینترنتی #کسب_درآمد #موفقیت #کارآفرینی #بازاریابی_اینترنتی #کسب_درآمد #کارآفرینی_اینترنتی

دسته ها استارت آپ ایده یابی درآمدزایی فروشگاه آنلاین فروشگاه اینترنتی کارآفرینی اینترنتی کسب در امد کسب در امد از اینترنت کسب در امد اینترنتی کسب درآمد کسب درآمد از اینترنت کسب درآمد اینترنتی کسب و کار کسب و کار اینترنتی کسب‌ و کارهای اینترنتی مزایای کسب و کار اینترنتی
درباره آکادمی رشد
آکادمی رشد در زمینه های راه اندازی کسب و کار اینترنتی، توسعه کسب و کار اینترنتی، بازاریابی اینترنتی، ایجاد سیستم کسب و کار و توسعه کسب و کار ، سئو، رشد فردی و حرفه ای و آموزش سرمایه گذاری فعالیت می کند و تابحال دوره های جامع صفر تا صد کسب و کار اینترنتی، موفقیت با مدیتیشن، جادوی پیام های پنهان، راه اندازی سایت با وی پی اس و میلیونر دیجیتالی را با هدف موفقیت شما در کسب و کار اینترنتی، رشد فردی و کسب درآمد از اینترنت تهیه کرده است.
Add a comment...

Post has attachment
چندین سایت را با یک سرور مجازی (وی پی اس) راه اندازی کنید

آکادمی رشد راز جذب پول در اینترنت, راه اندازی کسب و کار اینترنتی, کسب درآمد از اینترنت, مقاله ها نظر دهید

چندین سایت را با یک سرور مجازی (وی پی اس) راه اندازی کنید
چندین سایت را با یک سرور مجازی (وی پی اس) راه اندازی کنید

برای راه اندازی سایت به سرور یا هاست نیاز دارید. شرکت های ارائه دهنده خدمات میزبانی وب ، سرور / هاست های گوناگونی ارائه می دهند که یکی از آنها وی پی اس یا سرور مجازی ( VPS ) است. شاید برایتان سوال پیش آمده باشد که وی پی اس یا سرور مجازی چیست؟ فرق سرور مجازی با دیگر سرویس های میزبانی وب چیست؟ آیا VPS به درد شما می خورد و نیازهایتان را برطرف می کند یا نه؟ در این پست قصد داریم وی پی اس VPS را به زبانی ساده توضیح دهیم و بعد به کاربردها و مزیت های وی پی اس از جمله راه اندازی چندین سایت با یک سرور مجازی یا وی پی اس می پردازیم.
وی پی اس یا سرور مجازی چیست؟

وی پی اس یا سرور مجازی چیست؟

وی پی اس یا سرور مجازی مخفف “Virtual Private Server” نوعی سرویس میزبانی وب است که در آن یک سرور اختصاصی به چند قسمت تقسیم شده و هر قسمت به عنوان یک سرور مجازی (مشابه یک سرور اختصاصی) عمل می کند. وی پی اس سرور مجازی ترکیبی است از سرورهای میزبانی اختصاصی (Dedicated) و سرورهای میزبانی اشتراکی (Shared).

ویژگی های خوب سرور مجازی باعث شده تا بتواند یک جایگزین بسیار خوب و با قیمت ارزانتر برای اهدافی باشد که سرورهای میزبانی اشتراکی (Shared) برای آن ها مناسب نیستند یا سرورهای اختصاصی (Dedicated) هم هزینه های سنگینی به دنبال دارد.

وی پی اس یا سرور مجازی ویژگی های زیادی از جمله کنترل بهتر و بیشتر، امکان اختصاصی سازی سرور و تنظیمات، امنیت بالاتر و عملکرد بهتر برای وبسایت های دارای ترافیک بالا را در اختیار شما می گذارد. وی پی اس VPS گزینه مناسب و ایده آلی برای میزبانی کسب و کارهای کوچک و متوسط و وب سایت های پربازدید و محبوب است و سبب صرفه جویی در هزینه های میزبانی (سرور) در عین بالا بردن کارایی آن ها می شود.


وی پی اس یا سرور مجازی VPS به زبان ساده
انواع سرور ها

برای اینکه بدانید تفاوت وی پی اس یا سرور مجازی با دیگر سرورهای موجود چیست، کافیست انواع سرورها را بشناسید. سرورها به طور کلی، به سه دسته زیر تقسیم می شوند:

سرور اشتراکی Shared :

سرور اشتراکی (Shared) رایج ترین، راحت ترین و در عین حال ارزان ترین نوع سرور است که می توان فضای آن را بین چندین وب سایت به اشتراک گذاشت که تمام پیکربندی های سخت افزاری و نرم افزاری آن توسط شرکت ارائه دهنده خدمات سرور انجام می شود. سرور اشتراکی، در واقع یک سرور است که منابع آن بین چندین نفر به اشتراک گذاشته می شود.سرور اختصاصی Dedicated :

موسسات و سازمان های بزرگی که به دنبال ویژگی ها و خدمات خاصی هستند می توانند از سرور اختصاصی استفاده کنند که در این سرور، کل فضای هاردیسک سرور و پهنای باند بسیار زیادی در اختیار مشتری قرار می گیرد و از کاربردها و مزیت های سرور اختصاصی، امکان راه اندازی وب سایت های متعدد، دسترسی به میزان فضای ذخیره بسیار بالا، تهیه نسخه پشتیبان یا بک آپ در هر لحظه هست.سرور مجازی یا وی پی اس VPS :

در وی پی اس یا سرور مجازی، سرویس سخت افزار مورد استفاده به صورت اشتراکی میباشد. شرکت های ارائه دهنده سرور با استفاده از تکنولوژی مجازی سازی، سخت افزار موجود را تقسیم بندی می کنند. در واقع، شرکت های ارائه دهنده سرور ، سرور اختصاصی (Dedicated) را به چندین قسمت تقسیم می کنند که هر قسمت را یک وی پی اس یا سرور مجازی می گویند. در وی پی اس ، امکان تعیین میزان منابع سرور مانند رم / هارد / برای هر بخش وجود دارد و حتی هر بخش می تواند ویژگی های سخت افزاری و نرم افزاری متفاوتی نسبت به دیگر بخش ها داشته باشد، ضمنا امکان ارتقا هر یک از آنها نیز وجود دارد.وی پی اس یا سرور مجازی VPS به زبان سادهسرور مجازی یا VPS نمونه کوچکی از سرور اختصاصی می باشد البته با هزینه بسیار کمتر! در عین حال که تمام ویژگی های آن را نیز دارا می باشد به گونه ای که هر پارتیشن مستقل بوده و براساس نیاز، امکان تعریف سیستم عامل با نرم افزار های متفاوت برروی آن وجود دارد.

وی پی اس یا سرور مجازی برای چه کسانی مناسب است؟
سرور اختصاصی مجازی برای صاحبان وبسایت هایی که به منابع بیشتر و قابل اطمینان تر نیاز دارند و یا به ترافیک زیادتری احتیاج دارند و می خواهند سایت و یا کسب و کار خود را گسترش داده و به تجارت الکترونیک بپردازند مناسب است.
مدیران کسب و کار و سایت ها با تهیه وی پی اس VPS با سیستم عامل لینوکس می توانند امنیت بالاتری نسبت به سرورهای دیگر داشته باشند.
از ویژگی های دیگـر وی پی اس می توان به موارد زیر اشاره کرد:
پهنای باند بالا:
در سرورهای اختصاصی Dedicated و اشتراکی Shared ، اگر بخواهید ترافیک بیشتری برای وبسایت خود در اختیار داشته باشید باید بابت آن مبلغ بیشتری هم پرداخت کنید. علاوه بر هزینه بالای این سرورها ، مدیران سایت های پریازدید و پرطرفدار ، دائما با استرس تمام شدن پهنای باند و افزایش هزینه های سایت و سرور روبرو می باشند . وی پی اس یا سرور مجازی ، پهنای باند بالایی برای شما فراهم کرده و استرس شما را برطرف می نماید . اگر سایت شما در وبسایت های بزرگ اشتراک گذاری یا دیگـر سرویس های اشتراک گذاری پر بازدید لینک شود و سایت تان بر روی یک سرور اشتراکی میزبانی شده باشد، حتما با مشکل مواجه خواهید شد و پهنای باند شما سریع تمام خواهد شد و سایت تان ممکن است از دسترس خارج شود. اما در وی پی اس یا سرور مجازی حافظه رزرو برای مواقع مورد نیاز و مواقع بحرانی مثل مواقعی که ترافیک سایت بسیار بالاست، در نظر گرفته شده که استرس وبمستران یا صاحبان کسب و کار را بر طرف می سازد.
ایمیل سرور اختصاصی:
با تهیه وی پی اس VPS می توانید ایمیل سرور خود را که تنها مختص به دامنه خودتان است بسازید.
اتصال از راه دور به سرور مجازی:
برای اتصال به سرور مجازی یا وی پی اس VPS کافیست نرم افزار VNC Viewer را دانلود کرده و نصب کنید. RealVNC Enterprise بهترین نرم افزار در این زمینه می باشد که با نصب نرم افزار VNC Viewer می توانید از راه دور به سرور خود دسترسی داشته باشید و مانند سیستم عامل ویندوز، پوشه ها و منابع سرور خود را مدیریت کنید.
امنیت:
وی پی اس یا سرور مجازی با سیستم عامل لینوکس و یک فایروال امن امنیت سرور و سایت شما را بالا می برد. همچنین در وی پی اس یا سرور مجازی می توانید دسترسی به محیط های حساس مثل کنترل پنل را برای آدرس های آی پی ویژه محدود کنید.
کاربردهای وی پی اس یا سرور مجازی

وی پی اس در واقع یک کامپیوتر متصل به اینترنت با سرعت بسیار بالاست که ۲۴ ساعته به اینترنت متصل بوده و کاربردها و مزیت های وی پی اس از جمله سرور برای وب سایت ها ، وی پی ان برای ذسترسی به وب سایت های ف.ی.ل.ت.ر. شده و موارد دیگری که در ادامه می آید، سبب محبوبیت و کاربرد گسترده آنها شده است.

عموم کاربرد های وی پی اس vps :

ساخت سرور vpn
سرور مناسب برای دانلود سنتر ها، سایت های فیلم و موزیک جهت آپلود و دانلود برنامه ها بدون توجه به مصرف حجم اینترنتی و صرف جویی در زمان
به دلیل میزبانی شدن سرور ها در کشور های خارجی، از سرور مجازی یا وی پی اس می توان برای عبور از تحریم های اینترنتی استفاده کرد.
راه اندازی سرور شخصی جهت فروش هاست و خدمات میزبانی وب
به دلیل سخت افزار قوی امکان انجام محاسبات سنگین را که با کامپیوترهای معمولی نمی توان انجام داد، برای شما فراهم می کند
ایمیل مارکتینگ (ارسال ایمیل انبوه و بازاریابی ایمیلی)
تست نفوذ (پن تست) و کرکینگ (برای هک و کرک)
یک کامپیوتر از راه دور که از هر جا که به اینترنت دسترسی دارید می توانید به آن متصل شوید.
راه اندازی چندین سایت با یک وی پی اس یا سرور مجازی


راه اندازی چندین سایت وردپرسی با یک وی پی اس یا سرور مجازی
بر روی سیستم عامل اوبونتو

با یک وی پی اس یا سرور مجازی ، می توانید چندین سایت با دامنه های متفاوت راه اندازی کنید. برای راه اندازی چندین سایت با یک وی پی اس یا سرور مجازی کافیست موارد زیر را تهیه / نصب کنید:

۱٫ تهیه وی پی اس یا سرور مجازی و کانفیگ آن

۲٫ تهیه چندین دامنه (مانند .com .ir .net .org و…) برای راه اندازی چندین سایت روی یک وی پی اس و تنظیم نام دامنه ها.
۳٫ نصب یک LAMP stack روی اوبونتو

۴٫ نصب وردپرس


جزئیات راه اندازی چندین سایت وردپرسی با یک وی پی اس یا سرور مجازی

در اینجا دو سایت وردپرسی را با یک وی پی اس یا سرور مجازی راه اندازی می کنیم. برای ورود به سرور مجازی و وارد کردن دستورها، نرم افزار putty را دانلود و نصب کنید. بدیهی است برای راه اندازی چندین سایت با یک وی پی اس کافیست مراحل زیر را برای چندین سایت انجام دهید.

یک LAMP stack روی اوبونتو نصب کنید.
در این مرحله باید LAMP stack روی اوبونتو نصب شده باشد و هر دو دامنه باید به سرور مجازی شما وصل باشند.
با مرورگر وب به هر دو دامنه سر بزنید. هر دو دامنه باید صفحه ایندکس پیش فرض آپاچی را نشان دهند.

اگر دامنه های شما به این صفحه منتهی نمی شوند، یا تنظیمات مرحله قبل اشتباه بوده است یا باید صبر کنید تا تغییرات DNS صورت گیرد. تا وقتی این مشکل حل نشده، به مراحل بعد نروید.


دانلود وردپرس

هروقت مراحل قبلی را تکمیل کردید، به سرور خود وارد شوید و به home directory تغییر مسیر دهید چون فایل ها را آنجا دانلود خواهیم کرد:
cd
wget http://wordpress.org/latest.tar.gz

با فرمان زیر، فایلهای آرشیو را از حالت زیپ شده و فشرده دربیاورید:
tar xzvf latest.tar.gz


ایجاد پایگاه داده سایت و کاربران

قبل از اینکه ادامه دهیم باید در MySQL برای هر سایت، کاربر و پایگاه داده مستقلی بسازیم تا مطمئن شویم داده های سایت جدا و مستقل میماند.
برای راه اندازی دو سایت با یک وی پی اس یا سرور مجازی، از اطلاعات زیر استفاده خواهیم کرد:
نام سایت ها firstsite.com secondsite.com
نام دامنه ها FirstDatabase SecondDatabase
کاربر پایگاه داده FirstUser SecondUser
رمز پایگاه داده FirstPassword SecondPassword

جدول بالا برای این است که در مورد فرمان هایی که استفاده خواهیم کرد ذهنیتی داشته باشید. هر وقت فرمان هایی که در ادامه می آید را تکمیل کردید، اطلاعات خودتان را جایگزین محتویات جدول کنید.
با استفاده از اکانت Administrator که هنگام نصب Mysql ساخته اید، وارد شوید:
mysql –u root –p

روت پسورد Mysql خواسته میشود و سپس به پرامپت MySQL می رسید.
با فرمان های زیر، آن دو پایگاه داده را بسازید:
CREATE DATABASE FirstDatabase;
CREATE DATABASE SecondDatabase;

برای هر پایگاه داده یک کاربر ایجاد کنید:
CREATE USER FirstUser@localhost;
CREATE USER SecondUser@localhost;

سپس برای هر کاربر پسورد بگذارید:
SET PASSWORD FOR FirstUser@localhost= PASSWORD(“FirstPassword”);
SET PASSWORD FOR SecondUser@localhost= PASSWORD(“SecondPassword”);

با اعطای امتیازات به کاربران جدید کار تمام میشود. اینکار کاربران را با پایگاه داده مربوطه شان مرتبط میسازد و اجازه های مناسب را به آنها اعطا میکند:
GRANT ALL PRIVILEGES ON FirstDatabase.* TO FirstUser@localhost IDENTIFIED BY ‘FirstPassword’;
GRANT ALL PRIVILEGES ON SecondDatabase.* TO SecondUser@localhost IDENTIFIED BY ‘SecondPassword’;

برای اعمال شدن تغییرات، اطلاعات امتیازِ MYSQL را رفرش کنید:
FLUSH PRIVILEGES;

از MYSQL خارج شده و به محیط شل برگردید:

exit
پیکربندی دایرکتوری های اصلی سایت

هر دو سایت را در دایرکتوری های جداگانه ای در وب روت سرورمان نصب خواهیم کرد. به دایرکتوری /var/www/ بروید:
cd /var/www

برای هر کدام از سایت ها یک دایرکتوری بسازید. فایل های سایت در اینجا نگهداری خواهد شد:
sudo mkdir FirstSite
sudo mkdir SecondSite

قبل از اینکه محتویات وب را به فولدرهایمان منتقل کنیم، پیکربندی نمونه را کپی کنید:
cp ~/wordpress/wp–config–sample.php ~/wordpress/wp–config.php

در نهایت فایل ها را در دایرکتوری هایی که در وب روت سرور ساخته بودید کپی کنید:
sudo rsync –avP ~/wordpress/ /var/www/FirstSite/
sudo rsync –avP ~/wordpress/ /var/www/SecondSite/

مالکیت دایرکتوری ها را به کاربر وب آپاچی بدهید و سپس یوزرنیم لینوکس خود را به گروه وب اضافه کنید:
sudo chown www–data:www–data * –R
sudo usermod –a –G www–data linux_user_name
پیکربندی وردپرس

هر سایت را با اطلاعات مربوطه پیکربندی میکنیم.
پیکربندی سایت اول

دایرکتوری ها را به document root سایت اول تغییر دهید:
cd /var/www/FirstSite

فایل پیکربندی وردپرس را برای ویرایش باز کنید:
sudo nano wp–config.php

قسمتی را پیدا کنید که حاوی فیلدهای زیر است و پایگاه داده (database)، نام کاربری (username) و رمز عبور (password) سایت اول را جایگزین کنید:
// ** MySQL settings – You can get this info from your web host ** //
/** The name of the database for WordPress */
define(‘DB_NAME’, ‘FirstDatabase’);
/** MySQL database username */
define(‘DB_USER’, ‘FirstUser’);
/** MySQL database password */
define(‘DB_PASSWORD’, ‘FirstPassword’);سپس save کرده و exit کنید.


پیکربندی سایت دوم

دایرکتوری ها را به document root سایت دوم تغییر دهید:
cd /var/www/SecondSite

فایل پیکربندی وردپرس را برای ویرایش باز کنید:
sudo nano wp–config.php

همان قسمتی را پیدا کنید که برای سایت قبلی ویرایش کردید و این بار اطلاعات سایت دوم را وارد کنید:
// ** MySQL settings – You can get this info from your web host ** //
/** The name of the database for WordPress */
define(‘DB_NAME’, ‘SecondDatabase’);
/** MySQL database username */
define(‘DB_USER’, ‘SecondUser’);
/** MySQL database password */
define(‘DB_PASSWORD’, ‘SecondPassword’);سپس save کرده و exit کنید.


پیکر بندی میزبان مجازی آپاچیباید آپاچی را طوری پیکربندی کنیم که ترافیک هر دامنه را به دایرکتوری مربوط به آن دامنه هدایت کند. اینکار را با ایجاد فایل های میزبان مجازی جداگانه برای هر دامنه انجام میدهیم.

دایرکتوری را به دایرکتوری سایت های در دسترس آپاچی تغییر دهید:
cd /etc/apache2/sites–available

برای هر سایت، با کپی فایل میزبان مجازی پیش فرض، یک فایل میزبانی مجازی جدید ایجاد کنید:
sudo cp default FirstSite
sudo cp default SecondSite


پیکر بندی میزبان مجازی سایت اول

فایل اولی را که برای پیکربندی میزبان مجازی برای سایت اول کپی کرده بودید را باز کنید:
sudo nano FirstSiteاطلاعات داخل فایل را به شرح زیر تغییر دهید. به یاد داشته باشید که قسمت های قرمز رنگ را مطابق اطلاعات سایت اول جایگزین کنید:
<VirtualHost *:80>
ServerAdmin your_email_address
ServerName firstsite.com
ServerAlias www.firstsite.com
DocumentRoot /var/www/FirstSite
Options FollowSymLinks
AllowOverride None
Options Indexes FollowSymLinks MultiViews
AllowOverride None
Order allow,deny
allow from all
. . .
. . .اگر لازم است که پیوندهای ثابت (permalinks) را فعال کنید، می توانید “AllowOverride None” را که در “” است را به “AllowOverride All” تغییر دهید. پس از انجام تغییرات، save کرده و فایل را ببندید.


پیکربندی میزبان مجازی سایت دوم

دومین فایل میزبان مجازی را برای ویرایش کردن باز کنید:
sudo nano SecondSite

اطلاعات سایت دوم را وارد کنید:
ServerAdmin your_email_address
ServerName secondsite.com
ServerAlias www.secondsite.com
DocumentRoot /var/www/SecondSite
Options FollowSymLinks
AllowOverride None
Options Indexes FollowSymLinks MultiViews
AllowOverride None
Order allow,deny
allow from all
. . .
. . .

سیو کرده و فایل را ببندید.
پیکربندی نهایی

چند گام لازم زیر تا راه اندازی سایت مانده است.
اول اینکه وردپرس برای اینکه به درستی کار کند به نصب یک ماژول PHP اضافی نیاز دارد. با تایپ دستور زیر ، ماژول PHP را نصب کنید:
sudo apt–get install php5–gd

سپس فایل میزبان مجازی که ساخته بودیم را فعال کنید:
sudo a2ensite FirstSite
sudo a2ensite SecondSite

آخرسر آپاچی را ریلود کنید تا تغییراتی که داده ایم را بخواند:
sudo service apache2 reload
دیدن نتایج

برای دیدن سایت های وردپرس جدیدتان، آدرس دامنه را در مرورگرتان تایپ کنید.

اگر همه چیز را به درستی پیکربندی کرده باشید، با صفحه ای همچون صفحه زیر به شما خوشامد گفته روبرو خواهد شد:

wordpress roshdacademy.ir

اکنون میتوانید لاگ این کرده و هر سایت را به صورت مستقل پیکربندی کنید. این سایت ها کاملاً جدا از هم هستند و همچون حالتی که هرکدام بر روی یک سرور مجازی دیگر باشند قابل مدیریت و کنترل هستند.


مقاله های مشابه
8 نکته مهم برای ایجاد شرکت و کسب و کار میلیون دلاری۸ نکته مهم برای ایجاد شرکت و کسب و کار میلیون دلاری 5 چیزی که هر سایتی باید داشته باشد آکادمی رشد۵ چیزی که هر سایتی باید داشته باشد 70 نکته بازاریابی اینترنتی آکادمی رشد٧٠ نكته براي موفقيت در بازاريابي اینترنتی 50 درس بزرگ و مهم برای ترید (خرید و فروش) و سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال آکادمی رشد۵۰ درس بزرگ و مهم برای ترید


صفحه اصلی / راز جذب پول در اینترنت / چندین سایت را با یک سرور مجازی (وی پی اس) راه اندازی کنید
چندین سایت را با یک سرور مجازی (وی پی اس) راه اندازی کنید

آکادمی رشد 34 دقیقه قبل راز جذب پول در اینترنت, راه اندازی کسب و کار اینترنتی, کسب درآمد از اینترنت, مقاله ها نظر دهید

چندین سایت را با یک سرور مجازی (وی پی اس) راه اندازی کنید
چندین سایت را با یک سرور مجازی (وی پی اس) راه اندازی کنید

برای راه اندازی سایت به سرور یا هاست نیاز دارید. شرکت های ارائه دهنده خدمات میزبانی وب ، سرور / هاست های گوناگونی ارائه می دهند که یکی از آنها وی پی اس یا سرور مجازی ( VPS ) است. شاید برایتان سوال پیش آمده باشد که وی پی اس یا سرور مجازی چیست؟ فرق سرور مجازی با دیگر سرویس های میزبانی وب چیست؟ آیا VPS به درد شما می خورد و نیازهایتان را برطرف می کند یا نه؟ در این پست قصد داریم وی پی اس VPS را به زبانی ساده توضیح دهیم و بعد به کاربردها و مزیت های وی پی اس از جمله راه اندازی چندین سایت با یک سرور مجازی یا وی پی اس می پردازیم.
وی پی اس یا سرور مجازی چیست؟

وی پی اس یا سرور مجازی چیست؟

وی پی اس یا سرور مجازی مخفف “Virtual Private Server” نوعی سرویس میزبانی وب است که در آن یک سرور اختصاصی به چند قسمت تقسیم شده و هر قسمت به عنوان یک سرور مجازی (مشابه یک سرور اختصاصی) عمل می کند. وی پی اس سرور مجازی ترکیبی است از سرورهای میزبانی اختصاصی (Dedicated) و سرورهای میزبانی اشتراکی (Shared).

ویژگی های خوب سرور مجازی باعث شده تا بتواند یک جایگزین بسیار خوب و با قیمت ارزانتر برای اهدافی باشد که سرورهای میزبانی اشتراکی (Shared) برای آن ها مناسب نیستند یا سرورهای اختصاصی (Dedicated) هم هزینه های سنگینی به دنبال دارد.

وی پی اس یا سرور مجازی ویژگی های زیادی از جمله کنترل بهتر و بیشتر، امکان اختصاصی سازی سرور و تنظیمات، امنیت بالاتر و عملکرد بهتر برای وبسایت های دارای ترافیک بالا را در اختیار شما می گذارد. وی پی اس VPS گزینه مناسب و ایده آلی برای میزبانی کسب و کارهای کوچک و متوسط و وب سایت های پربازدید و محبوب است و سبب صرفه جویی در هزینه های میزبانی (سرور) در عین بالا بردن کارایی آن ها می شود.


وی پی اس یا سرور مجازی VPS به زبان ساده
انواع سرور ها

برای اینکه بدانید تفاوت وی پی اس یا سرور مجازی با دیگر سرورهای موجود چیست، کافیست انواع سرورها را بشناسید. سرورها به طور کلی، به سه دسته زیر تقسیم می شوند:

سرور اشتراکی Shared :

سرور اشتراکی (Shared) رایج ترین، راحت ترین و در عین حال ارزان ترین نوع سرور است که می توان فضای آن را بین چندین وب سایت به اشتراک گذاشت که تمام پیکربندی های سخت افزاری و نرم افزاری آن توسط شرکت ارائه دهنده خدمات سرور انجام می شود. سرور اشتراکی، در واقع یک سرور است که منابع آن بین چندین نفر به اشتراک گذاشته می شود.سرور اختصاصی Dedicated :

موسسات و سازمان های بزرگی که به دنبال ویژگی ها و خدمات خاصی هستند می توانند از سرور اختصاصی استفاده کنند که در این سرور، کل فضای هاردیسک سرور و پهنای باند بسیار زیادی در اختیار مشتری قرار می گیرد و از کاربردها و مزیت های سرور اختصاصی، امکان راه اندازی وب سایت های متعدد، دسترسی به میزان فضای ذخیره بسیار بالا، تهیه نسخه پشتیبان یا بک آپ در هر لحظه هست.سرور مجازی یا وی پی اس VPS :

در وی پی اس یا سرور مجازی، سرویس سخت افزار مورد استفاده به صورت اشتراکی میباشد. شرکت های ارائه دهنده سرور با استفاده از تکنولوژی مجازی سازی، سخت افزار موجود را تقسیم بندی می کنند. در واقع، شرکت های ارائه دهنده سرور ، سرور اختصاصی (Dedicated) را به چندین قسمت تقسیم می کنند که هر قسمت را یک وی پی اس یا سرور مجازی می گویند. در وی پی اس ، امکان تعیین میزان منابع سرور مانند رم / هارد / برای هر بخش وجود دارد و حتی هر بخش می تواند ویژگی های سخت افزاری و نرم افزاری متفاوتی نسبت به دیگر بخش ها داشته باشد، ضمنا امکان ارتقا هر یک از آنها نیز وجود دارد.وی پی اس یا سرور مجازی VPS به زبان سادهسرور مجازی یا VPS نمونه کوچکی از سرور اختصاصی می باشد البته با هزینه بسیار کمتر! در عین حال که تمام ویژگی های آن را نیز دارا می باشد به گونه ای که هر پارتیشن مستقل بوده و براساس نیاز، امکان تعریف سیستم عامل با نرم افزار های متفاوت برروی آن وجود دارد.

وی پی اس یا سرور مجازی برای چه کسانی مناسب است؟
سرور اختصاصی مجازی برای صاحبان وبسایت هایی که به منابع بیشتر و قابل اطمینان تر نیاز دارند و یا به ترافیک زیادتری احتیاج دارند و می خواهند سایت و یا کسب و کار خود را گسترش داده و به تجارت الکترونیک بپردازند مناسب است.
مدیران کسب و کار و سایت ها با تهیه وی پی اس VPS با سیستم عامل لینوکس می توانند امنیت بالاتری نسبت به سرورهای دیگر داشته باشند.
از ویژگی های دیگـر وی پی اس می توان به موارد زیر اشاره کرد:
پهنای باند بالا:
در سرورهای اختصاصی Dedicated و اشتراکی Shared ، اگر بخواهید ترافیک بیشتری برای وبسایت خود در اختیار داشته باشید باید بابت آن مبلغ بیشتری هم پرداخت کنید. علاوه بر هزینه بالای این سرورها ، مدیران سایت های پریازدید و پرطرفدار ، دائما با استرس تمام شدن پهنای باند و افزایش هزینه های سایت و سرور روبرو می باشند . وی پی اس یا سرور مجازی ، پهنای باند بالایی برای شما فراهم کرده و استرس شما را برطرف می نماید . اگر سایت شما در وبسایت های بزرگ اشتراک گذاری یا دیگـر سرویس های اشتراک گذاری پر بازدید لینک شود و سایت تان بر روی یک سرور اشتراکی میزبانی شده باشد، حتما با مشکل مواجه خواهید شد و پهنای باند شما سریع تمام خواهد شد و سایت تان ممکن است از دسترس خارج شود. اما در وی پی اس یا سرور مجازی حافظه رزرو برای مواقع مورد نیاز و مواقع بحرانی مثل مواقعی که ترافیک سایت بسیار بالاست، در نظر گرفته شده که استرس وبمستران یا صاحبان کسب و کار را بر طرف می سازد.
ایمیل سرور اختصاصی:
با تهیه وی پی اس VPS می توانید ایمیل سرور خود را که تنها مختص به دامنه خودتان است بسازید.
اتصال از راه دور به سرور مجازی:
برای اتصال به سرور مجازی یا وی پی اس VPS کافیست نرم افزار VNC Viewer را دانلود کرده و نصب کنید. RealVNC Enterprise بهترین نرم افزار در این زمینه می باشد که با نصب نرم افزار VNC Viewer می توانید از راه دور به سرور خود دسترسی داشته باشید و مانند سیستم عامل ویندوز، پوشه ها و منابع سرور خود را مدیریت کنید.
امنیت:
وی پی اس یا سرور مجازی با سیستم عامل لینوکس و یک فایروال امن امنیت سرور و سایت شما را بالا می برد. همچنین در وی پی اس یا سرور مجازی می توانید دسترسی به محیط های حساس مثل کنترل پنل را برای آدرس های آی پی ویژه محدود کنید.
کاربردهای وی پی اس یا سرور مجازی

وی پی اس در واقع یک کامپیوتر متصل به اینترنت با سرعت بسیار بالاست که ۲۴ ساعته به اینترنت متصل بوده و کاربردها و مزیت های وی پی اس از جمله سرور برای وب سایت ها ، وی پی ان برای ذسترسی به وب سایت های ف.ی.ل.ت.ر. شده و موارد دیگری که در ادامه می آید، سبب محبوبیت و کاربرد گسترده آنها شده است.

عموم کاربرد های وی پی اس vps :

ساخت سرور vpn
سرور مناسب برای دانلود سنتر ها، سایت های فیلم و موزیک جهت آپلود و دانلود برنامه ها بدون توجه به مصرف حجم اینترنتی و صرف جویی در زمان
به دلیل میزبانی شدن سرور ها در کشور های خارجی، از سرور مجازی یا وی پی اس می توان برای عبور از تحریم های اینترنتی استفاده کرد.
راه اندازی سرور شخصی جهت فروش هاست و خدمات میزبانی وب
به دلیل سخت افزار قوی امکان انجام محاسبات سنگین را که با کامپیوترهای معمولی نمی توان انجام داد، برای شما فراهم می کند
ایمیل مارکتینگ (ارسال ایمیل انبوه و بازاریابی ایمیلی)
تست نفوذ (پن تست) و کرکینگ (برای هک و کرک)
یک کامپیوتر از راه دور که از هر جا که به اینترنت دسترسی دارید می توانید به آن متصل شوید.
راه اندازی چندین سایت با یک وی پی اس یا سرور مجازی


راه اندازی چندین سایت وردپرسی با یک وی پی اس یا سرور مجازی
بر روی سیستم عامل اوبونتو

با یک وی پی اس یا سرور مجازی ، می توانید چندین سایت با دامنه های متفاوت راه اندازی کنید. برای راه اندازی چندین سایت با یک وی پی اس یا سرور مجازی کافیست موارد زیر را تهیه / نصب کنید:

۱٫ تهیه وی پی اس یا سرور مجازی و کانفیگ آن

۲٫ تهیه چندین دامنه (مانند .com .ir .net .org و…) برای راه اندازی چندین سایت روی یک وی پی اس و تنظیم نام دامنه ها.
۳٫ نصب یک LAMP stack روی اوبونتو

۴٫ نصب وردپرس


جزئیات راه اندازی چندین سایت وردپرسی با یک وی پی اس یا سرور مجازی

در اینجا دو سایت وردپرسی را با یک وی پی اس یا سرور مجازی راه اندازی می کنیم. برای ورود به سرور مجازی و وارد کردن دستورها، نرم افزار putty را دانلود و نصب کنید. بدیهی است برای راه اندازی چندین سایت با یک وی پی اس کافیست مراحل زیر را برای چندین سایت انجام دهید.

یک LAMP stack روی اوبونتو نصب کنید.
در این مرحله باید LAMP stack روی اوبونتو نصب شده باشد و هر دو دامنه باید به سرور مجازی شما وصل باشند.
با مرورگر وب به هر دو دامنه سر بزنید. هر دو دامنه باید صفحه ایندکس پیش فرض آپاچی را نشان دهند.

اگر دامنه های شما به این صفحه منتهی نمی شوند، یا تنظیمات مرحله قبل اشتباه بوده است یا باید صبر کنید تا تغییرات DNS صورت گیرد. تا وقتی این مشکل حل نشده، به مراحل بعد نروید.


دانلود وردپرس

هروقت مراحل قبلی را تکمیل کردید، به سرور خود وارد شوید و به home directory تغییر مسیر دهید چون فایل ها را آنجا دانلود خواهیم کرد:
cd
wget http://wordpress.org/latest.tar.gz

با فرمان زیر، فایلهای آرشیو را از حالت زیپ شده و فشرده دربیاورید:
tar xzvf latest.tar.gz


ایجاد پایگاه داده سایت و کاربران

قبل از اینکه ادامه دهیم باید در MySQL برای هر سایت، کاربر و پایگاه داده مستقلی بسازیم تا مطمئن شویم داده های سایت جدا و مستقل میماند.
برای راه اندازی دو سایت با یک وی پی اس یا سرور مجازی، از اطلاعات زیر استفاده خواهیم کرد:
نام سایت ها firstsite.com secondsite.com
نام دامنه ها FirstDatabase SecondDatabase
کاربر پایگاه داده FirstUser SecondUser
رمز پایگاه داده FirstPassword SecondPassword

جدول بالا برای این است که در مورد فرمان هایی که استفاده خواهیم کرد ذهنیتی داشته باشید. هر وقت فرمان هایی که در ادامه می آید را تکمیل کردید، اطلاعات خودتان را جایگزین محتویات جدول کنید.
با استفاده از اکانت Administrator که هنگام نصب Mysql ساخته اید، وارد شوید:
mysql –u root –p

روت پسورد Mysql خواسته میشود و سپس به پرامپت MySQL می رسید.
با فرمان های زیر، آن دو پایگاه داده را بسازید:
CREATE DATABASE FirstDatabase;
CREATE DATABASE SecondDatabase;

برای هر پایگاه داده یک کاربر ایجاد کنید:
CREATE USER FirstUser@localhost;
CREATE USER SecondUser@localhost;

سپس برای هر کاربر پسورد بگذارید:
SET PASSWORD FOR FirstUser@localhost= PASSWORD(“FirstPassword”);
SET PASSWORD FOR SecondUser@localhost= PASSWORD(“SecondPassword”);

با اعطای امتیازات به کاربران جدید کار تمام میشود. اینکار کاربران را با پایگاه داده مربوطه شان مرتبط میسازد و اجازه های مناسب را به آنها اعطا میکند:
GRANT ALL PRIVILEGES ON FirstDatabase.* TO FirstUser@localhost IDENTIFIED BY ‘FirstPassword’;
GRANT ALL PRIVILEGES ON SecondDatabase.* TO SecondUser@localhost IDENTIFIED BY ‘SecondPassword’;

برای اعمال شدن تغییرات، اطلاعات امتیازِ MYSQL را رفرش کنید:
FLUSH PRIVILEGES;

از MYSQL خارج شده و به محیط شل برگردید:

exit
پیکربندی دایرکتوری های اصلی سایت

هر دو سایت را در دایرکتوری های جداگانه ای در وب روت سرورمان نصب خواهیم کرد. به دایرکتوری /var/www/ بروید:
cd /var/www

برای هر کدام از سایت ها یک دایرکتوری بسازید. فایل های سایت در اینجا نگهداری خواهد شد:
sudo mkdir FirstSite
sudo mkdir SecondSite

قبل از اینکه محتویات وب را به فولدرهایمان منتقل کنیم، پیکربندی نمونه را کپی کنید:
cp ~/wordpress/wp–config–sample.php ~/wordpress/wp–config.php

در نهایت فایل ها را در دایرکتوری هایی که در وب روت سرور ساخته بودید کپی کنید:
sudo rsync –avP ~/wordpress/ /var/www/FirstSite/
sudo rsync –avP ~/wordpress/ /var/www/SecondSite/

مالکیت دایرکتوری ها را به کاربر وب آپاچی بدهید و سپس یوزرنیم لینوکس خود را به گروه وب اضافه کنید:
sudo chown www–data:www–data * –R
sudo usermod –a –G www–data linux_user_name
پیکربندی وردپرس

هر سایت را با اطلاعات مربوطه پیکربندی میکنیم.
پیکربندی سایت اول

دایرکتوری ها را به document root سایت اول تغییر دهید:
cd /var/www/FirstSite

فایل پیکربندی وردپرس را برای ویرایش باز کنید:
sudo nano wp–config.php

قسمتی را پیدا کنید که حاوی فیلدهای زیر است و پایگاه داده (database)، نام کاربری (username) و رمز عبور (password) سایت اول را جایگزین کنید:
// ** MySQL settings – You can get this info from your web host ** //
/** The name of the database for WordPress */
define(‘DB_NAME’, ‘FirstDatabase’);
/** MySQL database username */
define(‘DB_USER’, ‘FirstUser’);
/** MySQL database password */
define(‘DB_PASSWORD’, ‘FirstPassword’);سپس save کرده و exit کنید.


پیکربندی سایت دوم

دایرکتوری ها را به document root سایت دوم تغییر دهید:
cd /var/www/SecondSite

فایل پیکربندی وردپرس را برای ویرایش باز کنید:
sudo nano wp–config.php

همان قسمتی را پیدا کنید که برای سایت قبلی ویرایش کردید و این بار اطلاعات سایت دوم را وارد کنید:
// ** MySQL settings – You can get this info from your web host ** //
/** The name of the database for WordPress */
define(‘DB_NAME’, ‘SecondDatabase’);
/** MySQL database username */
define(‘DB_USER’, ‘SecondUser’);
/** MySQL database password */
define(‘DB_PASSWORD’, ‘SecondPassword’);سپس save کرده و exit کنید.


پیکر بندی میزبان مجازی آپاچیباید آپاچی را طوری پیکربندی کنیم که ترافیک هر دامنه را به دایرکتوری مربوط به آن دامنه هدایت کند. اینکار را با ایجاد فایل های میزبان مجازی جداگانه برای هر دامنه انجام میدهیم.

دایرکتوری را به دایرکتوری سایت های در دسترس آپاچی تغییر دهید:
cd /etc/apache2/sites–available

برای هر سایت، با کپی فایل میزبان مجازی پیش فرض، یک فایل میزبانی مجازی جدید ایجاد کنید:
sudo cp default FirstSite
sudo cp default SecondSite


پیکر بندی میزبان مجازی سایت اول

فایل اولی را که برای پیکربندی میزبان مجازی برای سایت اول کپی کرده بودید را باز کنید:
sudo nano FirstSiteاطلاعات داخل فایل را به شرح زیر تغییر دهید. به یاد داشته باشید که قسمت های قرمز رنگ را مطابق اطلاعات سایت اول جایگزین کنید:
<VirtualHost *:80>
ServerAdmin your_email_address
ServerName firstsite.com
ServerAlias www.firstsite.com
DocumentRoot /var/www/FirstSite
Options FollowSymLinks
AllowOverride None
Options Indexes FollowSymLinks MultiViews
AllowOverride None
Order allow,deny
allow from all
. . .
. . .اگر لازم است که پیوندهای ثابت (permalinks) را فعال کنید، می توانید “AllowOverride None” را که در “” است را به “AllowOverride All” تغییر دهید. پس از انجام تغییرات، save کرده و فایل را ببندید.


پیکربندی میزبان مجازی سایت دوم

دومین فایل میزبان مجازی را برای ویرایش کردن باز کنید:
sudo nano SecondSite

اطلاعات سایت دوم را وارد کنید:
ServerAdmin your_email_address
ServerName secondsite.com
ServerAlias www.secondsite.com
DocumentRoot /var/www/SecondSite
Options FollowSymLinks
AllowOverride None
Options Indexes FollowSymLinks MultiViews
AllowOverride None
Order allow,deny
allow from all
. . .
. . .

سیو کرده و فایل را ببندید.
پیکربندی نهایی

چند گام لازم زیر تا راه اندازی سایت مانده است.
اول اینکه وردپرس برای اینکه به درستی کار کند به نصب یک ماژول PHP اضافی نیاز دارد. با تایپ دستور زیر ، ماژول PHP را نصب کنید:
sudo apt–get install php5–gd

سپس فایل میزبان مجازی که ساخته بودیم را فعال کنید:
sudo a2ensite FirstSite
sudo a2ensite SecondSite

آخرسر آپاچی را ریلود کنید تا تغییراتی که داده ایم را بخواند:
sudo service apache2 reload
دیدن نتایج

برای دیدن سایت های وردپرس جدیدتان، آدرس دامنه را در مرورگرتان تایپ کنید.

اگر همه چیز را به درستی پیکربندی کرده باشید، با صفحه ای همچون صفحه زیر به شما خوشامد گفته روبرو خواهد شد:

wordpress roshdacademy.ir

اکنون میتوانید لاگ این کرده و هر سایت را به صورت مستقل پیکربندی کنید. این سایت ها کاملاً جدا از هم هستند و همچون حالتی که هرکدام بر روی یک سرور مجازی دیگر باشند قابل مدیریت و کنترل هستند.


مقاله های مشابه
8 نکته مهم برای ایجاد شرکت و کسب و کار میلیون دلاری۸ نکته مهم برای ایجاد شرکت و کسب و کار میلیون دلاری 5 چیزی که هر سایتی باید داشته باشد آکادمی رشد۵ چیزی که هر سایتی باید داشته باشد 70 نکته بازاریابی اینترنتی آکادمی رشد٧٠ نكته براي موفقيت در بازاريابي اینترنتی 50 درس بزرگ و مهم برای ترید (خرید و فروش) و سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال آکادمی رشد۵۰ درس بزرگ و مهم برای ترید (خرید و فروش) و سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال

#کسب_و_کار_اینترنتی #کسب_درآمد #موفقیت #کارآفرینی #بازاریابی_اینترنتی #کسب_درآمد #کارآفرینی_اینترنتی

دسته ها LAMP stack putty VNC Viewer vpn VPS اتصال از راه دور امنیت امنیت سرور اوبونتو ایمیل سرور ایمیل مارکتینگ بازاریابی ایمیلی پهنای باند راه اندازی سایت راه اندازی سرور سایت سرور سرور اختصاصی سرور اشتراکی سرور مجازی فایروال کاربردهای وی پی اس کرک لینوکس میزبانی وب هاست هک وردپرس وی پی اس وی پی ان
درباره آکادمی رشد
آکادمی رشد در زمینه های راه اندازی کسب و کار اینترنتی، توسعه کسب و کار اینترنتی، بازاریابی اینترنتی، ایجاد سیستم کسب و کار و توسعه کسب و کار ، سئو، رشد فردی و حرفه ای و آموزش سرمایه گذاری فعالیت می کند و تابحال دوره های جامع صفر تا صد کسب و کار اینترنتی، موفقیت با مدیتیشن، جادوی پیام های پنهان، راه اندازی سایت با وی پی اس و میلیونر دیجیتالی را با هدف موفقیت شما در کسب و کار اینترنتی، رشد فردی و کسب درآمد از اینترنت تهیه کرده است.
Add a comment...

Post has attachment
همایش سالانه فناوری بلاکچین و ارزهای دیجیتال ۲۰۱۸ فرصتی طلایی برای سرمایه گذاری

آکادمی رشد کسب درآمد از اینترنت, مقاله ها

همایش سالانه فناوری بلاکچین و ارزهای دیجیتال 2018 فرصتی طلایی برای سرمایه گذاری
همایش سالانه فناوری بلاکچین و ارزهای دیجیتال ۲۰۱۸ فرصتی طلایی برای سرمایه گذاری

همایش سالانه فناوری بلاکچین و ارزهای دیجیتال ۲۰۱۸ Consensus که توسط CoinDesk برگزار می شود امسال در تاریخ ۱۶-۱۴ می (۲۶-۲۴ اردیبهشت) در نیویورک برگزار خواهد شد. در این همایش که هر ساله برگزار می شود، بیش از ۱۰۰ سخنران و ۲۰۰۰ مشارکت کننده از استارت-آپ ها، سرمایه گذاران، موسسات مالی و گروه های علمی حضور خواهند داشت که پایه های اقتصاد مبتنی بر بلاکچین و ارزهای رمزنگاری شده ( ارزهای دیجیتال یا کریپتوکارنسی ) را می سازند.

همایش سالانه فناوری بلاکچین و ارزهای دیجیتال (Consensus)، فرصتی طلایی برای سرمایه گذاری روی ارزهای دیجیتال است. زیرا اگر به سه سال گذشته نگاهی بیاندازیم، مشاهده می کنیم که پس از برگزاری همایش سالانه فناوری بلاکچین و ارزهای دیجیتال ، شاهد رشد قیمت ارزهای دیجیتال یا کریپتوکارنسی ها پس از مدت کوتاهی بوده ایم:

همایش سالانه فناوری بلاکچین و ارزهای دیجیتال 2018 فرصتی طلایی برای سرمایه گذاری roshdacademy.ir آکادمی رشد

همانطوریکه مشاهده می کنید، پس از برگزاری همایش سالانه فناوری بلاکچین و ارزهای دیجیتال در سال های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ ، قیمت ارزهای دیجیتال کمی ثابت مانده و سپس رشد چندین برابری داشته است.

نکته جالب توجه آن است که هر سال، میزان رشد قیمت ارزهای دیجیتال پس از برگزاری همایش سالانه فناوری بلاکچین و ارزهای دیجیتال ، چندین برابر شده و در واقع، میزان رشد هر سال چندین برابر میزان رشد سال های پیشین بوده است.

همچنین با توجه به کاهش قیمتی که در چند روز گذشته در بازار ارزهای دیجیتال شاهد بوده ایم، این فرصتی طلایی برای سرمایه گذاری روی ارزهای دیجیتال است.

بنابراین اگر فرصت های طلایی قبلی بیت کوین و ارزهای دیجیتال را از دست داده اید، این فرصت طلایی را برای سرمایه گذاری روی ارزهای دیجیتال از دست ندهید. شما می توانید ۱۰۰ دلار را به میلیون ها تومن تبدیل کنید.توجه: اگر می خواهید بدانید که آیا سرمایه گذاری روی ارزهای دیجیتال، بهترین سرمایه گذاری سال ۲۰۱۸ محسوب می شود یا نه، کافیست این مقاله را به دقت بخوانید.پنل آغازین همایش سالانه فناوری بلاکچین و ارزهای دیجیتال ۲۰۱۷ ، “جهانی شدن” نام داشت که نه تنها شاهد حضور قابل توجه سخنرانان و مشارکت کنندگانی از سراسر دنیا بودیم، بلکه نشان از گسترش بلاکچین و ارزهای دیجیتال در مناطق جغرافیایی مختلف داشت و پنل هایی با موضوعات پرداخت های برون مرزی، تجارت مالی، مسایل جهانی و برخی موضوعات دیگر، نشانگر توسعه و گسترش بلاکچین فراتر از مرزبندی ها (نه تنها مرزبندی های سیاسی) بود.


ارزهای دیجیتال چیست؟

ارزهای دیجیتال چیست؟

ارز دیجیتال یا کریپتوکارنسی Cryptocurrency شکلی از پول الکترونیکی است. بیشتر ارزهای دیجیتال جهت امنیت بیشتر، حذف واسطه ها و ناشناس بودن طراحی شده اند.

ارز دیجیتال یا Cryptocurrency را می‌توان گونه جدیدی از پول دانست که تحت شبکه بلاک چین توسعه پیدا کرده‌ اند. ارزهای دیجیتال، ارزهایی هستند که برای انتقال در اینترنت از رمزنگاری استفاده می کنند، رمزنگاری ارزهای دیجیتال غیرقابل هک و پیگیری هستند. به همین دلیل بعضی مواقع به ارزهای دیجیتال ، رمزارز یا ارزهای رمزنگاری شده نیز گفته می شود.

اولین ارز دیجیتال ، بیت کوین است که در سال ۲۰۰۹ ایجاد شد و اکنون پادشاه و پدربزرگ ارزهای دیجیتال محصوب می شود. در چند سال گذشته ارزهای دیجیتال زیادی معرفی و عرضه شده اند. در حال حاضر حدود ۱۶۰۰ ارز دیجیتال در بازارهای جهانی استفاده می شود.
ارزهای دیجیتال چگونه کار می کنند؟

ارزهای دیجیتال از فناوری غیرمتمرکز (عدم تمرکز در سازمان یا مکانی مشخص) استفاده می کنند و به کاربران امکان پرداخت امن و ذخیره پول را بدون نیاز به ثبت نام یا استفاده از بانک ها و سازمان های واسطه می دهند. اکثر ارزهای دیجیتال روی پایگاه داده توزیع شده ای به نام بلاک چین (بلاکچین) اجرا می شوند. بیشتر واحد های اصلی ارز دیجیتال (به جز توکن ها) توسط فرآیندی به نام استخراج یا ماینینگ تولید می شوند.


چرا ارزهای دیجیتال محبوب هستند؟

ارزهای دیجیتال به خاطر امنیت و ناشناس بودن ساخته شده اند. تقلب در تراکنش ارزهای دیجیتال جایگاهی ندارد. فرد یا سازمانی مالک آن ها نیست و کسی نمی تواند آنها را متوقف یا هک کند. ارزهای دیجیتال غیرمتمرکز هستند و با حذف واسطه ها، کار مردم را برای ارسال یا دریافت پول آسان می کنند.

استفاده از ارزهای دیجیتال نیاز به ثبت نام یا مدارک ندارد. فرایند استخراج یا ماینینگ برای همه مقدور است و همه می توانند با سخت افزار های مناسب از آن کسب درآمد کنند.


فناوری بلاک چین چیست؟

فناوری بلاک چین چیست؟

بلاک چین (Blockchain) از دو کلمه Block (بلوک) و Chain (زنجیره) تشکیل شده است. فناوری بلاکچین در حقیقت زنجیره‌ ای از بلوک‌ هاست و به طور کلی، بلاک چین یک سیستم ثبت اطلاعات و گزارش توزیع شده و به صورت غیرمتمرکز است. بلاک چین ، نوعی دیتابیس یا پایگاه داده است که روی یک یا چند سرور خاص قرار ندارد بلکه روی تمام کامپیوترهایی که به شبکه متصل می شوند، توزیع شده است.

بیت کوین اولین کاربرد از فناوری بلاکچین بود. از بلاک چین می توان برای ذخیره اطلاعات دارایی کاربران بهره برد. اگر بلاک چین را یک سیستم عامل فرض کنیم، بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال ، نرم افزاری روی این سیستم عامل هستند.

کارکرد بلاک چین به این گونه است که بسیاری از افراد قادر هستند تا داده‌های خود را به یک بایگانی از اطلاعات (رکورد) وارد کنند. سپس یک گروه یا جامعه از کاربران، نحوه اصلاح و ارتقای این رکورد را تعیین می‌کنند. مشابه ویکی‌ پدیا که در ویکی پدیا هیچ صفحه‌ای محصول کار یک فرد تنها نیست؛ و هیچ فردی به صورت مجزا نمی‌تواند اطلاعات را در ویکی‌پدیا کنترل کند. در واقع، از آنجا که کاربران زیاد و غیرمتمرکزی بر رکورد اطلاعات در بلاکچین نظارت دارند، قدرت و امنیت اطلاعات را در رکوردها تضمین می کند.

بلاک چین در حقیقت، یک دفتر کل برای ثبت رکوردها و گزارشات است و به دلیل نوع رمزنگاری و ثبت آن در همه کامپیوترهای شبکه، گزارشات ثبت شده قابل هک یا حذف نیستند.

بیت کوین اولین کاربرد این فناوری بود که در سال ۲۰۰۹ معرفی شد، اما از این سیستم انقلابی برای هر سیستمی که نیاز به ثبت گزارش داشته باشد، می توان بهره برد.توجه: اگر بدون اطلاعات و دانش کافی، وارد حوزه ارزهای دیجیتال شوید، ضرر خواهید کرد و پیشنهاد می شود بدون داشتن اطلاعات کافی وارد ارزهای دیجیتال نشوید.شما می توانید عضو کلوب ارزهای دیجیتال آکادمی رشد شوید و اطلاعات به روز ما را در مورد ارزهای دیجیتال یا کریپتوکارنسی ها در ایمیل خود دریافت کنید:

همچنین می توانید با رعایت اصل سه مرحله ای میلیونر دیجیتالی، ۱۰۰ دلار خود را به میلیون ها تومن تبدیل کنید.
مقاله های مشابه
سرمایه گذاری روی بیت کوین و ارزهای دیجیتال آری یا نه؟ آکادمی رشدسرمایه گذاری روی بیت کوین و ارزهای دیجیتال آری یا نه؟ آیا برای سرمایه گذاری روی بیت کوین و ارزهای دیجیتال دیر شده؟آیا برای سرمایه گذاری روی بیت کوین و ارزهای دیجیتال دیر شده؟ 50 درس بزرگ و مهم برای ترید (خرید و فروش) و سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال آکادمی رشد۵۰ درس بزرگ و مهم برای ترید (خرید و فروش) و سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال بیت کوین و ارزهای دیجیتال شما را میلیونر می کند آکادمی رشدآیا بیت کوین و ارزهای دیجیتال واقعا می تواند شما را میلیونر کند؟

#کسب_و_کار_اینترنتی #کسب_درآمد #کارآفرینی #بیت_کوین #بیتکوین #رمزپول #کریپتوکارنسی #رمزارز #Consensus

دسته ها2018 Consensus Consensus cryptocurrency ارز دیجیتال ارزهای دیجیتال استخراج بلاک چین بلاکچین بیت کوین بیتکوین سرمایه گذاری غیرمتمرکز فناوری بلاکچین کریپتوکارنسی ماینینگ
درباره آکادمی رشد
آکادمی رشد در زمینه های راه اندازی کسب و کار اینترنتی، توسعه کسب و کار اینترنتی، بازاریابی اینترنتی، ایجاد سیستم کسب و کار و توسعه کسب و کار ، سئو، رشد فردی و حرفه ای و آموزش سرمایه گذاری فعالیت می کند و تابحال دوره های جامع صفر تا صد کسب و کار اینترنتی، موفقیت با مدیتیشن، جادوی پیام های پنهان، راه اندازی سایت با وی پی اس و میلیونر دیجیتالی را با هدف موفقیت شما در کسب و کار اینترنتی، رشد فردی و کسب درآمد از اینترنت تهیه کرده است.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded